پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل خط حمله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
676 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: زوج خط حمله (14 کاربر رای داده است)

کدام زوج رو برای خط حمله ترجیح میدهید ؟

1. ولاهویچ - کیه زا (4 رای [28.57%])

درصد آرا: 28.57%

2. ولاهویچ - ییلدیز (7 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

3. ولاهویچ - میلیک (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

4. میلیک - کیه زا (1 رای [7.14%])

درصد آرا: 7.14%

5. میلیک - ییلدیز (2 رای [14.29%])

درصد آرا: 14.29%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
تحلیل مهاجمین

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
واقعا تصمیم گیری سخته.من اصلا نمیتونم انتخاب کنم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند روز پیش گفتم ! یووه توی این فصل سری آ یکی از بهترین خط حمله های اروپا رو داره،یعنی ترزگه،یاکوینتا،الکس با هم 22 گل از 29 گل یووه در سری آ رو زده اند که این آمار نشون دهنده آماده ترین خط حمله سری آ و اروپاست !(از لحاظ اماری) من ولی به ترزگه رای دادم ! شاید الکس و یاکی خیلی کارای دیگه برای تیم بتونند کنند ! خیلی جاهای دیگه بدرد بخورند.ولی ترزگه کار دیگه ای نمیکنه ! فققققققط گل میزنه !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من به الکس رای می دهم چون هر 3 مهاجم گلزن هستند و تاثیر گذار اما چون کاپیتان از لحاظ روحی هم به تیم های دیگر ضربه می زند به او رای می دهم.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ترزگه چون کارش گل زدنه میتونه به عنوان اولین مهاجم باشه ولی الکس همون طور در بازی قبل دیدید به جز گل زنی میتونه در یه لحظه یه گل بسازه  

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من خودم به شخصه با ترزگه خیلی حال میکنم و این فصل هم آقای گل سری آ خواهد بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
اسم این تاپیک رو به تحلیل حط حمله عوض کردم تا بحث جدی تر بشه و البته کلی تر . با تشکر از سجاد جان بخاطر این تاپیک . ======================= تره زگه فقط گل میزنه و شاید توی 90 دقیقه کاری نکنه و فقط توی یک لحظه گل بزنه . الکس هم به عنوان یک کاپیتان همه کار میکنه . گل ، پاس گل ، فضا سازی و ... یاکوئینتا نشون داده که در 20 دقیقه هم میتونه زهر خودش رو بریزه و واقعا عالی بوده اما پالادینو بخاطر اینکه کمتر در خط حمله مورد استفاده قرار گرفته نتونسته امار گلزنی خوبی داشته باشه . در کل انتخاب من بین تره زگه و یاکوئینتاست . نمیدونم به کی رای بدم !

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
با تشکر از همگی شما دوستان عزیز................................ :) :)

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من خودم بخاطر تعصبی که نسبت به کاپیتان دارم به او رای دادم ;D ;D ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من موندم به كي راي بدم ولي اين ترزگه به عنوان گلزن اصلي يوو يك چيز ديگست من به ترزگول راي دادم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
منم به ترزگل راي دادم واقعا الان بهترین تمام کننده جهان

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
به نظر ، خود رانیری از زوج تره زگه و یاکوئینتا بیشتر خوشش میاد و دوست داره از الکس در 30 دقیقه پایانی بازی بگیره ولی به نظرم میتونه سیستم گردشی بهتری رو انتخاب کنه تا الکس بیشتر بازی کنه و به نظرم حتی تره زگه هم گاهی که با اختلاف گل خوب جلو هستیم میتونه تعویض بشه .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من رای میدم این خطا رو میده واسه چی ؟؟؟ خطا! ممکن است که نظر سنجي غير فعال باشد، يا اينکه شما قبلا راي داده ايد يا اينکه اين موضوع قفل شده است.  نه موضوع قفله و نه قبلا رای دادم البته شاید نظرسنجی غیر قعاله یکی بگه چی شده ؟ ************************ با بازی که ما دیروز از الکس دلپیرو دیدم دیگه باید مربیمون اسکل باشه که الکس رو بازی نده از اول بازی و شاید اینکه مسئولان یوونتوس نمیخوان دلپیرو بیشتر از این محبوب بشه و واسه همین به مربی میگن کم بهش بازی بده یا اصلا بازیش ندن خلاصه نمیدونم ولی میدونم تو یوونتوس همیشه جز بازیکنان ویونتوس به الکس حسادت میکنن از مدیرا بگیر تا مالکها و شیاد دلیل اصلی این باشه که الکس بازی نمیکنه محبوبیت زیادش باشه و شک نکنید تو این روزها باید بین یاکی و ترزگه یکی رو انتخاب کنن بذارن جفت الکس نه اینکه بین یاکی و الکس یکی رو بذارن جفت ترزگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیزی که من توی بازی آتالانتا دیدم این بود که،دلپیرو خیلی هماهنگتر بود با ترزگه نسبت به یاکوینتا. یعنی الکس خیلی راحت تر دیوید رو پیدا میکرد،خیلی بهتر می دونست توپ رو کجا بفرسته تا دیوید رو صاحب موقعیت کنه.حتی با هم یک دو های قشنگی می کردند.البته بی انصافی نمی کنم،یاکوینتا هم خصوصیات خاص خودش رو داره که به جای خودش خیلی موثر! ولی من یه چیز دیگه می خوام بگم که دیشب به امین گفتم، سمت راست ما پالادینو بازی میکنه معمولا،که توی چند بازی دیدیم به شدت افتضاح بازی کرد اون سمت و بازی با آتالانتا حتی یک موقعیت هم ایجاد نکرد. ازونجایی که پالا توی کارای دفاعی که مطلقا شرکت نمی کنه،پس حذف پالا ضرری به تاکتیک دفاعی نمیزنه، و ازونجایی که پالا در تاکتیک تهاجمی یووه تاثیری نداره پس بازی با 3 مهاجم می تونه موثر تر باشه.حداقل برای یک نیمه. در ضمن،بازی با آتالانتا دلپیرو هم مهاجم وسط بازی نکرد،رفت جای ندود و ندود رفت وسط(که از همون جا هم گل زد) و تمام مدت الکس گوش سمت چپ زمین (از خط وسط زمین تا کرنر ) بود. پس اگر قراره الکس کنار بازی کنه،حتی جای پالا هم می تونه بازی کنه، چون از همون گوشه هم خیلی بازی سازی های قشنگی میکرد،چند بار به شکل کاملا استادانه مولینارو رو صاحب توپ کرد که یکی دوبارش افساید شد ولی واقعا قدرت صاحب توپ کردن بقیه رو خیلی بهتر از پالا داشت.این به غیر از بقیه موقعیت هایی که ایجاد کرد،و بقیه کرنر هایی که گرفت بود. البته این برای موقعیه که کامورانزی نیست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من که وقتی اسم الکس وسط باشه بقیه رو نمی بینم پس بدیهیه که رای من فقط الکس عشقم باشه. منم با مجتبی موافقم مثل اینکه زیاد از محبوبیت الکس خوششون نمیاد و میخوان یه جوری از افزایش محبوبیت الکس جلوگیری کنن که اگه اینجوری باشه کور خوندن... خوبه همه دیدن که وقتی الکس کنار ترزگه باشه قدرت خط حمله فوقالعاده میشه حتی اگه جای ترزگه یاکینتا هم باشه بازهم خط حمله قدرتمنده در کل بیشتر قدرت خط حمله در گرو حضور الکس کبیره...چون واقعا به عنوان یه مهاجم همه کار میکنه .هم گل میزنه هم میسازه و حتی اگه پشت دو مهاجم باشه قدرت بازیسازی و خلق موقعیتش فوق العاده اس.کلا اصلا ای نبازیکن بی نظیره... هیچکس نمیتونه جاش رو پر کنه... یووه بدون دلپیرو نصف بیشتر قدرت خط حملشو از دست میده... به عشق الکس سلطان قلبم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم به ياكي راي دادم

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
یووه را میتوان جز 5 تیم برتر اروپا از لحاظ خط حمله دانست. صدر نشینی ترزگه در جدول گلزنان سری آ میتواند دلیل اصلی من باشد ;D 8)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه از لحاظ اماری بهترین خط حمله اروپا رو در حال حاضر داره ! یووه کلا توی 16 بازی 36 گل زده که خط حمله یووه 25 گل تا حالا زده ! 12 گل ترزگه 7 گل دلپیرو 6 گل یاکوینتا

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
خط حمله عاليه و به هرتيمي ميتونه گل بزنه. آمار گل سه مهاجم اصلي (25 گل از اول فصل تا حالا) اين رو به خوبي نشون ميده.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اما با این حال بعضی دوستان میگن که یووه باید فوروارد بگیره! ما مشکلمون خط حمله نیست.
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی