پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان قرضی یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
487 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بازیکنان قرضی یوونتوس در فصل 2013-2012 :

[img width=480 height=232]http://www.shiaupload.ir/images/06335508908223217688.jpg[/img]

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

+ -- + -- + -- + -- + -- + -- +

بازیکنان تحت مالکیت مشترک یوونتوس فصل 2013-2012 :

[img width=480 height=119]http://www.shiaupload.ir/images/73408085765458304910.jpg[/img]

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

• tecra از این پست تشکر کرده است

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واقعاً بحث به جایی رو ایجاد کردی! چون بودنش لازم بود! آره جووینکو از همه بهتره!ولی میرانته رو هم نبایست فراموش کرد!جا داره که بعد جی جی سنگربان باشه!البته اگه پیشرفت تو کارش باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یادمه جووینکو چند هفته پیش یه گل زد که خیلی میگفتند گل قشنگی بوده ! من ندیدم ولی بهمن خیلی حال کرده بود. توی این چند هفته هم فکر میکنم بازی های خوبی انجام داده و از آماده ترین بازیکنای یووه است. ---- الان توی ویکی پدیا دیدم توی پروفایلش نوشته : این بازیکن در 4 نوامبر 2007 در بازی مقابل رم وقتی از یک ضربه از راه دور کات دار در آخرین دقیق بازی ،گل مساوی به تیم رم را زد به شدت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
جووينكو فوق‌العاده است. ولي فعلا بهتره همونجا بمونه كه بهش بازي برسه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

یادمه جووینکو چند هفته پیش یه گل زد که خیلی میگفتند گل قشنگی بوده ! من ندیدم ولی بهمن خیلی حال کرده بود.
توی این چند هفته هم فکر میکنم بازی های خوبی انجام داده و از آماده ترین بازیکنای یووه است.

----
الان توی ویکی پدیا دیدم توی پروفایلش نوشته :
این بازیکن در 4 نوامبر 2007 در بازی مقابل رم وقتی از یک ضربه از راه دور کات دار در آخرین دقیق بازی ،گل مساوی به تیم رم را زد به شدت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

من این گل رو دیدم و پیشنهاد میکنم حتما از جایی دانلود کنید ببینید . من که کفم برید . گلش یه چیزی تو مایه های گئورگی هاگی و استوویچکوف بود .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البت فكر كنم تعدادشون بيشتره.مثلا بونه‌فوي توي فرانسه و خيلي هاي ديگه هم هستند.من كه از بين بازيكناي قرضي از يووه رفته با سه نفر كلي حال مي كنم: 1.مارچيزيو 2.جيووينكو 3.بونه‌فوي

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال
جیووینکو که من براش راست راست میمیرم ! میرانته رو هم خیلی دوست دارم و یک دروازه بان آینده دار دیدمش . مارکزیو . دچلیه هم از بازیکنان خوب یووه بودن . و اما پاتو ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جوینکو این هفته هم یه پاس گل خیلی خفن داد !!! وسط بازی یووه گل های بقیه تیم ها هم نشون میداد ! توی یکیشون دیدم که یه پاس گل خیلی خیلی استادانه داد به مهاجمشون.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
در جریان باخت امروز تیم سمپدوریا که 3-2 شد در برابر اودینزه انتونیو میرانته 90 دقیقه روی نیمکت نشست.

در جریان برد 4-1 تیم امپولی در مقابل کالیاری مارکیزیو نمره ی خوب 7 گرفت و 80 دقیقه بازی کرد و جوونیکو نمره ی عالی 8 رو گرفت و بعد از پوزی بهترین بازیکن زمین شناخته شد و 62 دقیقه بازی کرد و یک کارت زرد گرفت

در جریان برد 3-1 تیم سینا بر جنوا پائولو دی چلی 90 دقیقه بازی کرد و نمره عالی 7.5 رو گرفت

غلامرضا شجاعی

غلامرضا شجاعی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
Alex Del peiro Is good Player of World من به همه ی کسانی که این سایت را طراحی کرده اند خسته نباشید می گویم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ما هم به شما که کاملا در تاپیک مناسب و مربوطه پست میدین تبریک میگیم ;D به نظر باید یه نقشه فروم هم طراحی کنیم ::)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابک همه با اخلاق تو آشنا نیستند،لطفا با کاربر های جدید بهتر حرف بزن ! با 4 کاربر جدید اینطوری حرف بزنی در عرض 1 هفته آمار ثبت نامی میشه صفر !!! ---- نظر سنجی زدم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بابا من که دارم بهش میگم چی کار کنه 8) ولی خب باید از همین اول حساب کار دستش یاد ::) بفهمه اخلاق گند منو ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امار جیوینکو.یه نگاهی به پاس ها بندازید !!!! بازی: 15 گل:3 پاس گل:1 دقایق بازی :625 شوت:17 در چارچوب:7 شوت خارج:10 پاس:232 پاس اشتباه:8 دریبل موفق:16 از دست دادن توپ:9 آفساید:0 خطا :18 خطا روی این بازیکن:21 کرنر:11 کارت زرد:2 کارت قرمز:0

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
فوق العادست ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
همونطور كه نوچرينو تونست امسال يكي از هافبك هاي اصلي تيم باشه مطمئنا ً جووينكو هم مي تونه اين نقش رو سال آينده به عهده بگيره

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من فکر کنم از نوچرینو موفق تر باشه! ایشالله تا سال آینده پخته تر هم خواد شد!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
شماره پست نام توضیح

12 دروازه بان آنتونیو میرانته به تیم سامپدوریا

در جریان باخت 2-0 مقابل رم 90 دقیقه نیمکت نشین بود

15 هافبک کلودیو مارکیزیو به تیم امپولی

در جریان مساوی 2-2 مقابل اودینزه بازی نکرد

29 هافبک پائولو دیچلیه به تیم سیه نا

در جریان باخت 2-0 مقابل یوونتوس 90 دقیقه بازی کرد و نمره ی ضعیف 5.5 گرفت

38 هافبک سباستین جووینکو به تیم امپولی

در جریان مساوی 2-2 در هفته ی 17 هم با تیم اودینزه 77 دقیقه بازی کرد و نمره ی خوب 6.5 گرفت

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جووینکو خطاب به یوونتوس : دوست دارم در امپولی بمانم!! جووینکو در مصاحبه ای گفته : شنیده ام که امکان برگشتن من به یووه در ژانویه وجود دارد اما در حقیقت کسی در این باره با من صحبتی نکرده و فکر نمی کنم ایده خوبی باشد! در ادامه هم اشاره کرده : در ابتدای فصل زیاد بازی نمی کردم اما با حضور مربی جدید در تیم جای ثابتی پیدا کرده ام و فکر نمیکنم در یوونتوس بتوانم به چنین چیزی دست پیدا کنم. به نظر میرسه با توجه به این مصاحبه جووینکو تا پایان ماه می در امپولی باقی بمونه و در ابتدای فصل بعد به جمع سیاه و سفید پوش ها بپیونده

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
به نظر من جیووینکو حداقل باید 2 فصل دیگه در تیم های دیگه کسب تجربه کنه.اون هنوز برای بازی در یووه آماده نیست و میتونه خیلی بهتر از این بشه و بیاد یووه.خیلی زوده اگه جیووینکو الان بیاد یووه چون یووه آرسنال نیست و بازیکنی به سن و اندازه جیووینکو حداقل تا 2.5 سال دیگه در یووه نمیتونه جائی داشته باشه.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی