پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امپولی-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک هشتم کوپ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
واقعا خط هافبک یووه از افتضاح هم یه چیزایی اون ور تر بود خیلی خط هافبک شوتی داشتیم این بازی دذوازبان هم که ماشالاه کلکسیون سوتی باز کرده بود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
واقعا این بازی رو نمیشه تحلیل کرد.یه کلمه میشه در موردش گفت: افتضاح!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خوب به سلامتی این بازی اسون رو باختیم فکر می کردم دیگه یووه امسال جام حذفی رو جدی بگیره سال دیگه باید جوونیکو رو بگردوند همونطور که ترزگل گفته مردم برای دیدن همچین بازیکنایی بلیت می خرند و به ورزشگاه ها می ایند المیرون دیگه نباید توقع بازی کردن داشته باشه ولی تیاگو نسبت به کل یووه خوب بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در تکمیل حرفام بگم،المیرون فاجعه بود ! من هیچ انگیزه ای یا هیچ تلاشی در بازیکردنش ندیدم ! شاید اگر بگم از عمد خودش رو اخراج کرد بی راه نگفته باشم ! پالا هم زیاد خوب کار نکرد. یاکوینتا مثل همیشه تاثیر گذار، مولینارو هم فعال و خوب بود توی همون دقایق کم. تیاگو به عنوان یه بازی ساز باید بازیش به چشم بیاد،همونطور که وقتی ندود یا کامو خوب باز میکنند کاملا مشخصه. تیاگویی که من دیدم هافبک دفاعی مثل زانتی نبود،به نظر میرسید در نقش بازی ساز وارد بازی شده،ولی به اون شکل خوب نبود. -=-=-=-=- نکته اصلی که ازین بازی می فهمیم اینه که یووه رو نیمکت هیچی نداره ! یعنی یه تیم اصلی داره که داره خوب کار میکنه ! به جز اون تیم اصلی هیچ حرفی برای گفتن نداره یووه ! و این برای یه تیم باشگاهی بزرگ خیلی بده.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من نمیفهمم!!! کامورانزی و ندود خیلی خوبن یا بقیه هافبک های ما افتضاح هستن؟!؟!؟!؟!؟!؟! هر وقت کامو و پاول باشند الکس و یاکی و ترزگه خیلی راحت صاحب توپ میشند و گل میزنن اگر هم نباشن میشه مثل امروز.الکس توپ رو میگرفت.پالا تو فاصله 20 متریش می ایستاد و 4 تا بازیکن امپولی هم دور الکس رو میگرفتن.واقعا نا امید شدم از بازیکن ها.واقعا نا امید شدم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
نمیشه با یه بازی بد همه تیم رو زیر سوال برد واقعا انگیزه فاکتور مهمی هست که انگیزه امپولی خیلی بیشتر بود یووه امپولی رو دست کم گرفت

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
یه نکته جالب تو بازی کاپیتانی بیریندلی در حضور الکس بود ! به نظرم خود الکس به دلیل اعتراض به تصمیمات اخیر کادر فنی این کار رو کرد وگرنه هیچ دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بازی فانتزی الکس واقعا تنها نکته زیبایه بازی بود

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
نگفتم؟ این امپولی تیم خطرناکی بود و در نهایت هم گربه سیاه ما شد ولی در کل یووه یه چیزی فراتر از افتضاح بود و باید تاسف خورد میشه گفت باید یکم به این رانیری حق داد که به تیاگو بازی نمیده چون من اصلا چیزه خاصی ازش ندیدم.

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
اره دیدم که چه جوری امپولی رو راحت بردید

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Goals

1-0 Pozzi (Min 19) Click Here For Video
2-0 Abate (Min 50) Click Here For Video
2-1 Iuaquinta (Min 80) Click Here for Video

Chances

Tiago Shoot (Min 53) Click Here For Video

Almiron Red Card Click Here for Video

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اره دیدم که چه جوری امپولی رو راحت بردید

هوی کوچولو.سرتو بنداز پایین و مثل بچه آدم برو از فروم بیرون.یه پست دیگه چرت و پرت بدی بد میشه ها

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
راست میگه اینجا فروم سرورتون یوونتوسه نه اون تیم در پیتتون میلان یا انتر پس برو با هم سنای خودت بازی کن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها نگرانی نداره که بازی برگشت تیم اصلی میره تو میدون و با 2-3 تا گل در هم می کوبیمشون مررسی از یاکی که این گل رو زد و امیدوار شدیم 100%

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مگه بازی رفت و برگشته؟

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
من کلا اهل خرافات نیستم ولی تا جائی که من یادمه هر وقت مزدک میرزایی گزارش کرده بازیه یووه رو یا باختیم یا با بدبختی مساوی کردیم!نحسی هم حدی داره آخه.آمارای چرند و اینکه گفت یووه دیگه حذف شد و باید فقط به سری آ فکر کنه از سوتیاشه. و اما اندر احوالات بازی: رانیری مثل همیشه افتضاح.سیاست استفاده از دو هافبک دفاعی در لیگ و دو هافبک جلو در جام حذفی و تعویضهای دیر و ترس در چهره که از خصوصیات مربی درجه دویی مثل اونه. تیاگو هم نتیجه نیمکت نشین کردنهای پی در پی رانیریه.آلمیرون هم همینطور پس به بازیکن بدو بیراه نگین. تنها خوشحالی جووینکوئه که فصل بعد شاید بیاد.و البته عزیزانی که قبل فصل خریدهای یووه رو عالی میدونستن باید بدونن که یووه با تیم سری بی خودش داره بازی میکنه و کوبولی آدم بی لیاقتی مثل مربی تیمشه.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من که تو جریان این بازی به اون صورت نبودم! بازی رفت و برگشته!؟ این یارو جاودانی گفت که حذف شد یووه! آره بابا حذف شده.حسین چرا گمراه میکنی بچه ها رو!

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
نه چرا شانتاژ تبلیغاتی میکنین؟مگه جام حذفی ایرانه که اینا برای اینکه راحت کنن خودشونو یه طرفش کنن!!!!بازی برگشت 16 ژانویه در تورینه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من که تو جریان این بازی به اون صورت نبودم!

بازی رفت و برگشته!؟
این یارو جاودانی گفت که حذف شد یووه!

آره بابا حذف شده.حسین چرا گمراه میکنی بچه ها رو!

نه عزیز.مطمئن باش بازی رفت و برگشته.تیتر سایت Juventus.com بالافاصله بعد از بازی این بود : یووه با تک گل یاکی زنده ماند و به صعود امیدوار شد
تاریخ بازی برگشت رو هم گفتن.16 ژانویه

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
یووه به خودش باخت نه به امپولی تا وقتی که کوپا ایتالیا رو جدی نمی گیریم همین آشه و همین کاسه به هر حال بعد از لیگ مهمترین رقابت داخلیه و باید با انگیزه و جدی بازی کرد... اخرین قهرمانیمون تو جام حذفی بر می گرده به سال 95 ... رم هم که با 8 تا قهرمانی داره بهمون می رسه، چرا به این مسابقات اهمیتی نمی دن برام اصلا قابل قبول نیست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی