پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پالرمو(هفته سیزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
61 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 4 آذر 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته سیزدهم سری آ ایتالیا
یوونتوس-پالرمو(ورزشگاه المپیک تورین)
تصویر
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 3 آذر (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
جنوا-رم  (ساعت20:30)
اینتر-اتالانتا (ساعت23)
یکشنبه 4 آذر
کالیاری-میلان (17:30)
امپولی-تورینو
لاتزیو-پارما
لیورنو-سمپدریا
ناپولی-کاتانیا
رجینا-فیورنتینا
اودنیزه-سیه نا
یوونتوس-پالرمو (ساعت23)

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وایسید این گندکاری از گلومون بره پایین بعد بیایید بازی بعد رو بزنید! من دیگه به این تیم خوش بین نیستم!همونطور که قبلاً هم گفتم! رانیریه نتیجه گرا ضربه بدی بهمون خواهد زد!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باز هم جای شکرش باقی هست که بازی ها کمی توقف کرده و تیم می تونه اماده تر بشه واقعا اگه این هفته استراحت نبود معلوم نبود چی می شد با دو تیم سخت پشت سر هم بازی داریم همین پالرموی سگ جون و بعدش هم میلان

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من از میلان میترسم -یووه همیشه جلویه میلان ضعیف بوده... پالرمو رو میبریم

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
باید این بازی رو ببریم . گرنه اوضاع خیلی خراب میشه.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
اتفاقا"من از پالرمو بيشتر از ميلان ميترسم خدا كنه دوباره رانيري دسته گل به آب نده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
پالرمو 18 امتیاز گرفته و ناپولی رو که ما اینقدر ضایع ازش باختیم برده هفته پیش ولی برگه برنده ما بازی تو تورین هست ولی با این رانیری احتمالایا مساوی می کنیم یا با اختلاف 1 گل می بریم. خوبی بازی اینه که یک تک بازی ساعت 11 روز یکشنبه است و اگه رئال و بارسا بازی حساس نداشته باشند بدون شک یه بار دیکه پخش زنده داریم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به یه نکته دقت کردین .وقتی بازیها به خاطر تیم ملی تعطیل میشه .بعدش اولین بازی رو یوونتوس میبازه.اون اودینزه بعد هم ناپولی. این بازی هم خیلی به دلم افتاده که میبازیم.تا حالا نشده بود من اینقدر نسبت به یه بازی نا امید بشم.شرایط تیم فکر کنم خیلی بهم ریخته باشه .باید یه شوک روحی بهش وارد بشه تا از این شرایط خارج بشه.خدا کنه من اشتباه کنم و این بازی رو ببریم .خیلی به این برد احتیاج داریم. خدا کنه یووه این بازی رو ببره و بروبچز همت کنن تیم رو از این شرایط نجات بدن.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من مطمئنم میبریم ولی باید خیلی مراقب پالرمو باشیم چون بازیکنانی نظیر بارزالی - زاکاردو - برشانو - میکولی و آمائوری داره و میتونه خیلی خطرناک باشه . ما اگر میخوایم تو کورس باشیم باید بازی رو ببریم همین ...

saeed juve

saeed juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
اگه از پالرمو ببازیم حتما از میلان هم میبازیم ولی اگه ببریم میشه میلانو یک کاری کرد

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
نگران نباشین اینقدر.درسته که مربی کوچیکیه این رانیری ولی مطمئن باشین که پالرمو رو میبریم و از میلان هم نمیبازیم.اگه اینطوری نشه که وااسفا!ناپولی و اودینه میان بالا تر ما میریم 6-7ام تازه میلان هم دوباره امتیازارو جم میکنه میریم 8ام...لاتزیو هم دوباره تمام تمرکزشو بد حذف شدن از لیگ قهرمانان میزاره رو لیگ و ما میایم 9ام...دیگه فکر کنم بتونیم همین جا رو دو دستی سفت بچسبیم و تو اون دوره فکر کنم دوباره مثل سری بی رقیبمون ناپولیه که به جام یوفا بریم..همینه عزیزان.بازینهای درجه دو و مربیه درجه سه گرفتن نتیجش همین میشه که امیدوارم همه اینا فقط تخیل باشه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این چرت و پرتها که تو گفتی مسلما تخیله.به بازی با پالرمو زیاد خوشبین نیستیم نه به بقیه.جنازه یوونتوس هم نمیره نهم.فکر بد نکن.برو یه خونه تکونی اساسی تو ذهنت انجام بده.اگه یه بازیکن اینطوری تو تیم فکر کنه .یوونتوس دوباره میره سری بی.اما اینبار نه به خاطر تبانی بلکه با پای خودش.چیزی که ما بهش احتیاج داریم مقداری انگیزه و خودباوری ما الان 5 ملی پوش تو تیم ملی ایتالیا داریم و از تیمهای دیگه هم بازیکن داریم.ما تیم کوچیکی نیستیم.به کمی زمان وخودباوری نیاز داریم.الان یووه به ما هواداراش احتیاج داره.به هودارایی مصمم وبا اراده و روحیه قوی تا بتونه به پشتوانه اونا به روزهای افتخار و باشکوه گذشته خودش برسه.اون روزها نزدیکه اندکی صبر لازم است.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
پالرمو یک بازیکن عالی داره که با اینتر مدافعان تیم انتر رو درگیر خودش کرده بود که اونم امائوری هست . پالرمو با اینتر 0 بر 0 کردند.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پالرمو كه در مقابل يووه در هم كوبيده مي شه... پالرمو رو مي بريم و بعدشم مقابل ميلان شاهكار مي كنيم.اگه امشب تو بازي ايتاليا يووه اي ها بدرخشند قطعا توي بازي با پالرمو هم تبديل به بهترين هاي تيم مي شن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی متاسفانه کیه لینی رو در اختیار نداریم و خوب کار سخت می شه هر چی فکر می کنم نمی فهمم رانیری می خواهد ترکیب دفاعی رو چه مدلی بفرسته تو زمین ؟؟؟ اما فکر کنم با این ترکیب تیم بازی می کنه بوفون گریگرا لگرو بومسونگ حسن زانتی پالادینو تیاگو کامو ترزگه الکس ( یاکی )

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
یووه الکس داره -تیمی که الکس داشته باشه -باید ببره- باید به لیگ قهرمانان بره - پس به لیگ قهرمانان میریم و قهرمان هم میشیم

ما الکس داریم و همین برامون بسه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
بازی خیلی سختیه. جلوی میلان همش استرسه ولی بازیش مشکل نیست. اما پالرمو تیم خوبیه همیشه خوب بوده. می ترسم یووه با این یک هفته تعطیلی هم نتونه خودشو جوع و جور کنه. با این مصدومها و این روحیه بازی خیلی خیلی سختس خواهد بود. امیدوارم اونا دست خالی برگردن خونه هاشون!

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
یوونتوس باید با برد مقابل تیم خوب پالرمو خودش رو آماده کنه برای بازی حساس با میلان در سل سیرو که من خیلی به این بازی خوش بین نیستم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
میشه امیدوار بود که بازی رو ببریم.یعنی باید امیدوار بود.در یوونتوس ناامیدی معنایی نداره.تیمهای مقابل باید نا امید باشن.ما یوونتوس هستیم بهترین و پرافتخارترین در ایتالیا و جهان.این بازی رو هم که شبکه 3 گفته میذاره.اگه دوباره مثل دفعه های قبل نظرشون عوض نشه. به امید درخشش یاران بیانکونری .به انتظار میشینیم تا بار دیگه درخشش بازیکنان رو در زمین ببینیم.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
امتیاز به اندازه کافی امتیاز از دست دادیم البته به کمک داوران احمق ایتالیای فقط میتونم بگم اگر داوری خوب باشد بدون شک میبریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی