پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نوروزتان پیروز ! سال 1402 ...

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
8 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

1_1324744214.gif

1402

لحظه تحويل سال 1402 در ايران
ساعت 54 دقیقه و 28 ثانیه بامداد روز سه شنبه 1 فروردین 1402 هجری شمسی
مطابق 21 مارس 2023 ميلادی

1_1324744214.gif

سال 1401 برات چه جوری بود؟

بهترین و بدترین اتفاقی که امسال برات افتاد چی بود؟

بهترین و بدترین اتفاق یوونتوسیت امسال چی بود؟

موقع تحویل سال کجایی و پیش چه کسایی هستی؟

جشن گرفتن سال نو کار درستی هست یا بیهوده؟!

واسه تعطیلات چه برنامه هایی داری؟

یکی از سین های سفره هفت سین رو حذف کن و یک سین جدید بذار!

اگه قرار باشه یک نفر از مجموعه یوونتوس رو به عنوان چهره سال معرفی کنی انتخابت کدومه؟!

معمولا عیدی میدی یا عیدی میگیری؟ بهترین عیدی که گرفتی چی بوده؟

خاطره انگیز ترین عیدت چه سالی بوده؟

تلخ ترین و شیرین ترین خاطره فرومیت در سال 1401 چیه؟

یه پست رو بعنوان بهترین پست سال انتخاب کن، همینطور یه تاپیک رو به عنوان تاپیک سال!

برای سال 1402 چه برنامه ها و هدف هایی داری؟

سال 1402 ایده آلت برای فروم و یوونتوس چیه؟

یه آرزو بکن برای سال 1402 ؟

یه دروغ سیزده بگو!

حرف آخر؟!

1_1324744214.gif

• حامد, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

- لحظه سال تحویل 1401 من شرایط ثابت و جالبی نداشتم، مدت زیادی نگذشته بود از جنگ و ورودم به آلمان اما به مرور اوضاع بهتر شد. اتفاقات خوب و بد زیادی افتاد ولی در کل سال نسبتا خوبی بود اما سایه اتفاقات تلخ رو همه شون افتاد ...

- بهترین اتفاق رو میتونم اینجوری عنوان کنم که در کمال ناباوری به یک شرایط پایدار دست پیدا کردم و میتونم برنامه ریزی کنم.

بدترین هم فوت پدر همسرم بود، واقعا در حق من پدری کردند و صد حیف ...

- بهترین خاصی که نداشتیم ولی شاید درخشش فاجیولی رو بشه گفت بهترین اتفاق بود.

بدترین هم جناب سرمربی !

- توی خونه و کنار خانواده، حداقل تا الان که برنامه اینه !

- زنده نگه داشتن رسوم باستان رو کار درستی میدونم به صورت کلی و جشن گرفتن برای هر مناسبتی رو کاملا تایید میکنم.

- البته ما که تعطیلاتی نداریم ولی شاید یک سفر 2 روزه آخر هفته ای به یکی از شهرهای اطراف داشته باشم.

- سیر رو حذف میکنم و به جاش سرهنگ قذافی رو اضافه میکنم :22:

اگه قرار باشه یک نفر از مجموعه یوونتوس رو به عنوان چهره سال معرفی کنی انتخابت کدومه؟!
- آرش.

- عیدی میدم. بهترین عیدی که گرفتم هم یک آدم آهنی بوده که سالهای خیلی خیلی گذشته از مادر بزرگم گرفته بودم.

- عید 2 سال پیش الان خیلی برام تداعی کننده خاطرات خوب هست،

آخرین عیدی که پیش خانواده ام بودم و البته فوق العاده خوش گذشت و پر از اتفاقات خوب بود.

- تلخ ترین میتونه این اتفاقات اخیر باشه که توی فروم هم تاثیر خودش رو گذاشت و شیرین ترین هم اینکه فروم رو هنوز داریم و میتونیم ازش لذت ببریم.

یه پست رو بعنوان بهترین پست سال انتخاب کن، همینطور یه تاپیک رو به عنوان تاپیک سال!
- پست های زیادی هستند که میتونند این عنوان رو کسب کنند، چه پست های فنی و په پست های فان ولی به نظرم این همکاری که اخیرا از سمت دوستان شکل گرفت و چندین پست باحال دادند رو میتونم عنوان کنم.

تاپیک برتر هم تاپیک فاجیولی عزیزم :nish:

- زبان، آسبیلدونگ، خونه جدید، سفر، گواهینامه و ماشین.

- فروم : فعالیت بیشتر دوستان و البته به حداقل رسیدن این برخوردها و اختلافات.

یوونتوس : خروج سرمربی حال حاضر.

- سال پیروزی باشه !

یه دروغ سیزده بگو!
- دوستتون ندارم !

حرف آخر؟!
- با آرزوی بهترین ها برای یوونتوس، فروم، دوستان و البته ایران ...

1_1324744214.gif

• حامد, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
مدیران محترم ببخشید اگر به شکل خلاصه پاسخ میدم
متاسفانه امسال خیلی بد شروع شد و یک سری اتفاقات ناگهانی و ناخوشایند هم به مرور اضافه شد که واقعا پیرم کرد .
ولی امیدوارم سال جدید پر از سلامتی و سربلندی برای همه ی ایرانیان دنیا باشه و کشور ما هم دچار تغییرات مثبت و روشنی بشه .
امیدوارم آلگری و تفکر منسوخش از یوونتوس شرشون کم بشه .
فوروم هم پابرجا باشه .
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

1_1324744214.gif

1402

لحظه تحويل سال 1402 در ايران
ساعت 54 دقیقه و 28 ثانیه بامداد روز سه شنبه 1 فروردین 1402 هجری شمسی
مطابق 21 مارس 2023 ميلادی

1_1324744214.gif

بسیار سال دراماتیکی بود برای خود من پر از سختی و بعد اسونی پشت هم اتفاق افتاد. خارج از مسایل که تو کشور رخ داده و همه ما غمگین و اندوهگین هستیم و چشم ب راه ی روز خوب هستیم از نظر شخصی این سال برا من خیلی خیلی متفاوت تر از سال های دیگه گذشت چون خیلی تجارب سنگینی کسب کردم و حس می کنم تو عرصه معنوی و مالی تجربیات زیادی کسب کردم

بهترین اتفاق قطعا نجات کسب کارم از ورشکستگی بود که اون رو هم مدیون ذهن آرام و قانون جذب هستم
بدترین اتفاق هم یکی کشته شدن عمو زاده ام حامد سلحشور هست که خیلیاتون داستانشو میدونید و همینطور دیدن نحس آلگری بر روی نیمکت تیم محبوبم

بهترین درخشش فاجیولی روولا بود که به آینده امیدوار شدم همچنین لحظه ای ک کیه زا برا اولین بار بعد مصدومیت اومد تو زمین عالی بود
بدترین هم قیافه نحس آلگری هر روز دیدنش

موقع تحویل سال احتمالا تو کارخونه و سال جدید تنهایی با سگ هام هستم و بعدش میرم خونه

جشن گرفتن سال نو یکی بهترین میراثی هست که زنده نگهش داشتیم و قطعا واجب هست اصالت خودمون حفظ کنیم درضمن هر مراسم شادی که موجب افزایش انرژی و فرکانس میشه رو من قوییا دوست دارم

تنها برنامه اینه یکیدوهفته برم خونه و خوش بگذرونیم چون یکسال خورده ای هست خونه پدری نرفتم و خونوادمو ندیدم

من آلگری رو میزارم و زیر عکسش می‌نویسم سنگ پا قزوین

چهره سال بچه های زیادی بودن میشه نام برد اما من نوید رو تحسین میکنم نه برای اینکه رفیقمه و سر ب سرش میزارم به خاطر. پذیرش و ظرفیت و منطقی هست بارها دیدیم ازش فکر میکردیم بیش از حد تعصبیه و افکار یکسان و یکنواخت و غیر قابل تغییر داره اما واقعا از اینکه دیدم به راه راست هدایت شد و اشتباهش رو متوجه شد زمین تا آسمون باش حال کردم البته اینو هم باس نمی گفتم چون زود لوس میشه :1:

والا من معمولا تو هر بحثی و مناسبتی اون بدهه هستیم :1:
ولی خب سال ۸۶ دانشگاه بودم از خونوادم یه لب تاب عیدی گرفتم که هیچوقت فراموش نمی کنم

سال ۱۳۸۰ بود بچه سال بودیم کم عقل می‌رفتیم روستای پدربزرگمون اونجا بود که خیلی خیلی شیطنت های داشتیم و خوش می‌گذشت ای روزگار چرا اینقدر زود عوض میشی

خب از اینکه سهیل علگری معمولا با یه اکانت جدید و. گمنام برگشت خوشحال شدم
بدترین زیاد بود دونه ب دونه بازیهای ک تحقیر شدیم تو فروم و زخم زبونای قالتاق فنا واقعا آرام داد

والا بجز خودمو فراز ندیدیم کسی پست فنی قشنگ بزاره. یعنی فراز از خودم یه لول پایین تره ولی پس من خودم کنار میکشم و پست های فراز رو ماندگار ترین می‌دونم
راجب تاپیک برتر سال هم تاپیک آلگری با اختلاف تاپیک برتر سال بود جای که. واقعا تمام حرفهای که زده شد با تمام سلول های بدن قابل فهم و درک بوده

افزایش فرکانس و انرژی تا جای که بتونم ب هم نوع خودم کمک کنم و طبیعت آسیب نرسونم صد البته افزایش تولید و فروش بیزینسی که دارم و ثروتمند شدن

برگشتن بچه های قدیمی و بازگشت شورشوق ب فروم و افزایش فعالیت دوستان که صد البته با رفتن آلگری از یوونتوس همه اینا شدنیه

آرزوی آزادی آزادی آزادی تمام ملت ایران و بعدش کل جهان از دست گلوبالیست ها
و این یه جمله یک دنیا حرف پشتشه

یه دروغ سیزده بگو!

پژمان منطقی ترین آدمیه که تو فروم دیده بودم

حرف آخر؟!

سلامتی همه بچه های فروم
نوکرم

1_1324744214.gif

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

تفاوتش با سالهای گذشته این بود که برای اولین بار عشق رو تجربه کردم. هم من اولین تجربه م بود ، هم طرف مقابلم. ولی خب انگار من به زندگی مجردی و وضعیت فعلیم معتاد شدم و دوست ندارم آزادی و آرامشی که دارم رو از دست بدم. کلاً 6 ماه با هم بودیم و هیچوقت مثه اون 3-4 ماه اول تو زندگیم فرسوده نشده بودم.

بهترین همون تجربۀ عشق و بدترین هم اون چندین بار بحث طاقت فرسایی بود که باهاش داشتم و چکی که خوردم. البته دو بار بهم زدنِ من باهاش هم جزوشه که بنظر میرسه "این" دومین بار دیگه نهایی باشه...

بهترین برد 2-0 اینتر و بدترین هم شکست 5-1 از ناپولی...

احتمالاً مهمونیم خونۀ یکی از برادرام و پیش پدر و عروسامون.

نه بنظرم خیلی خوبه. همین چند تا چیز کوچیک مثه یلدا و نوروز برامون باقی مونده ، هر چند این نسل شیک پاسارگادی احتمالاً از همین دو جشن هم فراتر برن ، کسی چه میدونه؟

پدرم که با عصا راه میره و نمیتونیم سفر بریم ، احتمالاً خونۀ چند تا اقوام و استراحت اُبلوموفی در منزل! :nish:

سنجد رو حذف میکنم و پویا Senmorta رو اضافه میکنم! :nish:

دنیلو و دی ماریا...

میگیرم. بهترین عیدیم یکی دو تا هزاری بود که از یکی از اقوام عروسمون گرفتم. طرف 100 سال رو راحت داشت و میگفت اگه پولت زیاد نشد ، هزاری رو واسم بیار! :nish:

احتمالاً 82 که پدرم بعد از تقریباً درمان سرطان خونش از خارج اومد و کنار هم بودیم دوباره...

تلخ ترین شاید دیدن بعضی پُستهایی هست که بی محابا و بدون رعایت روحیات دیگران داده میشه که بنظرم واقعاً ننوشتن یا بهتر نوشتنش در فروم ، کار سختی نیست...

بهترین هم قسمت کردن شادیِ بُردهایی مثه 2-0 اینتر یا 3-0 لاتزیو با همدیگه...

این پُست خوب و جمع و جوری بود. تاپیک سال هم هر چقدرم خواننده نداشته باشه ، ولی برا من بهترینن : موراتوپولی + مثلث قدرت...

هیچوقت آدم با برنامه ای نبودم ولی اُمیدوارم بتونم یه شغل ثابت با درآمد مناسب پیدا کنم ، خیلی چیزهای زندگیم وابسته به این مسئله ست. کاهش وزنمم که با خداست! :nish:

برای فروم اینکه ثبت نام ها باز بشه و اون 1 % احتمال جذب کاربر جدید باقی بمونه. یوونتوس هم بر مبنای عقل و خرد و توجه به خواسته های هواداراش اداره بشه...

هنوزم حرفم همینه...

یه دروغ سیزده بگو!

ج.ا پسر خیلی خوبیه! :nish:

حرف آخر؟!

اُمیدوارم آگاهی و فرهنگ همۀ ما بره بالاتر از اینی که هست ، اولین نفر مال خودم...

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad

- متفاوت! در عین تعجب متفاوت بود...

- ی اتفاق ک ب صورت مشترک هم بدترین بود هم بهترین! البته دارای بُعدهای بیشتری هم هست ک بعدا نمایان میشه، امیدوارم بیشتر مثبت باشه تا منفی! اینکه نمیگم برای اینه ک شخصی هست...

- بهترین واقعا نداشتیم چیزی نمیشه گفت اما بدترین شکست مقابل ناپولی ک سنگین‌ترین شکست دوران هواداریم بود!

- تنها خواهم بود!

- هم درسته هم زیباست... درسته چون جشن گرفتن و خوشحال بودن، کلا خوبه. زیباست چون سنت نیاکان ما بوده.

- برنامه خاصی ندارم معمولا زندگی برنامه میده من اجرا میکنم! تا بوده همین بوده...

- سمنو حذف و [خدمت نامقدس] سربازی رو اضافه می‌کنم!

- آنیلی. در واقع ب احترامش! بدی زیاد داشت اما یک آنیلی بود ب هر حال...

بذار خیالتو راحت کنم (خیال کی رو؟!) از الان تا آخر عمر ن عیدی میگیرم ن عیدی میدم!

- نمیدونم! امیدوارم سال جدید خاطره‌انگیزترینش باشه ک بعدا تعریفش کنم!

- تلخ‌ترینش زمانی ک بخاطر شرایط جامعه ناراحت بودم و دل و دماغ نداشتم اما مجبور بودم تو فروم کارمو بکنم و حتی بعضی پست‌های بچه‌هارو پاک کنم... شیرین‌ترین: اظهار لطف بچه‌ها و هر پستی ک توش میدیدم ازم تشکر شده :53:

- تاپیک پارازیت

- تلاش میکنم اشتباهاتی ک تا الان داشتم رو جبران کنم...

- تغییر سرمربی و موفقیت در بازیهای اروپایی برای یووه. برگشتن فروم ب روزهای اوج

- آرزو دارم کابوس همگانی تموم بشه!

یه دروغ سیزده بگو!

- ما همه خوشحالیم!

حرف آخر؟!

- سال نوی همه مبارک :53:
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

1_1324744214.gif

1402

1_1324744214.gif

سال سختی بود واقعا. حال مادرم بدتر شده بود . روزهای عید کنارش بودم چند روز . روزی که میخواستم برم بعد خداحافظی یکی از اقوام گفت نمیترسی ؟ گفتم چرا هر سری میرم میترسم که بار آخر باشه و دقیقا اون خداحافظی خداحافظی آخر بود لباس مشکی رو برای شش ماه نتونستم از تنم در بیارم حتی تو خونه نمیتونستم لباس روشن تنم کنم. روزهای زیادی با حتی شنیدن نام مادر بغض داشتم . 

برادر خانومم. عمم . داییم رو هم تو این سال از دست دادم . سیزده سال بود که تو اقواممون هیچکی از دنیا نرفته بود و ی دفعه امسال 4 نفر 

بعد مراسم داییم به دلیل دردی یهویی(طولانیه نیاز به گفتنش نیست) نیاز به عمل پیدا کردم و سه هفته خونه نشین شدم . الان تازه یک هفته میگذره از اون سه هفته 

بدترین که قطعا رفتن مادر بود ولی خب میتونم بگم بهترینش هم همون بود چون واقعا نمیتونستم ذره ذره آب شدنش رو ببینم 

یوونتوس که این فصل اتفاقات و نتایج بد متوالی براش میفته . 5 باخت تو سی ال بدترینش بود 

خونه کنار بانو

جشن گرفتن همیشه خوبه 

فقط کار 

خوب آنچنانی نداشتیم امسال به نظرم . دی ماریا انتخابه 

هیچکدوم . یادم نمیاد عیدی خاصی گرفته باشم 

فرصت نکردم زیاد فروم بیام امسال 

پست های فراز رو همیشه دوس داشتم هر سال به فراز رای میدم 

خسته ام از رانندگی . ی شریک خوب پیدا کنم شاید مغازه زدم 

برای فروم ایده آلم اینه منو دوباره فعال ببینه  :1:   یوونتوسم ایده آلم اینه الگری بره 

شرایط جامعه نرمال شه . واقعا امیدارم بهش 

یه دروغ سیزده بگو!

همه چی آرومه 

حرف آخر؟!

همه اینا تلخی ها رو گفتم ولی در واقعیت همه امسال قطعا تلخ نبوده . روزهایی بوده که کل روز شاد بودم . خنده هایی از ته دل داشتم . زندگی همینه 

1_1324744214.gif

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

راستش در مجموع سال بدی نبود اصلا! خیلی عجیبه ولی امسال واقعا برای من از پارسال و سال قبلش خیلی بهتر بود! از اول سال، یک دوست تقریبا قدیمی‌ای که ارتباط زیادی هم باهاش داشتم، خودش ارتباطش رو با من قطع کرد و این برای من زمینه‌ساز اتفاقات خیلی خوبی شد! بعد از مدت‌ها اندکی احساس رضایت کردم از زندگی‌ام!

و البته خیلی هم سال پر ماجرایی بود! اتفاقات مهر به بعد واقعا تاثیرگذار و سخت بود! 
مثل هر سال پیش خانواده.
یک پروژه ای بود که تابستون روش کار می‌کردم و با شروع شدن مهر تمرکز کافی برای ادامه‌اش نداشتم. خیلی دوست‌دارم اون رو تکمیل بکنم. به غیر از اون هم کارهای دیگه! درکل دوست دارم درگیر مطالعه‌ام باشم.

دیدن چند نفر از فرومی‌ها شیرین ترین خاطره‌ی فرومی من بود امسال! روز جالب و خوبی بود.
آندره‌آ آنیلیه دیگه! انگار که فوت کرد برام کلا! آدم بزرگی هم هست به‌نظرم در تاریخ یوونتوس.
قاعدتا بعد از نزدیک ۳ سال باید از پایان‌نامه‌ام دفاع کنم بالاخره! استاد راهنمایم هم به‌طرز غیرقابل توجیهی عوض شد! و به‌غیر از اون دنبال یک دوره‌ی دکترا هم هستم. چندجا اپلای کردم. امیدوارم یکی از همین‌ها اوکی بدن بهم و دیگه نخوام وقت بذارم برای این کار!

خردورزی بیشتر

برای خودم که آرزوم معلومه چی هست! اینکه اون دوره‌ی دکترایی که
گفتم رو گیرم بیاد و برم! درکنار سلامتی برای اطرافیانم طبعا! و آرزوی بزرگترم اینه که وضع مملکت درست بشه! حالا توی یک سال که قطعا درست نمیشه اما حداقل اتفاقاتی بیفته که رو به درستی بره نه رو به نابودی بیشتر! حالا اون اتفاقه هر چی می‌خواد باشه!
یه دروغ سیزده بگو!
اگر من کمتر از شما آلگری رو مقصر وضع بد تیم می‌دونم، قطعا دارم به شعورتون توهین می‌کنم. قوانین فروم هم درمورد اینکه نباید به سرمربی تیم توهین کرد، چرند محض هستن.
حرف آخر؟!

امیدوارم سال خوبی داشته‌باشید. :53:

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

چندان جالب نبود جداقل به یک دلیل مانند فقدان یکی از نزدیکان در سنین میانه زندگی ولی ممکنه از لحاظ اقتصادی بهتر از سالهای قبل بوده باشد.

بهترین احتمالا خرید تچهیزات جدید  و چذب کارهای بیشتر و بدترین نیز که واقعه صدرالاشاره یا در بعد فرافردی

بدترین اتفاق شکل گیری روند دانگرید یوونتوس در ابعاد مهم ورزشی اعم از مدیریت و شنیدن این جمله از دوستان که یوونتوس وضعش خراب است، کیفیت پایین بازی تیم و عدم حس جذابیت حتی در هنگام بردن در غالب بازی ها و از نظر بهترین مورد مهم احتمال زیاد توجه به بازیکنان شاب

غالبا در این لحظات در تنهایی هستم و از جماعت متکلکین.

این احتمال زیاد نوعی دانگرید فرهنگی عمیق است که نوروز بدین وجه در امده بنابراین با این حداقلش نمیتوانم مخالف باشم.

برنامه خاصی نیست و همان تداوم روزهای قبلی است.

مطمین نیستم این هفت سین واقعا در اصل هم بدین حالت بوده باشد. بنابراین پیشنهادی ندارم.

اگر منظور در اینجاست که کاربران با ارزشی هستن که نباید از آن ها نام برد.

به حول و قوه الهی جزو عیدی دهندگان شده ایم در این سال ها. مورد مهمی عیدی نگرفته ام.

از انجا که این سوال جوابش به حافظه قوی نیاز دارد و عیدگرفتنی چندانی نداشته ام فی الواقع نمیشود جواب دقیقی داد.

تلخترینها که همان سرد شدن روحیه فردی به دلایل مختلف و عدم شراکت در کار و شیرین ترین هم همین تداوم حیات مجازی سایت است که کار مشکلی شده

بهترین تاپیک مثلث قدرت----- بهتربن پست هم اعلام بازی بعدی تیم

فاقد هر گونه برنامه هستم متناسب با شرایط ممکن است اهدافی ممکن الوصول به ذهن خطور کند و تبدیل به برنامه شود.

قهرمانی در لیگ اروپا به عنوان هدف قابل تحقق با توجه به کیفیت پرسنل و خلاصی تیم از بازی مغشوش، غیر منسجم و مخدوش کننده ذهن

ارزو دارم به اینکه دوستان سلامت و صحت باشند که این حداقل خواست است البته.

یه دروغ سیزده بگو!

کاربر ستفوتبال از سایت قطع ارتباط کرد.

حرف آخر؟!

توصیه ای ندارم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی