پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال کوپا ایتالیا : یوونتوس 2 - 4 اینتر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
30 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad

فینال کوپا ایتالیا

20220505_183714_u05q.jpg

Juventus - Inter

تاریخ : چهارشنبه، 21 اردیبهشت ماه 1401

ساعت : 23:30 به وقت ایران

مکان : المپیکو، رم

• saeed-nedved, حامد, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
هت تریک باخت مقابل اینتر در یک فصل میتونه برگ زرین دیگه ای باشه بر عملکرد درخشان آلگری و طرفدارانش
  • حامد, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
بردن این بازی میتونه پایان نسبتا خوشی واسه این فصل فاجعه باشه. تو همه بازی های قبلیمون با اینتر دست بالا رو داشتیم و میتونستیم بازی رو ببریم. قاعدتا باختن این بازی هم فاجعه دیگه ای به باقی فجایع این فصل اضافه میکنه.
  • saeed-nedved, حامد, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تنها راه کسب جام اخراج آلگری قبل این بازیه. شانسمون در اون صورت میشه 50 50 . الان ده درصد شانس داریم

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
اگر با باخت یوونتوس حتی ۱ درصد شانس برکناری آلگری وجود داشته باشه ، از اون استقبال می کنم ...
هر چند بعید می دونم تا آنیلی در راس باشگاه هست همچین اتفاقی پیش بیاد ...
  • حامد, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Arrigo Sacchi

اميدوارم در فينال كوپا ايتاليا شاهد نمايشي شجاعانه از سوي اينتر و يووه باشيم.

بدون استراتژي، نه ‌مي‌توان نوآوري خلق كرد و نه شجاعت داشت. در عين‌حال بدون شجاعت نيز حتي تاكتيكي‌ترين فرماسيون‌ها‌ هم نمي‌توانند تفاوت ايجاد ‌كنند.

بدون شجاعت و استراتژي امــا تنها اميد، نجات به مدد حركات انفرادي خواهد بود.

شايد به همين خاطر است كه فوتبال باشگاهي در ايتاليا 12 سال است كه در اروپا به توفيقي قابل توجه دست نيافته است.

ما بايد ايده‌هاي جديدي پرورش دهيم و فوتبالي جمعي‌تر بازي كنيم.

معتقدم حركت به سمت فوتبالِ استراتژيك، تنها راه‌حل بازگشت به اقتدار در رقابت‌هاي باشگاهي در اروپاست.

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
تنها بازی ای که میتونه یکم سرخوردگی و بازیهای ملال اور این فصل رو کمی سمت فراموشی ببره بردن با اقتدار اینتره که با توجه به اوضاع و امادگی تیم چیز غیرممکنیه اینتر تیمش ثبات پیدا کرده و بردنشون واقعا کار سختیه،اینتر از نظر دفاعی و فیزیکی تو خط دفاعی واقعا قدرتمنده باید برا گل زدن بهشون بازی رو تو یک سوم حریف با سرعت بالا انجام بدیم چیزی که خیلی وقته تو یووه ندیدم ولاهوویچ رو به راحتی مارک میکنه خط دفاعی اینتر و نمیتونیم با لاس‌پاس یا سانتر بع گل برسیم اشکرینیار باستونی و دی فرای هر سه دفاع های قلدرین باید رو کار تیمی و سرعت دفاع اینارو باز کنیم ،تو دوره اول خضور الگری همیشه اینجور بازی ها که فکر میکردیم تیم نمیتونه ببره و کارش سخته همیشه غافلگیر میکرد همه رو ببینیم تنها عنصر دلخوش کننده گذشته رو داره هنوز یا اونم به فنا رفته
  • حامد, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ژن غلبه بر نراتزوري در كدام DNA يوونتوس است؟

اگر يووه مانند آخرين بازي‌اش مقابل اينتر بازي كند، مي‎توان به پيروزي انديشيد؟ آيا يووه توانايي تكرار آن نمايش را دارد؟ مهم‌تر از همه اينها آيا اساساً نراتزوري آن عملكرد نه‌چندان خوبش را بار ديگر تكرار خواهد كرد؟

الگري در آخرين رويارويي با اينتر كليد مناسبي را براي باز كردن دروازه اينتر پيدا كرده بود. او تيم را هجومي‌ و فيزيكال به ميدان فرستاده بود و از همان دقايق ابتدايي، تاكتيك‌هايش را بر اساس حركات روبه‌جلوي تيم تنظيم كرد. با اين همه زننده باورنكردني‌ترين گل بازي ما نبوديم و اينتري‌ها بودند. امروز وضعيت نراتزوري بهتر از آن روزهاست، اما يووه همچنان مي‌تواند بازي را به سود خود به ارمغان بياورد. چيدمان فنداسيون دفاعي تيم با سطح بالايي از عناصر پايدار و تلاش براي حفظ حالات تهاجمي تيم در طول بازي، الزامي اساسي است.

فتح كوپا ايتاليا با «مرگ» تمام تخمين‌ها، احتمالات و اي‌كاش‌ها «زنده» خواهد شد. ما براي پيروزي بايد با ذهنيت و روح يوونتوسي‌مان در زمين المپيكو قدم برداريم.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

از نظر معیارهای مختلف یوونتوسی ضعیف در مقایسه با عنطر شاهدیم..

حتی از لحاظ رفتار اگرسیو تهاجمی نسبت به داور و جو سازی چند نفره نیز حریف قوی تر است..

شانس برد الگری حدود سی تا چهل درصد است با لحاظ برگزاری بازی در رم.

بارلا از نظر فیزیکی ضعیف است.

به نظر فردا شب خوبی برای بازیکن یال و کوپال دار یعنی زرافه فرانسوی است.

• حامد, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اگر مث بازی قبل باشون عالی باشیم  میبریم تو دو بازی قبلی خیلی بد اوردیم امیدوارم پلگرینی بازی کنه

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

مارکیزیو گفته اگه قهرمان بشیم ، به فصل یووه نمرۀ قبولی 6 رو میدم! لیپی هم گفته با رتبۀ چهارم و قهرمانی در کوپا ، میتونیم این فصل رو مهم قلمداد کنیم...

+ میگن طبق تمرینات یووه و سیستمی که بکار گرفته شده ، دیبالا قراره بروزوویچ رو مارک کنه...

• حامد, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اين پست را نه به خاطر طرحِ نكته‌اي يا بيان تحليلي از بازي به يادگار مي‌گذارم. دوست دارم پس از بازي وقتي دوباره به اين تاپيك سر مي‌زنم با نقل‌قول قرار دادن اين پست به فتح كوپاايتاليا اشاره كنم و با سربلندي مدعي شوم كه من طلوع صبح پيروزي را پيش از بازي ديده بودم. دوست دارم براي يكبار هم كه شده پيش‌بيني‌‌ام از بازي‌ها درست از آب دربيايد و با سري بلند بگويم نتيجه‌ي بازي در مشتم بود. فردا صبح وقتي به اين صفحه بازگردم همراه با رفقايِ يوونتوسي‌ام در صبح‌گاه پيروزي، نغمه قهرماني سر خواهيم داد. اعتبار هواداري‌ام گرو در اين پست تا بامدادِ ظفرمنديِ سياه و سپيدمان. باشـــد كه واژگون و نابود نشويم. (من، يوونتوس و الگــــري)

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
 آلگری:

| " دیبالا امشب بازی خواهد کرد. "

#اسب_تروا

• Aminvo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مارکیزیو گفته اگه قهرمان بشیم ، به فصل یووه نمرۀ قبولی 6 رو میدم! لیپی هم گفته با رتبۀ چهارم و قهرمانی در کوپا ، میتونیم این فصل رو مهم قلمداد کنیم...

+ میگن طبق تمرینات یووه و سیستمی که بکار گرفته شده ، دیبالا قراره بروزوویچ رو مارک کنه...

فراز جان حالم از فوتبالی بهم میخوره که یه مهاجممون قراره هافبک تیم حریف رو مارک بکنه

چنین فوتبالی اگه برد هم داشته  باشه همون باخته

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

آلگری با مصاحبه های تحقیر آمیزش نسبت به تیم، انقدر سطح انتظارات رو پایین آورده که حتی قدیمی های باشگاه هم از این نتایج بد راضی شدن.

در حالی که نتایج بسیار بهتری که پیرلو و ساری گرفتند، فاجعه بار و از جانب مدیریت مستحق اخراج تلقی می شد.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

اعتقاد دارم دیلیخیت وقتی با بونوچ بازی میکنه عملکردش ضعیف میشه

• saeed-nedved, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
خب بازی رو باختیم، این بازیو به تفکرات مستر الگری باختیم، با این مربی هیچی نمیشیم، این مربی باید تیم قوی دستش باشه بتونه کار کنه، حداقل تو هر پستی یه ستاره میخواد تا بتونه بازی در بیاره براش، عمرا بتونه کاری بکنه فصل بعدی، برای من در سن ۳۲ سالگی دیگه طرفداری از یوو در این لول تموم شد، همیشه یوو در قلبم هست اما اینکه بتونم مثل قدیم ها تموم بازیهاش رو ببینم و لذت ببرم از برداش برام مقدور نیست، از وقتی یادمه هیچوقت ازش دل نکندم، وقتی رفت سری B از تلتکست نتایجش و جدولش و دنبال میکردم هر هفته، حتی یه بازی رو از دست نمیدادم. اما الان دیگه نمیتونم، وقت نمیکنم همه بازیهارو ببینم، نمیتونم بشینم هر هفته حرص بخورم براش، یوو عزیزم موفق باشی. کاش میتونستم قهرمانیت تو اروپا رو هم ببینم.
  • saeed-nedved, حامد, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
الان باید از مربی و همینطور مدیران باشگاه ممنون باشیم که حداقل تونستن سهمیه اروپا رو بگیرن. کم کاری نیست تو لیگ درجه دو ایتالیا واقعا خسته نباشن
  • saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 138 ارسال
واقعا نمیدونم بردن این اینتر انقدر سخته یعنی؟
پیرلو ۴ بار با اینتر کنته بازی کرد دو بار برد یه مساوی یه باخت
از اینتر سیمونه اینزاگی!!! n دفعه ببازی خیلی هنر میخواد واقعا
  • saeed-nedved, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
به مراتب سیمونه اینزاگی از کونته مربی با تفکر تر و بهتریه و اینکه واقعا تیمش خوبه، ولی هنو در حد این نیست که بخواد یوو بهش ببازه
  • حامد, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی