پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تحلیل خط میانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
400 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خط هافبک یووه اصلی ترین مشکل یووه در این فصل بوده، که اگر درست به این قسمت از زمین تمرکز کنیم دلیل اصلی صعف یووه رو میبینیم(از نظر من !) در این پست،ما کامورانزی رو نداشتیم درست حسابی،و ندود رو همیشه داشتیم.چون هیچکس به خوبی ندود نمی تونه سمت چپ بازی کنه. از طرفی المیرون به قدری بد بود که خیلی کمتر بازی کرده تاحالا. برای چیدن این چهار مهره،رانیری همه تاکتیکی و همه جور چینشی امتجان کرده. مسئله اصلی اینه که خط هافبک یووه ضعیفه !!! این رو باید پذیرفت. فکرشو بکنید تیاگو بازی نمیکرد و مارکو از اول بازی میکرد،همه میگفتند رانیری چرا تیاگو رو بازی نمیده ! حالا تیاگو بازی کرد،همه میگند چرا مارکو رو بازی نمیده ! اگر هردو بازی میکردندو یکی از هافبک دفاعی ها مثل زانتی یا نوچرینو رو کم میکرد،میگفتند چرا یکی از هافبک دفاعی ها رو کم کرده ! رانیری نوچرینو رو تاحالا چند جا بازی داده، مارکو رو چند جا بازی داده، تیاگو رو رو چند جا بازی داده، حتی پالا هم هافبک بازی میده. از طرفی ،تاکتیک های مثل سانتر از جناحین،نفوذ از جناحین،حمله از عمق دفاع، پاس های کوتاه و بلند،و همه جور تاکتیکی رو یووه سعی کرده امتحان کنه توی بازی های مختلف. ولی در نهایت دیدیم همیشه یووه خط هافبکش ضعیف بوده. می خوام بگم،شاید ما ضعف خط هافبک رو بندازیم گردن رانیری و بگیم اشتباهات در تصمیم گیریه رانیری باعث اینچیزا شد. ولی اگر منصفانه نگاه کنیم میبینیم رانیری هم چاره ای دیگه ای نداره ! همه چیز رو امتحان کرده،و با مهره هاش همه کار کرده ! ولی نهایتش همینه ! یووه مهره ی مناسب در حد خط هافبکش نداره.شاید نوچرینو بازیکن خوبی باشه، یا مارکو و زانتی. یا تیاگو هم پتانسیل خوبی داشته باشه !(اینطور که میگند) ولی در نهایت این مهره ها در کنار هم هیچوقت کارایی نداشتند. چرا مولینارو یکدفعه درخشید، و شد مرکز طراحی تقریبا اکثر حملات یووه ؟ چرا رانیری دلپیرو هم گاهی سمت چپ بازی میداد تا با کمک ندود و مولینارو طراحی حمله کنند ؟دلیلش میتونه این باشه که کسی مثل ندود یار تاکتیکی مولینارو بود. و بعد از چند بازی خیلی با هم هماهنگ شدند،تجربه و درک تاکتیکی ندود خیلی به پیشرفت مولینارو کمک کرد. ولی اون سمت،رانیری هیچوقت به یه ترکیب دلخواه نرسید.چون هیچکدوم از مهره ها قابلیت های و درک تیمی مناسبی نداشتند. خیلی چیزا رو امتحان کرد ،ولی همیشه یه نقص وجود داشت. با برگشتن کامو،خیلی چیزا حل میشه.گستردگی انتخاب رانیری هم خیلی خیلی بیشتر میشه. می تونه از ترکیب زانتی ندود کامو مارکو که جای کامو و مارکو هم میتونه عوض بشه.و زانتی و نوچرینو هم میتونن توی اون پست باشند. یا از ترکیب زانتی نوچرینو ندود کامو که بازم بین زانتی و نوچرینو میشه حتی ترکیب زانتی ندود تیاگو کامو هم میتونه باشه، چون شاید تیاگو در کنار ندود و کامو بازی متفاوت تری از خودش نشون بده. از نظر من،یووه در هافبک دفاعی نقص کمتری داره،و چیزی که بیشتر بهش نیاز داره یه هافبک با خصوصیاتی شبیه به کامو است. که حتی اگر کامو مصدوم بود،ترکیب مارکو+هافبک جانشین بتونه سمت راست یووه رو قدرت ببخشه. چون من فکر میکنم حتی حسن و گریگرا قدرت بازی درهافبک دفاعی رو دارند.اگر شرایط یووه سخت شد. ولی یووه کسی رو نداره که نبود خلاقیت کامو رو جبران کنه. این اصلی ترین ایراد یووه در این فصل بوده،و فکر میکنم اگر قراره کسی سرزنش بشه،منصفانه نیست اون یه نفر رانیری باشه.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
با حرفهای رضا موافقم . کامو مرکز ثقل خلاقیت ما تو این فصل بوده و نکته عجیب اینه که واقعا خلاقیت تیم ما تو خط هافبک به همین یه بازیکن محدود میشه ! کامو تو بازیهایی که بازی کرده عملا طراح 90 درصد گلها بوده . در حالیکه در غیاب کامو اکثر گلها رو مهاجمین رو خلاقیتهای ذاتی خودشون به ثمر رسوندن . مهاجمین یووه 26 گل رو به ثمر رسوندن که بیشتر این گلها در نبود کامو و با استفاده از هوش الکس ، قدرت غیر قابل پیشگیری ترز و تعصب یاکوینتا به ثمر رسیده . به نظرم دیگه وقتشه که از مارکو خیلی بیشتر استفاده بشه . فصل قبل که نشد ، نیم فصل اولم که باز نشد . امیدوارم در غیاب کامو ، بازیهای بیشتری به تنها مهره ای که خلاقیت داره برسه . اما در مورد زانتی حیفم میاد نگم . زانتی دقیقا از فصل قبل و با دو گلی تو دو تا بازی پشت سر هم به ثمر رسوند آماده بود . تو همون مقطع از فصل هم میشد بازی موثرش رو دید ؛ همونطوری که هر موقع نبود خط هافبک یووه واقعا فلج میشد ( 3 - 1 ؛ باخت به برشا و 1 - 1 بازی برگشت با ریمینی ) با همه ی این تفاسیر بازیهاش الان داره به چشم میاد ! امیدوارم که در کنار ندود و مارکو بتونه خط هافبک قدرتمندی رو تشکیل بده . خیلی دوست دارم جای نوچرینو ، تیم با 3 مهاجم و یاکوینتا بازی کنه ...

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
هافبک تدافعی : سیسوکو . زانتی هافبک میانی : نوچرینو . تیاگو هافبک کناری و تهاجمی : ندود . کامورانزی . مارکیونی . امیجیچ با این 8 تا هافبک من فکر نمی کنم یووه مشکلی در این خط داشته باشه. البته این به نظر رانیه ری بستگی داره که کی بازی کنه ولی به نظر من یووه جدای از نفراتش و سطح بازی اونها از لحاظ تعدادی هیچ مشکلی در این خط نداره و رانیه ری میتونه به راحتی ترکیبشو بچینه. البته با توجه به علاقه ای که رانیه ری به بازی با دو هافبک در وسط داره استعداد خیلی از این بازیکنان از بین میره.مشخصه که رانیه ری از زانتی و ندود و کامو در صورت آماده بودن نمیگذره و اگه قرار باشه یووه به 4 هافبک بازی کنه فکر نمیکنم پیدا کردن اون بازیکن مشکل باشه واسه رانیه ری ولی اون باید هافبک 4 خودش رو با توجه به نوع بازی که دوست داره بازی کنه انتخاب کنه مثلا اگه میخواد بازی رو ببنده و دفاع کنه قطعا باید از سیسوکو استفاده کنه ولی اگه بخواد آزادی عمل به هافبکش بده و کنترل تیم رو به دست اون بده باید از بین نوچرینو و تیاگو انتخاب کنه که البته بدون شک طراحی و بازیسازی و کلا پلی میکری تیاگو بیشتره.اما اگه یووه بخواد تهاجمی و زیبا بازی کنه و یک بازیکن رو پشت سر دو مهاجمش قرار بده که فقط به فکر تغذیه اونا باشه مارکیونی در سطح خوبی میتونه این کارو واسه یووه انجام بده و البته امیجیچ در سال های جوونیش در بایرن مدتی هم در این پست بازی کرد ولی فعلا به عنوان بازیکن کناری بهتر کار میکنه.البته تیاگو هم خیلی موقتی و کوتاه میتونه این کارو انجام بده که البته بهترین روش هم برای یووه که یک تیم مدعی است هم همینه به نظر من.ولی حیف که رانیه ری ............... ممنون که تحمل کردین D:

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
به نظر من اگه یووه فن در فارت یا لمپارد را در پایان فصل به خدمت نگیره باز هم مشکل خواهد داشت.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
واقعا در نبود زانتی مرکز زمین بدجور فلج میشه ! اصلا خلاقیت نبود امشب و برای همین مسئله بود که کامورانزی به میانه زمین اومده بود ولی چون مائورو بیشتر میل به رفتن به کناره ها داره علنا شاهد تنها بودن سیسوکو بودیم و این واقعا برای تیمی که سالها از میانه زمین حملاتش رو طراحی میکرد همانند سم هستش ! عدم هماهنگی نوچرینو و سیسوکو هم باعث شده بود که حتی با ورود نوچرینو باز هم کامورانزی همون مرکز زمین بمونه . کلا فکری باید برای زمانی که ندود و زانتی رو نداریم بکنیم و امیدوارم نفراتی مثل جووینکو در فصل آینده به کمک تیم بیان .

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
بدون شک ندود و کامو بهترین هافک های روز دنیا هستن اما نوچرینو هم خوب کار می کنه من ازش خوشم میاد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه يكي پيدا ميشد اين آهن ربا رو از بدن نوچرينو بيرون مياورد خوب ميشد من كه ديروز نفهميدم وسز بازي مي كنه يا سمت راست جدا ً ديروز فكر مي كردم دو تا هافبك راست داريم خيلي فاجعه آميز بازي مي كنه وقتي نهايت افتخار و درخشش يه بازيكن يوونتوس زدن خنثي ترين توپ زمين به اوت باشه بايد واقعا ً نگران شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکته عجیبی که از رانیری دارم میبینم اینه که برای قوی تر کردن کارای دفاعی میاد و با 3 هافبک دفاعی مطلق بازی میکنه. و 1 هافبک دیگه باقی میمونه که مثلا پالادینو در سمت راست یا چپ میشه. این یعنی دقیقا نابودی ساختار تهاجمی یووه.برای دفاعی که حتی با 3 هافبک دفاعی هم محکم نیست. مثل بازی با فیو. شلوغ کردن جلوی محوطه بدون تاکتیک درست معنی نمیده. من فکر میکنم یووه مشکل سر در گمی داره،همین نوچرینو اگر توی یه تیم با تاکتیک تر بازی کنه شاید رفته رفته پخته بشه. کی فکرشو میکرد گتوزو پر خطا یه روزی همچین هافبک مطمئنی بشه ؟؟ ولی پخته شد ! اما نوچرینو فقط می دوه ! ازینور به اونور ! مثل این کلاس اولی ها دیدید فوتبال بازی میکنند ؟ همه میدون دنبال توپ ؟ نوچرینو اونطوری بازی میکنه !! هرجا توپ رو میبینه میره دنبالش و سعی میکنه یه جوری روی توپ اثر بزاره ! بقیش دیگه مهم نیست !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب جلوی ناپولی یووه جدیدترین سیستم میانی و کناری رو تو این فصل استفاده کرد . ندود بخصوص تو نیمه اول و تا زمانی که آمیجیچ تو بازی بود خیلی به میانه زمین میومد و حتی گاهی به سمت راست میرفت . تو این بازی نقش سیسوکو بازهم پررنگ بود و نشون داد که میتونه جزو بهترین خریدهای سالهای اخیر یووه باشه . تیاگو به نظرم خوب فضای پشت سر سیسوکو و ندود رو پوشش میداد البته نه به اندازه زانتی ولی خب بعد از مدت ها دوری بازی خوبی رو انجام داد و نسبتا در اتصال خط دفاع به میانه زمین موفق بود . نوچرینو بازیکن خوب و پرتلاشی هستش ولی اصلا یک بازیکن گوش نیست و به خاطر اینکه برای جنگندگی فضا میخواد هیچوقت این فضا رو در کناره ها نداره و اصلا بازیش به یک گوش راست حتی آماتور هم نمیخوره و باید نوچرینو برای موفق شدن و باارزش شدن به میانه زمین برگرده و انجا بازی کنه . ولی چیزی که امشب تو خط میانی یووه خودش رو کاملا نشون داد عدم طراحی حملات و تغذیه مهاجمین از مرکز زمین بود و این مسئله نشون داد که نبودن زانتی چقدر میتونه تاثیر منفی در روند کاری تیم داشته باشه . در کل از پیشرفت و هماهنگی سیسوکو بی اندازه خوشحالم و امیدوارم نوچرینو در پست اصلی به بازی گرفته بشه و البته تیاگو هم با روحیه بهتری بازی کنه ؛ هرچند تیاگو جرقه هایی رو امشب زد .

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال

ولی چیزی که امشب تو خط میانی یووه خودش رو کاملا نشون داد عدم طراحی حملات و تغذیه مهاجمین از مرکز زمین بود و این مسئله نشون داد که نبودن زانتی چقدر میتونه تاثیر منفی در روند کاری تیم داشته باشه . در کل از پیشرفت و هماهنگی سیسوکو بی اندازه خوشحالم و امیدوارم نوچرینو در پست اصلی به بازی گرفته بشه و البته تیاگو هم با روحیه بهتری بازی کنه ؛ هرچند تیاگو جرقه هایی رو امشب زد .

البته رضا هم به اين احتمال قبل بازي اشاره کرده بود...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
سلام دوستان من ترکیب خط هافبک یووه در بازی مقابل اینتر خیلی خوب بود . فقط حسن نقطه ضعفش بود ! فکر کنم اگر مارکیونی آماده بشه این خط هافبک ، رویایی میشه ! هم خلاقیت رو داشتیم و هم قدرت دفاعی خوب ! وظایف تعریف شده بود ( چیزی که شاید کمتر دیده باشیم ) . کامو برای خودش بازی نمیکرد هر چند به عنوان یک بازیکن ازاد به بازی گرفته شده بود . ندود برای خودش الکی عرض زمین رو طی نمیکرد و در یک حیطه مشخص کار میکرد ، سیسوکو تلاش بی نظیری داشت . هم در دفاع عالی بود و هم در کارهای تهاجمی . واقعا عالی کار کردند ، همه ! با تشکر

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
خط میانی یووه در حال حاضر مخصوصا در کناره ها با وجود کامو وندود خوبه اما در وسط یک بازی ساز کم داره.من شخصا به تیاگو اعتقاد دارم وفکر می کنم با بازی های بیشتر بهتر بشه اما برای فصل بعد 100 در 100 یک بازیکن سطح بالا تر برای وسط نیاز است.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
از مدتي پيش كه يوونتوس به فكر خريد يك هافبك دفاعي ديگر افتاد و نام هايي چون مومو سيسوكو ، گيلبرتو سيلوا و ... در ليست خريد هاي احتمالي يوونتوس قرار گرفت انتظار چنين روزي مي رفت كه با حضور يك بازيكن هم پست با زانتي بين اين دو بازيكن و نوچرينوي جوان رقابتي بر سر بازي ثابت شروع شود.نكته‌ي جالب پس از خريد سيسوكو اضافه شدن نام تياگو به اين مبارزه بود كه وقتي از نيمكت نشيني خود كمي دلسرد شده بود تصميم گرفت با نشان دادن خود در اين پست به بازي در يووه بعنوان بازيكن ثابت برسد.از شروع بازي سيسوكو در يوونتوس زانتي مصدوميتي نسبتا سخت اما كوتاه مدت را شروع كرد و نوچرينو نيز در دوران افت وحشتناك خود فرورفت تا سيسوكو يكه تاز و تنها تازنده‌ي اين پست در يوونتوس باشد.تياگو نيز هنوز خود را خوب نشان نداده بود.
اما حالا زانتي از مصدوميت فارغ شده است و تياگو هم با بازي خوب مقابل پالرمو نام خود را به ليست مبارزين افزوده است.هرچند كه نوچرينو با بازي نه چندان زيباي خود مقابل پالرمو اسم خود را خيلي راحت از اين ليست خارج كرده است اما شايد ديدن مبارزه‌ي اين سه بازيكن در دو جبهه جالب باشد.جبهه هايي كه عبارتند از :

1.حضور در تركيب اصلي يوونتوس 08-2007 بعنوان هافبك دفاعي يا هافبك مياني(جلوتر از پست اصلي) .
2.حضور در تركيب اصلي يوونتوس 09-2008 .

در اين نوشته قصد داريم با مقايسه‌ي جنبي اين سه بازيكن شما طرفداران يووه را به فكر در مورد ميانه‌ي زمين بيانكونري واداريم.

زانتي
شايد روزگاري كه زانتي در اينتر به سر مي برد در بين تيفوسي ها چهره اي منفور بود اما در حال حاضر او واقعا مجبوب شده است و با بازي هاي درخشان خود در دو فصل اخير همه‌ي طرفداران را به وجد آورده است.تيفوسي ها كه به بازي امرسون و ويرا با تمام بزرگي شان عادت كرده بودند احتياج به يك بازيكن كامل در پست اين دو ستاره در تيم خود داشتند كه زانتي واقعا عالي اين كار را انجام داد.شايد در گزارش بازي هاي يوونتوس اسم زانتي حتي كمتر از اسم داور در زمين آورده شود اما قطعا تاثير او خيلي بيشتر از خيلي بازيكن هاست.زانتي بازيكني با توانايي بالاي تخريب ، توپ گيري ، پاس عمقي بلند ، سرعت گيري از حريف و سرعت بخشيدن به تيم خودي است.در بين سه گزينه‌ي يوونتوس در اين پست او باتجربه ترين نيز هست.

تياگو
تياگو يك مدافع هافبك كلاسيك نبوده و نيست اما در چند نوبت بخوبي جواب اعتماد مربيان را داده است و نشان داده مي تواند در صورت تمرين بيشتر و بازي كردن بيشتر خود را به سطحي برساند كه در يوونتوس ثابت بازي كند.شايد محتمل ترين حالت براي بازي او بعنوان هافبك مياني(رو به جلو) در اين فصل باشد و نگاه به او براي فصل بعد خيلي سخت.تياگو بازيكني با توانايي نگهداشتن بازي ، اتلاف وقت ، حركت پا به توپ ، شوت و سانتر است و بين سه گزينه هجومي ترين شرايط را دارد.

سيسوكو
درخشش عجيب و فوق العاده‌ي سيسوكو در مدت اخير براي يوونتوس او را دوباره به مومورئيس (MOMO The Boss) كه لقبش در آنفيلد بوده تبديل كرده است.سيسوكو به خوبي با تخريب بازي حريف و بازيسازي نقش دو بازيكن را در زمين براي يوونتوس بازي كرده است و در نيم فصل دوم در كنار دل پيرو و كيه‌ليني ليست برترين بازيكنان يوونتوس را تشكيل داده تا بتواند خود را كاملا به رانيري تحميل كند.مومو بازيكني با قدرت تخريب بسيار بالا ، توپگيري عالي ، سانتر ، پاس كوتاه پشت محوطه و داراي چشماني باز است و بين سه گزينه باطراوت ترين و قدرتمند تر از لحاظ قدرت بدني است.

مقايسه در مهارت ها
اگر بخواهيم با توجه به مهارت هاي اين پست اين سه بازيكن را با هم مقايسه كنيم به نتيجه‌ي زير مي رسيم.
زانتي : برترين در تخريب ، پاس بلند ، سرعت دادن به بازي ، كنترل ميانه‌ي ميدان ، قطع پاس حريف و سرعت گيري از حريف .
سيسوكو : برترين در پاس كوتاه ، سانتر ، توپ گيري مستقيم از حريف (تكلينگ) ، ياركوبي مستقيم ، ايجاد موقعيت گل و بازگشت توپ هاي بلند.
تياگو : بهترين در شوت ، پاس تودر ، نگهداشتن بازي در ميانه‌ي ميدان ، اتلاف وقت ، كشيده شدن به كناره ، گلزني و ضربات آزاد .

با توجه به اين مقايسه‌ي كوچك بين سه بازيكن به نظر مي رسد رانيري براي انتخاب بازيكنان خود در ميانه‌ي ميدان به تامل بيشتري احتياج دارد و كار سختي در پيش رو.اما محتمل ترين حالت براي او انتخاب تياگو بعنوان نيمكت نشين است و به احتمال قوي سيسوكو و زانتي بصورت آلترناتيو در جلو و عقب استفاده كند.

تهيه و تنظيم : علي كهنباني

پي نوشت : نظر شما در مورد تصميم گيري رانيري چيست ؟

**

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب فعلا هم ك زانتي براي بازي با ميلان آماده نمي شه و بازي با ميلان رو هم بايد با يه تركيب ديگه بازي كنيم كه يه مقدار هم خطرناكه.يعني نمي شه تصميم گرفت تياگو _ سيسوكو مي تونن خوب باشن يا بايد تركيب رو كلا تغيير بده و سيسوكو رو بذاره عقب تر و الكس رو بياره شادو استريكر تا هم مهاجم باشه و هم كار توپرساني رو بكنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اميدوارم دوباره مجبور نباشيم نوچرينو رو توي زمين ببينيم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

اميدوارم دوباره مجبور نباشيم نوچرينو رو توي زمين ببينيم

ولي من اميدورام اگه مجبور شديم ببينيمش مثل آدم باشه و گندنزنه با تيم...چون به احتمال زياد مي بينمش توي اين هفته كه زانتي هم نيست.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
اگر ترکیب احتمالی ترکیب واقعی باشه بد بختیم

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
خط میانی ضعیف بوده امسال . ندود که دیگه تموم شده اصلا خوب نبوده کامو خوب بوده که همسش مصدوم بوده این فصل . بقیه هم که اصلا در حد یووه نیستن . امیدوارم سال دیگه یه خونه تکونیه اسمی بشه تو یووه . آقا ما قبلاٌ زیدانها داشتیم . داویدسها . تاکیناردیها . ویه را ها . به این پیرو پاتالها راضی نشید .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من چند پستت رو خوندم، احساس میکنم خیلی وقت بازی های یووه رو ندیده باشی.یعنی بازی هایی که دید برگرده به دوران داویدز و زیدان ! چون نه کیه لینی اونطوریه که گفتی،نه ندود، و نه بقیه ! خط هافبک یووه توی این چند هفته با حضور ندود-کامورانزی و سیسوکو خیلی عالی بوده. همین خط هافبک اینتر و میلان رو شکست داد. هرچند منکر این نیستم که در خط هافبک نیاز به بازیکن داریم.چون روی نیمکت کسی رو نداریم. ولی بهرحال بازیکن های فعلی هم اینقدر فاجعه نیستند که میگی.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تو این چند بازی آخر رانیری هرچی توان توی وسط زمین داره باید استفاده کنه.با اضافه شدن مومو و اوج گیریش خط هافبک خوبی رو تو این چند بازی اخیر داشتیم. ندود هم بر میگرده. مندز هم بازی هاش تقریباً به دل میشینه. این بازی های آخر رو حتمی باید با برد پشت سر بذاریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی