پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل خط حمله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
675 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: زوج خط حمله (14 کاربر رای داده است)

کدام زوج رو برای خط حمله ترجیح میدهید ؟

1. ولاهویچ - کیه زا (4 رای [28.57%])

درصد آرا: 28.57%

2. ولاهویچ - ییلدیز (7 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

3. ولاهویچ - میلیک (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

4. میلیک - کیه زا (1 رای [7.14%])

درصد آرا: 7.14%

5. میلیک - ییلدیز (2 رای [14.29%])

درصد آرا: 14.29%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تحلیل عملکرد بازیکنان خط حمله در نیم فصل اول : سعی میکنم تو این مطلب اشاره ای به شرایط و موقعیت بازیکنان خط حمله در ابتدا و جریان فصل و عملکردشون با توجه به این شرایط بکنم. دیوید ترزگه : سال گذشته با توجه به موقعیت یوونتوس و همچنین دعوت نشدن به تیم ملی توسط دومنک نتونست اون ترزگه همیشگی باشه.همچنین در اواخر فصل پیش مشکلش با مدیران و باشگاه برای تمدید قرارداد به جایی رسید که حتی تو مصاحبه ای بعد از بازی با اسپتزیا گفت : من این 15 گل(اشاره به تعداد گل های زده در سزی ب) را به همراه گل های قبلی ام را با  خودم از این باشگاه میبرم!! این مشکلات ادامه داشت تا جایی که بالاخره باشگاه با دیوید به توافق رسید و این گلزن حرفه ای به همکاریش با باشگاه ادامه داد.در بازی های پیش فصل سیر صعودی خودش نسبت به  سال پیش رو پشت سر گذاشت  و در اولین بازی در لیگ هم موفق شد 2 گل از 5 گل یووه رو به ثمر برسونه تا دوباره ثابت کنه میتونه بهترین گلزن اروپا باشه.این روند رو تا پایان نیم فصل طی کرد و در حال حاضر هم بهترین گلزن رقابت های سری آ با 13 گل هست.مطمئنا دیوید بهترین بازیکن خط حمله و بدون شک یکی از سه بازیکن برتر یووه در نیم فصل اول بود. الساندرو دل پیرو : در فصل گذشته بهترین مهاجم یووه و سری ب بود و واقعا با طراوت بازی می کرد.با نمایش اون بازی های فوق العاده همه از الکس انتظار داشتند که این روند رو پی بگیره.در بازی های پیش فصل هم خوب ظاهر شد و مثل بقیه بازیکن ها خودش رو برای فصلی جدید در سری آ حاضر میکرد که مشکلات او هم شروع شدند. از طرفی بی اعتمادی دونادونی به کاپیتان و دعوت نشدن به تیم ملی  و از طرفی مشکل بر سر تمدید قرارداد باعث شد الکس تا قبل از بازی با جنوا فقط یک گل از فاصله 1 متری دروازه زده باشه  و این موجب نگرانی خیلی از طرفدارانش شده بود.همچنین عدم اعتماد رانیری به الکس و نیمکت نشینیش در چند بازی پی در پی این نگرانی ها رو چند برابر هم کردتا این که با تولد توبیاس و تمدید قرارداد تا سال 2010 به جرات میشه گفت زندگی الکس وارد مرحله جدیدی شد و کاپیتان هم نشون داد میتونه مثل همیشه بر مشکلات فائق بیاد و دوباره بازی های خوب خودش برای یووه رو به نمایش گذاشت.شروع به گلزنی کرد و بازی های بسیار با طراوتی رو هم از خودش نشون داد.با توجه به انگیزه الکس برای دعوت دوباره به تیم ملی در یورو 2008 میشه انتظار بازی هایی حتی بهتر از نیم فصل اول رو در ادامه از این بازیکن داشت وینچنزو یاکینتا : در تابستان گذشته به همراه ایتالیا قهرمان دنیا شد و فصل پیش هم با پالرمو دوران خوبی رو پشت سر گذاشت تا بالاخره در ابتدای فصل به یووه پیوست.در همون زمان بسیاری از کارشناسان وینچنزو و تیاگو رو بهترین خرید های یووه میدونستند که یاکینتا با بازی های خوب خودش صحت این امر را نشون داد.حتی مارچلو لیپی هم به یووه برای به خدمت گرفتن وینچنزو تبریک گفت و وعده داد که این بازیکن میتونه به مهره ای تاثیر گذار برای یووه تبدیل بشه.همین صحبت ها و البته نمایش یاکینتا در جام جهانی و فصل گذشته تا حدی انتظارات رو از این بازیکن بالا برد .بازی های پیش فصل رو نسبتا خوب شروع کرد و با چند نمایش موفق تونست حتی جای الکس دل پیرو در ترکیب اصلی رو هم بگیره.با مرور زمان نسبتا با ترزگه و بازیکنان خط هافبک هماهنگ تر شد و حاصل همین هماهنگی  به ثمر رسیدن 6 گل دز نیمه اول راه توسط این بازیکن بود.قطعا از این بازیکن می توان به عنوان بهترین خرید یووه در ابتدای فصل یاد کرد رافائله پالادینو : در سری ب بسیار موفق ظاهر شد و نظر خیلی از کارشناس هارو به سمت خودش جلب کرد.تا قبل از شروع فصل و با توجه به بازی های بسیار خوب و تاثیر گذارش در لباس آتزوری در بازی های اروپایی زیر 20 سال انتظار درخشش در این فصل ازش میرفت.اما با شروع فصل و گذشت زمان پالادینو نتونست بازی های خوب خود در فصل پیش رو تکرار کنه و همچنین رانیری هم به اندازه کافی بهش میدان نداد.البته باید اشاره کنیم که در مقاطع بسیار زیادی به جای پاول و در سمت چپ خط هافبک به بازی گرفته شد و به جز بازی مقابل اینتر در هیچ بازی دیگه ای نتونست مهره ای در حد و اندازه های ندود باشه.تا اینجای فصل هم در هیچ بازی (به غیر از دقایق اندک بازی مقابل پالرمو) به عنوان مهاجم ازش استفاده نشده.به نظر میرسه اگر به پالادینو در پست تخصصی خودش بازی برسه با توجه به تکنیک ناب و سرعت بالایی که داره میتونه مثل فصل پیش برای یووه مفید واقع بشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
عالی بود امین ؛ دستت درد نکنه که این مقاله خوب و مفید رو نوشتی .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
بدون توجه به علايق شخصي من تره زگه رو انتخاب ميكنم با توجه به گلهاي حساسي كه برامون زده.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من دیشب بازی رو ندیدم  ولی از شواهد معلومه که تیم ناهماهنگ ظاهر شد نمیتونیم این ناهماهنگی رو باعثشو مهاجما بگیم چون هافبک و میانه مسول بازی سازی اند واین یعنی اونا خوب بازی نساختند.......... البته من بازی رو ندیدم و اینو از روی شواهد و اطلاعات بدست اومده میگم... :) :) :) :)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خط حمله یوونتوس با دلپیرو پرقدرت و محکمه ... خیلی ها وقتی میخوان از مهاجمان موفق و نمونه نام ببرن همیشه از زوج دلپیرو و ترزگه استفاده میکنن..زوج رویایی یوونتوس.. زوجی که هرتیمی آرزوی داشتنشو داره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال
قبول دارم این حرف رو ! من زوج الکس - تره زگه رو خیلی دوست دارم ! چندین ساله که در کنار هم هستند و یک هماهنگی خاصی بینشون هست . امسال هم یاکوئینتا اومده و واقعا باید قبول کرد نمیشه به راحتی از اسمش گذشت . بازی های بسیار خوبی از خودش به نمایش گذاشته و گلهای حساسی زده . من هنوزم منتظر هستم که در یک بازی زوج الکس - یاکوئینتا رو ببینم ... فکر کنم جواب میده !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
صددرصد جواب میده.من که خیلی وقته میگم باید از زوج الکس و یاکینتا هم استفاده بشه .چون با توجه به خصوصیات این دو بازیکن و قدرت بدنی و جنگندگی و فرصت طلبی یاکینتا و بازی فانتزی و خلاقه الکس که کاملا مکمل همدیگه هستن میشه خط حمله ای بسیار پرقدرت داشت... رانیری باید از این زوج هم استفاده کنه من مطمئن هستم که بخوبی جواب میده

Alex fan

Alex fan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
با این نظر که از محبوبیت الکس خوششون نمیاد کاملا موافقم. واقعا الان کاپیتان از همه بهتر بازی میکنه نمی دونم چرا همش نیمه دوم به بازی می آد.آخه وقتی یه بازیکن تو چند تا بازی حول وحوش دقیقه هفتاد به بازی می آد گل می زنه پاس گل هم می ده نمی فهمم چرا فیکس نمی شه. ترزگه تو تمام بازی ها کامل بازی میکنه که اینقدر گل زده اگه به الکس هم این قدر بازی بده مطمئنم آقای گل می شه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خوشبختانه تيم از نظر خط حمله مشكلي نداره برخلاف پيش بيني ها و سوابق ، اين فصل توي خط حمله مصدوميت جدي نداشتيم فكر نمي كنم هيچ تيمي تويدنيا در حال حاضر سه مهاجم واقعا ً آماده و موثر داشته باشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

خوشبختانه تيم از نظر خط حمله مشكلي نداره
برخلاف پيش بيني ها و سوابق ، اين فصل توي خط حمله مصدوميت جدي نداشتيم
فكر نمي كنم هيچ تيمي تويدنيا در حال حاضر سه مهاجم واقعا ً آماده و موثر داشته باشه

یه تخته ای میزی چیزی گیر بیار بزن بهش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا ما الان 3 مهاجم آماده داریم

در حالی که اینتر فقط زلاتان و کروز آماده اند که به نظر من کروز به آمادگی الکس و یاکوئینتا نیست

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
در صورتی این سه مهاجم میتونن موثر باشن که به صورت چرخشی ازشون استفاده بشه ! خط حمله مثل دروازه نیست که چرخشی بودن دروازه بانها لطمه به بازده و آمادگیشون بزنه . به نظرم تو همه ی بازیها باید این سه نفر بازی کنن . البته نه به صورت فیکس . به نظر من ترزگه رو هم میشه تعویض کرد ! یاکوینتا متعصب و موثره و واقعا دارم میگم هر موقع بازی میکنه من یادم میفته که طرفدار یوونتوسم ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چه بدبختی گیر کردیم ها... مشکلات خط دفاع و میانی داره داد میزنه اونوقت اینا بازهم دارن دنبال مهاجم میگردن...آخه دیگه چطوری باید حالیشون بشه که یووه مشکل دفاعی و میانی داره ... همینطوریش هم برای بازی کردن مهاجما دعواست حالا یکی دیگه رو هم میارن که اینطور که پیداست قراره فیکس هم کنار ترزگه بازی کنه دیگه بقیه باید برن دنبال نخود سیاه.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
آقا درسته ما بازیکنان خوبی در خط حمله داریم اما خداییش خیلی هم تعریفی نیست اگه یک نگاهی به خط حمله دیگر تیمها بزنیم میبینیم ضعیفیم مثلا بارسا خط حمله عالی داره .....رونالدینیهو اتویو مسی و هانری یک خط حمله خوب رو تشکیل میدند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
شما آمار اونا رو با خودمون مقايسه كن شايد اسامي دهن پركني باشن ولي در عمل خط حمله ما آمار بهتري داره مخصوصا ً با وضعيت موجود اگه هافبك ها و تغذيه كننده هاي اونا رو اضافه كني فكر مي كنم ديگه مشخص ميشه

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
بهتره به این نکته نیز اشاره کنم که بارسا تو این فصل بر خلاف ما از شرایط روانی خوبی برخوردار نیستند هر چی بیشتر میگذره اونا نا امیدتر ولی یووه امیدوار تر میشه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ميشه بگب يووه به چي اميدوار ميشه ؟ به خريداي قشنگش ؟ به مصدوميت هاي پي در پي ؟ به داوري هاي بي نقص سري آ ؟

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
با امید به آینده با امید به حضور در لیگ قهرمانان با امید به کسب کوپا ایتالیا و با امید به کسب اسکودتو در سالهای آینده و بازگشت قدر ت همیشگی یووه.....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نکته ای جالب در مورد مهاجمان یووه : تا هفته ی بیست و یکم، روی ترزگه 9 بار خطا شده. روی یاکوینتا 15 بار. و روی الکس 53 بار !!!!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

ميشه بگب يووه به چي اميدوار ميشه ؟
به خريداي قشنگش ؟ به مصدوميت هاي پي در پي ؟
به داوري هاي بي نقص سري آ ؟

نه امیدوارم به اون خم خردان که لیاقت پاک کردن کفشای موجی رو هم نداشتن و الان مدیر باشگاه یوونتوس هستن ...

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
وقتی اسم الکس وسط میاد یعنی قفط الکس........ با اینکه ترزگه و بقیه هم فوق العاده اند اما فقط الکس. دیدید که در بازی های اخیر هم داغون کرده!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی