پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اتالانتا(هفته پانزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
54 پاسخ برای این موضوع

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
Forza Alex -Forza Alex ایول دمه کاپیتان عزیزمون گرم دوسش دارم قد اسمونا تا خوده کهکشونا

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
5 امتیاز هم بیشتر از فیورنتینا داریم به نظر من روی اودنیزه حساب نکنید چند هفته دیگه افت میکنه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
واقعا زورم مياد همش با پنالتي گل ميزنه اين زرافه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 6.5 - زبینا 5.5 - لگروتالیه 6 - کیه لینی 6 - مولینارو 7 - پالادینو 5 - مارکیونی 5.5 - نوچرینو 6.5 - زانتی 6 - ندود 6.5 - یاکوئینتا 5.5 - الکس 6 - ترزگه 6

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نا مرتبه نمره الکسو نفهمیدم چنده ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
ایول ندود بازم گل زد اونم گل 3 امتیازی واقعا دمش گرم خیالم راحت شد !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الکس 6 هست دیگه عزیزم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من بازی رو ندیدم ولی انگار این طور که تو تحلیل و گزارش ها اومده الکس کوووووووووووووولاااااااااااااک کرده.ای ول. عشق است الکس که با درخشش همه رو تو کف قدرتش فرو برده اما کاش با یه گل همراه بود... ارزش بازیکنایی مثل الکس و ندود اینجاها مشخص میشه.حالا همه فهمیدن که سن ملاک سنجیدن یه بازیکن نیست... دمت پاول گرم .کاش این بازی رو میدیدم چون خیلی دلم برای گلهای اینجوری ندود تنگ شده...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
وایییییییی دوست دارم ندوید جونم مممممماچ!!!!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
این بازی هم خداییش داور از خجالتمون در اومد و دقیقه نمیدونم والله ولی فکر کنم 10 دقیقه ی اول بود که یک خطای واضح تو 18 قدم روی یاکی کردن ولی داور دید ولی کوتاهی کرد و پنالتی نگرفت و جالبه بدونید گزارشگر بازی یوونتوس و اتالانتا گفت یوونتوس سال اینده هافبکی همانند لمپارد رو تو خودش میبینه و این بازیکن خیلی میتونه به هافبک های یوونتوس کمک کنه و خداییش من یکی دیگه امیدوار شدم که سال اینده لمپارد یوونتوسی میشه و دیگه تموم........

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خدا رو شکر بلاخره ندود تو این فصل یه بازی خوب بازی کرد واقعا اون عشق 3 سال پیش من کجا و این ندود کجا اما ندود همچنان ندود است و ندود می ماند

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ندود بیچاره تو بازی با پالرمو ترکونده بود! ولی عموی تموم نشدنی ما 3 امیتاز شیرین رو بهمون هدیه داد. گویا الکس جونم هم لوله کرده!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ندود هم از تعویضش عصبانی شده و زود راهی رختکن شده اون هم با عصبانیت و اصلا توجهی هم به تماشاگران نکرده خدا به خیر کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خداروشكر كه 3 امتياز گرفتيم.مهم نيست كه كي گل زده و كي عصبي شده...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
از اون جایی که عکس ها مورد تاییدتون قرار گرفت ;D گفتم شاید بد نباشه از هفته های پیش هم یه سری عکس بذارم و ایشالله از بازی های بعد هم ادامه بدم.بازم ممنون ;) :
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی