پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

16- وستون مک‌کنی - ‏Texas Boy

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
وستون مک کنی

Weston McKennie

jou2_20200827_094254.jpg

وستون مک کنی هافبک 22 ساله باشگاه شالکه در آستانه عقد قرارداد با بیانکونری قرار دارد. مک کنی از محصولات آکادمی تیم آلمانی میباشد و بعد از درخشش در ترکیب اصلی این تیم خواهان چالشی جدید است. وی عضو تیم ملی آمریکا نیز هست و در کارنامه ملی خود 19 بازی و 6 گل ثبت کرده است. مک کنی که اولین بازیکن آمریکایی تاریخ بیانکونری خواهد بود با انتقالی قرضی به مبلغ 3 میلیون یورو و با حق خرید 18 میلیون یورویی به زودی به یووه خواهد پیوست. وی روز جمعه برای انجام تست پزشکی وارد تورین خواهد شد.
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

خیلی خرید امیدوار کننده ای هست اگه در سطحی باشه که لااقل رو نیمکت تیم اصلی بشینه وگرنه بخواد بره تیم ب بدرد نمیخوره . گرچه خریدن جوونا ارزشمنده و من تو پوست خودم نمیگنجم . :1:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

جوان ...با هزینه ی پایین وارد تیم میشه ...با انگیزه و میل به نشان دادن استعداد و توانایی در باشگاهی بزرگتر میتونه بازیکنان مشهورتر رو به چالش بکشه ...ما نیاز به ورود همچین نفراتی داریم .

البته امیدوارم تا اومد به یک باشگاه دیگه قرض داده نشه ...

• eⁿzº, Pinturicchio, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
موری جان بازیکن قرضی رو نمیشه به تیم دیگه قرض داد😁 بعد هم نمیشه فرستادش تیم ب چون فیکس تیم سطح بالای بوندس لیگا بوده و حاضر نیست بره سری سی بازی کنه
به احتمال زیاد فصل رو از روی نیمکت شروع میکنه و اگه استعداد خاصی باشه (مث همین دیویس بایرن که از لیگ کانادا! در عرض چند فصل رسید به فیکس قهرمان اروپا) میتونه حتی به فیکس شدنش هم امید داشت
  • mory, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
بنظرم زودتر از اون چیزی که انتظار داریم فیکس میشه ...
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

ایشون استفانو استوراروی جدید هستن..

اینکه جوان هست و از یه لیگ دیگه میاد کارو براش سخت میکنه.

همین که مفت میاد و ضرر نداره خوبه. بجای جسد الله میتونه به هافبک عمق بده و بدرد روزهایی که کمبود نفر داریم میخوره. 

امیدوارم ذخیره ی خوبی بشه. 

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

به نظرم خیلی بیشتر از انتظاراتی که داره عنوان میشه ازش خواهیم دید، رفتن به تیم بی و ... بسیار انتظارات پایینی هست از این بازیکن.

پیرلو خیلی واضح نظراتش را عنوان کرد و مشخص کرد که به پرسینگ و باز پس گیری سریع توپ علاقه زیادی داره که برای این کار به بازیکنان انرژیتیک و پرتحرک نیاز داره. به عبارتی هافبک باکس تو باکس. وستون مک کنی یه بازیکنی هست که دقیقا قرار هست جایگزین متوییدی بشه و توپگیری و پرسینگ را انجام بده. با این تفاوت که در تمام پست های خط هافبک می تونه بازی کنه. تصوری از ویدال داشته باشید با ویژگی های متفاوت. ویژگی های ویدال باعث میشد که بتونه یک خط جلوتر مک کندی بازی کنه. 

در خصوص بازیش باید بگم که سحطی بین بهترین ویدال و بهترین استورارو هست. بخاطر فیزیکش اصلا تکل نمی زنه ولی به دلیل همین فیزیک کمتر بازیکنی هست که درگیری های تنه به تنه با اون را بتونه پیروز بشه. 

فکر می کنم با نظر مستقیم پیرلو خریداری شده و احتمالا پس از اینکه با محیط و لیگ جدید کنار آمد از عناصر موثر تیم خواهد بود. 

-------------------------------------------

نیمه پر لیوان را دیدم و امیدوارم همینطور بشه!!!

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

با @Aminvo هم نظرم. 

هم می‌تونه به عنوان شماره 6 بازی کنه و هم  box to box.  پا به توپ و تکنیک نسبتا خوبی داره. فقط اینکه به نظرم هنوز از نظر بازیسازی  چندان خوب نیست.

خیلی شبیه ویدال نیست ولی اگر بخوایم مقایسه کنیم: بعید می‌دونم سطح بازی ویدال در 21 سالگی (یک سال بعد از اومدن به فوتبال اروپا) در سطحِ مک‌کنیِ کنونی بوده باشه. البته که هیچ تضمینی وجود نداره که  به سطح ویدالِ اوج برسه، ولی به نظرم پتانسلِ بیشتری از ویدال داره.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

بوی خریدای خوب زمان ماروتا رو می ده!

ظاهرا فصل آینده می تونیم با حدودا 20 میلیون یورو انتقالش رو دائمی کنیم که اگه جواب داده باشه تا اون موقع قطعا هزینه ی خیلی کمی هست.

اگر هم جواب نده به قول دوستان یک استورارو یا شاید حتی لمینا خواهد بود روی نیمکت که آخر فصل هم به شالکه بر می گرده.

یعنی به نظر میاد که این خرید سرنوشت بدی نخواهد داشت در هیچ حالت معقولی!

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب من ک اصلا نمیشناختمش اما خب جوونه و البته قرضی میاد واقعا شالکه واسه معامله تیم درجه یکی هست بازیکناشو ارزون میده! هوودسم جوری گرفتیم ک وقتی مصدوم شد تونستیم پسش بدیم تو پاچمون نره! نویر، گورتزکا، دراکسلر، سانه و ... همه رو زیر قیمت دادن ب این و اون! بگذریم! این یارو ب نظر بازیکن بدی نمیاد فک نکنم ویدال بشه اما لمینا هم نمیشه! تو کارای تهاجمی خوب نیس اما قدرت بدنی و دوندگیش خیلی حوبه! اما خریدش 2 حالت داره یا اوضاع مالی تیم اونقدر داغونه ک رو آوردیم ب خریدای اینچنینی یا داریم پول ذخیره میکنیم برای خریدهای بهتر! اگه هافبک بعدی ک میگیریم لوکاتلی باشه یعنی حالت اول درسته اگه آئوار باشه حالت دوم!

مک کنی اولین بازیکن آمریکائیمون هست امیدوارم تو همین تابستون دومیشم بیاد! حالا پولیسیچ ک نمیشه اما سرجینیو دست ک میشه!

+ فردا میاد جی مدیکال

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

سرجمع چشمم روشنه به این خرید . حس خوبی بهم داده بابت اینکه پیرلو سبک خاصی از مربیگری رو میخواد نشون بده و بازیکنای جوون و گمنامی رو نشون کرده . این به معنای آنالیز هست که امیدوارم خوب از آب دربیاد و جایگاه ثابتی رو بتونه عاید بشه  /

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
سرانجام رسمی شد از وقتی جی مدیکال ساخته شده کلی طول میکشه انتقال بازیکنا رسمی بشه قبلا ک تو کلینیک فورناکا از بازیکنا تست میگرفتن دو ساعته همه چی ردیف بود! از وقتی امکاناتمون بیشتر شد همه چی بدتر شد! ب قول شاعر از طلا بودن پشیمان گشته ایم و این حرفا..!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

وستون پس از امضای قرارداد : خیلی خوشحال و هیجان زده ام. با دیدن بازی ستارگان یوونتوس بزرگ شدم و با آن ها در بازی های ویدیویی بازی می کردم. حالا همان بازیکنان هم تیمی من شده اند و این رویایی بود که به حقیقت پیوست.

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

سکند ویدال.  :6:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

سکند ویدال.  :6:

سلام :1:

دلیل خاصی داره این اسم اغوا کننده ای که روش گذاشتی؟

منظورم سبک بازی و یا سایر ویژگی های فنی هست؟ شباهتی وجود داره؟

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
والا با این فرمول خرید راحت میشد پیرلو دوم رو از برشا خرید میشد و حتی استعداد های بهتریم باز میشد خرید
الان به قول سایر دوستان شناخت زیادی ازش نداریم ولی واقعا حس خوبی بهش دارم مثل زمان خرید ویدال از لورکوزن ک ترجیح میدادیم لاسانا دیارا رو بخریم الانم حس می کنم گزینه بهتری بوده اما همین بجه امریکایی شیطان صفت هم استعداد خوبی داره و ستاره میشه
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازیکن تکنیکی سرعتی باکس توباکس و پا ب توپیه دمش گرم خوش اومده بدردمون میخوره ....

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

سلام :1:

دلیل خاصی داره این اسم اغوا کننده ای که روش گذاشتی؟

منظورم سبک بازی و یا سایر ویژگی های فنی هست؟ شباهتی وجود داره؟

درود بر امیرعباس عزیز. چند تا کلیپ ازش نگاه کردم، به نظرم توی تکل زدن و قطع توپ قشنگ پتانسیلشو داره یک ویدال ازش دربیاد. دونده هم هست و پاس های خوبی هم میده. البته صرفاً چند تا کلیپ نمیتونه ادعای خوبی باشه، ولی به نظرم با پا به توپ شدن بازیکنی راحت میشه فهمید چی تو چنته داره. :1:

در کل خیلی خوشبینم به این خرید.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مک کنی در ادامه گفت: " نقطه قوت من بازیابی مالکیت توپ است. من با پیرلو صحبت کردم و او از این ویژگی استقبال می کند. افتخار بزرگی است که اولین بازیکن آمریکایی در تاریخ یوونتوس هستم. داشتن فرصتی برای پوشیدن این پیراهن، نمایندگی کشورم و نزدیک کردن جوانان آمریکایی به فوتبال باعث افتخار من است. همچنین بازی کنار کریستیانو رونالدو برای من فواید بسیار زیادی خواهد داشت."

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

هدف اصلی این خرید تصاحب بازار آمریکاست! الان 10 سال داریم تلاش میکنیم و 4 J-Academy اونجا باز کردیم و 5 بار تور تابستونیمونو اونجا برگزار کردیم ولی هنوز فقط 4 ایالتش مال ماست!

lf0m_egpvx8tx0aal4mr_thumb.jpg

راستی از 11 شهریور پنجرۀ نقل و انتقالاتی باز شده ولی یووه هنوز اسم مک کنی رو به لگا سری آ رد نکرده! (آرتور رد شده) بنظر میرسه که اگه سوآرز نتونه پاسپورت ایتالیایی بگیره، این بنده خدا رو قرض میدن! :fp:

• حامد, GG.B1, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی