پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مریح دمیرال - Demirock

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
175 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

همانا افرادی ک با دوتا بازی دمیرالو بزرگ کرده بودبن دبدن این بازی چنتا سوتی داد دمیرال و دلیخت جوونن و این ها طبیعیه ..‌‌‌‌‌....

علیرضا هر کی گفت دفاع مخصوصا از نوع جوونش :1: نباید سوتی بده از طرف من هم فحشش بده .
ازهمون سوتی اول دلیخت تا وقتی که هنوز سوتی/ گل هایی که خوردیم دو رقمی نشده بود همه میگفتیم که هنوز جوونه و باید بهش فرصت داد ولی این که هر بازی یه گل به خودمون بزنی نبودت بهتر از بودنته
دلیخت محض رضای خدا تعداد سوتی های منجر به گلش از تعداد بازیاش واسه یووه بیشتره !!!

همین دمیرال نیمه اول یه سوتی داد اتفاقا از سبک سوتی های دلیختی بود ولی خودش جمعش کرد
اکثر هد ها رو میزد و چند تا بلاک خوب هم داشت ، درسته مثل بازی های قبلش بی نقص نبود ولی یه سوتی تو سه تا بازی سگ شرف داره به دلیخت با این فرم فعلیش !!!.

با کسی که دشمنی نداریم ، بهتر از بقیه دفاع هامون بازی کرد بیاد فیکس بازی کنه ولی قرار نیست که قهرمانیمون به خاطرقیمت حضرت آقا از دست بره !!!
یه بونوچی رو سوتی هاشو تحمل کردیم ، هر بازی یه سهمیه سوتی واسش کنار میذاشتیم ولی همون یه نفر بسمونه .

+ یه تیکه که دمیرال توپو بلاک کرد با خودم گفتم اگه بونوچی 7 سال پیش بود قطعا توپ کمونه میکرد و میرفت تو گل :1: !!!!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازیش رضایت بخش بود انصافا بعد سوتیای ده لیخت ب این کار دمیرال میگین سوتی؟! بونوچی هم هر از گاهی از اینکارا میکنه! ضمنا قیمت دمیرال 1 پنجم ده لیخت هم نیس سوتی هم بده آدم زورش نمیاد! یکم زیادی کله شقه این زیاد جالب نیس

حالا بیخیال، آخر بازی ب نظر تمارض کرد اگه اینطور باشه از چشمم میفته از بازیکن متقلب متنفرم!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

توی تیم و بخصوص بخش دفاعی ما بغیر این عثمانی هیچ سرزنی نداریم

نه هافبک دفاعی سرزن داریم نه مدافعای سرزن

حتی بونوچی که وی حمله خوب سر میزنه توی دفاع انچنان سر زن نیست

علیرغم اشتباهاتش قبولش دارم

بهش نیاز مبرم داریم

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

واقعاً هم اینجوری شد!  :144:

هیچکس فکرشو نمیکرد، ظاهراً ساری داره به صراط مستقیم برمیگرده

اره والا من دارم میترسم یهو این صراطه کار دسمون بدده . اخه ساری اصلا اهل این چیزا نیست

همانا افرادی ک با دوتا بازی دمیرالو بزرگ کرده بودبن دبدن این بازی چنتا سوتی داد دمیرال و دلیخت جوونن و این ها طبیعیه ..‌‌‌‌‌....

تمام بازی هایی که کرده نمرش زیر 7 نیومده ! تموم سر ها رو خودش زد دیشب ! مانع چندین ضدحمله شد . و فکر میکنم سبک سر زنیش موقع کرنر ها احتمال گل زنیمونو بالا میبره . یکم بهتر از دلیخته ولی فک میکنم باید بونوچی هم چندین بازی نیمکت نشین بشه و فرصت به این دو داد .

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

i#Juventus3-1Udinese

nh0n_el5rhibuyaemwbj_thumb.jpg 73yz_el5rhifueagfm7-_thumb.jpg y4t0_el5rhihu0aid0rs_thumb.jpg zajb_el5rhiju4aelp37_thumb.jpg

برای درک کیفیتش، حتماً لازم نیست کل دقایق اخیر بازیش رو دیده باشید، فقط یه نگاه گذرا به این 4 عکس بندازید...

این بازیکن برای یووه ساخته شده؛ به درد وقتایی میخوره که یووه مو بر تنمون سیخ کرده و دمیرال بیاد با بداهه نوازی به اوج برسونتمون!

• mory, GG.B1, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
نه! جواب یووه ب دورتموند و لستر در پی پیشنهاد اونها برای جذب دمیرال!
  • GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

i#Grinta

EIZ2P_RWwAIgYEl1.jpg

چیزی غیر از اینم از یه عقل سلیم انتظار نمیره! جواب بله دادن به این تیما چیزیه در حد جایگزین نکردن ویدال و پیرلو و پوگبا!

البته به پیشنهاد مسخرۀ 30 میلیون یورویی لستر که فقط باید خندید! پیشنهاد 40 میلیونی دورتموند هم راضی کننده نبود...

پسرم تازه داره فیکس یووه میشه، اونم فقط با 17 بازی در سری آ! #کوه_تعصب

• mory, GG.B1, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

از صمیم قلب غمگینم... از اینکه چرا چشم اینقدر شوره و هر کیو که دوس دارم بلافاصله بلا سرش میاد! ؛ اون از کوآد، اون از هوودس و اینم از مریح... :2: تازه داشتیم احساس امنیت میکردیم! از بس که کله خره و مثه یابو فرود اومد زمین! درست مثه کیه لینی، تو لحظه اصن به خودش فکر نمیکنه... فقط اینکه بعد مصدومیت تونست با پای خودش از زمین خارج بشه [و مثلاً زانیولو رو با ماشین بُردن!] کمی امیدوارم میکنه! :405:

P.S : بقول سیا باید کمی هم مسئولین مملکت رو دوست بدارم! :1:

• mory, GG.B1, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

از صمیم قلب غمگینم... از اینکه چرا چشم اینقدر شوره و هر کیو که دوس دارم بلافاصله بلا سرش میاد! ؛ اون از کوآد، اون از هوودس و اینم از مریح... :2: تازه داشتیم احساس امنیت میکردیم! از بس که کله خره و مثه یابو فرود اومد زمین! درست مثه کیه لینی، تو لحظه اصن به خودش فکر نمیکنه... فقط اینکه بعد مصدومیت تونست با پای خودش از زمین خارج بشه [و مثلاً زانیولو رو با ماشین بُردن!] کمی امیدوارم میکنه! :405:

P.S : بقول سیا باید کمی هم مسئولین مملکت رو دوست بدارم! :1:

خدیرا رو هم دوست داری ولی نمیدونم چرا اثر نمیکنه :1:

واقعا واسه زانیولو متاسفم حیف این ایتالیای مانچینی بدون زانیولو تو یورو 2020

umo5_wjfpjgepgwe.jpg

:fp: :fp: ( به نظر میرسه رباط پاره کرده)

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:53: امیدوارم که محبوب ترین عنصر دفاعیه فعلیمون زودتر برگرده . دیدن کیلینی و دمیرال کنارهم مثل دیدن کاناوارو و مالدینی کنار همدیگه س . تعصب ، اصالت و فدا کردن همه چیز برای سربلندی تیم . امیدوارم که هرچه زودتر این دو برگردن .

نیمه اول زانیولو به گونه ای بونوچی رو محو کرد که تالان هیچوقت ندیده بودم بونوچی خار و ذلیل شده باشه اما دمیرال با عظمت اومد و زانیولو رو از محور بازی خاارج کرد .

با قاطعیت میشه گفت قیمت دمیرال اگر بیشتراز دلیخت نباشه کمتر هم نیست .

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این کله شق بودنش آخر کار دستش داد! فرود بدی داشت و جز خودش کسی مقصر نیس... هر کی جای ده لیختو بگیره همین بلا سرش میاد! اون از کیه لینی این از دمیرال... حالا ببینم باز میرن سراغ کاسرس یا ن؟!
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نفرین ده لیخت:   هر کی جای ده لیخت فیکس بازی کنه، صلیبی پاره میکنه

با این اوصاف فروش روگانی هم کنسل میشه و یک جای خالی هم در لیست قهرمانان باز میشه.

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

- باشگاه اینتر با پیامی برای دمیرال باهاش ابراز همدردی کرده.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3431 ارسال
تازه داشتیم تو خط دفاع یه مقدار سر و سامون میگرفتیم که این بلا نازل شد . حالا اگه دلیخت هم مشکل داشته باشه رسما به فنا رفتیم . زوج روگانی و عمو بونوچ . یا خود خدا !!!!!!!!!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

- مطمئنا از ما ناراحت تر، مردم ترکیه و سرمربی تیم ملی ترکیه ست که یکی از مهم ترین بازیکن هاشون رو از دست دادند.

دمیرال نقش پررنگی در درخشش و صعود ترکیه به یورو2020 داشت و از اصلی ترین ارکان ترکیب ترکیه به شمار میاد/میرفت !

• saeed-nedved, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امیدوارم با قدرت برگرده ضعف بدنی داره  پاهای قدرتمندی نداره ....درست مثل زانیولو ...بدن اماده خیلی مهمه .....امیدوارم با قدرت و محکم برگرده اما پارگیی مینیسک و رباط با هم یه بازیکن رو تبدیل ب چی میکنه؟؟  یاد رونالدوی برزیلی افتادم و جمله معروفش 

i lost my body

• saeed-nedved, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
جالبه ک دمیرال و زانیولو قرار بود در ترکیب ایتالیا و ترکیه افتتاحیه یورو 2020 رو برگزار کنن اما هر 2 پرپر شدن:fp: شاید اونا بهترین بازیکنای کشورشون نبودن اما قطعا مستعد ترین بودن...

دمیرال شصتمین گلزن یووه (در همه رقابتها) از زمان گرفتن اولین اسکودتو (از هشت اسکودتوی متوالی) هست... شاید بعدا لیست این 60 نفرو تو تاپیک دیگه ای گذاشتم...
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
نهایی شد میزان مصدومیتش؟
  • mory و tecra از این پست تشکر کرده است

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:141:فصل رو از دست داد . من چقد واسه اومدنش خوشحال شدم . فهمیدم که سریع میاد تو ترکیب ولی نه اینطوری بشه :141:

• Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

- 6 الی 7 ماه در دسترس نخواهد بود !

• Orphée, Prince Claudio, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli