پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-سیه نا(هفته هیفدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
75 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

ترزگه 11 گله شد ایول

اونور هم که انتر کثیف با خنگی دیدا گل دوم رو به میلان زد

ترزگه 13 گله شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Trezeguet Chance (Min 75)
Click Here for Video

Portanova Header (Min 77)
Click Here for Video

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آره همین الان فهمیدم ترزگه 13 گله شد. تقصیر این فردوسی پور بزغاله بود که گفت ترزگه 11 شد کروز 10 زلاتان 9

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اینتر -میلان همون 2 1 به سود اینتر تموم شد . این هفته هم نتونستیم فاصله رو کم کنیم . اینتر قهرمان نیم فصله!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه دوم رانیری تیم رو بهم ریخت !! شاید قصدش حفظ نتیجه بود ولی همه نشاط تیم رو گرفت. یه نکته در مورد المیرون اینه که المیرون اول فصل بازی میکرد،بد بازی میکرد.ولی الان اصلا بازی نمیکنه ! تو کل مدتی که توی بازی بود 3 بار صاحب توپ شد.و یک بار ضربه ی سر ضد.کل فعالیت المیرون در زمین همین بود !!! نیمه دوم کلا یووه عقب کشید.هافبک ها عوض شدند.بازیکن های تعویضی به خوبی اونایی که توی زمین بودند بازی نکردند.المیرون که بازی نکرد ! پالا خیلی صاحب توپ نشد و برخلاف حسن که خیلی نفوذ میکرد فکر کنم رانیری به گریگرا گفته بود نفوذ نکنه چون یک بار هم جلو نکشید. نیمه دوم فشار روی دروازه یووه زیاد شد و یکی دوبار بوفون خوب گرفت یک بار هم که توپ به تیر دروازه خورد. پاس گلی که تیاگو هم داد خیلی زیبا بود و از نظر من بهترین بازیکن یووه تیاگو بود. و بدترین هم الکس و تا حدودی ندود بودند که روزشون نبود امروز.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
همون 2 هیچ تموم شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الکس بهتر شد اما بازم خوب نبود.به قول رضا شاداب و سرحال بود و حتی از بابت قدرت دوندگی و سرعت عمل هیچی کم نداشت اما پاس هاش خیلی لو می رفت.فکر کنم دلیلش محافظت زیاد سیه نا یی ها ازش بود. هر چه قدر تیاگو نیمه اول نا امیدم کرد تیاگو نیمه دوم به دلم چسبید.خوبو جنگنده بود و پاس های عالی هم داد.آلمیرون هم فکر کنم آخرین بازیش تو یووه بود.هیچ کار خاصی نکرد.البته وقت زیادی هم نداشت اما به هر حال خوب نبود. دفاع بدون اشتباه و هماهنگ بود.در کل مبارکه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خوشحالم که دیوید گل زد ! باید این بازی رو میبردیم که همین اتفاق هم افتاد! اه!میلان هم که افتضاح بازی کرد!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تیم ایراد زیاد داشت به خصوص مرکز میدان و حفظ رابطه فی ما بین دفاع و هافبک اما در کل خوش گذشت و اینا دیگه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خوشحالم که یوونتوس برد ولی یه نگاهی به ایم سه عکس بکنید

گل اول یوونتوس افساید بود و داور اشتباه کرد چون پاس رو ترزگه داد به حسن و یا بهتر بگن نقش داشت تو گل

http://irapic.com/up.../1198475386.jpg

این صحنه نشون میده برای یوونتوس یه پنالتی گرفته نشده

http://irapic.com/up.../1198448185.jpg

این صحنه هم نشون میده دوباره واسه یوونتوس پنالتی گرفته نشده

http://irapic.com/up.../1198427937.jpg

فکر کنم اگه گل اول یوونتوس رو مردود میکردند و این 2 پنالتی رو میگرفتن خیلی بهتر میشد و دیگه بهونه ای نبود واسه ناداوری ولی بازم مهم نیست چون همه دیگه میفهمن 2 پنالتی واسه یوونتوس گرفته نشده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحنه ای که ترزگه به هند پنالت اعتراض داشت 100 درصد هند بود.توی تصاویر چند بار نشون دادند این صحنه رو و مشخص بود با دست گرفت توپ رو مدافع سیه نا !! توپ نخورد به دستش ! با دست استپش کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم جدول در پایان سال 2007 خدا رو شکر جایگاه خوبی داریم و اگه اشتباهات داوری و شاید رانیری کمتر بود الان دوم بودیم Inter43 Roma36 Juventus35 Udinese29 Fiorentina28 Palermo25 Napoli23 Atalanta22 Sampdoria21 Catania21 Genoa19 Milan18 Parma18 Lazio18 Torino17 Livorno15 Empoli15 Siena14 Reggina13 Cagliari10

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کلا همه در این بازی تا حدودی در یک سطح بودن ولی به شخصه کیلینی رو مرد برتر بازی میدونم .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
خدا رو شکر بردیم ولی واقعا متاسفم واسه میلان که این قدر راحت از دست داد بازی رو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب و نمرات یوونتوس

بوفون 6 - صالح امیدزیچ 7 ( گریگرا 6 ) - لگروتالیه 7.5 - کیه لینی 6 - مولینارو 6 - نوچرینو 6 - رانتی 6.5 - ندود 6 ( پالادینو - ) - تیاگو 6 ( المیرون - ) - ترزگه 6.5 - دل پیرو 5.5

این هم جدول سری آ و گلزنان سری آ

اینتر 43 امتیاز - رم 36 امتیاز - یوونتوس 35 امتیاز - اودینزه 29 امتیاز - فیورنتینا 28 امتیاز - پالرمو 25 امتیاز - ناپولی 23 امتیاز - اتالانتا 22 امتیاز - سمپدوریا 21 امتیاز - کاتانیا 21 امتیاز - جنوا 19 امتیاز - میلان 18 امتیاز - پارما 18 امتیاز - لاتزیو 18 امتیاز - تورینو 17 امتیاز - لیورنو 15 امتیاز - امپولی 15 امتیاز - سیه نا 14 امتیاز - رجینا 13 امتیاز - کالیاری 10 امتیاز

دیوید ترزگه ( یوونتوس ) 13 گل - خولیو کروز ( اینتر ) 10 گل - زلاتان ( اینتر ) 10 گل - موتو ( فیورنتینا ) 9 گل -

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی اون بی شرف بازیکن سیه نا زد صورت حسن رو داغون کرد !! درست زد توی چشش !! من گفتم بدبخت کور شد !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
خیلی وقت ندارم .. فقط اومدم برد یووه رو تبریک بگم اونم با دو گل بازیکن ویژه ! دیوید برای اقای گلی و حسن هم برای اثبات شایستگی هاش ! خیلی برای حسن خوشحالم . هنوز به حق خودش در یووه نرسیده و در نیم فصل دوم جبران میکنه . رتبه یووه برای نیم فصل جالب نیست ! یووه میتونست بالاتر باشه اما داوری و البته نا هماهنگی ها و بازی های بد یووه در اوایل فصل ( که بهتر از اینا میتونست باشه ) عواملی بودن برای اینکه الان سوم باشیم ! اشتباهات رانیری رو تا حدودی قبول دارم اما بهش حق میدم ! اینتر دو تا تیم کامل داره و اما یووه ... با یک مقایسه کوچیک میبینیم که یووه به حق خودش نرسیده و امیدوارم در نیم فصل دوم به هر تیتیبی که شده یووه بدرخشه !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بر عکس تو من می گم که حق یووه در نیم فصل واقعا پله سوم جدول است. اینتر که خوب بازی کرده و 60 تا ستاره داره . بین یووه و رم هم واقعا افت و خیز ما بیش تر بوده اون بازی های افتضاحی که ما برابر اودینزه و ناپولی و پارما انجام دادیم رو یادتون رفته . هرچند اگر اون پنالتی الکی رو بازی فیورنتینا داور نمی گرفت الان 37 امتیاز دوم جدول بودیم . ولی بلواقع یووه همین مکان دوم و سوم جدول با این بازیکنان و مدیران .و مربی رو هم که بدست آورده عالیه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی خوبی بود ولی TPS خیلی حال داد فکرشم نمیکردم بازی را پخش کنند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من فکر میکنم سومی برای یووه مناسبه. یووه فراز و نشیب داشت. تا قبل از شروع فصل خیلی ها فکر نمی کردن یووه بتونه اینقدر خوب کار کنه.پس همینجایی هم که هست نسبتا خوبه. در ضمن ما با اودینزه که تیم چهارم باشه 6 امتیاز اختلاف داریم. اگر هدف یووه کسب سهمیه بوده که بارها اینطوری اعلام شده در هدفش خیلی موفق بوده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی