پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
696 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
خط هافبک تیم مشکل داره امسال . همشون فقط اسم گنده کردن . ماتیودی که تعطیله . رمزی همش مصدومه . بنتانکور و خدیرا بگیر نگیر دارن . رابیوت حالا خیلی کار داره . امره جانم که ساری قبولش نداره . فقط پیانیچ یه خورده سو سو میزنه. برای اینکه ساری افکارش رو پیدا کنه یکی مثل پوگبا رو لازم داریم
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

مهمترین اصلی که باید در یووه عملی بشه اینه که بدونیم و بفهمیم دیگه با دفاع بتونی نمیشه اروپا برد
(اگرم ببریم شانسیه یا در یادها نمیمونه و برامون پول و هوادار نمی یاره)
باید تیم فوتبال بازی کنه
خواستارو هوادار بیشتری پیدا بکنه
پس ترجیح میدم خط هافبک و حمله خوبی داشته باشیم تا کیلینی و بوفون افسانه ای
کیلینی و بوفون در لحظاتی خوبند ولی اثبات شده برای فتح اروپا کافی نیستند
چون غالبا دفاع خوب به حمله خوب میبازه
پس از رویکرد یووه و ساری حمایت میکنم و امیدوارم موفق باشن و در این تغییر شکست نخورن

با احترام به شما و نظرتون
مگه ما بخاطر پول و هوادار یوونتوسی شدیم ؟
منم دوست دارم دیگه افسانه های تیم عقب زمین متمرکز نشن و افسانه هامون اون جلو باشن و گل بزنن، با ساری فوتبال هجومی ارائه بدیم، اروپا رو فتح کنیم؛ اما واقعا مهمترین اصل اینه که نباید دفاع کنیم ؟

من فکر میکنم همچنان مهمترین اصل یوونتوس باید این باشه که " بردن مهم نیست، بلکه تنها چیزیست که اهمیت دارد. "
ساری و یوونتوس هم مادامی میتونن تو اروپا موفق باشن که یادشون نره یه وقتایی هم باید با همون دفاع بتونی ( نه لزوما مثه اینتر مورینیو ) برن جلوی حریفاشون.

نتیجه اصل قرار دادن پول و هوادار شد اینکه میتونستیم خط هافبک رو تقویت کنیم و تا سالها یه تیم کامل داشته باشیم اما رونالدو رو خریدیم و تیم همچنان ناقص موند و قبلا هم گفتم که به لحاظ فنی خرید رونالدو چه ضربه ای به نظم تیم زد. نگین اسکودتو و فلان بازی رو برامون در اورد که تو این فروم همچنان تفکر غالب اینه که تو این سری آی بی رقیب با ووچینیچ و ماتری هم میشد اسکودتو های متوالی گرفت.

+ حتی اگه مرحوم کرایوف و اریگو ساکی هم مبنای فعالیتشون بر جذب پول و هوادار بود؛ لوپتگی هم نمیشدن !
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خوب خیلی جاهای حرفات قبول

بذار اینجوری بگم که :

ما زمانی پیشرفت میکنیم که ده تا موقعیت بسازیم

و فرداش توی فروم بیشتر حرفامون درباره ضربات از دست رفته باشه

توی فروم از دریبلهای موفق حرف بزنیم و از حرکات تکنیکی و پاسهای زیبا

نه از سوتیهای مدافعامون و از سوتیهای دروازه بانهامون

یعنی سوتیهای مدافعامون فرع بر اصلی چون حرکات خوب در خط حمله باشه 

یعنی سوتیهای دروازه بان و دفاع برامون کم اهمیت تر از حملات و حرکات خوبمون باشه

..............................................

تا پول و هوادار نباشه تیم دوامی نخواهد داشت

زمان کرایف هوادار به هر بهونه ای می یومد ولی الان تیم به ابر ستاره نیاز داره 

هوادار براش برد مهمه و برد هم در هجوم بدست می یاد(هجومی که دفاع قوی داشته باشه خوبه ولی دفاع خوب کمتر هست)

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
آخه اون هوادار هم دیگه هواداری نیست که بیاد تو استادیوم بشینه نود دقیقه you'll never walk alone بخونه.
هواداری که امروز ازش حرف میزنن بازار چینه، بازار آمریکاست، اون هوادارایی هستن که پنجتا بازیکن تیم هم نمیتونن نام ببرن اما لباس تیم رو میخرن و فقط پیش فصل که فلان تیم میاد کشورشون میرن بازیو نگاه میکنن.

آدیداس بخاطر بازار آمریکا و هوادارای ناهوادار طرح سنتی لباس تیم رو تغییر داد! چون تو آمریکا لباسای راه راه بیانکونری رو تن داورا میکنن و آمریکاییا هم به این دلیل اقبالی به لباس یووه نداشتن. همون لباسی که هوادارای واقعی به عشق دیدنش، حتی از اون همه فاصله و بین اون همه مه، نود دقیقه تو دل آلپی مینشستن.
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

تیمش از نظر دفاعی بر خلاف تصورم داره خوب کار می کنه اما تمام گل هایی که می خوریم یا روی سوتی مدافعاست یا زمین و زمان دست به دست هم میده تا توپ بره تو گل.

گل جنوا رو داشتم می دیدم دقیقا زمین و زمان دست به دست هم داد تا توپ بره تو گل. اول بازیکن ما توپو اومد دور کنه تو راه خورد به بازیکن حریف بعد همون توپ صاف اومد جلوی پای بازیکن حریف همون بازیکن اومد با پای راست شوت بزنه شوت زد توپ خورد به پای چپش مسیرش عوض شد رفت تو گل خنده دار تر از این گل من تا حالا ندیدم  :1: 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

« یه خوبی که 4-3-1-2 داره اینه که وقتی توپو وسط زمین از دست میدیم، کُل تیم اونجاست که سریع عمل توپ رُباییو انجام بده. همچنین تو این سیستم، رونالدو و دیبالا به دوندگی کمتری برای پرس احتیاج دارن! تو آرایش عریضی چون 4-3-3، فضای زیادی رو باید پوشش بدن؛ یا نمیتونن پرس کنن، یا میکنن و تو 10 دقیقه خسته میشن... »

بچه ها بنظرم صبر کنیم حداقل تا نیم فصل، هر چند میگن اثرگذاری ساری رو تیمهای جدید، حتی یه سال زمان میبره! بوفون 3 روز پیش میگفت یوونتوس واقعی ساری رو طی 2 ماه آینده میبینیم چون بازیکنای مهمی رو تو نیمۀ اول فصل از دست دادیم! نام نبرد ولی مشخصه منظورش رمزی و کوستاست... میدونم اگه آخر فصل جام نیاره بدرد نمیخوره ولی فراموش نکنید که بعد باخت 6-1 ولفسبورگ تو خونه، حالا ما تنها تیم بدون شکست در بین لیگای معتنبر اروپایی هستیم! blackeye2.gif

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

خوب خیلی جاهای حرفات قبول

بذار اینجوری بگم که :

ما زمانی پیشرفت میکنیم که ده تا موقعیت بسازیم

و فرداش توی فروم بیشتر حرفامون درباره ضربات از دست رفته باشه

توی فروم از دریبلهای موفق حرف بزنیم و از حرکات تکنیکی و پاسهای زیبا

نه از سوتیهای مدافعامون و از سوتیهای دروازه بانهامون

یعنی سوتیهای مدافعامون فرع بر اصلی چون حرکات خوب در خط حمله باشه 

یعنی سوتیهای دروازه بان و دفاع برامون کم اهمیت تر از حملات و حرکات خوبمون باشه

..............................................

تا پول و هوادار نباشه تیم دوامی نخواهد داشت

زمان کرایف هوادار به هر بهونه ای می یومد ولی الان تیم به ابر ستاره نیاز داره 

هوادار براش برد مهمه و برد هم در هجوم بدست می یاد(هجومی که دفاع قوی داشته باشه خوبه ولی دفاع خوب کمتر هست)

سبکی که دارید شما بهش اشاره میکنید مثل بارسلوناست و قطعا هیچوقت نمیشه با همچین نظریه ای نتیج گرفت . تا الان که بارسلونا هیچ افتخاری تو این چند سال کسب نکرده بارسلونا بغیر از قهرمانی لیگ .

تیم زمانی کامله که دفاعش هم خوب باشه وگرنه چه فایده 3تا بزنی ، 4تا بخوری .

توی زمین همه چیز مهمه به یه اندازه . ساری دنبال این هست که تعادل رو برقرار کنه که گل کمتر بخوریم و گل بیشتر بزنیم که فعلا به هیچکدومش نرسیدیم .

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

http://wp-apple-news...italian-calcio/

این مقاله از سیر فوتبال حرف میزنه و قهرمانی فرانسه در جام جهانی 

نوشته که فرانسه با تاکتیکهای عمیق ایتالیایی قهرمان شده

نوشته یه روزی جزپه فورینو(رئیس . کاپتان اسبق یووه) . اوریالی . رومئو بنتی  ماکه له له و الان کانته و...

در یووه فورینو و بتگا .... بنتی و ریورا در میلان.... در اینتر اوریالی و بکالوسی 

هافبکها اون مهاجما  رو تغذیه میکردند و روشی جدید افریدند

سال 99 دشام رو ویالی خرید و حذفی رو برد(مارسل دسایی و زولا دی متئو)

2003 رانیری ماکه له له رو برد چلسی

و بعد کونته و کانته

من به مکتب فوتبال ایتالیا معتقد و علاقمندم

اما در رده باشگاهی باید خوب بازی کرد و خط حمله ای قوی داشت ....

فوتبال ایتالیایی همیشه حمله قوی داشته که البته بنظرم خیلیها فراموش کردن که بزرگترین مهاجمهای دنیا در ایتالیا بودن و کار دفاعی رو تکمیل میکردن

خط دفاعی و میانی قوی در کنار خط حمله قدرتمند با کمترین خطا

پائولو روسی . ویری . باجو . بتگا . ریوا . مئاتزا . و..... 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

می دونم بسیاری از دوستان علاقه مند به فوتبال تدافعی هستند و گل خوردن رو یک ضعف بزرگ تعبیر می کنند ( صد البته که خوردن گل نشانه ی داشتن اشکال و ضعف هست اما بزرگش رو قبول ندارم ) تاریخ فوتبال ایتالیا و اکثریت باشگاه های ایتالیایی و با لاخص یوونتوس هم با فوتبال تدافعی عجین بوده اما ...

اما بعد از قهرمانی اینتر در 2010 هیچ تیمی که پایه و بیس بازیش بر مبنای عدم مالکیت توپ و پوشش فضاها و استفاده از ضد حملات بوده نتونسته قهرمان چمپیونز لیگ بشه ...تیمهایی مثل اتلتیکو مادرید و یوونتوس که مثالهای شاخص این سبک از بازی بودند هر دو در آستانه ی رسیدن به این عنوان از کسب آن ناکام ماندند .

در فوتبال امروز دنیا تیمهای موفق هر چه بیشتر به دنبال داشتن بیشتر توپ و در ادامه ساختن هر چه بیشتر موقعیت بر روی دروازه ی حریف هستند .

مدیران باشگاه از سبک و سیاق تفکرات ساری آگاه بودند و تبعات تغییرات در شیوه ی بازی تیم رو قبول کردند که اون رو به عنوان مربی معرفی کردند .

در حال حاضر بزرگترین مسئله ی یووه رو آماده نبودن رونالدو با توجه به نقش مهمی که در حملات تیم داره و همچنین از دست دادن موقعیت های زیادی که خلق می کنیم میدونم و امیدوارم این موضوع حل بشه .

انتقادی که به ساری وارد می دونم این هست که تیمش در لحظاتی از بازی باید بازی ضد حمله رو در دستور کار قرار بده هر چند این دقایق کوتاه باشند .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
این اصرار بیش از حد اش برای نفوذ از مرکز خط دفاع و جایی که بیشترین تراکم بازیکن ها وجود داره رو درک نمیکنم

در مجموع اگر دو سه بازی اخیر رو فاکتور بگیریم سبک چشم نوازی رو به تیم آورده و زیبا بازی میکنیم اما برای ارسال پاس های آخر رسما برنامه ای نداریم و به عبارتی برنامه ی صحیحی نداریم

این توانایی پاسکاری خوب با اتخاذ یه برنامه ی اشتباه رسما داره عقیم میمونه

تصورش رو بکنید ۴ یا ۵ بازیکن (مهاجم،وینگ ها و مدافعین کناری)با فاصله ی مشخص از هم روی خط آفساید حریف قرار بگیرن مدافعین حریف مجبورن برای ایجاد پوشش لازم بازتر بازی کنن و در نتیجه با این سبک از پاسکاری سریع مخصوص ساری ایجاد روزنه توی خط دفاعشون خیلی راحت تر میشه برای ما، تقریبا میکسی از آرایش هجومی ای که کونته اتخاذ میکرد با سبک پاسکاری ساری که با وجود افزایش خطر ضد حمله خوردن میتونه برای مواقعی که کار گره میخوره شدیدا راهگشا و ویرانگر باشه

اما متاسفانه صرفا گیر کردیم رو نفوذ از مرکز و میخوایم به زور تو فضاهای خیلی کم مرکز خط دفاع حریفان پاسکاری کنیم و موقعیت بسازیم
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوستان از فوتبال زیبای ساری دیشب لذت بردن .....ب همراه متویید و بنتانکور و رفقا ...خدا روشکر چند بازی ی نواختیم تا نشون بده ک لیگ همینه و همین چیزا رو داره و سر مربیای دیگه رو الکی نبرند. .....

ساری باید فانتزی ترین ها رو داشته باشه  ب نظرم میشه دیبالا جای برنی یا داگلاس جای برناردسکی باشه ....حتی رمزی  اما چ اصراریه روی بی مغزترین بازیکن تیم نمیدونم

نکته دیگه بازی ندادن ب امره چان هست امیدوارم این کار ها بازار گرمی برای فروش بنتانکور باشه وگرنه همه میدونیم امره چان خیلی بهتر از بنتانکوره 

اقای ساری  بازی های زیبا کو؟ منتظریم

مربی که ب برناردسکی بازی میده در حالی ک دیبالا میتونه جاشش باشه و مانجورو جای رونالدو و یا کنارش بازی بده

• El rey leon, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
14 بازی سرمربی یووه بوده 11 بازی سری آ و 3 بازی لیگ قهرمانان اروپا

11 برد داشته و 3 تساوی بدون شکست!

در نگاه اول فوق العاده بوده! طی هشت سال اخیر فقط یووه ی فصل پیش آلگری آمار بهتری از یوونتوس ساری داشته! (ک از نظر من اون یووه بدترین یووه تو 8 سال گذشته بود!)

اما ب بردهاش ک نگاه کنیم ب نکته عجیبی میرسیم! 9 تا از 11 برد ساری با اختلاف فقط 1 گل بوده! :fp: در واقع ساری از آلگری، آلگری تر بوده تا الان!

سیستم 4.3.1.2 ساری اصلا جالب نبوده بماند ک همین سیستم رو هم درست نمیچینه! ب نظرم تا وقتی 4.3.3 بودیم تیم بهتری بودیم الان تو کارهای هجومی اصلا وضعیت جالبی نداریم! تو 3 بازی اخیر 4 گل زدیم ک 2 تاش پنالتی بوده و 2 گل دیگر رو مدافعین زدن! بازی بعد با تیمی فوق تدافعی بازی داریم با این اوصاف بعیده گلزنی کنیم! بازیکن پشت مهاجمین باید خودشم ی بازیکن گلزن و خلاق باشه! ب موقع شوت بزنه، پاس بده و... چرا ب جای برناردسکی و بنتانکور ک تو امر گلزنی عقیم هستن ب دیبالا و رمزی فرصت نمیده؟ حتی پیانیچ هم گزینه بهتریه فقط مشکل اینه پیانیچ ی خط بیاد جلو کسیو واسه جایگزین خودش نداریم!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

ظاهرا اگر چه ساری فوتبال تهاجمی تری نسبت به الگری ارایه داده اما در کشتن حریفان و چیره شدن قاطعانه برانها نسبت به الگری ضعیف تر بوده

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مثل اینکه باید این آرزو رو به گور ببریم که تیممون خوب و شسته رفته بازی بکنه

مثل اینکه پیشونی یووه نوشته شده فوتبالی شلخته همرا با برد

باید دیگه واقعا به این داستان عادت کنیم

یه دو جین مورد بود که اعصابمون رو خط خطی بکنه

برنار ساری دیشیلیو رونالدو دلیخت و بونوچی بنانکور متیودی !!!!

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

اینکه تا ثانیه های آخر امید داریم برای پیروزی نکتۀ مثبتیه ولی حرکات تهاجمی تیمی قرار بود بزرگترین پیشرفت تحت هدایت ساری باشه ولی این بیشتر خلاقیتهای فردی بوده که چند جا نجاتش داده؛ اول دیبالا، بعد رونالدو و این بازی هم کوستا... یمقدار کُند و قابل پیش بینی هستیم در حمله.

برای کنترل این یووه، کافیه وسط رو ببندی و هافبکهاشو پرس کنی، کاری که لوکوموتیو بخوبی روی پیانیچ و رابیوت انجام داد و مشابهشو لچه هم کرده بود. امثال ژوآئو ماریو و ادر نبض بازیو در اختیار داشتن و هر حملۀ لوکوموتیو بوی گل میداد انصافاً...

خدایی اگه اون تعویض بنتانکور بجا رمزی رو آلگری انجام داده بود، از *** اعدامش میکردیم! :1: ولی خب ساری روی تعویض رونالدو نشون داد که جربزه داره! + اینکه بهترین بازیای فصلمون جلو اتلتیکو، لورکوزن، اینتر و ناپولی بوده [و اتفاقاً اینا قوی ترین تیمای مقابلمون هم بودن] ، امیدوارم میکنه که تو مراحل حذفی سی ال پتانسیل بالقوه مون بالفعل بشه...

• Hossein Salehi, mory, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

امیدوارم ساری گول نتایج تیم رو نخوره و تنها به بردها دلخوش نباشه ...

کیفیت تیم در خط حمله نسبت به بازیهای ابتدایی فصل افت چشمگیری داشته .

• saeed-nedved, Aminvo, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
واقعا همینطوره متاسفانه من خیلی وقتا تو بازی امشب حرکات تیم رو بی برنامه دیدم و احساس میکردم بازیکنها سردرگم هستن. در کل با وجود این که امشب پیروزی خیلی شیرینی بود ولی بازی نگران کننده ای هم بود و یه جورایی یه زنگ خطر بود که مقابل تیم های قویتر ممکنه دچار مشکل بشیم
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اولیور کان معتقد است بایرن باید از استخدام نام های بزرگ اجتناب کرده و فردی متناسب با فلسفه هجومی این باشگاه انتخاب کند.

اولیور کان گفت: "تماشاگرانی که امروز به ورزشگاه می آیند نیز می خواهند یک مسابقه جذاب فوتبال را ببینند. این بخشی از فلسفه بایرن است؛ مسلط، جذاب و رو به جلو، تیمی که از نظر سطح فنی و سرعتی به شکلی متفاوت از تیم های دیگر بازی کند. انتظارات بالا رفته و بایرن باید چنین فوتبالی ارائه دهد.

به نظر من بایرن مونیخ باید از نام های بزرگ دوری کرده و ببینید کدام مربی با توجه به سبک فوتبال این تیم مناسب است. نباید هر کسی شانس سرمربیگری در بایرن را داشته باشد و باید گزینه ها را بارها بررسی کرد. اگر به نسل امروز بازیکنان توجه کنید، آنچه در شرایط بحرانی قابل توجه بوده این است که: بازیکنان به ندرت علاقمندند مجله  دست بگیرند. آنها امروز از مربی انتظار دارند که او به طور پیش فرض برای ارائه فوتبال از سیستمی مناسب استفاده کند.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

احساس میکنم اصلا مایل به بازی با سیستم 4312 نیست ...

مربی داری خرابش میکنی ...

متوییدی - برنادسکی و بنتاکور کاملا پایین تر از حد معمول دارند بازی میکنند و مسئول فیکس بودنشون شخص شما هستید .

60 دقیقه زمان بازی با میلان رو بخاطر ترکیب کاملا خنثی از دست دادیم و اگر شزنی نبود کاملا بازی رو از دست می دادیم .

برنادسکی بازیکنی نیست که توان ساختن موقعیت برای تیم رو داشته باشه ...اگر تحت فشاری برای بازی دادن به نفرات خاصی بهتر جربزه ی برخورد با این موضوع رو داشته باشی وگر نه  هر گندی بالا بیاد اول به نام خودت نوشته میشه .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

اکثر بازیکنان یووه منهای معدودی وقتی بایکن حریف جلوشون قرار میگیره پاس میدن

در حالی که برای بزرگ بودن باید قدرت دیبلینگ و عبور ا حیف رو داشت مخصوصا تین نفص در خط هافبک زیاد هست..

• mory, Aminvo, behnam_juve و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی