پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نهم سری آ : میلان 2 - 0 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
23 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6069 ارسال
  • LocationKhorram Abad

هفته نهم سری آ ایتالیا

20221006_003418_m2qu.jpg

Milan - Juventus

تاریخ برگزاری : شنبه، 16 مهر 1401

ساعت : 19:30 به وقت ایران

مکان : سن سیرو، میلان

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3779 ارسال
بازگشت دی ماریا می‌تونه نقطه ی قوت یووه برای این بازی باشه ...
  • Orphée, tecra, D E L P I E R O و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

بازگشت دی ماریا می‌تونه نقطه ی قوت یووه برای این بازی باشه ...

محرومه   :fp:

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

برد تو این بازی میتونه فشار رو تا حد زیادی از تیم برداره 

اصلا هم دور از دسترس نیست . میلان بد موقعی خورده به یووه . بین دو بازی سخت با چلسی که بازی رفت رو هم باختن 

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

میلان ۳ هیچ از چلسی خورد،‌این خودش نشون میده این میلان فعلی چقدر باگ داره،‌ولی از اونطرفم دی ماریا کسی که ۳ پاس گل داد تو بازی قبلی نیست،‌این یعنی  :fp:

ولی میشه بازم بردش این میلانو

• Orphée, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
غیبت مقابل میلان؟

دی ماریا: "بسیار متاسفم برای اتفاقی که افتاد، اما مستحق آن هستم، اشتباه کردم، سعی می کنم دیگر آن را تکرار نکنم، امیدوارم هم تیمی هایم مقابل میلان عملکرد خوبی داشته باشند."

• mory, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
طبق معمول میریم که رقیبمون رو از بحران خارج کنیم ...
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

طبق معمول میریم که رقیبمون رو از بحران خارج کنیم ...

بازی مقابل بولونا و مکابی چندان ارزشمند به حسان نیومد و برتری در اونا خیلی کار خاصی نبود ولی می شه گفت با پیروزی در این بازی می تونیم یکم بگیم خارج شدیم ازش 

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 621 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

خب این ۴۵ دقیقه، یعنی کیفیت بازیکن هایی مثل کوادرادو و لوکاتلی واقعا تبدیل به صفر شده، این ۲ تا دیگه نابودن، این چه بازی ای اینا میکنن. اصلا عملکرد فردی افتضاحی دارن خدایی اینا تو بنونتو هم فیکس نمیشن که تو یوونتوس فیکسن.

ربیو خوب بازی میکنه بنظرم، یا لوکاتلی اینقد داغونه ربیو خوب دیده میشه :22:

• Orphée, D E L P I E R O, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
آفا یوونتوس عقبه و رفته تو دفاع یا من اشتباه میبینم؟
  • D E L P I E R O, vahid.juv و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4007 ارسال

تیم نیستیم . یازده تا بازیکن تو زمینند که هر کدوم برای خودشون بازی میکنند

• Orphée, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
مربی رچ باید ینذازن بیرون و کنته رو هیچ وجه جاش نیارن باید یه مربی خوب بیارن عوخل بهترین گزینس
  • D E L P I E R O, amirali2001, drughi1990 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 621 ارسال

خب خب، اینم ۹۰ دقیقه.

در اینکه قشنگ بنجلوس شدیم جا یوونتوس که شکی نیست، یعنی تک به تکی که شزنی خورد رو منم نمیخوردم :22:  

لوکاتلی، ساندرو، کوادرادو، نیمکت فقط واقعا افتضاحن.

تیم اصلا از لحاظ بدنی شرایط خوبی نداره، پیش فصل نمیدونم چه اتفاقاتی افتاده اینا از ۶۰ به بعد خالی میکنن، یاد تیم ملی ایران افتادم تو جام‌جهانی ۲۰۰۶ فقط ۶۰ دقیقه تیم بودیم.

حتی ولاهویچ هم دیگه نابود شده بود، اینقد ذهنیت داغونی داشت قشنگ تمام پاساش اشتباه بود.

ووو مربی عزیز و پر افتخار تیم که شاه این بنجل ها هست. نابود تر از نابود، نهایت بی مصرفی، نهایت بی عرضگی، مویس کین رو چرا میاری هر بازی لامصب، چرا اخه، رفت چپ، قشنگ چپ تیم فلج شد، چرا مک کنی رو هافبک راست بازی میدی خب دیوانه، کوادرادو نابود، باز از مک‌ کنی که تو پست خودش هیچی نیست بهتره، همین سوله رو بزار، خب لامصب میرتی که از مک‌کنی تهاجمی تره بزار راست تیم. مک کنی رو میزاری وسط زمین و بگیری دیوانه روانی جناحین رو فلج میکنی که وسط رو داشته باشی :45:

دور باطل زدن با این مربی، این اگر پوگبا و کیزا و دیماریا رو تو تمام بازی های بعدی هم داشته باشه باز هیچی نمیشه. چمپ که تقریبا میشه گفت پریده، این بشر بنفیکا ببر نیست تو پرتقال، ولی لیگ اروپا هم حذف میشه. خیلی نابوده.

• Orphée, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

خب خب، اینم ۹۰ دقیقه.

در اینکه قشنگ بنجلوس شدیم جا یوونتوس که شکی نیست، یعنی تک به تکی که شزنی خورد رو منم نمیخوردم :22:  

لوکاتلی، ساندرو، کوادرادو، نیمکت فقط واقعا افتضاحن.

تیم اصلا از لحاظ بدنی شرایط خوبی نداره، پیش فصل نمیدونم چه اتفاقاتی افتاده اینا از ۶۰ به بعد خالی میکنن، یاد تیم ملی ایران افتادم تو جام‌جهانی ۲۰۰۶ فقط ۶۰ دقیقه تیم بودیم.

حتی ولاهویچ هم دیگه نابود شده بود، اینقد ذهنیت داغونی داشت قشنگ تمام پاساش اشتباه بود.

ووو مربی عزیز و پر افتخار تیم که شاه این بنجل ها هست. نابود تر از نابود، نهایت بی مصرفی، نهایت بی عرضگی، مویس کین رو چرا میاری هر بازی لامصب، چرا اخه، رفت چپ، قشنگ چپ تیم فلج شد، چرا مک کنی رو هافبک راست بازی میدی خب دیوانه، کوادرادو نابود، باز از مک‌ کنی که تو پست خودش هیچی نیست بهتره، همین سوله رو بزار، خب لامصب میرتی که از مک‌کنی تهاجمی تره بزار راست تیم. مک کنی رو میزاری وسط زمین و بگیری دیوانه روانی جناحین رو فلج میکنی که وسط رو داشته باشی :45:

دور باطل زدن با این مربی، این اگر پوگبا و کیزا و دیماریا رو تو تمام بازی های بعدی هم داشته باشه باز هیچی نمیشه. چمپ که تقریبا میشه گفت پریده، این بشر بنفیکا ببر نیست تو پرتقال، ولی لیگ اروپا هم حذف میشه. خیلی نابوده.

یه سوال: از سوله چی دیدی که میگی بزارتش؟ میرتی و سوله دوتا بنجل بیشتر نیستن

مویزه کین از موقعی که اومد حمله تیم یه خورده جون گرفت و یه موقعیت داشت که نزدیک به گل بود

واقعیتش اینه که ولاهوویچ رو باید بفروشن،‌بازیکنی که ۱۰ها بازی بد کرده واسه یووه،‌ یه پاس ساده هم نمیتونه بده،‌حالا تو فیوره ناموس بازیکن بودو کار نداریم ولی به این سیستم یووه نمیخوره

• Signora Omicidi, drughi1990 و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3779 ارسال
سندروم پاس های بی اثر و رو به عقب ...
  • saeed-nedved, Orphée, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3868 ارسال
  • LocationAhWaS
حیف وقتی که بزاریم برا یوونتوس و الگری تو زمانی که مملکتمون غرق در خونه
  • saeed-nedved, L'Avvocato, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1499 ارسال

...  گر هم گله‌ای هست دگر حوصله‌ای نیست.

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3455 ارسال
اونایی که تو عشق و حالن عین خیالشون نیست بعد ما که تو این مملکت داریم خفه میشیم با کوله باری از مشکلات بیاییم و غصه این تیم بی عرضه رو بخوریم

اصلا گور باباتون اینقدر با این آلگری احمق و ابله ادامه بدید که دیگه چیزی از یووه باقی نمونه

من یکی دیگه واقغا بریدم
  • Orphée, mory, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
نمیدونم حس و حال بعدا چجوریه
ولی در حال حاضر واقعا ب ادمایی ک هیچ علاقه ای ب فوتبال ندارن ، حسادت میکنم

برای اینکه نظرم ب تاپیک هم مرتبط شه :
الگری اخراج شه هم توفیری نداره ، در وهله اول اخراج انیلی کار درسته
  • mory, Signora Omicidi, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 621 ارسال

یه سوال: از سوله چی دیدی که میگی بزارتش؟ میرتی و سوله دوتا بنجل بیشتر نیستن

مویزه کین از موقعی که اومد حمله تیم یه خورده جون گرفت و یه موقعیت داشت که نزدیک به گل بود

واقعیتش اینه که ولاهوویچ رو باید بفروشن،‌بازیکنی که ۱۰ها بازی بد کرده واسه یووه،‌ یه پاس ساده هم نمیتونه بده،‌حالا تو فیوره ناموس بازیکن بودو کار نداریم ولی به این سیستم یووه نمیخوره

اولین حواب، در سوله هیچی ندیدم، ولی مطمئنم از مک‌کنی بهتر بازی میکنه.

میرتی بنجله؟ شما از یه تلنت چه انتظاری داری، زیدان یا پوگبا نیست، ولی کاملا ازش یه مارکیزیو در میاد. مارکیزیو هم حتی به نظر من هافبک خیلی تاپی نبود، ولی هافبک خوبی بود.

بله من هم دوست دارم یوونتوس هافبک هایی در سطح کروس و مودریچ بخره، ولی از ۲۰۰۶ به اینور دیگه ندیدم تا همین امروز ما تو هر پستی دست بزاریم رو بهترین ها.

همین میرتی که طبق نظر شما بنجل هست بزار زیر دست یه مربی درست، ۳ سال دیگه ببین ازش چی در میاد، بعد بیا اینجا افسوسش رو بخور.

کین از وقتی اومد حمله تیم جون گرفت رو اگه می تونستم تو گینس ثبت میکردم.

کدوم بازی رو دیدی شما نکنه من اشتباه نگاه کردم، ما اصلا مگه موقعیت داشتیم نیمه دوم خود الگری ۶۰ به بعد و گفت بازی تموم شده بود :62:

چون یه موقعیت بهش رسید اونم نصف و نیمه شد نباید انتقاد کنیم؟

چه فعالیتی کین داشت، اصلا شما به من بگو ترکیب یوونتوس وقتی کین اومد زمین چی بود؟ موراتا رو وینگر میزاشت باز یه سرعتی داشت. کین کجای کریرش وینگ بازی کرده. 

مربی های دنیا حالیشون نیست بازیکن تخصصی میگیرن؟  بازیکن نداره زبون نداره بگه براش بخرن؟ بازیکن ۷۰ میلیونی نمیشد خرید، ۲ تا جوون نمیتونست معرفی کنه بگیرن براش فعلا کارش راه بیوفته؟ الان کوستیچ بد شده؟ خفن نیست ولی کار راه اندازه، مربیه تیمه، فشار بیاره، جا اینکه مصاحبه کنی رابیو خرید جدید محسوب میشه

قراره هر چی تیم داره تو بریزه تو زمین یه نتیجه ای باهاش بگیره سالی ۹ میلیون بزاره جیبش؟

دیگه کودک ۱۲ ساله هم میفهمه که بازیکن تو پست غیر تخصصی عملکردش نصف میشه، اونم نه بازیکن کلاس جهانی، مک‌کنی و کین، اینا تو پست اصلیشون فلجن تو پست خودشون.

شما دوست عزیز تا حالا فکر کردی به اینکه چه فشاری بازی گرفتن از بازیکن تو پست نا مربوط بهش میاره، نابود میکنه، روح و روانش و بهم میریزه، تلاش میکنه اما کاری ازش برنمیاد، چون اصلا بلد نیست اونجا بازی کنه. افت شدید بازیکن های ما بخاطر همین بیشعوری آلکری هست، اینقد بازیکن ها رو جا به جا میکنه که دیگه هیچی از ذهنیت بازیکن نمیمونه.

همین ولاهویچ رو اگه جای یوونتوس، آرسنال میخرید الان همین شما داشتین از عدم مدیریت صحیح صحبت میکردید و وصف های تاریخی از ولاهویچ میاوردید.

مشکل ولاهویچ نیست دوست من.

۱۰۰ مورد دیگه هم برات دلیل میارم که مشکل بازیکن ها نیستن، مشکل همین مردک کچل خرفت بی صفته.

بازیکن های ما عالی نیستن ولی دیگه اینقد هم پرت و پلا نیستن که تیم زده ۸ ام حدول باشه :45:

من اصلا علاقه ای به کنته ندارم، نمک خورد، نمکدون شکست. 

ولی، ما با امثال آساموآ جوینکو، ووچینیچ، بدون شکست قهرمان شدیم.

کوادرادو بدون یه دست و یه پا و ۲ تا چشمش از آساموآ سر تره.

ولاهویچ یا حتی میلیک در مقابل ووچینیچ کلاس جهانی محسوب میشن.

دیماریا و جووینکو رو مقایسه نکنم دیگه خیلی اوضاع بد میشه.

• mory, aidin_2010, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی