پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امپولی-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک هشتم کوپ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
پنجشنبه 15 آذر 1386 (ساعت 23:30 به وقت تهران)
بازی رفت مرحله یک هشتم کوپا ایتالیا
امپولی-یوونتوس
بازی برگشت چهارشنبه 26 دی خواهد بود
بازی بعد یوونتوس در سری آ یکشنبه 18 آذر ساعت 17:30 خواهد بود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اسکودتو رو که سخت بشه گرفت ولی امیدوارم بعد از عمری بتونیم کوپا رو ببریم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
بازی اسونی نیست . کوپا ایتالیا همیشه شاهد اتفاقاتی عجیب بوده . ولی امیدوار به برد یووه ام .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کلا تیمهای ایتالیایی به خصوص تیمهایی که قدرتمندتر هستن در جام حذفی و به خصوص مراحل قبل از نیمه نهایی از نفراتی استفاده میکنن که در لیگ کمتر استفاده میشن و بهشون فرصت کافی برای بازی نمیرسه که یووه هم جزو همون تیمهاست و 80 دصد ترکیب اصلی در برابر امپولی رو بازیکنان جدید تشکیل میدن . پس میشه امیدوار بود در صورت عدم مصدومیت یا مشکل دیگه ای به نظر یووه با این ترکیب بازی کنه : بلاردی - بیریندلی - کریشیتو - مولینارو - زبینا - تیاگو - آلمیرون - اولیویرا - حمیدزیچ - پالادینو و دل پیرو .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خب خدا رو شکر مصدومیت بومسونگ هم تموم شد و احتمال داره بعد از مدتها تو این بازی باشه . خلاصه ما نیمکت قویی هم داریم و مطمئنا شکست در انتظار امپولی خواهد بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته روی این رانیری حسابی نیست شاید ترکیب اصلی رو فرستاد توی زمین اما اصلا نیازی نیست تیم اول به مبدان بره چون بک بازی سخت 3 روز بعدش با اتالانتا داریم دیگه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
حالا باید دید رانیری تیم اول خود را به میدان میفرسته یا تیم دوم سالهای قبل به علت حضور در جام باشگاهای اروپا با تیم دوم بازی میکردیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رانیری گفته که ترزگه و گریگرا یک مصدومیت جزیی دارند و امیدوارم که به بازی مقابل امپولی برسند پس اینجوری که معلومه نمی خواهد بی خیال بازیکنان اصلی بشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آلميرون توي اين بازي گربه سياه مي شه و تيم قبلي شو به شدت اذيت مي كنه.همه منتظر اين هستن...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
شما دعا كن كل امپولي واسه ما گربه سياه نشه الميرون پيش كش به نظر من كه بازي خيلي سختيه و راحت نميشه نتيجه گرفت اميدوارم اين رانيري حداقل تو اين بازي يه فرصت كوچيك به تياگو بده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب رانیری هم توی مصاحبه خودش اعلام کرد چون یک شنبه هم بازی داریم این بازیکنان در مصاف با امپولی به میدان نخواهد رفت بوفون، ترزگه، ندود، کیه لینی، کامورانزی و زبینا

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
[img width=480 height=246]http://i10.tinypic.com/870vl1s.jpg[/img]

اینهم نفرات بازی با امپولی ...

2 Birindelli
4 Almiron
7 Salihamidzic
9 Iaquinta
10 Del Piero
12 Belardi
13 Vanstrattan
18 Boumsong
19 Criscito
20 Palladino
21 Grygera
23 Nocerino
28 Molinaro
30 Tiago
31 Novembre
32 Marchionni
33 Legrottaglie
34 Pasquato
35 Esposito
41 Cosentini

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پس با احتساب نفرات دعوت شده و حرفهای رانیری باید در این بازی منتظر زوج الکس - یاکی باشیم تا ببینیم نتیجش چی میشه دیگه و البته بازی کردن ستاره هایی مثل مارکیونی و تیاگو و المیرون

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ترکیب احتمالی یووه در برابر امپولی :

بلاردی - بومسونگ - لگروتالیه - گریگرا - مولینارو - صالح حمیدزیچ - تیاگو - آلمیرون - پالادینو - دل پیرو - یاکوئینتا .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مي بريم.امپولي رو راحت مي بريم...

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-0 Pozzi (Min 19) Click Here For Video

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
شنیده بودم این جووینکو خفن ولی از اون چیزی که شنیده بودم خقن تر بود واقعا باید به جای پالادینو اینو نگه می داشتیم پالا و المیرون رو باید بکشه بیرو خیلی افتضاح بودن یه فکر هم باید برای جووینکو کرد

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بدون ندود خط هافبکمون فلجه خط حمله هم نسبت به پاس هایی که دادن نمره قبولی گرفت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه اول یه سری نکات به ذهنم اومد، 1-المیرون یک بازیکن درجه 2 هم نیست.من ندیدم یه پاس سالم بده،یه سانتر سالم کنه ! تنها پاس های سالمش پاس های رو به عقبش به دفاع بود ! اصلا امیدوار کننده نبود و مشخص شد نیمکت نشینی طولانی مدتش بی دلیل نبوده.کند،بیخیال،فقط وسط زمین قدم میزنه و توپ ها رو خراب میکنه. 2-تیاگو باز بهتر از المیرون بود.ولی بازم در حد یوونتوس نبود.یعنی خوب بود،فعال بود ولی خیلی باید بهتر از اینا باشه. 3-مارکیونی یه روز یه ستاره بزرگ میشه !!! دید خیلی خوبی داره ! این دومین بازی که ازش میبینم و واقعا سربالا بازی میکنه و خیلی خوب جای بازیکن ها رو میدونه.گاهی اشتباه میکنه که شاید با مرور زمان و تجربه بیشتر حل بشه.هم قدرت پا به توپ خوبی داره هم "فهم بازیسازی" خوب. من خیلی به این بشر امیدوارم ! 4-دلپیرو آمادست ! ولی تنهاست.واقعا استیل بازی دلپیرو خیلی جذابه.احتمال گلزنیش توی نیمه دوم هست. 5-من عاشق جوینکو شدم ! عجب بازیکنیه این بچه ! همه جای زمین هستش ! راست،چپ ! خیلی حال کردم باهاش. 6-صالی امیجیچ! بنده خدا خیلی تلاش میکنه.خیلی میدوه،خیلی درگیرانه بازی میکنه.ولی کلاس بازیش زیاد بالا نیست.به همون اندازه که موقعیت ایجاد میکنه همون اندازه هم توپ لو میده ! گل هم فکر کنم گل نبود ! نمی دونم!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-0 Pozzi (Min 19) Click Here For Video

2-0 Abate (Min 50) Click Here For Video

Almiron Red Card Click Here for Video

2-1 Iuaquinta (Min 80) Click Here for Video

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی