پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا 2019/20

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: حریف مورد علاقه شما ؟ (27 کاربر رای داده است)

برای دور حذفی دوست دارید به چه تیمی برخورد کنیم ؟

1. رئال مادرید (6 رای [22.22%])

درصد آرا: 22.22%

2. تاتنهام (3 رای [11.11%])

درصد آرا: 11.11%

3. دورتموند (6 رای [22.22%])

درصد آرا: 22.22%

4. لیون (12 رای [44.44%])

درصد آرا: 44.44%

5. چلسی (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

عطف به صفحه قبلی 

من قرعه کشیدم چلسی شد :2: 

irt9_untitled.png

چلسی خوب نیست 

برای ساری حاشیه ایجاد میشه و بازی حیثیتی میشه و نهایتا برامون سخت میشه

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

مال منم به تاتنهام خورد

x7lw_vahid.png   

خیلی باحال بود خوشم اومد. هم خودم هم برادرهام انجامش دادیم و مال من این  دراومد

cover_1440_x93r.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

و در اخر لیون رقیب ما تو مرحله بعد هست . صعودمون قطعیه . مرحله بعدم والنسیایی اتالانتایی بهمون بخوره بد نیست :21:

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
قرعه کشی عالی بود! ما ب ضعیف ترین قرعه خوردیم از اون طرف تیمهای قدرتمند ب هم خوردن جز بازی ما بفیه رقابت نزدیک و جذابی خواهند داشت! البته همون لیون هم تیم خوبیه اما قطعا بهترین قرعه ممکن بود!

عدالت رعایت شد اینجا اکثریت لیون رو میخواستیم آخرم بهش رسیدیم واسه مرحله بعد هم برنده آتالانتا-والنسیا رو واسمون بذارین کنار لطفا!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نمیشه دست کم گرفت، یووه نشون داد استعداد شکست از تیم های متوسط رو داره، دلیلشم خط دفاع و هافبک نه چندان مطمئن هست، بازی با منچسنر یادنون هست چیجوری مورینیو تو یونتوس آرنا یووه رو برد؟ 

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

من اصن دلم نمیخواد به دست زیدان و مورینیو حذف شیم !
حذف شدن جلوی لیون واسم قابل هضم تره !

بعدشم ترجیح میدم غیر از یووه باقی تیمای بزرگ به همدیگه بخورن و نفله شن :1:

ضعیفترین خط دفاع تو رقبای احتمالیمون رو تاتنهام داره و بعدش چلسی، که بنا به دلایل ذکر شده تاتنهام رو اصلا دوست ندارم و ترجیح میدم به یه تیم از بین لیون و چلسی بخوریم.

خیلی دوست دارم رئال و سیتی به همدیگه بخورن ...
یا رئال و لیورپول ...

:nish:
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- تازه خبر مصدومیت دپای رو شنیده بودم ...

قرعه خوبی بهمون خورد، نه از این نظر که آسون ـه بلکه میتونست قرعه سخت تری برامون اتفاق بیوفته.

لیون تیمی ـه که میتونه اذیت کنه، بخصوص اینکه بازی برگشت رو هم در فرانسه باید به زمین بریم.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یادم نبود با مربی ویالونیستمون بازی داریم اقای رودی گارسیا :violin:  :violin:  :violin:

لیون در لیگ 65 درصد مالکیت داشت

تیم 370 میلیون یورویی لیون با کسب 20 جام مختلف در فرانسه بازیکنای بزرگی رو در تاریخ داشته از جمله بنزما و جونینیو پرنامبوکانولیساندرولوپز و ... این تیم در فرانسه ب شدت ظرفدار داره اسپانسراهاییمثل نایک و ادیداس داشتع و ببعد از ناپپولی رده نوزدهمین باشگاه بزرگ دنیا رو ب خودش اختصاص داده بیشترین بازی رو سرگی کیه زا بازیکن مراکشی فرانسوی تیم با 541 بازی انجام داده و بیشترین گل زده رو هم بعد از دانیلو که 184 تا زده با 134 تا ب خودش اختصاص داده ... گرگوری کوپه هم مربی دروازباناشون رده سوم بیشترین بازی رو ب خودش اختصاص داده . 

قدمت لیون 70 ساله و رییس فعلیش ژان میشل اولاس هست

• mory, AliReZaZa, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

http://s7.picofile.c...رفداری.mp4.html

در بازی لیون و یووننتوس ک البته یووه با چنین بازیکن هایی با مربی گری الگری ب فینال میرفت و همین بازیکن رو فیکس جلوی رئال انجلوتی ک قهرمان شده بود گذاشت  هیچی نمیگم این کلیپو ببینین ...

غیر از این بازیکن تمام حسرتم اینه ک ای کاش جیووینکو با تیم الگری بود اون سیستم مزخرف کنته چ بازیکتنی رو خراب کرد واقعا محشر بود سبا

لیون الان تیم هشتم جدول هست و حال و روز خوشی نداره 4-3-3 هم بازی میکنه

• Aminvo, AliReZaZa, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

منابع ایتالیایی میگن به احتمال زیاد کیه لینی و امره، جای روگانی و خدیرا رو در لیست UCL میگیرن! بنظر میرسه نشونه ای باشه از خرید نکردن یووه در ژانویه!

ENvvcUPWwAETi1S12.jpg

+ امیدوارم امره هم مثه لیخت اشتاینر خودش رو اثبات کنه و حداقل یه بازی رو مثه سوئیس اکسپرس برامون دربیاره. 25 سن بالایی برای جبران نیست... B)

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

لیست مرحله حذفی لیک قهرمانان اعلام شد. تنها تغییر یووه، جایگزین شدن کیلینی ( :worship:) با دمیرال ـه

• GioVanni Agnelli, mory, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خط نخوردن متوییدی ظلم ب نظام و ساختارهای فوتباله ظلم ب تمام کسانیه ک فوتبالیست نشدن و حقشون بوده
  • Orphée, mory و tecra از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

هر جور فکر میکنم هیچ تیمی بجز لیوپول مدعی چمپیونز لیگ نیست اونا هم خیلی وقته تو این فرمند و احتمال افتشون هست .
بایرن ،رئال، بارسا ،سیتی، پاریس هیچکدوم کیفیت قهرمانی و ترکیب قهرمان رو ندارند
حیفه این فرصتو از دست بدیم .

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ببینیم تو سی ال چ میکنه ...اگر یه سی ال بگیره و بره فحش هاش رو ب ستایش تبدیل میکنم ‌‌....ت سی ال لیون دیپای رو نداره ...وگرنه کارمون جلو لیونم سخت میشد ...یوووه امیدوارم قرعه های خوب بیفته مثلا اتلتیک لیور رو حذف کنه رئال من سیتی رو ....
  • Orphée, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
با نگاهی به عملکرد این فصل یووه تو اروپا، واقعا سخته پیدا کنیم که تیم این فصل نسبت به فصل قبل چه تغییری کرده. البته اگه قرار باشه توقع داشته باشیم که تیم حتما باید در مقایسه با فصل قبل تغییری داشته باشه یعنی باید عملکرد فصل قبل رو عملکرد بدی بدونیم که فکر نمیکنم اینجوری باشه؛ فقط همون مرحله آخر رو میتونیم بازی بد و دور از انتظاری از یووه بدونیم.

نحوه بازی تیم نسبت به فصل قبل واقعا تغییر خاصی نکرده و همچنان به همون شکل سابق بازی میکنیم. تفاوتا رو همچنان ستاره های تیم رقم میزنن. درسته ما الگری رو مربی دفاعی و ساری رو مربی تهاجمی میدونیم ولی خب تا این مرحله از بازی ها که هنوز تیم با تیم های مدعی روبرو نشده تیم الگری هم چندان دفاعی بازی نمیکرد، به اون شدتی که مثلا جلوی بارسا تو نیوکمپ بود. ساری البته به درستی ریسک نکرد و ایده هاش رو همون اول کار به تیم منتقل نکرد، چون تغییر دادن روشی که مدت هاست داره جواب میده یکم خطرناک به حساب میاد. البته ساری اینجا به اندازه ای محتاط عمل کرده که اصن فکر میکنیم تنها تغییری که توی تیم رخ داده اینه که به جای اینکه الگری بیاد یازده تای اصلیو انتخاب کنه، ساری یازده تارو انتخاب میکنه میفرسته داخل، وگرنه رویکرد تیم توی زمین همچنان مثل سابق هست.

یه سری تغییرات مثبتی هم توی تیم رخ داده و میتونیم بگیم این فصل مثل فصل قبل، نیمه های دوم بازیا رو وانمیدیم. حتی شاید این فصل توی بازیای چمپیونزلیگ بهترین بازی تیم رو توی نیمه دوم دیده باشیم. اما اون نکته منفی که قبلا هم داشتیم همچنان با تیم هست و اونم ضعف روی ضربات شروع مجدد و ارسال از کناره ها هست. روی همینا بود که اون بازی اول با اتلتیکو، برد 2-0 رو با 2-2 عوض کردیم، و این آخری با لیون رو هم روی ارسال از کناره گل خوردیم.

هیگواین این فصل جای مانژوکیچ رو توی ترکیب تیم گرفت و انصافا هم عملکرد قابل قبولی توی بازیای اروپایی ارائه داده. اون بازیایی که هیگواین به عنوان مهاجم اصلی بازی کرده خط حمله تیم نسبت به بقیه بازی ها منسجم تر عمل کرده.
هیگواین در حال حاضر خلاق ترین مهاجم تیم هست و دیگه به جای اینکه مثل قبل به چشم مهاجم گلزن تیم و امید اصلی گلزنی روش حساب شه، سعی میکنه به عملکرد بقیه مهاجما کمک کنه و تا اینجای کار هم موفق بوده.
دیبالا بهترین مهاجم تیم بود اما اون چیزی که تو ذوق میزنه عملکرد رونالدو هست که اصلا جالب به نظر نمیاد. هر بازی موقعیتای زیادی نصیب رونالدو میشه و نسبت به بقیه تمرکز بیشتری رو موقعیت سازی برای رونالدو هست، اما فقط 2 گل و 1 پاس گل همه اون چیزی بوده که رونالدو موفق به ثبتش شده. به جز بازی با لوکومتیو که تعویضش هم پر سر و صدا شد تمام بازیا رو کامل بازی کرده. رونالدو نتونسته انتظارات رو براورده کنه و تیم هم به خوبی رونالدو رو تغذیه نکرده. واقعا دلیلی که ما رونالدو رو خریدیم همون 2 گل جلوی بایرلورکوزن هست ؟

ساری خط هافبک های متفاوتی رو بکار گرفته و همچنان موفق نشده اون ترکیب ثابت هافبکش رو پیدا کنه. ترکیب (پیانیچ-خدیرا-متوییدی) ‌که همون ترکیب فصل قبل تیم هست اگه مصدومیتی پیش نمیومد ظاهرا قرار بود این فصل هم ترکیب اصلی تیم باشه اما ساری مجبور شد از ترکیبای دیگه ای مثل همین ترکیب ولی بنتانکور به جای خدیرا یا ترکیب هایی مثل ترکیب چهار نفره (ربیوت-پیانیچ-خدیرا-رمزی) یا (متوییدی-پیانیچ-خدیرا-برناردسکی) استفاده کنه.
بنظر خط هافبک های چهار نفره سیستم 4-3-1-2 ساری جواب نداد و ساری زود متوجه شد برناردسکی و رمزی اینکاره نیستن و جفتشون رو دیگه بجای بازیکن پشت دو مهاجم، به عنوان هافبک وسط بکار میگیره. یکی از چالش های این فصل یووه همین چیدمان هافبک ها هست.

این فصل که معلوم نیست تهش چی میشه! اما هر وقت اگه دوباره بخوان ادامه بدن فکر میکنم یووه واسه رستگاری تو این این فصل چمپیونزلیگ کار خیلی سختی در پیش داره با فرض اینکه حتی اگه بتونه از پس لیون هم بربیاد ...
  • Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال
Quarter-finals
1.
  • Man. City / Real Madrid

v

Juventus / Lyon

==========================
    2.
  • Leipzig

v

Atlético

=========================
    3.
  • Barcelona / Napoli

v

Bayern / Chelsea

==========================
    4.
  • Atalanta

v

Paris

=============================
نیمه نهایی
  • برنده مسابقه سید اول

v

برنده مسابقه سید سوم

برنده مسابقه سید دوم
    v
    برنده مسابقه سید چهارم

=============================

•  

Final
  • برنده مسابقه سید اول و سوم

v

برنده مسابقه سید دوم و چهارم

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

رونالدو جلو رئال    :trollo:    :troll insane:

یوونتوس آتلانتا    فینال   :violin:

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

ب شدت قرعه کشی سختی شد 

اونور جدول بدجور ب نفعشون شد 

ولی خب امیدواریم بازم چون بازیا تک بازی هستش و شاید فرجی شد 

البته با این فرض که لیون رو میزنیم

و مهمتر از همه اینکه محروم و مصدوم ندیم ، چون ساری نشون داده با تیم مصدوم قابلیت ابکش شدن شدید رو داره

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
قرعه جذابیه :1:
بریم بالا فقط
  • mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

امیدوارم بتونیم از پس لیون بر بیایم ...

شانس بایرن یا سیتی از سمت خودمون و اتلتیکو از سمت مخالف رو برای به فینال رسیدن بیشتر می دونم .

حیف که بازیها رو نمیشه با تماشاگر برگزار کرد ...

این که بازیها به شکل تک بازی برگزار میشن باعث جذابیت و کیفیت بالاترشون میشه .

• saeed-nedved, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی