پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان-یوونتوس(هفته چهاردهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 10 آذر 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته چهاردهم سری آ ایتالیا
میلان-یوونتوس(ورزشگاه سن سیرو)
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 10 آذر (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
سمپدریا-رجینا (ساعت 20:30)
میلان-یوونتوس (ساعت 23)
یکشنبه 11 آذر
اتالانتا-ناپولی (ساعت17)
کالیاری-لیورنو
کاتانیا-پالرمو
فیورنتینا-اینتر
پارما-امپولی
رم-اودنیزه
سیه نا-لاتزیو
تورینو-جنوا (ساعت 23)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
همين جا و در حضور جمع پيروزي يووه بر ميلان رو تبريك مي گم.يوونتوس بازي مقابل پالرمو رو با 5 گل برد و به روحيه اعلا رسيد و جاي دوم جدول رو گرفت.از طرفي ميلان با برد 2-1 خودش اونم خيلي بي رمق بايد بازيكناي خسسته از بازيهاي زيادشو به جنگ يووه بفرسته.سن سيرو تا تورين 2:45 راهه و كمتر از 3 ساعت مي رسي بهش پس طرفداراي زيادي از يووه مي رن مشكلي از اون لحاظ هم نيست.ما مي بريم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
منم به نوبه خودم این برد رو تبریک می گم .به امید اینکه لاتزیو تو بازی عقب افتادش 3 امتیاز رو از انتری ها بگیره . ترکیب مورد علاقه من برای این بازی فوق العاده حساس اینه: بوفون مولینارو کیلینی لگروتالیه گریگرا مارکیونی ندود کامورانزی دل پیرو ترزگه یاکوئینتا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
هفته دیگه ایتالیا پر از بازی های حساس و مهم هست یوونتوس - میلان اینتر - فیورنتینا رم - اودینزه وای عجب بازی های بشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

همين جا و در حضور جمع پيروزي يووه بر ميلان رو تبريك مي گم.يوونتوس بازي مقابل پالرمو رو با 5 گل برد و به روحيه اعلا رسيد و جاي دوم جدول رو گرفت.از طرفي ميلان با برد 2-1 خودش اونم خيلي بي رمق بايد بازيكناي خسسته از بازيهاي زيادشو به جنگ يووه بفرسته.سن سيرو تا تورين 2:45 راهه و كمتر از 3 ساعت مي رسي بهش پس طرفداراي زيادي از يووه مي رن مشكلي از اون لحاظ هم نيست.ما مي بريم.

این دیگه از اون حرف ها بود هااااااا!!! ;D
اولا که تو هر استادیومی بیشتر از یه تعداد مشخص که نمیذارن تماشاگر های میهمان برن.حالا تو بگو 5 دقیقه راه.بیشتر از 5000 تا نمیشه!!!
ثانیا فعلا بر اساس قانون جدید ایتالیا هیچ تیمی حق نداره طرفدارهای خودشو به شهر دیگه ببره.فقط یوونتوسی های اهل میلان میتونن برن.همون 600 نفر!!!! ;D

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی با میلان خیلی سخته نگاه به چند تا باخت میلان نکنید میلان با تیمهای بزرگ خوب بازی میکنه چیزی که برای من خیلی جالبه اشتباهات داوری هست این دو تیم قربانی اشتباهات داوری در این فصل هستند حالا باید دید اگر داور اشتباه کنه به نفع کی خواهد بود امیداورم به نفع ما باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی تاکتیکی یووه نسبت به شروع فصل خیلی پیشرفت کرده بودن،کارهای ترکیبی از جناحین و پاسکاری های منظم تیم خیلی رشد کرده، حتی پاسهای تکضرب یووه ای ها که اول فصل به اون صورت دیده نمیشد توی بازی با پالرمو من زیاد دیدم. کلا رسوندن توپ به مهاجم ها خیلی بهتر شده بود.دلیلشم میتونه حضور ندود و کامو در زمین باشه. از سمت چپ ندود خیلی با مولینارو هماهنگ بود و خیلی راحت تر بازی میکرد ولی اون سمت کامو کمی تنها بود برای همین بیشتر به وسط زمین می اومد. اما چیزی که هنوز توی بازی یوونتوس نمی بینیم پاسکاری های هوایی یا عوض کردن جناح بازیه. یعنی یووه الان هرچقدر پیشرفت کرده باشه محدود به بازیکنای کنار هم یا فضاهای بازه. اگر حریف یووه فضاهای حمله رو ببنده که میلان خیلی خیلی خوب بلده اینکار رو کنه تیم یووه باز به مشکل بر می خوره و مهاجم های تیم تنها میشند. دیشب دیدید ترزگه چقدر فعال بود،چقدر بالا پایین میرفت و حتی برمی گشت عقب و توپ میگرفت. کافیه تیمی مثل میلان ارتباط ترزگه و هافبک ها رو قطع کنه،دوباره ترزگه میشه همون هافبک بیکار که اسمش تا آخر بازی نمیاد. با توجه به اینکه یووه یه بازی تقریبا به طور کامل زمینی انجام میده(برای کارهای تاکتیکی اش) میلان به راحتی میتونه فضاها رو از یووه بگیره و این اصلا خوب نیست. همین الان بازی تیمی مثل میلان یا اینتر یا دیگر تیم های بزرگ رو ببینید،عوض کردن جناح بازی با پاس های بلند،یا پاسکاری های هوایی خیلی در این تیم ها دیده میشه.ولی من تاحالا توی یووه ی رانیری ندیدم.فکر میکنم این مهمترین نقص تیم رانیری باشه که در بازی های بزرگ خودش رو نشون میده. مطئمنا میلان مثل رم نمیاد به خاطر بردن طوری حمله کنته که دفاعش رها بشه.امیدوارم یووه هم با سیستم دفاعی سخت میلان فقط به استفاده از اتفاقات بازی یا ضربات ایستگاهی بسنده نکنه. =-=--=-=-=-= در ضمن،میلان تیم ضعیفی نیست،مشکل میلان گلزنیه،الانم اگر داره میبره کسی مثل پیرلو ضربه آزاد میزنه توی گل ! میلان توی این فصل فقط 10 گل خورده،یعنی یکی از 3 دفاع برتر سری آ.یعنی خیلی سخت میشه به دروازه ی میلان رسید. میلان همون تیم قویه ولی مشکل گلزنی داره،که اگر اشتباه نکنم رونالدو به بازی با یووه میرسه.اره ؟! پس کار یووه خیلی سخت تر از چیزیه که تضور میشه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همه چیز رو گفتی به طور کامل.من فکر کنم تو این بازی شاید یه کمی نارحت بشیم چون با توجه شیوه بازی میلان یوونتوس زمین گیر میشه و در نفوذ به دفاع میلان ناتوان میشه و احتمال باخت خیلی میره بالا. یه ذره توانایی تغییر حالت یووه از دفاع به حمله و برعکس ضعیفه و به خاطر همین در تقابل با تیمهای بزرگ به مشکل برمیخوره.بخصوص اگر زبینا هم باشه که دیگه حالت خاص خودش رو داره.به نظر من بازی کم گلی از آب در میاد. درضمن نباید جو وحشتناک سن سیرو رو هم فراموش کرد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تو این بازی تجربه هم حرفه اول رو میزنه! یووه باید از با تجربه هاش تو این بازی استفاده کنه!

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
این بازی رویارویه دو فوق ستاره در گل زدن ضربات ایستگاهی است میلان برنامه داره که پشت محوطه خطا نکنه و هم یووه ولی خدا کنه میلان یه خطا تمیز پشت محوطه بده یه حالی ببریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
احتمالش هست اين بازي با توجه به حساسيتش همه برنامه‌ش روي شروع مجدد انجام بيره و براي همين شايد گلزني ها فقط روي كرنر و ضربه آزاد باشه.پس بايد منتظر گلزني الكس و البته كيليني هدزن به ميلان باشيم...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
بازی سختی هست ولی واقعا مثل قبل حساس نیست . شانس یووه و میلان برای برد مساویه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من که هنوز تو جو برد قبلی ام. میلان در سته که وضعیت چندان جالبی نداره توی جدول ولی هیچ وقت تیم های بزرگ حتی اگه ضعیف هم باشن بازی های بزرگ رو از دست نمیدن. میلان تو سن سیرو تمام تلاشش رو می کنه. فقط باید جلوی کارهای کاکا رو گرفت. دفاع کار سختی نداره. ولی مهاجم ها خیلی باید تلاش کنن. میلان راحت گل نمی خوره. و البته چشم امیدمون به شوت های کاپیتان الکس هم هست. امیدوارم با دست پر برگردیم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی سی ال هم دیشب باز پیرلو براشون گل زد !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
خیلی باید مراقب این 3 نفر باشیم . پیرلو و پاسهای طلائیش و ضربات ایستگاهیش - قدرت حمل توپ بالای کاکا و تکنیک و زکاوتش - فرصت طلبی و هوش پیپو اینزاگی اگر البته بازی کنه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب رونالدو موقع گرم کردن خودش به مربی گفته که در ماهیچه ساق پا احساس درد میکنه و باقی بازی رو روی نیمکت نشسته، همچنین سیدورف هم مصدومتی داره که هرچند گفته شده جدی نیستند ولی انجلوتی گفته : بهرحال بازی سختی خواهد بود چون هر دو بازیکن در شرایط خوبی نیستند.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من که همیشه از سیدورف ترسیدم! همیشه حال گیری هاش تو بازی با یووه تو ذهنم مونده!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اوه اوه اوه گفتی حال گیری.یاد اون گلی افتادم که 2 سال پیش زد.همون بازی که 3-1 باختیم.دوستای ضد یوونتوسیم دهنمو آسفالت کردن.برای اولین بار تو طول زندگیم بود که کم اورده بودم.خداکنه این بار اینطور نشه.لازم به ذکر که فقط یه دوست یوونتوسی دارم بقیشون همه از یووه متنفرن در حد مرگ.آخه یووه دهن تیمهاشون رو سرویس کرده. خدا کنه یه طوری بشه که اینبار من دهنشون رو سرویس کنم.یه مساوی هم راضی کنندست.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
نه احسان جون سيدورف دورانش تموم شده اون بازي هم كه شما ميگي دروازه كيمنتي بود و تازه توپ به پاي يه دفاع هم خورد به اميد يه برد 3-0 مقابل ميلان

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سایت میلان رسما اعلام کرده که رونالدو به بازی به یووه نمیرسه.مصدومیت رونالدو در حین گرم کردن برای بازی با بنفیکا به وجود اومده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی