پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

ممنون از فراز. به نظرم شرایط ذهنی و روانی خیلی تأثیر داره و مشخص بود که از این لحاظ خیلی تحت تأثیر قرار گرفته. دو تا اشتباه مرگبارش رو بعد خوردن گل اول انجام داد، جایی که روحیه ی تیم حریف برای کامبک مضاعف میشه و صلابت و روحیه تیمی که جلوئه تخریب میشه. سنش کمه و این طبیعیه. من مطمئنم غول خیلی خفنی تو دفاع میشه و همه رو مات و مبهوت می کنه.

تا دقیقه 60 کامل ازش راضی بودم، به جز اون صحنه ای که اینسینیه به آلان پاس داد که شوتش رو شزنی دفع کرد. اونجا بازم تو یارگیری جا موند و تو صحنه ضربه آلان فکر کنم ساندرو بود که از دور پرید توپ رو دفع کنه، ولی دلیخت تو موقعیت بهترفقط توپ رو نگاه کرد. اینا رو تو لیگ ایتالیا یاد می گیره.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اینم شرایطش ادامه دار باشه یکی از بدترین خرید های تاریخ نام میگیره !!!!
تو تیم ملیشم شدیدا افت کرده .

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تو پنالتی ک داد چندان مقصر نبود بدشانسی آورد اما متاسفانه مدافع متزلزلی نشون میده! نکته مثبت ماجرا اینه ک با اینکه خرابکاری میکنه اما تیمهاش میبرن! اون از بازی با ناپولی اینم از بازی هلند و آلمان! حداقل باعث میشه از نظر روحی داغون نشه!

کاری ب اینکه ده لیخت بعد از این میدرخشه یا ن ندارم اما فاز مدیرا رو نفهمیدم چرا این همه پول بالای بازیکنی دادن ک هر بازی خدا خدا کنیم سوتی نده ک مبادا بره تو پاچمون! واقعا نیاز مبرمی ب مدافع نداشتیم گزینه های ارزونتر با ریسک کمتر تو مارکت بودن...
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

ای اقا شما که از رسانه های انتی یوونتوسی و هوادارای بارسا و اینتر که بدبین تر و بد تر دارین راجب دلیخت قضاوت میکنید.

دلیخیت یکی از خاص ترین انتقالات تاریخ بوده بنا به دلایل که همه ما میدونیم

معمولا خیلیا منتظرن با کوچیک ترین اشتباه از سوی دلیخت کتاب بنویسن و نابودش کنن

دلیخت قطعا تا 6 هفته دیگه اینقدر عالی کار خواهد کرد که دهان همه رو خواهد بست

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ثابت هلنده و داره ثابت یووه میشه با 19 سال چی بشه واااای ......خیلیم دوس داشتنیه 

یک دفاع هر چقدرم خوب باشه از 27 دفاع خوب میشه راموس رو یادتون بیاد از چ سنیی اینقدر خوب شد ....

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

کدوم قضاوت از طریق شبکه ی آنتی یوونتوسی ؟؟؟؟؟
از دقیقه 70 به بعد بازی رو دیدم . یه پنالتی داد ، یه آفساید گیری اشتباه داشت که گرنابری تک به تک شد و نتونست گلش کنه .
دو تا زیر توپم زد که میتونست پاس بده .
کل اینا تو بیست دقیقه اتفاق افتاد .

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال

- هر بازیکنی دوران افت داره.

دلیخت همیشه اینجوری نبوده که، واقعا فکر میکنید بوده ؟!

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

منم دارم میگم دیگه ، اگه فرم فعلیش ادامه دار باشه ، خیلی سخته بتونه خودشو جمع جور کنه ،

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
@GioVanni Agnelli

مشکل اینه من الان نمیتونم بدرستی قضاوت کنم چون بازی های کامل کمی ازش دیدم ، الگری که تیمش تیم نبود حمله کنه و دفاع آژاکس محک بخوره .
چند بازی کامل و در حد چند کلیپ و تبلیغات ازش بازی دیدیم ولی قطعا اینهمه مانور و جایزه به خاطر چند جرقه نبوده ولی یک موردی توی بازیش هست .
اون تعصب و جنگندگی و نداره و در اکثر صحنه ها مهاجم و ول میکنه و روی گل اول و سوم مقابل ناپولی خوردیم در یارگیری کاملا اشتباه کرد . یکم زمان بگذره و بیشتر بازی کنه بهتر میشه در موردش نظر داد ، من حتی بازی دمیرالم که اینقد ازش تعریف میشه ندیدم . امیدوارم نا امیدمون نکنند .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

@GioVanni Agnelli

مشکل اینه من الان نمیتونم بدرستی قضاوت کنم چون بازی های کامل کمی ازش دیدم ، الگری که تیمش تیم نبود حمله کنه و دفاع آژاکس محک بخوره .
چند بازی کامل و در حد چند کلیپ و تبلیغات ازش بازی دیدیم ولی قطعا اینهمه مانور و جایزه به خاطر چند جرقه نبوده ولی یک موردی توی بازیش هست .
اون تعصب و جنگندگی و نداره و در اکثر صحنه ها مهاجم و ول میکنه و روی گل اول و سوم مقابل ناپولی خوردیم در یارگیری کاملا اشتباه کرد . یکم زمان بگذره و بیشتر بازی کنه بهتر میشه در موردش نظر داد ، من حتی بازی دمیرالم که اینقد ازش تعریف میشه ندیدم . امیدوارم نا امیدمون نکنند .

من از جملتون که میگید که تعصب و جنگندگی قبلا رو نداره وام میگیرم و حمایتتون میکنم  واقعا اگر دلیخت نخواد با تمایلش بازی و جنگنده نشون بده با اون به هیچ جا نمیرسیم .داخل اژاکس مث کنه بود ول کن مهاجما نبود ، داخل ضربات کرنر هم وحشیانه تر میومد واسه توپ ولی الان داریم یچیز دیگه میبینیم ، امیدوارم که همون چیزی باشه که همه ازش انتظار داشتن .

البته اینکه هنوز بازیه زیادی ندیدیم ازش و نمیشه قضاوت کرد هم کاملا درسته .

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بدجور رفته تو پاچمون.  بدجور ...

قشنگ یار دوازده م حریفه

• Aminvo از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

^به نظرم عملکرد امشبش خیلی خوب بود اتفاقا.

گل اول رو که بنتانکور یارگیری کرده بود ساویچ رو.

رو گل دوم هم که دو متری فاصله داشت نسبت به محل فرود توپ و متوئیدی و فکر کنم رمزی باید درگیر میشدن.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

فکر میکنم امیدوار کنندس . تو این چند بازی پله پله پیشرفت کرده و بازیه بعد هم قطعا پیشرفت خواهد کرد .

• mory, MaMpIeRo, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

^به نظرم عملکرد امشبش خیلی خوب بود اتفاقا.

گل اول رو که بنتانکور یارگیری کرده بود ساویچ رو.

رو گل دوم هم که دو متری فاصله داشت نسبت به محل فرود توپ و متوئیدی و فکر کنم رمزی باید درگیر میشدن.

گل دوم شاهکار متیودی بود مثل شلغم تماشاچی بود

• Aminvo, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4141 ارسال

ما از سال سوم به بعد شاهد فروش این بازیکن خواهیم بود.

• Aminvo, Signora Omicidi, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال

- به مرور داره خودش رو تثبیت میکنه، امیدوارم دهن آرش رو هم ببنده :nish:

دلیخت داره جو یووه رو میپذیره و باهاش کنار میاد، روحیه جنگنده و سرکشی که داره اینجا هم داره خودش رو نشون میده.

از موافقان خرید دلیخت هستم و مطمئن هستم که در آینده به یک ستون غیر قابل انکار در ترکیب دفاعی تیم تبدیل میشه.

تنها حسرتی که دارم اینه که دوست داشتم بازی های بیشتری رو با کیه لینی انجام میداد. بخصوص برای شروع که خیلی مهم ـه.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sh4654

sh4654

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
هر بازی داره بهتر از بازیه قبلی میشه ، فک کنم بعده نیم فصل بشه به عنوانه یه ستون تو تیم به حساب اوردش
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

یکم رو پاساش باید کار کنه بنظرم، یا خیلی زمینیه و یواش پاس میده که به یار نمی‌رسه یا بی دقت که به اوت میره یا میرسه به تیم حریف.

تو این چند بازی البته بهتر و بهتر شده :8:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: از هرکی گذشت ، از دلیخت نمیشه گذشت :8:  دیشب واقعا موقعیت هایی رو بازیکنای تیم مقابل میگرفت که اگر اینطور نمیکرد امکان داشت تیم تو وضعیت های بحرانی قرار بگیره. بی شک بازیکن بی نظیریه فقط امیدوارم تعصبش صرفا واسه یووه باشه و اسطوره بشه :2:

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

قبل از اینکه این ویدئو رو ببینم فکر می کردم دلیخت تو بازی با اینتر خیلی خوب کار کرده  :fp: 

https://www.youtube....h?v=FEqfSJY5CkY

• mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی