پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپرکاپ ایتالیا : یوونتوس 1 - 3 لاتزیو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
31 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

حالا دیگه نمیشه از ساری دفاع کرد با دو باخت بد از لاتزیو.

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

مربیه ارجمند ، ر..دی . جفت بازی جفت باخت از لاتزیو . . .

ما یه عمره داریم از راست و چپ میخوریم بعد باز دیشیلو رو میبینیم . ما رابیوت رو داریم این اسگل متوییدی رو میزاریم . د اخه مردنی این لجبازیت سره تیمو داره میزنه . همین الان بزن کنار بزار یکی که منعطف تره سوار شه فرمونو دس بگیره .

با این روند ادامه بده جلوی لیون هم به فنا میریم . انتظار ندارم با این لجبازی به جایی برسیم .

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بازی رو یه دور تو ذهن تون مرور کنید، اصلا تاکتیکی در کار بود؟ اصلا موقعیتی روی تاکتیک به وجود اوردیم؟

بازیکن های لاتزیو رو با یووه مقایسه کنید... خجالت داره

تا کی با طناب این احمق بریم توی چاه؟  سوپر کاپ رو از دست داد، سری ا رو هم از دست میده

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

به واقع مسخره بازی می کنیم.  فقط و فقط توپ را با ضرب آهنگ بسیار پایین پاس میدیم تا زمانی که از دست بره و ضد حمله بخوریم.  تغییر تاکتیک ندارم و نهایت هنر تغییر این هست که روی پرش های رونالدو برای سانتر ها با فاصله بسیار زیاد از عقب حساب کنیم!!!

- اصلا از فضای زمین استفاده نمی کنیم و یک فوتبال خیابانی با ضرب آهنگ بسیار پایین اراده میدیم. 

- حرکات بدون توپ بازیکنان افضاح هست و هیچ کس درست جا به جا نمیشه

- ضر ب آهنگ پایین تیم ناشی از جاگیری های غلط بازیکان هست و این کاملا اشتباه تاکتیکی مربی در تمرینات هست.

- مربی شخصیتی از بازیکنان خیلی کوچکتر هست و بازیکنان احساس بزرگ بودن بی جهت بهشون دست داده

- نتیجه ندادن این تلاش ها بازیکنان را عصبی و بی صبر کرده.

- مربی هم نه تنها یک تاکتیک بیشتر نداره، ظاهرا از آنالیز تغییرات تیم حریف هم عاجز هست

• mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

وقتی تیم مقابل داره سالها با این سیستم 352 بازی میکنه و کاملا هماهنگ هستند و در خط میانی 5 هافبک دارند چرا باید از سه هافبک اون هم سه هافبکی که در سبک بازی مورد نظر توی سرمربی قدرتمند نیستند استفاده کنی ...طبیعیه که مرکز میدان و به دنبالش جریان بازی رو از دست بدی ...

من در زمین بازی همون تیم منفعل و ترسوی الگری رو دیدم .

برابر لاتزیو نیاز به یک پلن B داشتیم ...نباید با همون سبکی که قبلا در برابرشون شکست خوردیم دوباره بازی رو شروع می کردیم .

باید از هافبک های بیشتری استفاده می کردیم و از خط حمله ی خلوت تر ...می شد از 451 یا 352 یا 442 استفاده کرد ...حداقل به این راحتی بازی حریف به ما دیکته نمی شد .

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

از اول فصل تا الان واقعیته امر اینه که هیچ بازی رو روی تاکتیک نبردیم ! روی کارهای فردی بوده و تا به اینجا فکر میکنیم هیچ هوادار مخالف اینکه ساری طرز تفکرش در حد یووه نیست مخالف نباشه .

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نمیدونم چرا بازیکنان تیم انرژی و انگیزه نداشتن، دیبالا تو زمین راه میرفت، تنها کسی که واقعاً بازی میکرد رونالدو و دمیرال بودن، 

با وجود بنتانکور همیشه تیم 10 نفرست، کاستا دیر اومد به بازی، 2 دقیقه نشد دیشیلو رفت یووه از همون سمت گل خورد، جای کوادرادو اونجا نیست نبود و نخواهد شد، هیچوقت مدافع خوبی نمیشه کوادرادو، هافبکای تعطیلی داریم، نمیشه انتظاری داشت ، ولی در اینکه ساری بد چید ترکیبو نمیشه شکی کرد

دیبالا یه موقعیتی رو گل نکرد که 1 دقیقه بعد همونموقعیت تو دروازه یووه بود، الان ایراد از ساریه؟ نمیشه همه چیو به پاش نوشت 

ا

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

خیلی راحت باختیم.خیلی ساده.

این اولین جام بود که دادیم.

با این مربی ۲تای دیگه هم حتمیه اگه اینتر کم نیاره.

عملا هیچ تاکتیکی نداریم.

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ساری احتمالا تنها جامی ک شانس زیادی داشت برای یووه بگیره رو از دست داد. البته ب نظرم بازیکنا و مدیران تیم هم ب شدت مقصرن حالا پاراتیچی بیاد بگه تیم کامله خرید لازم نیس

مثل بازی لیگ 3 تا خوردیم و 3 تا دیگه نخوردیم! بازیکنای ما فقط اسم و رسم دادن وگرنه کاتالدی ک احتمالا نصف فروم نمیشناسنش ضربه آزادو طوری گل کرد ک دیبالا و رونالدو تا عمر دارن نظیرشو نخواهند زد! اصلا بقیه گلهارو ببینید اگه بازیکنای ما تو فرصت های مشابه قرار میگرفتن ما ب گل میرسیدیم؟ ن! ماتویدی نمیتونست پاسی ب خوبی میلینکوویچ بده و ساندرو مثل لولیچ اون توپو گل نمیکرد در مورد ضربه آزاد هم ک گفتم!

مساله تنها باخت یا از دست دادن جام نیس ما تو چند سال اخیر هم تو همون فصلهایی ک رفتیم فینال اروپا سوپرکاپ رو از دست داده بودیم اما ن اینجوری ب این سادگی! ما شاهد تیمی بودیم ک 2 بار از 1 سوراخ گزیده شد! از اشتباه قبلی درس نگرفت و شکست سنگینی خورد... اگه ده بار دیگه با همین سبک مقابل لاتزیو قرار بگیریم شک نکنید هر ده بار میبازیم...

تا بازی بعد 2 هفته زمان هست چقد بده با باخت بریم تو تعطیلات! ببینیم ساری عرضشو داره تو این مدت هم خودش هم بازیکنارو آدم کنه یا ن...
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اون هواداره لاتزیو که از برد در برابر یووه در پوست خود نمیگنجید گفت : ندود اسطوره اینا قبلا یه لاتزیویی بوده ووو :1: 

خداوکیلی کیا رو راه میدن تی وی  :1: 

عجب تحلیلی  :1: 

بعد آقای حسین صالحی هم گفت انیلی به اینزاگی علاقه داره اونو دو سال دیگه می یاره یووه :fp: 

(ما باختیم به لاتزیو و معتقدم لاتزیو ما رو شکست نداد . ما به مربی خودمون و تیم خودمون دو بار باختیم)

اینزاگی که یکیه مثل الگری و ساری و ...

دیشب واقعا شما از فوتبال لاتزیو چیزی دیدید؟

یعنی ما به تاکتیک لاتزیو باختیم با به بی تاکتیکی خودمون؟!!

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
همون موقع که یه بچه مثل کپا جلوش در اومد آنیلی باید میفهمید این بابا در حد یوونتوس نیست . و همین امروزم اخراج بشه دیره !!
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگه دوران مدیریت موجی بود و ما به لاتزیو میباختیم

اونم اینجوری و توی فینال

با این باخت با خودم میگفتم ، میلینکوویچ ساویج فصل بعد یوونتوسی شد :1:  :fp: 

و بدینوسیله این باخت رو توجیه میکردم

اما الان این باخت رو یه باخت واقعی دیدیم

به هر دلیلی زورمون به لاتزیو نرسید و همه بد بودیم همه