پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط دفاعی و دروازه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
485 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
من نمیدونم چه چرت و پرتیه که بگن روغنی تجربه نداره بن عطیه رو بذاریم، الان مثلا تجربه بن عطیه خیلی به دردمون خورد ؟
باید روغنی فیکس شه.
  • tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

روغنی بیشتر از بن عطیه تو تیم بوده!

امشب افتضاح بود بن عطیه

سر حرکت منجر به پنالتی و گل دوم مقصر بود

حرکت دی شیلیو هم روی گل سوم خیلی مبتدیانه بود...

هر چند که به پیشرفتش امیدوارم!!!

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- با میدون دادن ثابت به روگانی همه چیز درست میشه ، تجربه کسب میکنه و اون نیمچه ترسی که هنوز تو وجودش مونده هم میریزه .

مقایسه اش کنید با فصل های اول بونوچی تو یووه :fp: 

یادتونه که چه سوتی بود و چی شد ؟!  همه چیز درست میشه فقط کمی صبر داشته باشید ؛ قول میدم روگانی از بونوچی بهتر میشه .

- در ضمن ذخیره های خوب و با تجربه ای رو نیمکت مثل بن عطیه و بارزالی داره که هیچ مشکلی پیش نمیاد ؛ راستش اسم امثال گارای که مطرح میشه من حاضرم استورارو و خدیرا برن دفاع وسط اما اینا نیان ! چه برسه اینکه هنوز چهارتا دفاع وسط با تجربه و خوب داریم . مدیریت هم نمیاد ی پول گنده ای خرج دفاع کنه و مدافع تاپ که قیمتش زیر 50 نیست بخره اگر هم بخره تضمینی نداره اندازه اون قیمت کیفیت داشته باشند ...

پس با همین اوضاع ادامه میدیم و مدیریت میکنیم تا فصل بعد کالدارا هم اضافه بشه ...ببینیم بعدا از دل فابرو و رومانیا چی در میاد .

- امام استفان دیشب ی سانتر کرد که مُهر محکمی بود بر دهان همه ماها که میگفتیم سانتر بلد نیست :1:

جای ثابت خودش تو ترکیب رو تضمین کرد ی جورایی

• Orphée, mory, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
^^^
بقول معروف، حتی ساعتی که خرابه هم دو بار در روز زمان رو درست نشون میده، لیخت سانتر بلد نیست و واقعا نمیدونم باید چه کرد.
  • Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

بونوچی کجایی

• Orphée, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
روغنی رو بهتون گفتم باید بازی كنه بهترین میشه
  • mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شما یک لحظه تصور کن با دو فول بک به نام های دیشیلیو و اساموا بخوایم لیگ قهرمانان رو فتح کنیم :2laugh:

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

داشتم فکر میکردم که تمام قهرمان های سال های گذشته بهترین دفاع اون تورنومنت رو داشتند .
از میلان بگیر که مالدینی و نستا ، قهرمانی ایتالیا با کاناوارو ، قهرمانی وردکاپ آلمان با بواتنگ و هوملس اسپانیا با پویول و راموس  .
چمپونز لیگ های رئال با راموس
قبل از اون بارسا باز با پیکه و پویول
اینتربا لوسیو و اون یارو که اسمشو یادم نمیاد .
منچستر با فردیناند
چلسی هم با تری

خواستم نظرمو تست کنم ، یکم تو یوتیوت سرچ  کردم و به  art of defending برخوردم . تو تمام این کلیپ ها شاید دو سه تا از تکل های یوونتوسی ها رو دیدم .
ولی تا دلت بخواد تکل های پشم ریزون از مالدینی و نستا و پویول و راموس دیدم اونم نه تو بازی های معمولی بلکه تو بازی های بزرگ
بعید میدونم یه همچین چیز اتفاقی باشه . ما همیشه فکر میکردم بهترین خط دفاعی رو داریم ولی ظاهرا اینجوری نیست .

• mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
تو دفاع فردی تو همین دو فینال دقت کنید. کیلینی که مصدوم بود بازی با بارسا. بازی با رعال هم 2 تا اشتباه از بونوچی باعث دو تا گل شد. دفاع تیمیمون شاید عالی باشه و تو سری آ جواب بده. چون تو سری آ بازیکن بزرگی نیست که از دفاع تیمی یووه رد بشه و فضاهای خالی رو ازش استفاده کنه اما تو لیگ قهرمانان رونالدو میاد از ضعف فردی ما نهایت استفاده رو میبره. البته تو همین سری آ ایکاردی هم دقیقا همین کار رو کرده. دقت کنید جلو مهاجم هایی که نیاز به یارگیری نفر به نفر دارند به مشکل خوردیم اما یکی مثل مسی رو قبل از رسیدن به دروازه‌ با دفاع تیمی متوقف کردیم. فقط تکل راموس بازی رفت امسال رو شوت دیبالا رو ببینید. یه نمونه از این تکل نداشتیم ما
  • mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
^
هیچ مدافعی به تنهایی توانایی مهار رونالدو رو نداره.
ایکاردی رو هم یادت باشه بازی رفت از بازی خارج کردیم.
راموس بهترین مدافع حال حاضر اروپاست و یه مزیتی هم که داره اینه که هیچوقت جلوی رئال مادرید بازی نمیکنه !

بحث عدم موفقیت ما ریشه در چیز دیگه ای داره، همین رئال مادرید فقط اسمشو بذارید اودینزه ( با همین بازیکنا )؛ هم هیگواین گل میزنه هم دیبالا کاشته ها رو گل میکنه و هم کوادرادو گل خالی رو میزنه.
  • mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

@El rey leon

خدا خیرت بده چند ساله دارم همین موضوع رو میگم که مدافعین ما در اون بزنگاه های مهم نتونستن تفوق و برتری خودشون رو نشون بدن .

اشتباهات مرگبار کیه لینی و بارتزالی و بونوچی در بازیهای مهم کاملا به چشم اومدن ...

رونالدو بلند شده رو سر مدافع ما برگردون زده :fp:

@Jack Sparrow

کاملا  موافقم ما مشکل ذهنیت و جسارت در دیدارهای حساس اروپایی داریم و اون باور به داشته ها و تواناییها در بین تیم کاملا افت میکنه البته معتقدم لیگ ایتالیا و همچنین مدافعین ما از اون سرعت لازم برای فوتبال سطح اول دنیا به دورند .

• GioVanni Agnelli, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

باید خون گریست به حال اون تیمی که بخواد مدافع 23 ساله ش رو بفروشه و قرارداد مدافع 37 ساله ش رو تمدید کنه

• Pinturicchio, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مطلبی ورزش سه زده بود خوندم که یه بخشش جالب بود 

""

کلوپ در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود گفت:" در فاز تهاجمی من از بازی تیم‌مان خیلی راضی نبودم. ریتم و زمان‌بندی ما خوب نبود.

هر دو دفاع آخر ما باید بیشتر در فاز تهاجمی درگیر شوند و بازتر بازی کنند تا گزینه‌های بیشتری در اختیار بازیکنان دیگر قرار بگیرد.

منظورم این نیست که آنها  باید نقش بازیکن شماره‌ی 10 را ایفا کنند، ولی باید با بازی‌شان گزینه‌های بیشتری در اختیار تیم بگذارند". """

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اخه یه بار ،  دو بار ،  سه بار ،   چند بار باید روی سانتر از جناحین و چالش مانکن ِ بونوچی و شزنی گل بخوریم ؟

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

جنوا با تنها موقعیت خطرناکش به یوونتوس ی گل میزنه که بالای 100 توپ رو دروازه جتوا اورد و نتونست گل پیروزی رو بزنه

در وهله اول گیجی خطهافبک و به خصوص متیودی باعث شد هافبک جنوا با یه پاس مسخره توپ رو به کناره ها ببره و موقعیت خطرناک برا جنوا پیش بیاد بعد اینکه توپ دفع شد همه به خیال رفتن توپ به کرنر وایسادن و بن عطیه اشتباه کرد و نرفت فضا رو برا سانتر ببنده و در اخر شاهکار بنوچی که اینقدر شل گرفت اون صحنه رو و راحت بازیکن روی باسن بنوچی پرید و گل زد

در اخر شزنی هم خیلی راحت میتونست از دروازه بیرون بیاد و مشت کنه

معلومه هیچ تضمینی بر هماهنگی شزنی و بین عطیه و بنوچی وجود نداره

خداصبر بده

باید دید در اینده چه میشه اما حیف از روگانی که باید نیمکت نشین یه اشعال مثل بنوچی بشه

• Orphée, tecra و farzad-t از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تا هافبک خوب و مطمئن نداشته باشیم نمیتونیم انتظار داشته باشیم که یووه گل نخوره به راحتی، بنتانکور و متوئیدی با بازی ضعیفی که کردن یووه رو خلع سلاح کردن، از اون طرفم هر وقت بن عطیه بازی کرد دفاع یوونتوس مشکل دار شد، این آلگریه که باید بازیکنان درست بچینه، بیشتر مواقع درست انجام میده و یه سری مواقع که مثلاً شروع میکنه به بن عطیه و بنتانکور بازی بده، همون موقع هست که ریدمون یوونتوس شروع میشه

• Orphée و tecra از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هر فصل ی مشکلی هست ی بار رو کرنر مشکل داریم ی بار جا دیگه امسالم رو سانتر ناگهانی  ک قطعا الگری مث هر فصل بر طرف میکنه مشکلو اما بونوچی خیلی روی سانتر داغون شده  ....باید توپامونو گل کنیم تا این ضعف دیده نشه جنوا شانس اورد وگرنه اگر میبردیم میگفتیم این نیز بگذرد

• Orphée, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

با اعلام رسمی خداحافظی بارزالی در پایان فصل و عدم تمدید قرارداد کاسرس (که محتمل به نظر میرسه)، خط دفاعی اولین خطیه که تکلیفش برای نقل و انتقالات مشخص شده... ده‌لیخت و همین گوتزیِ خودمون رو اضافه کنید، خیرشو ببینید  :6:

• GioVanni Agnelli, Aminvo, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

گوتزی که سر گل دوم بد جا موند. عجیبه ازش خوشت اومده!

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

آره قبول دارم، ولی روی اون گل یجورایی تکی بین دو تا بازیکن حریف، گیر کرد (یک در مقابل دو). 17 سالش بیشتر نیست، خیلی کار داره تا پخته بشه. اگرم فرضا به تیم اصلی اضافه بشه، گزینه پنجم برای پست CB خواهد بود.

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی