پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
قطعا بهترین مدافع ده سال آینده فوتباله ولی براش زود بود فیکس شدن
بهرحال حال فقط ۱۹ سالشه و طول میکشه آداپته شدنش
بالاخره باید یه فرقی بین ذهنیت یه بازیکن ۱۹ ساله و ۳۴ ساله باید باشه دیگه
مهمترینش شاید همین عصبانیت و خود سرزنش گریه که باعث شد روحیش خراب شه و سوتیای بعدی رو هم بده
  • Orphée, mory, Atomic Ant و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

بدشانسه که باید کنار بونوچی ترکیب دفاعی تیم رو شکل بده! کافی بود با کیه لینی چند تا بازی رو تجربه کنه تا خیالمون از قرص شدنس راحت بشه!

واقعا دوست دارم زوج دمیرال-دلیخت رو ببینیم. دمیرال بونوچی هم ترکیب بهتری از دلیخت بونوچیه! بونوچی خودش یه رهبر محکم کنارش میخواد و اصلا در حد این وظایف و رل ها نیست!

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
کاکائویی بود عملکردش !
ولی دیگه بدتر از کولیبالی بود یعنی ؟
  • Orphée, mory, Atomic Ant و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

به نظرم اصلا پیش بینی نمی کرد در این بازی فیکس باشه و براش غیر منتظره بود ...

همونطور که دوستان اشاره کردند هنوز اون ذهنیت پخته رو پیدا نکرده .

امیدوارم دوباره بهش میدون بدن ...مضطرب بود و همین اعتماد به نفس لازم رو ازش گرفته بود .

• GioVanni Agnelli, Orphée, Atomic Ant و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

بحث 145 میلیون پوله که روش سرمایه گذاری شده. یه نمایش قدرت از طرف یووه که هر کسیو بخواد میتونه بخره...

نیمۀ اول خیلی خوب بود ولی نیمۀ دوم کُند و خسته نشون داد، شاید بخاطر عدم هماهنگی و تله پات نبودن با بونوچ. امیدوارم ساری کار رانیری وار انجام نده و نیمکت نشینش نکنه چون مناعت طبعش مثه کریشیتو نابود میشه...

یادمون باشه که هر جاییم میتونست بره ولی یووه رو انتخاب کرد. فقط این بند آزادسازیش رو اعصابه و مثه یه حق خرید برای باشگاه های بزرگه. نباید زیر بارش میرفتیم...

• mory, Atomic Ant, GG.B1 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

باو چه خبرررره ، دلیخت 19 سالشه فقد . دلیخت همیشه تو با بچه مچه ها میگشته . الان اومده تو یه تیمه اسم و رسم دار و داره با بزرگا میچرخه معلومه که نمیتونه درجا خودشو سازگار کنه تو تیمی که بازیکنایی توش وجود دارن که صدبرابر سنگین تر و مقتدر تر از اون هستن ، دلیخت تا اخر این فصل بهترین میشه تو دفاع فقط وقت میخواد. وقت میخواد تا با بزرگای محل بگرده و به خوده واقعیش برسه . همین

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
چنتا نکته در مورد بازیش وجود داره

اول اینکه به شدت بی تجربه و خام هست و هنوز اصول اولیه ی مواجهه با توپ های ارسالی رو هم در مواردی نمیدونه، به غیر از دو صحنه ای که روی گل ها تاثیر مستقیم داشت یه مورد دیگه روی توپ ارسالی مضطربانه فقط مسیر توپ رو دنبال کرد که از کنار دروازه بره بیرون در حالی که اگر بازیکن ناپولی فقط چند سانت جلوتر بود گل چهارم رو هم میخوردیم

مورد بعدی اینکه دیشب به شکل عجیبی کند بود، یعنی کاملا سنگین بود و خیلی با سرعت پایینی میدویید و جا میموند رسما، روی گل دوم دیدیم که کاملا جا موند و نتونست خودشو به موقعیت مناسب برای قطع مسیر توپ برسونه و کلا توی قدم های آخر دیگه بیخیال رسیدن به موقعیت درستش شد و در نبودش گل رو خوردیم، در کل اگر واقعا اینقدر کند باشه که ضرر بزرگی بابت خریدش متحمل شدیم

از لحاظ هماهنگی هم هنوز از صفر چند لول پایینتره و باید حالا حالاها شاهد خرابکاریها و جاگیری های غلط اش و به فنا دادن هاش باشیم تا در درازمدت بتونه خودش رو با زوجش هماهنگ کنه

البته این نکته رو هم باید اذعان کرد که با توجه به اینکه دیشب اصلا جنگنده و درگیر نشون نداد کلا گزینه ی خوبی برای جانشینی کیلینی نیست و بیشتر مناسب جانشینی بونوچی هست و بازیکنی با فاکتورهای دمیرال رو برای پر کردن جای خالی جورجو مناسبتر میدونم و شاید دیشب هم دمیرال گزینه ی بهتری برای بازی کردن بود و اگر بود ممکن بود وضعیت کاملا متفاوت بشه

در کل یک مقدار فریب هایپی که شده بود رو خوردیم و بابت قیمتش کلاه گشادی سرمون رفت و یک پنجره ی نقل و انتقالات کامل رو فداش کردیم، بقول فراز خریدش بیشتر همون نمایش قدرت بود تا رفع نیاز تیم و در حال حاضر هم این قیمت بالاش هست که باعث شده به دمیرال ترجیح داده بشه

به هر شکل، هنوز ۱۹ سالشه و نباید انتظار بارتزالی بودن ازش داشت، این رقم ترانسفر بالا اش هست که انتظارات رو بیش از حد بالا برده
  • Orphée, mory, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

چیزی که در مورد ده لیخت نگران کننده اس اینه که اشتباهات خیلی مرگباری داره  :fp: بازی دیشب رو که می دیدم به این فکر می کردم که اگر دفاع رو هلندی ها اینطوری آموزش دادند واقعاً در زمینه ی دفاعی افتضاح هستند. من کاملاً درک می کنم که سن کمی داره و بازی اولش بود و ... ولی با این اشتباهاتی که من از "کاپیتان" سابق آژاکس دیدم، وای به حال بقیه ی مدافع های اون تیم. فارغ از اینکه مستقیم یا غیر مستقیم روی هر سه گلی که خوردیم نقش داشت، فقط کافیه دقیقه ی 13 بازی رو ببینید که چطوری با یارگیری مبتدیانه فابین رویز رو در شش قدم خودی به حال خودش رها کرد. شانس آوردیم اینسینیه بهترین گزینه رو برای پاس انتخاب نکرد.

پتانسیل بسیار خوبی داره ولی مشخصه آموزش صحیحی در دفاع کردن نداشته. فکر می کنم یه مدت طول می کشه که اگر واقعاً الماس هم هست، توسط یک ایتالیایی تراش بخوره. جا داره تقدیر کنم از کیه لینی که وقتی نیست بیشتر ارزشش رو می فهمیم. کیه لینی قطعاً کلاسیک ترین دفاع وسط حال حاضر دنیاست. 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

سوای این که هنوز اتفاقی نیفتاده و هنوزم همون مدافع مستعد قبله اومدم یه اصلاح بکنم .
قبلا فکر می کردم روی دو تا گل مقصر بود ولی الان خلاصه رو دیدم ، هر سه تا گل به خاطر اشتباه خودش بود .
گل اولم مانولاس یار دلیخت بود و ولش کرد .
گل دوم هم معلوم نبود داشت چیکار میکرد .
گل سومم که یار مستقیمش توپو کرد تو گل ، سوای دادن خطا

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سه سال روگانی بازی کرد یک صدم درصد پیشرفت نکرد دلیخت تو اولین بازی و مهم ترین بازی این فصل عالی بود ....فقط رو گل دوم مقصر بود و همون بازیکنی میشه ک میخوایم مشکل بونوچیه ک گاهی دیوانه کننده میشه ...هنوز دمیرال هم هست ک جووون

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مشکل اینجاست که یوونتوس جای تجربه کردن نیست، این تا بخواد بزرگ شه درجا تیمای دیگه میخرنش، الانم که هر بازی داره گند میزنه، واقعاً مشکل از پاراتیچی بود که رفت اینو خرید، اشتباه فاجعه باری کرد، همون روز اولی که اومد گفم با این استایل و با این قیافه، هیچ بازیکنی تو طول تاریخ تو یووه خوب کار نکرد

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران

نیمۀ اول خیلی خوب بود ولی نیمۀ دوم کُند و خسته نشون داد

برام همین موضوع خیلی تعجب آور بود ، عملا کم آورده بود و نای دویدن نداشت .

اول اینکه به شدت بی تجربه و خام هست و هنوز اصول اولیه ی مواجهه با توپ های ارسالی رو هم در مواردی نمیدونه، به غیر از دو صحنه ای که روی گل ها تاثیر مستقیم داشت یه مورد دیگه روی توپ ارسالی مضطربانه فقط مسیر توپ رو دنبال کرد که از کنار دروازه بره بیرون در حالی که اگر بازیکن ناپولی فقط چند سانت جلوتر بود گل چهارم رو هم میخوردیم

مدافع میانی باید در کنار مهاجم باشه یا کمی عقب تر از مهاجم باشه به خصوص در ارسال ها و ضربات آزاد . اگر مهاجم پشت سر مدافع باشد ، مدافع نمیتواند حرکت مهاجم را بداند و عملا یارگیری را باخته است . به خاطر این اشتباه بسیار مهلک ، دلیخت مسیر توپ و دنبال میکرد تا بتونه توپ و دفع کنه ولی متاسفانه کم آورد و گل خوردیم . روی گل اول و گل سوم که خوردیم ، متاسفانه این اتفاق افتاد .

چیزی که در مورد ده لیخت نگران کننده اس اینه که اشتباهات خیلی مرگباری داره :fp: بازی دیشب رو که می دیدم به این فکر می کردم که اگر دفاع رو هلندی ها اینطوری آموزش دادند واقعاً در زمینه ی دفاعی افتضاح هستند. من کاملاً درک می کنم که سن کمی داره و بازی اولش بود و ... ولی با این اشتباهاتی که من از "کاپیتان" سابق آژاکس دیدم، وای به حال بقیه ی مدافع های اون تیم. فارغ از اینکه مستقیم یا غیر مستقیم روی هر سه گلی که خوردیم نقش داشت، فقط کافیه دقیقه ی 13 بازی رو ببینید که چطوری با یارگیری مبتدیانه فابین رویز رو در شش قدم خودی به حال خودش رها کرد. شانس آوردیم اینسینیه بهترین گزینه رو برای پاس انتخاب نکرد.

برای منم دلایلی مانند اینکه جوون هست ، قابل درکه ولی قابل قبول نیست :دی چی گفتم اصلا :دی
مدافعی که کاپیتان آژاکس بوده و توی تیم ملی کنار ون دایک بازی کرده و نسبت به سنش بازی ها و میدان مهم و سختی دیده اینطور کم آوردن و اشتباه مهلک در یارگیری و ول کردن مهاجمین حریف ، نگران کننده است .
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

برای منم دلایلی مانند اینکه جوون هست ، قابل درکه ولی قابل قبول نیست :دی چی گفتم اصلا :دی
مدافعی که کاپیتان آژاکس بوده و توی تیم ملی کنار ون دایک بازی کرده و نسبت به سنش بازی ها و میدان مهم و سختی دیده اینطور کم آوردن و اشتباه مهلک در یارگیری و ول کردن مهاجمین حریف ، نگران کننده است .

بازی داخل ایتالیا همیشه فرق داشته با بقیه لیگ ها ، نمیشه تجربه های گذشتشو مقایسه کرد با الان . یووه بازیکنایی داره که خیلی سایه اشون سنگین تر از دلیخته و همین یکم زمان میبره تا دلیخت سازش کوک شه

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یعنی یه جوری رید که دارند بواتنگ رو میارند !!!!

حالا یه بازی خراب کرده ، نچسبونیدش به نیمکت دیگه !!!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

من هنوز درک نمیکنم چرا میگید مستعده !! کجاش مستعده این ! پوگبا رو تو 19 سالگی همه یادشونه ! اون مستعد بود نه این ! بازیکنی که استعداد داره وقتی که حتی راه میره مشخصه ! ده لیخت تا حالا هر چی بازی کرده یه گندی زده ، حتی تو بازی های دوستانه که فشار و استرس کمتره هم فاجعه بوده ! دیروز اصلا درگیر نمیشد ، هیچ بازیخونی ازش ندیدم هیچ قطع توپی نداشت حتی هیچ تکلی هم نزد ! 

هنوزم درک نکردم چی تو سر پاراتیچی بود که از ایتالیا بلند شد رفت هلند دفاع 90 میلیونی اورد !!!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

@فرهاد  مستعده چون تا نیم ن

من هنوز درک نمیکنم چرا میگید مستعده !! کجاش مستعده این ! پوگبا رو تو 19 سالگی همه یادشونه ! اون مستعد بود نه این ! بازیکنی که استعداد داره وقتی که حتی راه میره مشخصه ! ده لیخت تا حالا هر چی بازی کرده یه گندی زده ، حتی تو بازی های دوستانه که فشار و استرس کمتره هم فاجعه بوده ! دیروز اصلا درگیر نمیشد ، هیچ بازیخونی ازش ندیدم هیچ قطع توپی نداشت حتی هیچ تکلی هم نزد ! 

هنوزم درک نکردم چی تو سر پاراتیچی بود که از ایتالیا بلند شد رفت هلند دفاع 90 میلیونی اورد !!! 

...مستعده چون با این سن ب تیم ها هایی در لیگ قهرمانا مثل  یووه و تاتنهام  گل زده و تا نیم نهایی پیش رفته مستعده چون برناردسکی رو کاملا مهار کرده بود . مستعده چون فلان تا قیمتش بود و همه میخواستن پوگبا  تا بازی کرد تا بهش اروم اروم تکیه شد اونم کنار ویدال و پیرلو ...

من کاملا دلیخت رو میپسندم و میدونم ازش چی در میاد بونوچی زو یادتون نمیاد چی بود؟؟  دفاع کار سختی رو داره با کوچیکترین اشتباه تیم ب فنا میره ....دلیخت ثابت خواهد کرد چ بازیکنی خواهد شد .

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

.

مدافع میانی باید در کنار مهاجم باشه یا کمی عقب تر از مهاجم باشه به خصوص در ارسال ها و ضربات آزاد . اگر مهاجم پشت سر مدافع باشد ، مدافع نمیتواند حرکت مهاجم را بداند و عملا یارگیری را باخته است . به خاطر این اشتباه بسیار مهلک ، دلیخت مسیر توپ و دنبال میکرد تا بتونه توپ و دفع کنه ولی متاسفانه کم آورد و گل خوردیم . روی گل اول و گل سوم که خوردیم ، متاسفانه این اتفاق افتاد .

صحنه ای که گفتم با مهاجم فاصله داشت و اصلا بحث یارگیری نبود و به تصور اینکه مهاجم به توپ نمیرسه توپ رو رها کرد در حالیکه اون توپ رو بی تجربه ترین مدافعین هم دور میکردن اما ایشون فقط ترسید و قفل کرد
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

sh4654

sh4654

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
دقیقا قفل کرده بود ، من خودم به شخصه همچین تجربه ای دارم در ابعاد خیلی خیلی کوچیکتر ، به دلیل فشار زیاد عصبی ماهیچه از حالت کنترل ۱۰۰٪ خارج میشن
دلیلشو متوجه نمیشم ولی ، از یه طرف بازیکنیه که تو تیم ملیش یه وزنه سنگین حساب میشه تو باشگاه قبلیشم لیدره تیم بوده
از طرفه دیگه هم فقط ۲۰ سال سن داره
به نظره من ما نباید به دید یه سوپر استار به دلیخت نگاه کنیم در حال حاضر ، دلیخت یه بازیکنه خیلی مستعد هست نه یه سوپر استار ولی ما به اندازه یه سوپر استار واسش هزینه کردیم
کلا پارادوکسه قضیه
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

به نظرم کادر فنی باید به دمیرال بازی میداد چون با جو سری آ آشناتر بود و سن و سال بیشتری داره ... دلیخت ذهنش خیلی مشوش بود استرس خیلی بالایی داشت . این بازی هم یک سوپر بازی بود . امیدوارم نا امیدمون نکنه ...

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

نمیخوام عملکردشو توجیه کنم و میدونم که برا فرصت دادن زیادی گرونه و اگه اینکاره ست، باید تو همچین بازیهایی بدرخشه نه لچه و کیه وو ولی این موارد رو هم یادمون نره خدایی نکرده :

- اولین بازیش بود...

- در مقابل خط حمله ای چون ناپولی قرار گرفته بود...

- برای اولین بار با بونوچی یه زوجو تشکیل داده بود...

- تو اولین بازیش برا هلند هم گند زده بود...

- برای اولین بار داشت تو یه لیگ خارجی بازی میکرد...

- هم پستی امتحان پس داده ش در تیم مفابل (کولیبالی) تو همین بازی گل بخودی زد...

- زبون دلیخت و بونوچ متفاوته...

:174:

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی