پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام جهانی 2022

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
101 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
photo_2022-06-14_14-23-07-1024x808_y1wc.

جام جهانی 2022 قطر!

از این مسابقات خوشم نمیاد اما تاپیکش باید باشه ب هر حال! تیم ملی من ک صعود نکرد جام جهانی... امیدوارم برزیل و آلمان قهرمان نشن!
  • حامد, mory, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
دعای خیر ما پشت و پناه تیم ملی سری آ، صربستان.
  • حامد, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

برای من فوتبال در یوونتوس و جام جهانی خلاصه میشه و واقعیتش کمتر فوتبال غیر از یووه میبینم حتی دربی های مهم. اما جام جهانی همیشه جذابیت داشته واسم ولی متاسفانه دو دوره عدم حضور ایتالیا این جذابیت رو به حداقل رسوند. در مورد تیم ملی ایران بنظرم کیروش در دو دوره گذشته کار فوق العاده ای رو انجام داد و دوره قبل هم بهترین نمایش ایران در تاریخ حضور در این جام بود. این دوره بنظرم در مقابل انگلستان شانس بسیار کمی داریم ودر کل شانسی برای کسب 4 امتیاز نمی بینم. نهایتا یک تساوی بگیریم. 

و اما در مورد قهرمان جهان. اولویتی برای کسب جام ندارم اما برای عدم قهرمانی چرا. به هیچ وجه نمیخوام قهرمانی المان رو ببینم و دومین جام جهانی بازیکن هایی مثل نویر و ... در رده بعد آرژانتین هست که اگر مسی نبود دوست داشتم قهرمان بشند اما بدلیل حضور این فرد دلم نمیخواد این تیم قهرمان بشه هرچند تیم قدرتمندی دارند. ولی از درخشش دیبالا پارادس و دیماریا ناراحت نمیشم. تیم دیگری که 3 یوونتوسی حال حاضر رو داره برزیل هست که تیم قدرتمندی داره امسال ترجیح میدم از بین این سه تیم برزیل قهرمان بشه و دنیلو برمر و ساندرو اسمشون تو تاریخ ثبت بشه. 

• mory, Principino, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
دوست دارم اسپانیا قهرمان بشه .
  • tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

در آستانه جام جهانی تصاویری از رختکن و تمرین های تیم ملی پرتقال منتشر شده که برخورد بسیار سرد بازیکنان این تیم با رونالدو رو نشون میده. هرچند من از رونالدو خوشم نمیاد در کل و مصاحبه ای که کرد علیه منچستر شاید اشتباه بود اما بی احترامی به این شکل به همچین بازیکنی اصلا قابل قبول نیست. نمیدونم چه دلیلی داره تو اردوی پرتقال باهاش اینطوری داره برخورد میشه. 

• tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

با توجه به اينكه بوسيله تورنمنتها با فوتبال آشنا شدم 

جام جهاني برام خيلي مهمه . هر چند امسال خيلي گرفتارم و بعيده بتونم بازيها رو ببينم

ولي حس ميكنم كمك ميكنن فرانسه تا مراحل پاياني بالا بياد

البته برزیل و آرژانتين هم تيمهاي خوبي دارن و چون اين تورنمنت در اروپا نيست ممكنه نوبت اين دو تا باشه

............

پيشنهاد ميكنم گل ايتاليا به اسپانيا در سال 1988 ملتهاي اروپا رو  ببينيد .  ويالي برلياني بود 

https://www.uefa.com...-against-spain/

• حامد, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

dfa99wd-7483595d-88fe-49e8-9159-f9c3977f

یکی از جذاب ترین تقابل های مرحله گروهی برای یوونتوسی ها ، تقابل عناصر تهاجمی و دفاعی یووه ، برزیل در برابر صربستان 

+ ولاهوویچ از بند مصدومیت رها شده و همراه تیم تمرین میکنه ، برزیل در تورین در حال تمرینه!

• حامد, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حضور دانیل ماساروی میلانی  توسط اریگو ساکی در چام جهانی 1944  و بخصوص در فینال ، فحش به فوتبال بود

ماسارو هیچی نبود 

یه پنالتی خراب کرد و یه تک به تک

واقعا چه پنالتی ای بود زد!!!

من بودم حتما اله رو میبردم جام جهانی و یا بیشتر به زولا و کاسیراگی و سینیوری میدون میدادم 

.............

مربیهای ایتالیایی به مهاجم جوون بازی نمیدادن ، بلکه صبر میکردن باتجربه بشه و بعد در پیری توپ خراب کنه :1: 

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
∆∆∆
زولا واقعا از اون دست مهاجمین چارچوب شناس و سریعی بود که به شکل مناسبی در تیم ملی از اون بهره نبردند .
  • tecra, Senmorta, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

کریم بنزما بدلیل مصدومیت جام جهانی رو از دست داد. اما به هر حال فرانسه خیلی نفرات خوبی داره هنوز حتی کسی مثل ژیرو میتونه خیلی به کار فرانسه بیاد با توجه به آمادگیش در میلان. 

• tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

انتونیو کابرینی یه مدافع چپ هجومی و نخبه که اگه اشتباه نکنم (بنظرم همینه) گلزنترین مدافع یووه است

(گلزنترین مدافعه تاریخ آتزوری هم هستش)

در جام 1978 بهترین بازیکن جوان انتخاب شد 

خودش یه پا وینگر بوده 

متاسفانه بازیکنان ایتالیایی که واقعا شاخص هم بودن خیلی باهاشون خوب برخورد نشده

اگر کابرینی ، کابرینیو (برزیلی بود یا فرانسوی بود ) بود حتما توپ طلا بهش میدادن :1: 

یا اینکه کابرینی بازیکن رئال بود حتما توپ طلا میگرفت :1: 

.............................

ایتالیا در دور گروهی جام 1978 فرانسه و آرژانتین رو برد و سرگروه بالا رفت

آرژانتین میزبان بود و نهایتا قهرمان شد

...........................

متاسفانه به درخشش نسل قهرمان 1982 کمتر توجه شده و استعدادهای ناب یوونتوسی کمتر توی دنیا مشهورن

مثلا فیفا برای مرگ گردمولر خودکشی کرد ولی خیلی کمرنگ درباره پائولو روسی افسانه ای مانور داد

بازیهای روسی رو خوب نگاه کنید موقعیت شناسیش حفظ توپش استپهاش جایگیریهاش عالی بوده

حتی این اسطوره های بین یوونتوسیهام خیلی شناخته شده نیستند

همین کابرینی واقعا عالی بوده 

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

قطر جام جهانی رو با شتاب و سراسیمگی زیادی شروع کرد و این موضوع رو میشد تو ساق های بازیکنا و عملکرد دروازبان تیم دید که چقدر دو خروج نامطمئن داشت که یکیش گل شد و وار مردود کرد گل رو 

اومدم بنویسم که به راحتی پنالتی دادن در ادامه همین روند 

اگه این نیمه رو قطر با همین نتیجه تموم کنه به نظرم میتونه بازی برابرتری نیمه دوم داشته باشه با اکوادور 

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
- اولین جام جهانی که اصلا رغبت ندارم حتی نتایجش رو دنبال کنم،
دلایل زیادی هم هست،
نمی‌دونم بعداً حسرت این جام رو میخورم یا نه ولی نمیتونم با خودم کنار بیام ...
  • alireza.de710, Prince Claudio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

فارغ از مسائل فوتبالی به نظرم این جام خیلی جام مهمیه و می تونه شاید مهم ترین کمک فوتبال به جامعه ی بشری باشه! مشکلات خیلی مهمی( قطعا خیلی مهم تر از خود فوتبال) ممکنه توی این جام نمایان بشن. 

فوتبال یک چیزیه که طی این همه سال کلی توجه و پول رو به خودش جلب کرده و به جز سرگرم کردن مردم و پر کردن جیب یک عده آدم زیاده خواه، حداقل تا جایی که من دارم می بینم، کار خاص دیگه ای نکرده یا حداقل میشه گفت به اندازه ای که بهش توجه شده این طور نبوده!

• Prince Claudio, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تو این میون ایتالیا هم میبازه از اتریش،‌پس واقعا حقش نبود بیاد جام جهانی،‌چه تیم داغونی شده  :fp:  :fp:

• Prince Claudio, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

هرچند قطر بازی های دوستانه زیادی داشت اما چون برای اولین بار همچین تورنومنت مهمی رو تجربه میکردند اون هم به عنوان بازی افتتاحیه فشار زیادی روشون بود و نتوسنتند شروع خوبی داشته باشند. ولی کیفیت بازیکن هاشون هم تعریفی نداشت. امروز دومین نماینده آسیا اولین بازی مهم جام رو برگذار میکنه در برابر انگلستانی که معروفه به نداشتن تیم ملی خوب بر خلاف لیگش. اما این تیم انگلیس بازیکن های با کیفیتی داره و تیم خوبیه. من هیچ شانسی برای تیم ملی نمی بینم هرچند کیروش بارها جلوی تیم های بزرگ خودش رو ثابت کرده. این بازی طرفیت تبدیل شدن به یک بازی پر حاشیه و عجیب و غریب رو داره! هم قبل بازی هم در حین بازی و هم واکنش ها و اتفاقات بعد از بازی ... پیش بینی من 3-1 یا 4-1 به سود انگلستان

• tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

چشمی، مجید حسینی، پور علی گنجی، علی کریمی. 4 تا لرد توی زمین

بازی کاملا دفاعی و از روی ترس

شانسی که قرار نیست همیشه یار ما باشه 

و یه نتیجه تحقیر آمیز

چقدر این شرایط برای یوونتوسی ها آشناست.

کیروش آلگری صفت چه بلایی سر نسل طلایی ایران آورده؟

یه سری مربی هستن مثل پیرلو و اسکوچیچ که خیلی بار فنی خاصی ندارن ولی تیم رو از اونی که هست خراب تر نمی کنن.

در عوض یه عده هستند مثل آلگری و کیروش که با ترس و محافظه کاریشون تیم رو از همونی که هست هم ضعیف تر می کنن و با هوچی گری برای باخت هاشون حماسه می سازن.

خدایا ما رو از شر مربیان ترسو، لرد پسند و پر ادعا رهایی بده.

• mory, Prince Claudio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
این همه ترس و انفعال حال آدم رو به هم میزنه...
  • Prince Claudio, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

تا حالا ندیده بودم تیمی با حملات بشدت کم فشار به این راحتی گل بزنه اونم تو جام جهانی. بنظرم ایران از نظر فنی و روحی شکست خورد. یک بخش مهم موفقیت ایران در برابر تیم های بزرگ در دوره های قبلی روحیه جنگندگی بود که امروز خبری ازش نبود. 

• Pinturicchio, Prince Claudio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کیروش 4 تا دروازبان با خودش برده جام جهانی بعد مصدومیت دروازبان تیم میزنه تو سرش . همین صحنه رو حسینی اگه دیده باشه که دیده عملا همه چی رو می بازه 

هر چند بودن بیرانوند شاید فرقش یکی دو گل بود ولی حسینی این اندازه دروازبان بدی نیست که تو این بازی نشون داد 

در مورد بازی هم انگلیس خیلی پر فشار شروع و واقعا تفاوت فوتبالشون رو به رخ کشیدن . به نظرم بازی بعدی انگلیس بهتر میتونه ملاک ارزیابی این تیم باشه که همون تیم یورو هستن یا نه 

اگه بتونن همون تیم باشن شانس اول قهرمانین به نظرم 

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی