پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

اشتباهات فردی ده لیخت چون تاثیر گذاری زیادی داشتن به نظرم توی چشم هستن ولی به نظرم در این چند بازی اخیر خیلی بهتر از بونوچی ظاهر شده.

به نظرم مشکل خط دفاعی تیم بونوچی هست، اصلا نتونسته خط دفاعی تیم را مدیریت کنه و با اشتبهاتی هم که داره دو بازیکن کنارش را به دردسر انداخته.  ده لیخت بسیار بد شانس بود که مجبور بود کنار بونوچی بازی کردن را تجربه کنه به جای اینکه از کسی مثل کیلینی بازی کردن را یاد بگیره. 

ضمن اینکه ساختار خط هافبک در زمان دفاع را اصلا نیم پسندم و به نظرم اصلا سازماندهی مناسبی در خطا هافبک در زمان دفاع نداریم، ضمن اینکه آرایش خط هافبک حتی برای ضد حمله زدن هم در زمان دفاع خوب نیست. 

ده لیخت باید پیشرفت کنه و من از مخالفان چنین خریدی بودم و هستم، ولی حالا که خریدیم به خاطر قیمتش نباید انتظار داشته باشیم خیلی بهتر از بونوچی باشه، همین که عملکرد بهتری در سه بازی اخیر نسبت به مدافعی با تجربه بونوچی داشته به نظرم خوب هست.

در خصوص دستمزد ده لیخت به نظرم مدیران اشتباه بزرگی مرتکب شدن و دادن 12 میلیون به یک بازیکن با این سطح تجربه اشتباه بود.

منم با دوستمون موافقم .فکر میکنم اگر دلیخت کنار دمیرال بازی داده بشه خیلی بهتره تا بونوچی . بونوچی توپ های خودشو بعضا واگذار میکنه به دلیخت .

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

به نظرم مشکل خط دفاعی تیم بونوچی هست، اصلا نتونسته خط دفاعی تیم را مدیریت کنه و با اشتبهاتی هم که داره دو بازیکن کنارش را به دردسر انداخته.  ده لیخت بسیار بد شانس بود که مجبور بود کنار بونوچی بازی کردن را تجربه کنه به جای اینکه از کسی مثل کیلینی بازی کردن را یاد بگیره. 

به نظرم خروجی های یووه باید دیشیلیو و بونوچی باشن .

بونوچی همون فصل اول کونته اگر اشتباه نکنم که ۱۷ گل خورده در لیگ داشتیم قشنگ رو نصف گلایی که خوردیم حضور قهرمانانه ای داشت .

بونوچی هم خوش شانس بود با کونته کار کرد ، هم کنار بارتزالی و کیلینی کار کرد ، هم اینکه یووه اینقد باهاش کنار اومد .

معدن سوتی و اعصاب خوردیه ، هنوزم همینه . روی اکثر گل ها غیر مستقیم یا مستقیم اثر داره .

بازی با آژاکس همین دلیخت و مارک نکرد و گل خوردیم و حذف شدیم .

اگر واقعا بخوام روش زوم‌ کنم‌دخیلی صحنه ها هست که با جا موندنش ، مارک نکردن و ... مدافع کناریش و به زحمت میندازه 

واقعا جوکه که باشگاه میلان با اون تاریخ و افتخار ، بونوچی گرونترین خریدشونه  :1:

بی دلیل نیست میلان به این حال و روز افتاده و همچنان درجا میزنه  :1:

فشار نبود کیلینی افتاده رو دوش دلیخت نه این بشر ، یووه باید یک فکر اساسی برای بونوچی بکنه .

کالدارا فدای این شد ، هیچ‌ چیز اینقد من و عصبی نمیکنه . 

همون کالدارا و روگانی و‌ بازی میدادیم ، حالا سوتی هم میدادن اینقد ناراحتی نداشت .

دلیخت با این مبلغ و بونوچی با سن دایناسور ، مطمئن نیستن و این روی اعصابه .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اشتباهات فردی ده لیخت چون تاثیر گذاری زیادی داشتن به نظرم توی چشم هستن ولی به نظرم در این چند بازی اخیر خیلی بهتر از بونوچی ظاهر شده.

ضمن اینکه ساختار خط هافبک در زمان دفاع را اصلا نیم پسندم و به نظرم اصلا سازماندهی مناسبی در خطا هافبک در زمان دفاع نداریم، ضمن اینکه آرایش خط هافبک حتی برای ضد حمله زدن هم در زمان دفاع خوب نیست. 

ده لیخت باید پیشرفت کنه و من از مخالفان چنین خریدی بودم و هستم، ولی حالا که خریدیم به خاطر قیمتش نباید انتظار داشته باشیم خیلی بهتر از بونوچی باشه، همین که عملکرد بهتری در سه بازی اخیر نسبت به مدافعی با تجربه بونوچی داشته به نظرم خوب هست.

در خصوص دستمزد ده لیخت به نظرم مدیران اشتباه بزرگی مرتکب شدن و دادن 12 میلیون به یک بازیکن با این سطح تجربه اشتباه بود.

:speechless:  :speechless:

میشه توضیح بدی چیجوری عملکرد بهتری از بونوچی داشته؟ 

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

^^^^^

واقعا توضیح دادنش به حالتی غیر از گرافیکی خیلی سخت هست. فقط روی تصویر و با توجه به حرکت بازیکنان میشه نشون داد اشتباهات جا به جایی بونوچی و حتی اشتباهات فردی که انجام میده، مثل اشتباهای که در مقابل لوکوموتیو داشت و دریبل بسیار بدی که خورد.

تنها ابزاری که در حال حاضر برای مقایسه عملکرد این دو بازیکن می تونم داشته باشم rate این دو بازیکن در سایت های فوتبالی هست. 

لچه                  لوکوموتیو                    بلونیا                 اینتر                لورکوزن      اسپال     

بونوچی :          6.4                      6.5                         6.2                6.4                 7.2           6.7

ده لیخت            6.2                     6.8                         6.7                6.3                 7.2            7.2

این 6 بازی آخری هست که در صفحه یوونتوس تویwhoscored هست.  همونطور که می بینید به غیر از بازی لچه و اینتر از دیدگاه اهالی فوتبال ده لیخت عملکرد بهتری نسبت به بونوچی در این 6 بازی داشته با این تفاوت که یکی 20 ساله هست و دیگری 32 دو ساله و باید رهبر خط دفاع باشه. می تونید سایت های دیگر هم چک کنید، حدودا امتیاز ها مشابه و یا حداقل اختلاف مشابه هست. 

می بخشید که واقعا زمان اجازه نمیده تصاویر را جدا کنم و حداقل از دیدگاه خودم بازی بونوچی را تحلیل کنم. ولی به نظر من بونوچی با نوع بازیش مخصوصا زمانی که به عنوان رهبر خط دفاعی محسوب میشه بازیکن کناریش را به دردسر میندازه، سال های سال این کیلینی و بارتزالی بودند که ایشون را هدایت می کردند. همین الان هم اگراشتباهات ده لیخت را انجام داده بود مطمئن هستم که دقیقا مثل ده لیخت اعتماد به نفسش را از دست می داد و اشتباهات سریالی زیادی مرتکب می شد. همونطور که در میلان این اتفاق براش افتاد. 

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

دلیخت شانس اوورد اومد یووه اگر هر تیمی به غیر یووه رفته بود الان زیر فشار خورد شده بود

از بالا تا پایین باشگاه دارن ازش حمایت می کنن ساری حتی حاضر نیست بزارتش رو نیمکت 

امیدوارم اگر به مدافع خوبی تبدیل شد این لحظات رو فراموش نکنه و نخواد تا غارسا شنا کنه

• mory, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

·         « کاسه را کاشی (کاشونی)می‌شکنه، تاوانش را قمی میده . »

ده لیخت پشت سر هم و بی وقفه خرابی میکنه اونوقت از بونوچی انتقاد میشه!!!! :fp: 

• GioVanni Agnelli, mory, فرهاد و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

چند ماه قبل :

736r_untitled.png

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

^^^^^

واقعا توضیح دادنش به حالتی غیر از گرافیکی خیلی سخت هست. فقط روی تصویر و با توجه به حرکت بازیکنان میشه نشون داد اشتباهات جا به جایی بونوچی و حتی اشتباهات فردی که انجام میده، مثل اشتباهای که در مقابل لوکوموتیو داشت و دریبل بسیار بدی که خورد.

تنها ابزاری که در حال حاضر برای مقایسه عملکرد این دو بازیکن می تونم داشته باشم rate این دو بازیکن در سایت های فوتبالی هست. 

لچه                  لوکوموتیو                    بلونیا                 اینتر                لورکوزن      اسپال     

بونوچی :          6.4                      6.5                         6.2                6.4                 7.2           6.7

ده لیخت            6.2                     6.8                         6.7                6.3                 7.2            7.2

این 6 بازی آخری هست که در صفحه یوونتوس تویwhoscored هست.  همونطور که می بینید به غیر از بازی لچه و اینتر از دیدگاه اهالی فوتبال ده لیخت عملکرد بهتری نسبت به بونوچی در این 6 بازی داشته با این تفاوت که یکی 20 ساله هست و دیگری 32 دو ساله و باید رهبر خط دفاع باشه. می تونید سایت های دیگر هم چک کنید، حدودا امتیاز ها مشابه و یا حداقل اختلاف مشابه هست. 

می بخشید که واقعا زمان اجازه نمیده تصاویر را جدا کنم و حداقل از دیدگاه خودم بازی بونوچی را تحلیل کنم. ولی به نظر من بونوچی با نوع بازیش مخصوصا زمانی که به عنوان رهبر خط دفاعی محسوب میشه بازیکن کناریش را به دردسر میندازه، سال های سال این کیلینی و بارتزالی بودند که ایشون را هدایت می کردند. همین الان هم اگراشتباهات ده لیخت را انجام داده بود مطمئن هستم که دقیقا مثل ده لیخت اعتماد به نفسش را از دست می داد و اشتباهات سریالی زیادی مرتکب می شد. همونطور که در میلان این اتفاق براش افتاد. 

100% این ریتینگا اشتباست شکی نکن، برو از سایت های تخصصی یووه ببین، از سایت https://www.juvefc.com/playerratings/

ده لیخت: 5.5, 6, 6.5, 6.0

بونوچی: 6, 6, 7, 6.5

این سایت کاملاً برتری رو نشون میده، بابا دیگه از روزم روشن تره ده لیخت هر بازی داره تیم رو با .. میده ، داریم راجبه چی بحث میکنیم

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

سایت whoscored جهانیه و بیشتر رسانه های ورزشی دنیا بهش استناد می کنن  ولی سایت juvefc یه سایت هواداریه که کمتر جایی ممکنه قابل استناد باشه

تو بازی قبلی واقعا بدشانس بود که توپ به دستش خورد و چون سابقه داشت سوژه هوادارا شد وگرنه در صدم ثانیه توپ چرخید سمتش و هرکس دیگه ای بود ممکن بود هند کنه

از نظر من هندش تو بازی اینتر و بولونا شاید قابل پیشگیری بود ولی این یکی نه

گلی هم که از لوکوموتیو خوردیم شاید می تونست بهتر هد بزنه ولی مقصر اصلی گل بونوچی و کواد بودن که به جای یه تکل یا مارک صحیح لنگ پرت کردن سمت طرف! و بازیکن درجه سه لوکوموتیو به راحتی با دروازبان تک به تک شد

مشکلش در حال حاضر همونطور که بچه ها گفتن کمبود اعتماد به نفسه که هر اشتباه نصفه نیمه ای ممکن رو کل بازیش تاثیر بگذاره. این رو تو بازی با اینتر میشد خوب دید که جلو لوکاکو استرس داشت که نکنه دریبل بخوره

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

علیرضا شاید نداره

دلیخت هد رو کاملا اشتباه رفت 

بعدشم بونوچی و دوستان هم ضعیف بودن

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایشون در هر صورت هندشو انجام میده فقط بستگی ب داورش داره ک پنالتی بگیره یا ن!
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
قطعا پنالتی بود !!!!!
  • mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

امیدوارم با این گل برگرده

• saeed-nedved, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

سایت whoscored جهانیه و بیشتر رسانه های ورزشی دنیا بهش استناد می کنن  ولی سایت juvefc یه سایت هواداریه که کمتر جایی ممکنه قابل استناد باشه

تو بازی قبلی واقعا بدشانس بود که توپ به دستش خورد و چون سابقه داشت سوژه هوادارا شد وگرنه در صدم ثانیه توپ چرخید سمتش و هرکس دیگه ای بود ممکن بود هند کنه

از نظر من هندش تو بازی اینتر و بولونا شاید قابل پیشگیری بود ولی این یکی نه

گلی هم که از لوکوموتیو خوردیم شاید می تونست بهتر هد بزنه ولی مقصر اصلی گل بونوچی و کواد بودن که به جای یه تکل یا مارک صحیح لنگ پرت کردن سمت طرف! و بازیکن درجه سه لوکوموتیو به راحتی با دروازبان تک به تک شد

مشکلش در حال حاضر همونطور که بچه ها گفتن کمبود اعتماد به نفسه که هر اشتباه نصفه نیمه ای ممکن رو کل بازیش تاثیر بگذاره. این رو تو بازی با اینتر میشد خوب دید که جلو لوکاکو استرس داشت که نکنه دریبل بخوره

یه پیشنهادی دارم کلاً شما زیاد تو فکر نباش، قرار شده تا دلیخت تو تیم جا بیفته فعلا هر چقدر هند کنه داورا پنالتی نگیرن

• Aminvo, tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب از نظر تدافعی ک وظیفه اصلیشه هنوز خیلی بده اما گل مهمی زد! برای چهارمین بازی پیاپی ک فیکس بود مرتکب خطای هند شد واقعا دیگه نمیشه گفت توپ ب دستش خورد و فلان! چرا ب دست بقیه نمیخوره؟!

ب هر حال منم امیدوارم این گل نقطه عطفش تو یووه باشه... واقعا راه دیگه ای برای روحیه گرفتن وجود نداشت و نداره باید استفاده کنه!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:53:  شب گذشته دفاع وسطامون هم خوب بودن . از جمله ماتیاس . امیدوارم که هنوز به پیشرفتش افزوده شه و مقتدرانه درون دفاعمون وایسه .

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

خیلی بهتر از قبل شده و توی بازیش اعتماد به نفس بیشتری دیده میشه ...البته هنوز برای قضاوت در موردش زوده .

امیدوارم تبدیل به یک مدافع قابل اتکا برای تیم بشه .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1:  اگه تو همه ی بازیا مث دوتا بازیه قبلیمون باشه فکر میکنم با برگشتن کیه لو بونوچی نیمکت نشین بشه .

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازم ی سوتی منجر ب گل داد و بوفون هم تکمیلش کرد. حالا اینو بیخیال ی مدافع وقتی زیر توپ میزنه سعیش در اینه ک توپ رو از دروازه خودی دورتر کنه ایشون ب سمت دروازه خودی میزنه زیر توپ! حالا شانس آورد از این یکی اشتباهش استفاده نکردن دیگه!

اگه همه این سوتیارو ی مدافع ارزون قیمت در حد دمیرال میداد آدم دلش نمیسوخت اما پول ی ستاره رو دادیم ده لیختی ک تا اینجا رو بیش از ده گل دریافتی مقصر بوده...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ادم باور نمیشه دو برابر کیلینی داریم به این بچه حقوق میدیم. این دیگه چه مسخره بازی ایه؟

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی