پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

4- ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
204 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 18500 ارسال

- عملکرد دلیخت جای دفاعی نذاشته ولی ترجیح میدم بازی دلیخت رو در کنار کیه لینی هم ببینم و اونوقت درباره ش نظر بدم.

• mory, eⁿzº, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1472 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من نمی دونم ایشون دلیخت هستن یا باره سی یا مالدینی که باید حتما بازی کنن. پارسال تو بازی با یووه کولاک کرد و واقعا آرزوم بود که بخریمش مخصوصا با اون گلی که توی تورین بهمون زد و بلند شد رو سر بونوچی

ولی چیزی که من الان می بینم یه بازیکن به شدت اور ریتد هست که پشت سرهم داره سوتی میده. ولی شانسی که داره رایولا مدیر برنامه هاشه و می تونه چنان تو بوق و کرناش کنه که انگار بهترین بازیکن جهان ظهور کرده. جوایز الکی هم که زیاد شده و تماما به نظرم پولکی هستن (گلدن بوی و حتی جوایزی مثل توپ طلا که قدرت پرز توش اثبات شده ست) و ایشون هم یکی دو تایی گرفته. پروژه رایولا فعلا که جواب داده. شبیه پروژه های قبلیش مثل پوگبا که کل فصل رو هم اگر مصدوم بود باز هم تو تیم منتخب فصل قرار میگرفت و دائو توی چشم ها بود و الان هم یکی از بیشترین حقوق ها تو پریمر لیگ رو میگیره

+ دیدگاه بعدیم راجع به دلیخت دیدگاه انصافه. بازیکنای کناریش متاسفانه به شدت اوضاعشون بی ریخته. سلطان بونوچ که علنا سوراخ اصلی دفاع ماست و به هیچ توپی علنا نه نمیگه. ساندرو بعد شروع فوق العادش توی افت عجیبیه و کواد هم محسوس افت کرده و البته کیفیت دفاعیش رو هنوز هم به اون حد لازم پرورش نداده. پس وقتی همه بغل دستیات رفوزه میشن منطقیه که تو هم بد باشی، شاید!

+ باید مرد بود و به اشتباه اعتراف کرد :1:  وقتی که کاربر مهدی گفت خریدش پول دور ریختن بوده و باید هافبک رو تقویت میکردن کلی بهش توپیدم ولی الان میبینم چیزی جز این نبوده!

حقیقت رو گفتی مرد. مام که شرمنده و سرپایین  :fp: 

• mory, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مائوریتزیو ساری

مائوریتزیو ساری

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1285 ارسال

من دلیخت و همه بازیکنا رو دوست دارم واگه حرفی میزنم از عصبانیت و استیصاله :45: 

چی میشد این لعنتی که تازه به تیممون اومده

هر هفته یه گل میزد و یه پاس گل میداد و اصولا فوتبال دنیا رو تحت تاثیر قرار میداد و اصلا همه رو قانع میکرد که شیره آ کابرینی جنتیله جدید به دنیا معرفی شده؟!!!!

چی مشد الان ما از انتخاب درست مدیران ذوق زده بودیم ؟!!

چی میشد یه پاراتیچی میگفتیم صد تا پاراتیچی از دهنمون میفتاد ؟

چی میشد الان ما میگفتیم عجب خریدی بوده ؟

چی میشد همه هوادارهای فوتبال دنیا میگفتن عجب ساری ایی عجب رونالدویی عجب دیبالایی عجب تیمی که بدون کیلینی دارن میترکونن

عجب دلیختی عجب خریدایی  عجب فوتبالی عجب هماهنگی ای ؟

چرا ما هوادارهای یووه همیشه باید زجر بکشیم؟

لذت به ما نیومده ؟

1985 که مستحق جام بودیم استادیوم خراب شد و وحشی بازی شد و زهرمون شد؟

لیپی اومد باجو رفت 

بعد سالها قهرمان شدیم باجو نبود اروپا رو بردیم راوانلی و ویالی ازمون جدا شدند

خلاصه زجر  اندر  زجر

هیچوقت عیشمون کامل نمیشه!!!!!

................................................................................................

خلاصه :

اونکه من دوسش دارم از خونه بیرون نمیاد

واسه ی این دل تنها دیگه مهمون نمیاد

دیگه اون دوس نداره واسه من گل بیاره روی موهام بذاره

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم 

از خونه بیرون نمی یاد ، واسه این دل تنها دیگه  مهمون نمی یاد 

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2603 ارسال
این که همه بازیکن ها بدن دلیلش قطعا سرمربی تیمه . همین دلیخت رو بدید به کلوپ ببینید چی ازش درست میکنه
متاسفانه مربی تیم بی لیاقته و در حد و اندازه یوونتوس نیست بخاطر همین هم همه بازیکن ها افت کردن . امسال همه بدن فقط دلیخت بد نیست
من نفهمیدم که چجوری تا الان با این تیم نباخته بودیم !!! خیلی بد بازی میکنیم خداییش !!
  • mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
[SIGPIC][/SIGPIC]

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6899 ارسال
  • Locationساری

یه سوال دارم!!!! الان روگانی باشه بهتره؟؟؟ببینین شما یه بازیکن اوردین ک اروم اروم ب سطح بالاتر برسونیدش وقتی  دفاعت مصدوم میشه مجبوری دلیخت روگانی بازی بدی بنعطیه ک نداری تغییرات هممیشه هزینه داره اما ب سرانجام ک برسه میفهمید چقدر خوب خواهد شد ...پسره 20 سالشه دفاع مهم ترین فاکتورش تجربست ک این نداره 5 سال بعد تازه میشه دفاع عالی پس صبر کنید . چون کسیو نداریم بذاریم جاش این مربی هست ک باید همه بازی ها بهش بازی نده دست خودشه مگه؟؟؟

من ار نگاه کردنش تو تیم واقعا لذت میبرم ...این تاکتیک های کرنر ساری هست ک خیلی مسخره فقط ب تیر اول زده میشه انگار مستقیم توپ بره تو گل خو لامصب تغییر بده روشو

• tecra, amirali2001, juveh و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

536g_1_(1).jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی