پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
696 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

عجیبه ها تو خبر های فیک از پیش خودت در میاری. ولی مصاحبه های رسمی ساری رو نمیخونی؟ 

ساری گفت رابیو  1 سال تو پی اس جی نیمکت نشین بوده و زمان میبره تا اماده بشه.

عزیزم من خبر فیک در نیوردم اگه شما لطف کنی قبل اینکه نظر بدی متن پست من رو خوب بخونی میفهمی من اتهام نزدم و خبر ارسال نکردم سوال پرسیدم گفتم ایا نکنه ساری با رابیو به مشکل خورده یا با هم درگیری داشتن که تو ترکیب نمی زارش؟؟ جمله من سوالی بود نه  خبری

درمورد نیمکت نشینیش یک سال نلوده بلکه از نیم فصل و داستانای بارسلونا و .. نیمت نشین شد اما از ابتدای تابستون همیشه تو همه تمرینات بوده و تو بازی های پیش فصل به جراعت جز بهترین های تیم بوده و خیلی از متیودی و خدیرا اماده تر نشون داده

من تا قبل بازی هلاس اینو در نظر میگیرم که احتمالا ساری میخاد تا زمانی که سیستمش جا بیفته از تریکب و بازیکنای الگری استفاده کنه تا نتیجه از دست نده اینت وسط

اما اگه تو بازی های اینده وضع همین باشه نگران کنندس

اهلا و سهلا

متویدی که عملکرد خوبی در تیم نداره ولی مثل اینکه با ساری رابطه خوبی داره و در طول بازی چند بار دیده ام ساری باهاش نزدیک میشه و راهنمایی اش میکنه...

متییودی بیشتر به خاطر ایجنتش رایولاست

به هرصورت بده بستون های با اقای رایولا داریم و واقعا برام سواله که متییودی که اینقدر فاجعه هست تو ترکیب چرا بیشترین اعتماد هم بهش میشه

همون اول ساری گفت تو برنامه هام نیست اما عملا حرف رایولا و متییودی بیشتر بش داره تا ساری تو یوو

• amirali2001 و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یکی از اشتباهات بزرگ ساری ترجیح دادن بنتانکور ب امره جان بود! اگه ب جای بنتانکور، جان میومد جای خدیرا عمرا برد رو از دست نمیدادیم

در مورد بازی نکردن رابیو بهانه ساری رو اصلا قبول ندارم مادقبلا هم یورنته رو داشتیم ک فقط 2 بازی نیمکت نشین شد بعد بازی سوم فیکس شد از قضا گل هم زد! رابیو جوونه ضمتا تو پیش فصل خوب بازی کرد باید زودتر ازش استفاده بشه
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امره چان پارسال ثابت کرد میتونه هم گل بزنه هم خیلی عالی گره بازیو در بیاره و نزدیک ترین فرد ب خدیراست اما بنتانکور نهایتش بشه امره چان نسخه ضعیف شده .

ساری  امیدوارم و صبوری میکنم ک تا نیم قصل با هماهنگی رابیو و رمزی و چان بیشتر ب اینها بازی بده ..متوییدی صرفا برای تخریب بدرد میخوره و مثلا باید وقتی 2 ب هیچ جلویی بیاریش داخل 

اقای ساری اتلتیکو داشت پا ب توپ تر از ما بازی میکرد ما هیچوقت جلوی این تیم ها مالکیت رو نمیدادیم خواهشا تیمو اونطوری کن ک ناپل بود منتظریم ...

• mory, Aminvo, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بعد هر مساوی و بازی بد میام میگم هنوز واسه قضاوت زوده ؛ واقعا هم زوده .
ولی خدایی پیشرفتی تو تیم میبینید شما ؟؟

• mory, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
به نظر میرسه ترکیب ساری کاملا وابسته به داگلاس کاستایه . حلا داگلاس هم که همش مصدومه .خدا بخیر بگذرونه امسال رو
  • mory, Aminvo, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فعلا صبوریم و  بهش زمان میدیم.  :1:  

بعدش به سبک یه بنده خدایی  پاسخ " سخت و خشن " میدیدم

• mory, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

مائوریتزیو ساری به اسکای گفت:

این تیم مشغول ساخته شدن است. خیلی راحت فراموش می کنیم که در زمان حرکت رو به جلو، دفاع کنیم. همچنین تیم تمایل دارد که زیر فشار، به عقب برود و ما برای از سر انداختن این عادت‌ها، نیاز به زمان داریم. باید در نحوه پِرِس کردن روی سه دفاع آنها، سازمان یافته تر عمل می کردیم. امروز فواصل خوب نبودند. همچنین این را هم باید بگویم که ورونا واقعا در وضعیت خیلی خوبی قرار دارد و به شما حمله می کند.

زمان زیادی نیاز داریم که روی حرکات دفاعی خود کار کنیم زیرا در حال حاضر بازیکنان اعتماد به نفس لازم برای بازی از عقب و در حال فشار را ندارند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بخش هایی از مصاحبه ی بعد بازی با ورونا بود .

حین بازی امروز بارها شاهد دادو بیداد ساری و بالا و پایین پریدنش برای تهیییج بازیکنان به جلو رفتن و پرس حریف بودم .

این تیم خیلی کار داره ...

پیش فصل خوبی هم نداشتیم ...رهبر خط دفاعی و کاپیتان تیم هم از بخت بد مصدومه ...کار سخته .

نمی خوام از بازی ضعیف تیم دفاع کنم ولی تغییر ذهنیت این بازیکنان و ایجاد ایده های حدید در اونها زمان بر خواهد بود .

باید ببینیم ساری توان این کار رو داره یا خیر .

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- شخصا هیچ وقت متوجه این سبک "ساریبال" نشدم، چه در چلسی و چه در ناپولی. (این شکل مودبانه ش بود)

به بیان دیگر هیچ ارزشی برای "ساریبال" قائل نیستم. (این شکل تقریبا بی ادبانه ش بود)

پس هوادار ساری نیستم که بخوام چشم بسته ازش حمایت کنم اما یک مسئله خیلی بزرگ اینجا هست که فکر میکنم مصاحبه اخیر سرمربی به خوبی گویای مشکلات تیم بود.

یوونتوس آلگری هیچ وقت طی این 5 سال (به جز موارد انگشت شمار) نتونسته تحت فشار حریف خودش رو کنترل کنه و قافیه رو نبازه.

حتی ضعیف ترین تیم های سری آ هم وقتی با پرس شدید مقابل ما ظاهر می شدند کاملا بهم ریخته و سرگردون میشد تیم و نتیجه ش یک فوتبال افتضاح و بدون برنامه بود.

این خود باوری و اعتماد به نفس چیزی ـه که مربی به تیم میده و بازیکن به خودی ـه خود یاد نمیگیره.

تیم های زیادی هستند که که مصداق این موضوع اند، نظیر یوونتوس (کونته)، لیورپول (کلوپ)، منچستر سیتی (گواردیولا) و ... و آخرین تیمی که میشه الان ازش اسم برد اینتر کونته ست.

پس همونجور که اعتماد به نفس رو مربی به تیم میده، یک مربی هم میتونه این اعتماد به نفس رو از تیم بگیره و کاری که آلگری با یوونتوس کرد همین بود.

(الان واقعا بحث سر مقایسه نیست، ما کوچیک آلگری هم هستیم و برای نتایجی که گرفته احترام قائلم)

ساری برای برگردوندن این خود باوری و تغییر ذهنیت زمان لازم داره.

ساری، کونته نیست که در مدت کمی و به کمک مسائل روحی و روانی تیم رو تهیچ کنه.

آقای سرمربی سبک خودش رو داره و این دلیل نمیشه که ساری از کونته ضعیف تر باشه و یا قوی تر.

قبلا هم گفتم که سرمربی بعدی هر کسی که باشه یک خرابه رو تحویل میگیره و کارش بسیار سخت خواهد بود.

اگه عملکرد ساری رو به 2 قسمت تبدیل کنم، یک قسمت درباره ذهنیت خراب تیم هست که زمان میبره تا درست بشه، یک قسمت هم چگونگی ـه واکنش سرمربی به این ذهنیت خراب هست.

من از ساری در مقابل قسمت اول حمایت میکنم چون کار فوق العاده سختی ـه ولی منتظر عملکرد ساری در فاز قسمت دوم هستم.

تا به الان که سالم در اومده ! هنوز باخت نداشتیم و عملکرد کلی ـه تیم رو ضعیف نمیدونم.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

از تغییرات ساری ارزش زیاد بخشیدن به کوادرادو و متویدی در حرکات هجومی تیم هست..فرقش با الگری

• mory, Aminvo, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

یادمه همون اول کاری انیلی گفت ساری رو اوردیم واسه به دست اوردن لیگ قهرمانان ، با توجه به بازی خوبی که جلوی اتلتیکو توی خونش ارائه دادیم فکر میکنم میشه گفت ساری تقریبا توی لیگ حرفی نداره واسه گفتن . واسه چلسی هم همین وضعیت بود . فکر نمیکنم واسه بازی های لیگ بشه امیدی داشت و از همین الان باید اسکودتو رو از دست داده فرض کنیم .

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
زات الریه گرفته بود و رو نیمکت نبود بهتر نتیجه میگرفتیما !!!
  • Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

حالا این بار نوبت ساری هست که ترکیب ها و بازیکنان مختلف را تست کنه!!   سیستمی که من در این بازی دیدم یک 4-4-2 لوزی شکل بود که رمزی پشت مهاجم بازی می کرد. 

اصلا خوب بازی نکردیم. گل را روی اشتباه خوردیم ولی گل را هم روی اشتباه زدیم. 

تیم هنوز سرگردان هست، وقتی دفاع حریف فشرده عمل می کنه و همه فضا ها را از میانه بسته هنوز هم اصرار داریم که از عمق نفوذ کنیم و بیش از حد پاسکاری می کنیم. نمی تونیم با چند تا پاس مفید و مختصر تیم نظم دفاعی تیم حریف را بر هم بزنیم.

-------------------------------------------------------------------------

واضح  هست که ساری اصلا روانشناس خوبی نیست. بازیکنی مثل رابیوت 6 ماه توی پاریس نیمکت نشین بوده، اینجا هم خیلی بهش بازی نمیرسه اگر قرار هست به ترکیب اضافه بشه می تونستی بازی های قبل چند تا 20 دقیقه به جای متوییدی بهش بازی بدی تا هم شرایط بازی پیدا کنه و هم با تیم و سری آ وفق پیدا کنه. نه اینکه یک 24 دقیقه بهش بازی بده و بعد چند بازی فیکس بهش بازی بدی. بازیکن اگر اشتباه کنه در این فرصت های خاص ریکاوری خیلی سخت تر می تونه به شرایط خوب برگرده و بیشتر زیر فشار میره. 

------------------------------------------------------------------

توی این بازی ها که دفاع حریف کاملا فشرده هست جای خالی مانژوکیچ برای سر زدن روی تیر دوم کاملا خالی هست. ( این انتقاد به ساری نیست چون مانژو در پروسه فروش هست و در هر صورت آماده نبود)

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

وقتی یه بازیکن خیالش از فیکس بودن راحت می شه، بازی هارو شل می گیره و بد بازی می کنه.

نمونش هم همین بازی هیگواین و خدیرا و شزنی. (البته خدیرا از آخرین بازی خوبش 2 فصل می گذره)

نمی گیم حالا رونالدو رو اگه بد بازی کرد بذار رو نیمکت ولی لااقل خدیرا رو که می تونی نیمکت نشین کنی.
واقعا عجیبه که همه فقط زورشون به دیبالا می رسه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

نمیخوام خدایی نکرده دو قطبی جدیدی بنام ساری-آلگری باز کنم ولی بنظرم فرقش با آلگری تا اینجا اینه که هر وقت فرصت داشته، از تموم پتانسیل هجومی تیم استفاده کرده، مثه بازی با برشا که تموم فانتازیست های تیم رو بازی داد چون اتوبوس پارک کردن برشا بخصوص بعد از زدن یه گل، قابل پیش بینی بود و بنابراین از همون اول بازی با تموم قوا وارد زمین شد و چیزی رو واگذار به اما و اگر نکرد و اگه هگوان کمی دقت میکرد، این رویکردش قاطعانه تر هم متبلور میشد...

بازم صبر میکنیم تا این دورۀ گذار تموم بشه ولی اینکه حتی یه نیمه (گیر ندید، حالا یکم بیشتر یا کمتر) هم بدون خدیرا/ماتوییدی/هگوان نمیتونه سر کنه رو اعصاب رونده ست... نگرانی بعدیم اینه که هنوزم که هنوزه روی کارای تمرین شده گل نمیزنیم! گُلای دو بازی اخیرمونو با هم مرور کنیم؛ مقابل ورونا : 1) شوت رمزی کمونه کرد و رفت تو گل 2) پنالتی رونالدو ... مقابل برشا هم که : 1) گل بخودی حاصل از کرنر 2) ریباندِ یه ضربه آزاد بلوکه شده... اونهم مقابل دو تیم تازه صعود کرده! البته نکتۀ مثبتی که تو همین گلا هست اینه که در پی فشاری که روی تیم حریف آوردیم حاصل شده و اونقدرا هم بی برنامه و به تعبیر آرش هردنبیل نبوده! :1: ولی باید توجه داشته باشیم که تیمای بزرگتر از ورونا و برشا قطعاً اینقدر راحت زیر فشار نمیشکنن و بنظرم فیلمنامۀ نیمۀ اول بازیمون مقابل ناپولی میتونه الگوی خوبی باشه...

دفاعمونم تق و لقه ولی تا وقتی ببریم، زیاد گل خوردن برام مهم نیست چون در سالهای اخیر به اندازۀ کافی بلخاظ هنر دفاع ارضاء شدم :1: و BBC رو در اوج قدرتش شاهد بودم! + حس میکنم این تزلزل بازیهای اول، در پایان فصل با استحکام در بازیهای دیگه خودش رو دَر میکنه و یکی از بهترین دفاعهای لیگ رو خواهیم داشت چه بخوایم و چه نخوایم...

• mory, El rey leon, L'Avvocato و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
ساختار دفاعی تیم امسال خیلی درب و داغونه . ساری اولین قدمش باید این باشه که ساختار دفاعی تیم رو درست کنه بعدش دنبال بازی زیبا و این مسائل باشه . هر توپی که میاد سمت دورازه یووه تن و بدن ما میلرزه !!!!!
  • mory, L'Avvocato, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ساری من رو یاد این رئیس جمهور مملکتون میندازه.

تنها توجیه ش از شرایط اینه که،  "اره قبلی زده خراب کرده. ما داریم شرایط رو بهتر میکنیم اما زمان میبره.در مسیر پیشرفت هستیم"

بول شت

• Georgia و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من تا الان ازش راضی هستم.

یه نمونه از پیشرفت هایی که داشتیم پاسکاری تحت فشاره

حتی تو دفاع هم زمانی که تحت فشاریم سعی نمی کنیم بکشیم زیر توپ تا صرفا توپ رو دور کرده باشیم.

از این هم که اومد 4-3-1-2 رو هم به عنوان پلن در نظر گرفت خیلی خوشحالم.

یه انتقادی که بهش دارم اینه که اصلا با بازیکنا صمیمی نیست. 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال
مربی ممنون که داری این تیم رو دوست داشتنی می‌کنی ...
چه پرسی کردیم تیم دزدها رو ...جوری که خودشون وا می دادن ...بازی سریع و تکضرب ...چقدر همکاریها بین عناصر هجومی دلچسب بود .
داریم به فوتبال لول یک دنیا نزدیک میشیم با همین فرمون برو جلو .
  • GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا بخدا امشب بغض گرفتم که چرا 5 سال تمام تو یوونتوس بازی زیبای ندیدم واقعا مثل کسی حس کردم که 5 سال ازگار تو زندون حبس بوده

اگه میباختیمم بهت درود میفرستادم ساری

واقعا هرچقدر فحش نثار الگری بکنیم کم بود ساری از اول جانشین منته تو یوو میشد حداقل 2 سی ال تا الان داشتیم

اقای ساری واقعا چه زیبا میکشی تو

فقط اوردن بنتانکورو امره جان رو نپسندیدم

خیلی شیک کنته رو انالیز کرده بود عمق تیم کنته بدجور سوراخ بود و رمزی میومد تو خیلی بیشتر میتونستیم ضربه بزنیم

• mory, Aminvo, L'Avvocato و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
این مربی جلوی بزرگترین رقیب این فصل، بزرگترین ضعف یووه رو تبدیل به نقطه قوت کرد. تیم نیمه دوم رو کاملا حساب شده و منطقی بازی کرد و تعویض های ساری هم موثر واقع شدن.

دروغ چرا، فکرشم نمیکردم انقدر راحت اینتر رو مهار کنیم.
بازی حساس و پرفشاری بود و قطعا این باخت تا چند هفته نتایج اینتر رو تحت تاثیر قرار میده.

این ساری نسبتا منعطف تو اروپا هم میتونه حرفی واسه گفتن داشته باشه ...
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی