پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یووه در بیرون انداختن کانسلو اشتباه کرد ...

- - - - - کانسلو دنیلو یوونتوس یووه انجمن یوونتوس انجمن یووه فروم یوونتوس فروم یووه

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
16 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6288 ارسال
  • LocationRasht

3 سال و 2 ماهی میشد که انجمن مقالات پست نخورده بود، پست قبلیش هم مال خودم هست!  :fp: گفتم حیفه! اگه استقبال کنید، برای ادامۀ راه دلگرم میشم...

یووه در بیرون انداختن کانسلو اشتباه کرد ...

EDUnJINU8AA3omP12.jpg

وقتی بعد 29 ثانیه گل میزنی و به ریشِ نویسندۀ مقاله میخندی...  :1:

فروختن ژوآئو کانسلو به منچستر سیتی و در ازایش گرفتن یک دنیلو بی ثُبات برای یوونتوس هیچ معنی نمیدهد، آنتونی بارباگالو [اینگونه] مینویسد...

یووه معروفه به گرفتن تصمیمات هوشمندانه در پنجره های نقل و انتقالاتی با در هوا قاپیدن خریدای آزاد، انجام خریدهای زیرکانه و گاه و بیگاه گرفتن ستارۀ مورد نظرش. اما از وقتی که بیانکونری آرون رمزی، آدرین رابیوت، مریح دمیرال و ماتیاس دلیخت رو خرید، قهرمان ایتالیا راهش رو در مراحل پایانی پنجرۀ اخیر گم کرد. فروش مویزه کین به اورتون، حرکت کوته بینانه ای بود و مدیریت باشگاه فقط به فکر سود اقتصادی بود بجای [ساختن] آیندۀ یه ستارۀ آتی ایتالیایی. طرفدارای یووه همچنین وقتی معاوضۀ پائولودیبالا-روملو لوکاکا انجام شده بنظر میرسید، دلواپس بودن.

با این حال معامله ای که بسیاری از یوونتوسیها رو مبهوت خودش کرده، فروش ژوآئو کانسلو به منچستر سیتی در ازای 30 میلیون یورو + دنیلوست. اینطور بنظر میرسه که یووه از معاوضۀ فِراریش با یه آلفا رومئو راضیه! دور انداختن کانسلوی 25 ساله – بازیکنی کلیدی در فصل گذشته برای قهرمان سری آ – از هر نظر اشتباه بزرگیه. دنیلو که 28 ساله ست، از زمان ترک پورتو در 2015، برای بازی [رسیدنش بهش] در رئال مادرید، منچستر سیتی و تیم ملی برزیل به مشکل خورده. دفاع کنار برزیلی حتی از کیفیات چند پسته بودن ـی که کانسلو داره هم بی بهره ست...

با اینکه بیانکونری 28 میلیون بابت ستارۀ پرتغالیش سر گرفته، هنوز باید رقم هنگفت 4 میلیون یورو (توضیح مترجم: کانسلو سالی 3 میلیون میگرفت) رو بعنوان حقوق سالیانه به دنیلو بده. تنها دلیل موجه برای رفتن کانسلو به انگلیس، ممکنه اختلاف نظرهای شخصی با مدیریت یوونتوس باشه. چیزی که در مورد این بده بستان باز هم قابل توجهه اینه که هوادارای یوونتوس شانس دیدن عملکرد کانسلو در سبک فوتبال [خاص] ماریتسیو ساری رو پیدا نمیکنن. ملی پوش پرتغالی دارای چابکی، کنترل توپ قوی، خلاقیت و قابلیت سانتره که [همۀ این خصوصیات] او رو به دفاع راست بی نقصی برای سبک بازی 'ساریسمو' تبدیل میکنن. همین مورد رو میشه به قضیۀ دیبالا تعمیم داد، جائیکه یووه سعی کرد فورواردی خلاق رو با مهاجم زُمخت منچستر یونایتد تاخت بزنه.

دارندگان اسکودتو باید به تنزل رتبه ای که با دستای خودشون پیدا میکنن واقف باشن. شکی نیست که دنیلو بلحاظ دفاعی خوبه – تکلای خوبی میزنه و در حفظ توپ خوبه. با این حال، مدافع سابق منچستر سیتی سانترکنندۀ بزرگی نیست و از پویایی که کانسلو در هنگام یورش بردن [به دروازۀ حریف] داره، برخوردار نیست. بانوی پیر به دفاع کناری با قابلیتهای آفندی برای این سبک جدید تهاجمی احتیاج داره، نه یه گزینۀ دیگه با تفکرات دفاعی. همچنین یووه میمونه و یه مدافع پیرتر دیگه که میانگین سنی این گروه از بازیکنای سابقاً باتجربه رو افزایش میده. باشگاه تورینی یکی از رقباش در لیگ قهرمانان رو تقویت کرد و پپ گوآردیولا فهمید که کانسلو ممکنه آخرین تیکۀ پازلِ ترکیب زُبدۀ منچستر سیتیش باشه. اگه یووه با تموم قواء برای فتح لیگ قهرمانان تلاش میکنه، اونوقت فروش کانسلو در ازای یه نیمکت گرمکُن، اولین جزء دستور العمل ساخت یه فاجعه ست!

فقط یووه ست که در این پنجره از پس خریدی چشمگیر (توضیح مترجم: یحتمل دلیخت) براومده و سپس [حین این پروسه]، دو قدم به عقب برداشته. این آرزوی مرموز فتح سی ال تبدیل به وسواسی بیمارگونه شده – وسواسی که بخاطرش یووه شماری از استعدادهای جوونش رو به بیرون از در [باشگاه] هُل داده...

FI.jpg

برای دیدنِ اصلِ مقاله، روی آرم FI کلیک کنید ...

• حامد, mory, alborz_k و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

آقا میشه نقدها به مقاله رو همین جا نوشت؟  :1: 

فراز جان امیدوارم متوجه باشی که این نقد یه نویسنده ست نه نقد شخص گل شما :53:

مقاله جوری نوشته هرکی اسم بالا رو نخونه فکر می کنه مقاله راجع به دنی آلوزه! بازیکنی چند پسته؟ کانسلو؟ آر یو کیدینگ می؟ کانسلو نه وینگر درخشانیه و نه مدافع راست خوبی. 

خب عجیب نیست که نویسنده مقاله در جهت فروش هر چه بیشتر روزنامشون هر حرفی رو بنویسه ولی حداقل یکم دانش تاکتیکی رو هر بچه دبستانی داره. فوتبال واقعی مگه فیفا و پس ه که هر چی مهره هجومی داری بچینی توی ترکیب؟ بعدم تاکتیکتو تهاجمی بچینی و یا علی بریم به همه تیما 8 تا بزنیم!!!

یه سوال: اون موقع که ساندرو اون جلو داره به خط حمله کمک می کنه کی قراره برتری عددی دفاع رو حفظ کنه؟ کانسلو سر به هوا؟ کسی که وقتی توپ زیر پاش نیست قدم می زنه تو زمین؟ پارسال چند تا گل از پشت سر ایشون خوردیم؟

گل آژاکس تو زمینشون رو لازمه اینجا فیلمش رو بگذارم؟ دیگه بازی ازین مهم تر برای سوتی دادن؟ برای نمایش ضعف دفاعی و سر به هوایی؟ برای نشون دادن قدم زدن ایشون؟ یه بار دیگه صحنه رو براتون مرور می کنم شاید یادتون رفته! : توپی که به نفع یووه داره میره توی اوت رو ایشون استپ می کنن برای مهاجم حریف. بعد که سوتی می دن به جای جبرانش مهاجم حریف رو بدون هیچ فشاری اسکورت می کنن و گل!

بعد از کی تا حالا تعویض بازیکن 25 ساله با 28 ساله شده پیر شدن تیم؟ مگه بازیکن 20 ساله رو با 34 ساله تاق زدیم؟ 

کانسلو فراری دنیلو آلفا رومئو! امیدوارم این جناب فراری (و آخرین تکه پازل پپ!!!! :22:  :speechless: ) تا نیم فصل بتونه مجموع دقایق بازیش رو به 45 دقیقه برسونه! فعلا که یه دقیقشو بازی کرده! :2laugh:

من که احساس می کنم خیلی از نظرات راجع به کانسلو مربوط به ریتینگش تو فیفا باشه! نه؟

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب نظرم مقاله لازمی بود مرسی از فراز :53:

تفاوت طرز تفکر دو باشگاه اینجا مشخص میشه سیتی مدافع فیکس یووه رو میبره واسه نیمکتش و یووه نیمکت نشین سیتی رو میاره برای ترکیب اصلیش! خب مشخصه دیگه ما با این خودزنیا هیچوقت موفق ب فتح اروپا نمیشیم! اول باید بدونیم پست مدافع راست تنها پستیه ک تو اروپا قحطی بازیکن خوب داره تو همچین شرایطی کانسلو ی الماس محسوب میشه! اینکه دنیلو تو این همه تیم خوب بازی کرده دلیلش خوب بودنش نیس بلکه بخاطر همون قحطی هست ک گفتم! شخصا منکر ناتوانی کانسلو در دفاع نیستم اما بازم من بازیکنی رو ترجیح میدم ک اگه باعث گل خوردنمون میشه حداقل بعضی جاها هم باعث گل زدنمون میشه! همون بازی با آژاکس ک سوتی منجر ب گل داد. کی پاس گل ب اون قشنگی رو داد رونالدو؟ کانسلو تو اون بازی باعث شد یووه نتیجه خوبی رو ب دست بیاره حتی با وجود سوتی ک داد!

بازم میگم اگه کانسلو ضعف دفاعیش باعث میشد گل بخوریم قدرت تهاجمیش هم باعث میشد گل بزنیم اما در فصل جاری ب کرات خواهید دید اساتید دنیلو و دیشیلیو هم اشتباهات کانسلو در دفاع را تکرار خواهند کرد با این تفاوت ک در حمله بر خلاف کانسلو هیچ منفعتی برای تیم نخواهند داشت! در مورد مسائل اخلاقی هم نظری ندارم یووه اگه این حرفا براش مهم بود بونوچیو برنمیگردوند!

ممکنه بعد از پایان فصل دنیلو از لحاظ آماری از کانسلو بهتر باشه چ بسا با گلی ک زد آمارش تو 29 ثانیه با آمار گلزنی کانسلو تو کل فصل قبل برابری میکنه! اما هرگز ب تاثیر گذاری کانسلو نخواهد بود کانسلو بازیهای خوبشو مقابل والنسیا، اتلتیکو، آژاکس و تیمهای بزرگتر داشت احتمالا دنیلو مقابل برشا، ورونا و...!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
در اینکه نوشته کمی اغراق داشت شکی ندارم؛ اما فقط کمی بود !
مثلا کانسلو پازل گمشده پپ نیست؛ فقط فرصتش رو پیدا کردن و بهره بردن. یا مثلا دانیلو هم یه نیمکت گرم کن صرف نیست، تو سه لیگ معتبر و سه تیم بزرگ بازی کرده و تجربه خوبی داره.

اما قبول دارم که فراریمون رو با یه آلفا رومئو عوض کردیم، یا اینکه حسرت دیدن کانسلو تو سیستم ساری به دلمون میمونه.

در رابطه با صحبت علیرضا هم بگم داداش مگه توقع داری محمد صلاح باشه :1: دیگه هر چیزی که از یه دفاع راست هجومی میخواستیم داشت. از نظر تکنیک کانسلو دو سه برابر کوادرادو ( فرم فعلیش ) و برناردسکی هست.

اینجوریا هم نیست که مثلا ما با کانسلو قهرمان قطعی چمپیونزلیگ به حساب میومدیم و الان که رفته سیتی، سیتی قهرمان قطعیه.
این تیم اولین نقطه ای که باید تقویتش کنه هافبکشه ! که متاسفانه هر فصل کمترین توجه مدیرا به همین خط هافبک هست ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

دنیلو سر جمع 77 دقیقه واسه یووه بازی کرده ! هر قضاوتی که بکنیم اشتباه هست ... اگه قرار باشه نسبت به همین 77 دقیقه قضاوت بکنید که کانسلو بنده خدا تا کایل واکر تو ترکیب منچستر هست بازی گیرش نمیاد . دنیلو 77 دقیقه بازی کرده یه گل زده .

یچیزیو که تو چنتا بازی اخر دنیلو و کانسلو هست ، دقت پاس و قطع توپ و دفع توپ دنیلو کاملا برتری داره نسبت به کانسلو ...

من واقعا در تعجبم که اگر هنوز بگید کانسلو یه مهره مهم بود! کانسلو صرفا یه اسم بود که 60 میل قیمت کرده بود وگرنه اسمش دفاع راست نبود. بدرد ترکیب کونته میخورد بیشتر تا ترکیب ساری .

• Orphée, mory, Atomic Ant و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6288 ارسال
  • LocationRasht

از نظراتتون ممنونم بچه ها! :6: اینم مقایسۀ دو سال دنیلو در سیتی و دو سال کانسلو در اینتر + یووه...  :53:

photo_2019_09_08_00_59_12123.jpg

تازه دنیلو این تعداد گل/پاس گلو تو تیم سوپر فلوئید و فوق تهاجمی پپ داده... دقت کردید که 11 اُمین خرید گرونقیمت تاریخ یووه ست دیگه؟

اصن یووه چرا به گنجوندن دنیلو در معامله تن داد؟ چرا فقط پول نگرفت که خرج یکی مطمئنتر از دنیلو بکنه؟ مگه بر اساس پژوهشی از CIES - رصدخانۀ فوتبالی - کانسلو 74.2 میلیون یورو نمیرزید؟

علاوه بر تمامی پستای جناح راست زمین، میتونست دفاع چپ هم وایسه و چندین بازی برامون تو این پست بازی کرد... فکر کنم واسه همین نویسنده گفته چند پُسته...  :53:

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

واقع بینانه نگاه کنیم کانسلو بدرد دفاع راست و بصورت کلی دفاع نمی خوره ارورهای وحشتناکی ازش دیدیم اما باز هم نباید می فروخیتمش میشد پستش رو تغییر داد به نظرم توانایی این رو داشت که پست وینگر بازی کنه چون سانتراش همش رو سر رونالدو فرود میومد  :1: 

• Orphée, mory, Atomic Ant و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

فراز این آمار مقایسه ای که از دنیلو و کانسلو گذاشتی رو با احتساب دقیقه ی بازی هم داری؟ :7: من نمی دونم ولی فکر می کنم چون دنیلو اکثراً ذخیره بوده باید دقایق بازیش کمتر از کانسلو باشه و خب اینطوری با مقایسه ی تعداد بازی عدالت رعایت نمیشه. البته من واقعاً اطلاع ندارم و اگر خودت می دونی دقیقه ها رو هم بگو بی زحمت. اگر دقایق بازیشون حدوداً برابر باشه، آمار دنیلو نسبت به کانسلو فاجعه بوده  :fp:​ 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6288 ارسال
  • LocationRasht

محمدحسین جان؛ کانسلو در یووه + اینتر 4777 دقیقه (÷ 90 = ~53) vs. دو سالِ دنیلو در سیتی ~4000 دقیقه (÷ 90 = ~44) ... :53:

البته از حق نگذریم، دنیلو هم چند پُسته ست؛ میتونه دفاع چپ هم وایسه + دفاع وسط و حتی هافبک! به فُرم پورتو ـش برگرده، خیلی بکار میاد ولی آخه چرا باید حرصشو بخوریم؟ من فکر میکنم دیگه به درجه ای رسیدیم که خریدای بی دردسرتری داشته باشیم، بجای اینکه بازیکن از اتمسفر بی حاشیه مون، سازماندهی بی نقصمون، ذهنیت پیروز و DNA تسلیم ناپذیریمون بهره ببره و آیا به اوج برگرده یا نه...  :hang:

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال
ممنون فراز عزیز. متاسفانه دقیقا مشکلی که میگی وجود داره و امسال بیش از هر زمان دیگه ای مایه ی نا امیدی هست. سال های قبل تر می شد با این ذهنیت کنار اومد که برای بالانس کردن مخارج مجبور به نوع خاصی از خرید و فروش ها هستیم. ولی الان که یووه وضعیت نسبتا خوبی رو داره، این ذهنیت اقتصادی و غیر جاه طلبانه عجیب به نظر می رسه. امسال واقعا حس کردم که تا ۲۰ سال دیگه هم‌ صبر کنیم فرقی نمی کنه. توجه به مسائل اقتصادی و مالی خوبه و قطعاً در راستای پیشرفت باشگاه هست، ولی توجه بیش از اندازه به این مسئله باعث دلسردی طرفدار میشه. ۱ ماه اخیر اخبار و شایعات و اتفاقات ترنسفر مارکت بسیار دلسرد کننده بود. به خصوص که به نظر می رسید قسمت ورزشی قضیه (نظر سرمربی) هیچ اهمیتی برای مدیریت باشگاه نداره.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
گزینه بهتر وقتی معنی میده که بتونی اسمشو بگی. به قول کروبی رحمه الله: یه ۲ تاشو بگو 😃
من کمکت میکنم. بهتربن مدافع های راست دنیا: کایل واکر، کیمیش، کارواخال و سمدو(همگی غیر قابل خرید) و دنی آلوز پیرمرد!
یادمه در پروسه مذاکرات یووه و بارسا اسم سمدو هم مطرح شد که با یه انگشت زشت از طرف بارسا روبرو شدیم 😂
خب تو قحطی مدافع راست حداقل مدافعی رو گرفتیم که سر به هوا نیست و دفاع کردن بلده. بده؟
خود من میبینمش تو زمین ضعف اعصاب میگیرم. ولی چه میشه کرد؟ نیست داداش نیست! این رو هم مجبوریم مث مرحوم زبینا تحمل کنیم. دیگه ازون بدتر که نیست، هست؟
بعدم بعضی دوستان میگن خب وینگر بازیش میدادیم. خودمون کم وینگر داریم همین الان هم؟ خودتون دلتون میاد کاستا و دیبالا بازی نکن (برنا پیشکش) که ایشون بازی کنن؟
+بعد هم راجع به نظر سرمربی صحبت شد. الان مثلا خرید گریزمان با نظر والورده بود که سیستم محبوبش ۲ مهاجمست؟ خرید نیمار چی؟
بعد زیدان هی تو سرش میزد هافبک میخوام براش خریدن؟
یکم انصاف
  • Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

گزینه بهتر وقتی معنی میده که بتونی اسمشو بگی. به قول کروبی رحمه الله: یه ۲ تاشو بگو 😃
من کمکت میکنم. بهتربن مدافع های راست دنیا: کایل واکر، کیمیش، کارواخال و سمدو(همگی غیر قابل خرید) و دنی آلوز پیرمرد!
یادمه در پروسه مذاکرات یووه و بارسا اسم سمدو هم مطرح شد که با یه انگشت زشت از طرف بارسا روبرو شدیم 😂
خب تو قحطی مدافع راست حداقل مدافعی رو گرفتیم که سر به هوا نیست و دفاع کردن بلده. بده؟
خود من میبینمش تو زمین ضعف اعصاب میگیرم. ولی چه میشه کرد؟ نیست داداش نیست! این رو هم مجبوریم مث مرحوم زبینا تحمل کنیم. دیگه ازون بدتر که نیست، هست؟
بعدم بعضی دوستان میگن خب وینگر بازیش میدادیم. خودمون کم وینگر داریم همین الان هم؟ خودتون دلتون میاد کاستا و دیبالا بازی نکن (برنا پیشکش) که ایشون بازی کنن؟
+بعد هم راجع به نظر سرمربی صحبت شد. الان مثلا خرید گریزمان با نظر والورده بود که سیستم محبوبش ۲ مهاجمست؟ خرید نیمار چی؟
بعد زیدان هی تو سرش میزد هافبک میخوام براش خریدن؟
یکم انصاف

+ توماس مونیه ( همون مونیر خودمون )
  • Orphée, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

علیرضا فقط این سوال رو پاسخ بده ...

دنیلو یا کانسلو کدامشون بازیکن بهتری هستند ؟

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

+ توماس مونیه ( همون مونیر خودمون )

منم وقتی قضیه جابجاییش با دی شیلیو مطرح شد به عقل مدیرای پاریس شک کردم ولی یه سرچ زدم دیدم نه خیلی هم احمق نباشن شاید
مونیه بهر دلیلی افت کرده و این فصل حداقل تو ۴ بازی اول فقط ۷۲ دقیقه بازی کرده و ذخیره کهرر و داگبا شده. این علاقه دقیقه ۹۰ مدیرای پاریس شاید بهمین دلیل بوده که حداقل یه مهره باتجربه تر رو جای این دو جوون بازی بدن

علیرضا فقط این سوال رو پاسخ بده ...
دنیلو یا کانسلو کدامشون بازیکن بهتری هستند ؟

ببین مرتضی جان به بهتری بدتری نیست
کانسلو مهره تهاجمی تریه و با کیفیت توی اون زمینه و مناسب تاختن به خط دفاع تیمای درپیت انگلیس تو بازیهایی که میخوان یا مجبورن به کایل واکر استراحت بدن
ولی این چیزی نیست که یووه بخواد. ساری با وجودیکه یه مربی تهاجمیه اما ته وجودش بهرحال ایتالیاییه و ازین فوتبال درس گرفته. شاید نسبت به الگری یا کونته بسیار تهاجمی تر باشه ولی بهرحال دفاع براش مهمتر از مربی های اسپانیایی
بالا هم گفتم. ساندرو این فصل تهاجمی تر از قبله و قراره که وقتی رونالدو به سمت مرکز حرکت می کنه جاش رو توی وینگ چپ پر کنه. خب این یعنی وقتی تو حالت حمله ایم یکی از عناصر دفاعیمون کمه و باید یه مهره دفاعی تر به مهره های دفاعیمون اضافه شه نه یه کسی که عملکرد دفاعیش همیشه زیرسوال بوده
پس بحث بهتری بدتری نیست. بحث نیاز تیمه
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6288 ارسال
  • LocationRasht

گزینه بهتر وقتی معنی میده که بتونی اسمشو بگی. به قول کروبی رحمه الله: یه ۲ تاشو بگو 

گزینۀ بهتر حفظ کانسلو بود ولی هکتور بِیِرین که وینگ-بک هم وایمیسه + ریکاردو پریرا (لستر) که میتونه دفاع چپ و وینگ-بک هم وایسه + اودریوزولا (که مارکینگش بسیار قویه) + لئو دیبوآ (لیون) که میتونه دفاع چپم وایسه و... میتونستن خریدای قابل دفاعی باشن. ما که نیتمون امیدوار بودن و صبر کردن برای بازگشتِ دیپورتیِ دو باشگاه بزرگ بود، به تأسی از سیاست پاراتیچی (خرید قهرمانها یا استعدادهایی که پتانسیل تبدیل به یه قهرمان رو دارن! راستی دنیلو جزو کدومیک از این 2 گروهه؟ :7:) واسه اوجگیری یه جوون منتظر میشدیم و خودمون یه قهرمان تولید میکردیم که مال خودمون بود! یا حتی اگه لقمۀ آماده میخواستیم، لارس بندر کاپیتان لورکوزن هم گزینۀ بدی نبود... :53:

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

1- فراز هر موقع دیدی که بازیکنی رو تیم خاصی دنبالش نیست بدون یه دردی داره   :1: 

2- ازون طرف بازیکن آلمانی نیست که شاخ باشه و تو یکی از دو تیم دورتموند یا بایرن بازی نکرده باشه (استثنا: خدیرا و اوزیل که جفتشون یه ضرب رفتن رئال)

3- اون بازیکن لیون رو هم فک کنم خودت فقط بشناسیش  :1: 

4- ما قرار نیست منتظر بشینیم این فصل. یا این فصل قهرمان اروپاییم یا دیگه فرصت استفاده از فوق ستاره ای به اسم رونالدو رو از دست میدیم

5- چرا مرغ همسایه غازه؟ چرا هرکی رو می خریم از نظرتون درپیته؟  :1:  واقعا فکر می کنی اودریوزولا که سالی نیم ساعت بازی می کنه از دنیلو بهتره؟

6- پریرا خوب بود مورد 1 براش اتفاق می افتاد نه اینکه این همه فصله هیچکی نگاهشم نمی کنه

7- هکتور بیرین که نمونه ارتقا یافته کانسلوست. حداقل سرعتش بیشتره. دفاعشم به همون نسبت داغونه  :2laugh: 

8- دقت نکردی عزیز دل برادر به حرفای من. گفتم نیاز ما بازیکنی متفاوت از سبک کانسلوئه. تو همه مثالایی که زدی کانسلوئن  :1: ما تورام می خوایم نه دنی آلوز. منظورمو رسوندم؟  :1: 

(البته اینا حدسیات منه از فرضیات پاراچیت! و دوستان و فکر نمی کنم نظرم وحی منزله  :3: احتمال میدم که نظرم به نظر حضرتش  :1: نزدیک باشد)

• Orphée و Aminvo از این پست تشکر کرده است

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

....

همچنین به کانسلو, دنیلو, یوونتوس, یووه, انجمن یوونتوس, انجمن یووه, فروم یوونتوس, فروم یووه نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی