پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا 2019/20

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: حریف مورد علاقه شما ؟ (27 کاربر رای داده است)

برای دور حذفی دوست دارید به چه تیمی برخورد کنیم ؟

1. رئال مادرید (6 رای [22.22%])

درصد آرا: 22.22%

2. تاتنهام (3 رای [11.11%])

درصد آرا: 11.11%

3. دورتموند (6 رای [22.22%])

درصد آرا: 22.22%

4. لیون (12 رای [44.44%])

درصد آرا: 44.44%

5. چلسی (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گروه خوبیه چون میبینیم ساری جلوی تیم دفاعی چجوری بازی میکنه میبینیم جلو تیم المانی چجوریه و میبینیم جلوی تیم ضعیف ک همیشه با ناپل ب مشکل میخورد چجوریه ....

در مورد قهرمانی برا من همین ک تیمم قویه بسه ولی خوب قهرانیو دوس دارم ....خدارو شکر یووه سمت نیمار نرفت و یووه الان نیاز ب دفاع راست داره ک مثل کانسلو نداریم نگرد نیست 

والبته پوگبا ک سال بعد قشقرقیه سر این پوگبا ...خدا کنه این چند روزم تموم بشه و دیبالا موندگار بشه و هم چنان ایکاردی ک منتظرم بین مانجو و هیگی یکی بره هیگی چ بهتر

اینتر گروه سختی داره ب نفعمونه تو لیگ شاید امتیاز تز دست بدن و کنته حالا باید خودشو ثابت کنه تو اروپا چون واقعا بازیکن گرفتن براش

گودین سانچط  لوکاکو همه نچسب 

یوونتوس این فصل هجومی تر خواهد بود و ببینیم چی میشه 

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران
@mory
سلام
مشکل من اینه که “یووه” بخش بزرگی برای شانس اختصاص میده و سعی نمیکنه تا جایی که در کنترل خودش هست .
قهرمانی و موفقیت و به اتفاقات واگذار نکنه . یووه با خرید یک هافبک خلاق و یک دفاع راست مطمئن و حفظ بقیه بازیکنان واقعا تقویت میشد .
حالا اعتقادی به دیبالا ندارن یا مشکل دارن ، ژائو فلیکس واقعا گزینه خوبی بود . نه اینکه بخواییم دیبالا رو بدیم لوکاکو یا ایکاردی بیاریم
این تیم به اندازه کافی زمخت هست ، بیشتر به درد همون الکری میخوره تا فردی با تفکرات ساری !
با قدرت میشه از شانس هم بهره مثبت برد ، یووه اگه رو دروازه پارما خیمه نمیزد و به سمت دروازه پارما شوت نمیزد
توپ اتفاقی به پای کیلینی نمیخورد و گل نمیشد .

نظر کلی من در مورد یووه اینه که ، تیم به لحاظ مالی توان بهتر شدن داره ولی به لحاظ مدیریتی ظاهرا به همین قدرت قانع هستند .
من درک نمیکنم چرا باید روی یک مدافعی که سالهاست افت کرده قمار کرد ؟ و سمت راست خط دفاع رو بهش سپرد.
من درک نمیکنم بازیکنی مثل دیشیلو اصلا لباس یووه رو بپوشه که مدعی یو سی ال هست .
من درک نمیکنم چرا یووه در این سالها یک مدافع مطمئن مثل کیلینی برای جانشینی بونوچی نخرید .
ردپای بونوچی در بسیاری از گل های دریافتی یووه در لیگ و یو سی ال هست .
من درک نمیکتم چرا تیم علاقه ای به اضافه کردن خلاقیت به خط هافبک نشون نمیده .

@ال کاپیتانو عزیز “False hope” دادن هم به اندازه انرژی منفی ، ناراحت کننده است .
هواداران آلگری کم به ما امید واهی ندادند ولی با انرژی مثبت و نکرش مثبت شما نمی تونید به عقل و منطق غلبه کنید .
فقط برای چیزی که در کنترل شما نیست باید انرژی مثبت گذاشت .
یووه به شانس بزرگی برای گرفتن اون جام گوش دراز لعنتی نیاز داره .
دلیلش هم سیاست ترانسفرینگ تیم هست .
مهره ها با تفکرات مربی کاملا همخوانی ندارند .
به نظرت یووه اینهمه فینال یو سی ال رفته و همش رو با ءبد شانسیء باخته ؟
صادقانه بگم در برخی واقعا لایق اون جام نبودیم .
شخصا هم به واژه هایی مثل ءشانسء و ءشخصیت قهرمانیء اعتباری در حد یک درصد قائلم .
برای استمرار موفقیت باید با عقل و منطق جلو رفت .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

@DMC سلام  و شب شما بخیر :53:

الان بهمن میاد میزنه منو نصف میکنه که مگه نگفتم وایسا تا آخر نقل و انتقالات بعدا ایراد بگیر :nish:

این خبر دختر انریکه هم اومد داغونم کرد ...

آرمان جان من هم ناراحتیم همینه که چرا مدیران باشگاه با یک خرج معقول سوراخ های ترکیب رو پر نمی کنند ؟

از جیبتون که نمیخواید خرج کنید ...دیبالا رو بفروشید عیبی نداره ...کانسلو رو بفروشید دوشواری نداریم :1:...پیانیچ رو رد کنید حرفی نیست ...اما بهتر از اینها رو وارد ترکیب کنید .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

وضعیت نقل و انتقالات افتضاح هست . اگر نیمار بیاد به بارسلونا هیچ تیمی نباید انتظار داشته باشه که چمپیونزلیگ رو بگیره . نیمار یه بازیکنه مث رونالدو ، مث مسی خودش به تنهایی نتیجه رو میتونه تغییر بده . من اگر نیمار بیاد بارسلونا بازی های چمپیونزلیگ امسال رو یه دقیقشم نگاه نمیکنم . مثل اینه که داخل یه بازی کد تقلب بزنی . گروه اسونه یووه شده به عنوان تیم دوم هم بیاد بالا یک هشتم رو هم ببریم به فینال هم برسیم اصلا نمیتونیم رودرروی بارسا بازی کنیم . بارسا خیلی قدرتمنده . هرچقدر هم والورده ضعیفه اما دیگه والورده تعیین کننده نیست . قدرت هجومیه بارساست که تعیین میکنه همه چیزو .

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

وضعیت نقل و انتقالات افتضاح هست . اگر نیمار بیاد به بارسلونا هیچ تیمی نباید انتظار داشته باشه که چمپیونزلیگ رو بگیره .

180 دقیقه با MSN  جوانتر و خیلی اماده تر به دروازه ما حمله کردند و هیچ غلطی نتونستند بکنند

neymar_is_consoled_at_the_end_of_the_mat

• حامد, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

180 دقیقه با MSN  جوانتر و خیلی اماده تر به دروازه ما حمله کردند و هیچ غلطی نتونستند بکنند

neymar_is_consoled_at_the_end_of_the_mat

سلطان وضعیت الان فرق میکنه ، یووه از هم گسیختس. بازیکنای قبلی رو نداره. یک دلی قبلی رو نداره . چنتا بازیکن جدید داریم که هنوز پا نزاشتن تو یه بازی رسمی ایتالیا . حتی واسه یه دقیقه . وضعیت دفاع راستمون تعریفی نداره ؟ کیو میتونیم با دنی الوز مقایسه کنیم . هافبک مث مارکیزیو داریم ؟

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

سلطان وضعیت الان فرق میکنه ، یووه از هم گسیختس. بازیکنای قبلی رو نداره. یک دلی قبلی رو نداره . چنتا بازیکن جدید داریم که هنوز پا نزاشتن تو یه بازی رسمی ایتالیا . حتی واسه یه دقیقه . وضعیت دفاع راستمون تعریفی نداره ؟ کیو میتونیم با دنی الوز مقایسه کنیم . هافبک مث مارکیزیو داریم ؟

داداش مارکیزیو که 1 دقیقه هم جلوی بارسا بازی نکرد چرا جو میدی ؟ :1:

حقیقتا هنوز خیلی زوده؛ همون فصل هم با وجود اینکه از همون اولش خیلی به فتح اروپا امید داشتیم ولی رفته رفته امیدمون کمتر شد تا اینکه 4-2-3-1 الگری خیلی خوب گرفت ...

الان بیشتر از اینکه بخوایم پیشبینی کنیم داریم پیشگویی میکنیم، ولی بنظر من بارسلونا مادامی که والورده سرمربیشه حتی اگه فان باستن و رود گولیت رو هم در اختیارش بذارن بازم آنچنان خطر جدی ای به حساب نمیاد. اگه الگری هم نباشه که بخواد 180 دقیقه MSN و مارو آزار بده ( :1: ) به هر حال سیمئونه و زیدان هستن.
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

داداش مارکیزیو که 1 دقیقه هم جلوی بارسا بازی نکرد چرا جو میدی ؟ :1:

حقیقتا هنوز خیلی زوده؛ همون فصل هم با وجود اینکه از همون اولش خیلی به فتح اروپا امید داشتیم ولی رفته رفته امیدمون کمتر شد تا اینکه 4-2-3-1 الگری خیلی خوب گرفت ...

الان بیشتر از اینکه بخوایم پیشبینی کنیم داریم پیشگویی میکنیم، ولی بنظر من بارسلونا مادامی که والورده سرمربیشه حتی اگه فان باستن و رود گولیت رو هم در اختیارش بذارن بازم آنچنان خطر جدی ای به حساب نمیاد. اگه الگری هم نباشه که بخواد 180 دقیقه MSN و مارو آزار بده ( :1: ) به هر حال سیمئونه و زیدان هستن.

مارکیزیو نکته انحرافی بود درود بر دقت شما . :1: واقعیتش ساری پارسال قهرمان لیگ اروپا شده این منو یکم امیدوار کرده و امیدم به همینه شاید تواناییش تو اروپا رو نشه دست کم گرفت حالا تا ندیدیم بازیای اروپایی یووه رو هم نمیشه چیزی گفت انچنان . والورده مربی با کیفیتی نیست موافقم ولی خب بالاخره حمله تیم اینقدر با کیفیت هست که بتونه نقص ها رو بپوشونه . 

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- واقعیت اینه که گروه سختی ـه !

لورکوزن و اتلتیکو تیم هایی نیستند که به راحتی راه بدند، ولی با تیم هایی بازی میکنیم که سبک های متفاوتی دارند و از این جهت عیار تیم سنجیده میشه.

کونته حتی با اینتر هم بدشانس ـه و توی بدترین گروه افتاده ! :22:

دوست ندارم اینتر توی دور گروهی حذف بشه، میخوام حداقل یکی دو مرحله بیان بالا، چون در صورت حذف زودهنگام دیگه همه توانشون رو برای سری آ میزارند.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
الان معلومه به کدوم گروه میخوریم ؟

باید سرگروه بشیم وگرنه کارمون گره میخوره.
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

نه اول باید تکلیف اول و دوم گروه ها مشخص بشه و بعد قرعه کشی داریم باز . امسال تیما قوی شدن حتی نمیشه به دوم های گروه های دیگه اطمینان کرد. هیچی معلوم نیست تا اخر بازیا .

• mory, eⁿzº, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

لیست لیگ قهرمانان به زودی اعلام میشه. 

گفته میشه علاوه بر مانژو و کیلینی. یکی از بین امره جان و رمزی و بنتانکور از لیست خط خواهد خود!

پ.ن : در ابتدا مرحله حذفی میتوان لیست رو حذف و اضافه کرد

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

لیست لیگ قهرمانان به زودی اعلام میشه. 

گفته میشه علاوه بر مانژو و کیلینی. یکی از بین امره جان و رمزی و بنتانکور از لیست خط خواهد خود!

پ.ن : در ابتدا مرحله حذفی میتوان لیست رو حذف و اضافه کرد

لیست رسمی اومد و امره جان در کنار  مانژو و کیلینی حداقل در مرحله گروهی با تیم نخواهند بود

اگر من بودم ماتویدی یا بنتانکور رو خط میزدم. هرچند احتمالا مصدوم میدیم و ناخوداگاه جا باز میشه برای امره جان

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
احتمالا با خودشون تصمیم گرفتن ماتویدی رو واسه دور حذفی ک مهمتره کنار بذارن و جان رو اضافه کنن چون بعیده 1 فصل تمام بازیکنی مثل جان رو برای اروپا دعوت نکنن!

خدایی این کوادرادو ب چ دردی میخوره ک اسمش تو لیسته؟ دنیلو واسه راست هست ساندرو واسه چپ دیشیلیو هم هر دو سمتو میتونه بازی کنه وینگر هم زیاد داریم اینو میخوایم چیکار؟ فقط واسه لیخت خار داشت؟
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

امیدوارم حذف امره تاثیر بدی روی خریدای آزاد آینده مون نداشته باشه. وقتی ببینن فقط دنبال سود فروششونیم، بعیده یووه رو انتخاب کنن... نمیگم امره بازیکن تاپیه ولی ~4 برابر دمیرال بهش حقوق میدیم (که کارو برا فروشش آسون نمیکنه) و به فتح الباب گنجوندن بند آزادسازی تن دردادیم که آخرش از لیست حذفش کنیم و ارزشش تو بازارو کاهش بدیم؟ اصن معنی نمیده... البته این امیدواری وجود داره که اگه در سری آ خوب کار کنه، مثه اسپیناتزولا در مراحل حذفی سی ال برگرده! اسپینا « اگه اون عملکردش جلو اتلتیکو نبود، الان بجای رم داشت در آتالانتا یا فیورنتینا بازی میکرد... ولی فعلاً و ظاهراً، ساری یا پارا، پرسینگ و سرعت ماتوییدی رو به پاسکاریِ افضلِ امره ترجیح میدن...  :39: »

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

من واقعا هیچ چیزی تو متیودی نمیبینم به جراعت میگم بی لیاقت ترین بازیکنی که پیراهن یوونتوس رو پوشیده اول متیودیه بعد بنتنر

امره جان در صورت مصدومیت یا محرومیت پیانیچ میتونست جلو مدافعین بازی کنه ولی الان کسیو نداریم  بنتاکور متیودی خدیرا رمزی رابیوت این 5 تا همشون باکس بازی میکنن

بع درخشش دیبالا و هیگی تو خط خمله ایمان دارم برا همین کمبودی جس نمیشه وقتی 4 گل به ناپولی میزنیم قطعا تو خط حمله خوبیم پس نگران مانژو نیستم

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

احتمال فروش امره و مانجوکیچ در زمستان هست ممکنه تیم های دیگه برای تقویتشون در اروپا از امره استفاده کنن برا همین گفتن تو سی ال بازی ندیم ک بتونیم اونجا بفروشیم 

هیچ دلیل و منطق دیگه ای نداره خدایی نداره ....بنتانکور بدترین هافبک تاریخ یووه و روگانی بدترین دفاع تاریخ یووه تو لیست باشن و چان و مانجو نباشن ....

اگر دور گروهی تموم ششه و خریده نشن این دو بازیکن ب لیست برمیگردن اگر برنگردن ساری کار داره تا یه مربی بزرگ بشه

• mory, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

امره جان رو حذف کردن بنتانکور رو نگه داشتن  :13:  :13:  :13:  :13:  :13:   :Raisins_Face:  :no:  :Disgusted-Mother-of-God-l:  :Sad Melon:  :Annoyed-Facepalm-Picard-l:  :106:  :crazy:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :102:  :102:  :102:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

تقابل یوونتوس-اتلتیکو اولین بازی یوونتوس در تاریخ لیگ قهرمانان بود که با حضور فقط یک بازیکن ایتالیایی (بونوچی) در ترکیب یووه برگزار شد.

• mory, eⁿzº, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من نگران اینم که جلوی تیم هایی که خیلی هجومی کار می کنن این خط دفاع چکار می خواد بکنه

اتلتیک که اکثر اوقات دفاع می کنه کلی موقعیت خلق کرد. 

فرض کنید به جای اتلتیک منسیتی بود  :fp: 

• mory, amirali2001, -OMID- و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی