پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-اتالانتا(هفته پانزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
54 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 18 آذر 1386 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته پانزدهم سری آ ایتالیا
یوونتوس-اتالانتا(ورشگاه المپیک تورین)
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 17 آذر (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
لاتزیو-کاتانیا (ساعت 20:30)
پالرمو-فیورنتینا (ساعت 23)
یکشنبه 18آذر
امپولی-کالیاری
جنوا-سیه نا
اینتر-تورینو
یوونتوس-اتالانتا
لیورنو-رم
رجینا-میلان
اودنیزه-سمپدریا
ناپولی-پارما (ساعت 23)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اتالانتا در حال حاضر تیم 6 جدول سری آ هست با 21 امتیاز و توی اخرین بازی خودش هم 5 تا گل به تیم خیلی خوب ناپولی زد نگاهی هم به اخرین نتایج این تیم توی سری آ می اندازیم اتالانتا 2 - 2 کالیاری کاتانیا 1 - 2 اتالانتا اینتر 2 - 1 اتالانتا اتالانتا 5 - 1 ناپولی به نظر من بازی چندان اسونی هم نیست و می تونه برامون مشکل ساز بشه البته بستگی به ترکیب رانیری داره می ترسم دوباره بخواهد بازیکن توی پست های جدید امتحان کنه اون موقع ...

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
تا الان 10 بار با اتالانتا بازی کردیم، 6 برد، 2 باخت و 2 تساوی داشتیم، 21 گل زده و 11 گل خورده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آتالانتا اصلا ضعیف نیست ! خیلی تیم ها رو اذیت کرده. اصلا ضعیف نیست ! و من ازین بازی می ترسم. توی جدول هم ششمه ! و این اصلا کم نیست.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
فقط و فقط باید مراقب کاپیتان دونی باشیم . این بازیکن محشره و نباید بهش فضا داد چون از کوچکترین روزنه ای به سادگی نمیگذره .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آتالانتای این فصل با آتالانتایی که توی ذهن ما هست و بر میگرده به 3-4 سال پیش خیلی فرق کرده.واقعا تیمی هست که میتونه اذیتمون کنه! ولی اگر تیم مثل بازی با پالرمو هوشمندانه و با برنامه کار کنه مطمئنا میتونیم ببریمشون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب احتمالی یوونتوس بوفون، زبینا، کیه لینی، لگروتالیه، مولینارو، مارکیونی، نوچرینو، زانتی، ندود، یاکوئنتا و ترزگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
واقعا تیم خوبی شده امسال از پالرمو هم میترسیدیم که بهش 5 تا زدیم ! امیدوارم که ببریم . فقط کافیه بازیکنا بازی خودشون رو انجام بدن ، همین !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به اندازه کافی امتیاز از دست دادیم دیگه باید به فقط به فکر کسب سه امتیاز باشیم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
همين رو يادتون بياد كه چقدر اينتر رو اذيت كرد ولي بايد ببريم هر چقدر قوي هم باشه ديگه چقدر ميخواد رانيري اميتياز از دست بده تو اين تركيب احتمالي حسين وجود زانتي و نوچيرانو در كنار هم جواب بده نيست هر دو دفاعي هستند و قابيلت تهاجمي ندارند نبود الكس براي سومين بازي پياپي هم نگران كننده است

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اگه این بازی دیگه الکسو فکیس نذاره .............. نمیدونم چرا این مربی ها اینقدر به الکس حسودی میکنن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

همين رو يادتون بياد كه چقدر اينتر رو اذيت كرد

ولي بايد ببريم هر چقدر قوي هم باشه ديگه چقدر ميخواد رانيري اميتياز از دست بده

تو اين تركيب احتمالي حسين وجود زانتي و نوچيرانو در كنار هم جواب بده نيست هر دو دفاعي هستند
و قابيلت تهاجمي ندارند

نبود الكس براي سومين بازي پياپي هم نگران كننده است

تو اکثر بازی های این فصل نوچرینو و زانتی کنار هم بودند و این چیز جدیدی نیست.تا الان هم فکر میکنم رانیری به انتظاراتی که از ترکیب این دو نفر داشته رسیده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره بابا این فصل اکثر بازی ها نوچرینو و زانتی در کنار هم بودند و بد هم کار نکردند تنها نکته عجیب این بازی غیبت الکس هست که الیته با وجود رانیری محتمل هست دیگه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بهتره حرفی در مورد اینکه الکس آماده فیکس نیست نزنم چون اگه بخوام بزنم فحش های زیبا رو نثار رانیری خواهم کرد! بعضی وقتا هم بهمن حرفای خنده داری میزنه!! کجای این تیم خوب بسته شده ! نگاه هرجاش که میکنیم لنگ میزنه! بیشتر هافبک ها و دفاع ها! از امپولی نمی ترسیدیم که 2 تا بهمون زد و تیم از هم پاشیده ای نشون دادیم!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ترس چیه؟؟ آتالانتا کیلو چنده؟؟ همینمون مونده که ما،طرفداران یوونتوس،پرافتخار ترین تیم ایتالیا بیایم از آتالانتا بترسیم. یه غیر یوونتوسی این حرفها رو بشنوه نمیگه شما چه جور تیفوسیهایی هستین؟! همه تیمها از بازی جلوی یوونتوس وحشت دارن حالا ما بیایم از آتالانتای زپرتی بترسیم... در مورد غیبت الکس هم که همه چیز خودش مشخصه و آمادگی الکس گویای همه چیز... و بقول نیک بهتره چیزی نگیم چون اونوقت بهترین فحش ها نصیب رانیری میشه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

همين رو يادتون بياد كه چقدر اينتر رو اذيت كرد

ولي بايد ببريم هر چقدر قوي هم باشه ديگه چقدر ميخواد رانيري اميتياز از دست بده

تو اين تركيب احتمالي حسين وجود زانتي و نوچيرانو در كنار هم جواب بده نيست هر دو دفاعي هستند
و قابيلت تهاجمي ندارند

نبود الكس براي سومين بازي پياپي هم نگران كننده است

تو اکثر بازی های این فصل نوچرینو و زانتی کنار هم بودند و این چیز جدیدی نیست.تا الان هم فکر میکنم رانیری به انتظاراتی که از ترکیب این دو نفر داشته رسیده

درسته در تمام بازي ها در كنار هم بودند ولي به راحتي ميشه ديد كه اين زوج هيچ نوع خلاقيتي در بازيسازي ندارند

حداقل يكي از ان دو بايد تكنيكي و خلاق باشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من بیشتر از اینکه از آتالانتا بترسم از داور میترسم !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قطعا بردن آتلانتا سخت نيست اما لازم هست كه تيم بازي با امثولي رو فراموش كنه و البته اتلانتا رو هم دست كم نگيره.فكر كنم راحت بتونيم با اختلاف 4 گل ببريم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه اول در جمع بد نبود اما میتونست خیلی بهتر باشه.کاملا مشخص بود که دفاع آتالانتا نفوذپذیر هست اما نه روی پاس های بلند و حمله از کناره ها.باید از وسط حمله کنیم که فکر کنم حضور الکس میتونه خیلی موثر باشه. پالادینو واقعا خوب نبود.یه سانتر دقیق و درست نکرد و چند بار هم تو حرکت از کناره ها توپ رو از دست داد.ندود اویل نیمه فوق العاده بود اما با گذشت زمان جلوی حرکات اون هم گرفته شد.دفاع بدون نقص بود.خط حمله هم نتونست کار خاصی انجام بده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آتالانتا خیلی سخت داره دفاع میکنه ولی فکر کنم یووه بتونه شکستش بده، ندود خیلی آمادست ! پاس های خیلی جالبی می داد ! واقعا من لذت بردم ! خط هافبک کلا خیلی سرحال و شاداب بود ! دونده و جنگنده. اکثر موقعیت ها به سمت راست برده میشد جایی که 2 موجود اعصاب خورد کن می خواستند بازی سازی منند : زبینا،پالادینو ! زبینا بد بنود،ولی این پالا به تنهایی داره همه ی توپ ها رو خراب میکنه.نه سانتر خوبی کرد نه پاس خوبی داد. من وقتی خلاقیت ندود سمت در سمت چپ رو با پالا سمت راست مقایسه میکنم اینارو میگم ! اینکه پالا اصلا به درد هافبک نمی خوره ! چون یه توپ هم نتونست ایجاد کنه برای حمله. نوچرینو هم خیلی خوب بازی میکنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی