پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا : ورونا 2 - 1 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
25 پاسخ برای این موضوع

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

باخت به ورونا بدون بازیکنان اصلیمون مثل برناردسکی ،خدیرا ، دنیلو ،دیسیکلیو ، روگانی و متیودی بود پس جای نگرانی نیست

یووه بدون مربی هم قهرمان میشه 

این بازی ب بازیکنان ذخیرمون بازی دادیم تا بازی میلان سرحال باشن

• Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خیلی این باخت رو باید بزرگ کنیم ب چند دلیل

اولا نشون دادیم دستمون رو بشه دیگه تمومه و اگر حتی گل بزنیم امکان باختمون ب شدت وجود داره .....چون پلن ضد حمله نداریم

دوما این که صغیر و کبیر ب عصمت یووه دارن توهین میکنن اون ترس عقب نشینی تو بازیای تیم های دیگه نشون داده نمیشه

سوما مربی یک فصل گذشت تازه متدییدی رو نیمکت نشین کرد چند فصل باید بگذره تا بفهمه هیگواین باید بره نیمکت دیبالا بیاد

یووه اگر بهترین ها رو هن جمع کنه اما پلن بی نداشته باشه و غیر قابل پیش بینی بازی نکنه بد ضربه میخوره ...

یووه توی وست فالن یک لحظه بی برنامه نبود و سریع گل زد و رفت رو ضد حمله کارو تموم کرد ...ما بخوایم جلوی ورونا و جلوی رئال با یه برنامه بریم عصمتمون دوباره لکه دار میشه ...

اگر دیدیدن اینتر نتیجه میگیره خو دفاعو سفت داره از فرصت استفاده میکنه ما بازیکمامون دفاع کردن یادشون رفته در صورتی ک مورینیو استاد دفاع میگفت دفاع های یووه باید هاروارد درس بدن
  • Orphée, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چند روز گذشت هم لاتزیو برد هم اینتر! دوباره صدرو تقدیم رقیب کردیم اما اینبار رتبه دوممون هم در خطره و فقط 1 امتیاز از لاتزیو بیشتر داریم! از نظر من همه مقصرن. فعلا ک ساری شده آدم بده! ساری سزاوار سرزنشه اما همشم نباید گردن ساری بیفته نامردیه!

اول از همه مدیریت باشگاه مقصره... تیم مدیریت آلگری رو اخراج کرد و ساری رو آورد اما اکثریت بازیکنا همون بازیکنای آلگری هستن! بازیکنای جذب شده هم مطابق نظر ساری جذب نشدن! بازیکنای جذب شده یا تحمیلی بودن مثل دنیلو یا رایگان بودن مثل رمزی و رابیو یا ب اصطلاح ی فرصت بودن مثل ده لیخت! کاری ب خوب و بدشون ندارم دارم میگم خواسته سرمربی نبودن! اصلا ساری وقتی اومد ک اینا جذب شده بودن یا مراحل خریدشون در دست تکمیل بود در مورد فروشها هم باشگاه سعی میکرد بازیکنها رو فقط رد کنه بدون گرفتن جایگزین! ما اسپیناتزولای آماده رو فرستادیم بره این خودش اشتباه بود اما کاری ب این ندارم ما فقط اسپینا رو نفروختیم بلکه رقیب ساندرو رو رد کردیم بره و حتی وقتی فرصت جذب کورزاوا پیش اومد الکی زیرش زدیم تا نتیجش بشه این ساندروی شل و ول ک میدونه خوب یا بد تو ترکیبه همین بهانه خوبیه برای تلاش نکردن! امره جان رو دادیم بره صرفا بخاطر اینکه لیست اروپایی خلوت بشه چون تو کنترل بازیکنای ناراضی ضعف داریم البته این بخشیش متوجه ساریه.. اون طرف کونته تو نقل و انتقالات اینتر نقش مستقیم داره برخی ستاره ها رو فروخت مثل پریشیچ و ایکاردی و ی سری بازیکن ب ظاهر بی مصرف مثل یانگ و موزس اضافه کرد اما همه اینها نتیجه داد. چرا؟ چون خواست سرمربی همین بود... قبلا هم در این مورد گفته بودم امثال یانگ تاثیر خودشونو میذارن حتی اگه اون تاثیر %1 باشه!

ساری مقصر شماره 2 هست! تصمیمات عجیبی در طول فصل گرفته ک خیلیاش قابل درک نبوده! من هنوز رفتارشو در قبال دیبالا درک نکردم! اول فصل نیمکت نشینش کرد بعد ک دیبالا شروع ب درخشش کرد بازم ب اندازه هیگواین بهش بازی میداد الانم ک دوباره نیمک نشین شده! هر بازی هیگواین فیکسه جدا از فرم بدش، خسته هم هست! خب مگه اجباری هست؟ سرمربی هنوز نتونسته برناردسکی رو تو ی پست معین بازی بده! اصرار داره از پیانیچ ، جورجینیو بسازه! قدرت مدیریت بازیکنارو نداره حتی خوب هم مصاحبه نمیکنه! اگه ازش در مورد ناراحتی دیبالا بپرسن جای روحیه دادن میگه برام مهم نیس!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازیکنا هم ب اندازه کافی در این وضعیت ب وجود اومده تقصیر دارن! بیشترین چیزی ک از بازیکنا تو ذوق میزنه اینه ک هر کسی برای خودش بازی میکنه! حتی رونالدو ک الان تو اوجه بیشتر از برد تیم فکر گلزنی خودشه! دیبالا هم اوضاع بهتری نداره! هیگواین و ساندرو ک اصلا راه میرن فقط! بونوچی هم ک فقط دنبال بزرگتر نشون دادن خودشه! بقیه هم خیلی معمولی و خشک هستن تو بردها و باختها. من تو چهره بازیکنا بعد از باخت ناراحتی نمیبینم انگار فقط اومدن بازی کنن برن خونه! فقط بوفون و کیه لینی و پینسولیو (!) ب تیم اهمیت میدن ک اونام بازی نمیکنن...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3738 ارسال

چند روز گذشت هم لاتزیو برد هم اینتر! دوباره صدرو تقدیم رقیب کردیم اما اینبار رتبه دوممون هم در خطره و فقط 1 امتیاز از لاتزیو بیشتر داریم! از نظر من همه مقصرن. فعلا ک ساری شده آدم بده! ساری سزاوار سرزنشه اما همشم نباید گردن ساری بیفته نامردیه!

اول از همه مدیریت باشگاه مقصره... تیم مدیریت آلگری رو اخراج کرد و ساری رو آورد اما اکثریت بازیکنا همون بازیکنای آلگری هستن! بازیکنای جذب شده هم مطابق نظر ساری جذب نشدن! بازیکنای جذب شده یا تحمیلی بودن مثل دنیلو یا رایگان بودن مثل رمزی و رابیو یا ب اصطلاح ی فرصت بودن مثل ده لیخت! کاری ب خوب و بدشون ندارم دارم میگم خواسته سرمربی نبودن! اصلا ساری وقتی اومد ک اینا جذب شده بودن یا مراحل خریدشون در دست تکمیل بود در مورد فروشها هم باشگاه سعی میکرد بازیکنها رو فقط رد کنه بدون گرفتن جایگزین! ما اسپیناتزولای آماده رو فرستادیم بره این خودش اشتباه بود اما کاری ب این ندارم ما فقط اسپینا رو نفروختیم بلکه رقیب ساندرو رو رد کردیم بره و حتی وقتی فرصت جذب کورزاوا پیش اومد الکی زیرش زدیم تا نتیجش بشه این ساندروی شل و ول ک میدونه خوب یا بد تو ترکیبه همین بهانه خوبیه برای تلاش نکردن! امره جان رو دادیم بره صرفا بخاطر اینکه لیست اروپایی خلوت بشه چون تو کنترل بازیکنای ناراضی ضعف داریم البته این بخشیش متوجه ساریه.. اون طرف کونته تو نقل و انتقالات اینتر نقش مستقیم داره برخی ستاره ها رو فروخت مثل پریشیچ و ایکاردی و ی سری بازیکن ب ظاهر بی مصرف مثل یانگ و موزس اضافه کرد اما همه اینها نتیجه داد. چرا؟ چون خواست سرمربی همین بود... قبلا هم در این مورد گفته بودم امثال یانگ تاثیر خودشونو میذارن حتی اگه اون تاثیر %1 باشه!

ساری مقصر شماره 2 هست! تصمیمات عجیبی در طول فصل گرفته ک خیلیاش قابل درک نبوده! من هنوز رفتارشو در قبال دیبالا درک نکردم! اول فصل نیمکت نشینش کرد بعد ک دیبالا شروع ب درخشش کرد بازم ب اندازه هیگواین بهش بازی میداد الانم ک دوباره نیمک نشین شده! هر بازی هیگواین فیکسه جدا از فرم بدش، خسته هم هست! خب مگه اجباری هست؟ سرمربی هنوز نتونسته برناردسکی رو تو ی پست معین بازی بده! اصرار داره از پیانیچ ، جورجینیو بسازه! قدرت مدیریت بازیکنارو نداره حتی خوب هم مصاحبه نمیکنه! اگه ازش در مورد ناراحتی دیبالا بپرسن جای روحیه دادن میگه برام مهم نیس!

:worship: :worship: :worship:

• Orphée, eⁿzº, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

بازیکنا هم ب اندازه کافی در این وضعیت ب وجود اومده تقصیر دارن! بیشترین چیزی ک از بازیکنا تو ذوق میزنه اینه ک هر کسی برای خودش بازی میکنه! حتی رونالدو ک الان تو اوجه بیشتر از برد تیم فکر گلزنی خودشه! دیبالا هم اوضاع بهتری نداره! هیگواین و ساندرو ک اصلا راه میرن فقط! بونوچی هم ک فقط دنبال بزرگتر نشون دادن خودشه! بقیه هم خیلی معمولی و خشک هستن تو بردها و باختها. من تو چهره بازیکنا بعد از باخت ناراحتی نمیبینم انگار فقط اومدن بازی کنن برن خونه! فقط بوفون و کیه لینی و پینسولیو (!) ب تیم اهمیت میدن ک اونام بازی نمیکنن...

با این بخش زیاد موافق نیستم ، کاشکی امار فردی تیم بالا بره ، اگه امار فردی تیم بالا بره خب نتیجش میشه موفقیت تیمی 

ولی مشخصا امسال  امار فردی افتضاحی هم وجود داره 

همین هیگوایین مگه چند گل زده ؟ی نگاه ب امار ایموبییله و لوکاکو بندازیم مشخصه 

یا کل خط هافبک یووه 8 گل زده که طبق اماری که من میدیدم توی 5 لیگ معتبر و بین 10 تا تیم که امارشون رو دراورده بودن ، یووه از همه ضعیف تر بود 

چیزی ک ب شدت ترسناکه این فصل ، تیم یووه ساری هیییچ طرح و برنامه خاصی نداره ، شما برو دوباره اون دو تا تیرک بازی ورونا رو ببین ، ایا کار گروهی بودن ؟؟ اصلا و ابدا 

دو تا کار کاملا فردی بودش 

حتی گل رو هم میشه گفت بالای 80 درصدش ی کار فردی بود 

بعیده این فصل و با این فرمون بتونیم کار خاصی کنیم ، البته من ب 3 تا عامل یکم خوشینم : 

1- بازگشت کیه لینی

2-نبوغ دیبالا 

3- از همه مهمتر اماذگی فوق العاده رونالدو که توی رئال هم توی بدترین تایمینگ های فصل بازیا رو درمیاورد

الته نباید از بازیای فوق العاده بنتا هم گذشت ولی حتی اگه ساری سی ال هم بیاره بازم اعتقاد دارم ساری یووه رو به بیراهه میبره، برای تغییر نگرش بازی یووه ساری یکی از بدترین گزینه های ممکن بود

• Orphée و Dreamer از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی