پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پپ گواردیولا

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

تاپیک ساری رو بزنید به نظرم  :fp:  :1:

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

داشتم نا امید می شدم  که مدیران یووه خریت بدتری از خرید هیگواین بکنند و به پابان کار این دوران طلایی برسیم ولی  فعلا بخیر گذشت و به نظرم هنوز هم جای امیدواریه که یک سال دیگه هم از این دوره طلایی یووه لذت برد
اومدن گواردیولا مساوی بود با پایان کامل این دوره طلایی یووه

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شایعات همچنان ادامه دارد  :1: 

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
Sogno proibito del popolo juventino, 
رویای ممنوعه یوونتوسیها

آبی دریا قدغن شوق تماشا قدغن
عشق دو ماهی قدغن با هم و تنها قدغن 
برای عشق تازه اجازه بی اجازه 
پچ پچ و نجوا قدغن رقص سایه ها قدغن

هنوز احتمال پپ صددرصد منتفی نیست 

GUARDIOLA AGITA IL MERCATO - Sogno proibito del popolo juventino, ma legato al Manchester City fino a giugno 2021 da un contratto che porta nelle sue tasche oltre 20 milioni di euro a stagione, il tecnico catalano sta generando da diverse settimane movimenti significativi nel mercato borsistico, facendo impennare a più riprese il titolo della Juve. L'ultima ieri, col valore delle azioni della Vecchia Signora salito di oltre il 5%: una circostanza determinata anche dagli ultimi rumors circolati in Inghilterra e riportati quest'oggi da Il Sole 24 Ore, secondo cui Adidas, sponsor tecnico della Juve e interessato ad avere Guardiola come testimonial, giocherebbe un ruolo determinante per la fattibilità economica dell'operazione. Con Pochettino che a quel punto diventerebbe il suo naturale sostituto al City. Un complicato gioco ad incastri che ad oggi non trova riscontri secondo calciomercato.com, ma che è risultato sufficiente ad agitare i mercati finanziari, oltre che i sonni (e i sogni?) dei tifosi della Juventus.
همین حرفا باعث اشفتگی بازارهای مالی و خواب یا رویای هواداران یووه است

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

این که ادیداس گفته من 50 درصد حقوقش رو میدم به نظرم حرف مسخره ایه !! شاید بند هایی تو قرارداد یوونتوس و ادیداس باشه که اگه خرید های بزرگی انجام شد در قالب پاداش چیزی به یوونتوس داده بشه ولی اینکه مستقیما بیاد حقوق یکی از کارکنان یوونتوس رو بده بیشتر به شایعه میخوره !

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
فرهاد
را های زیادی هست
مثلا خانوم گواردیولا میشه سفیر مازراتی و خود مازراتی هم میشه یه اسپانسر گواردیولا
از اینطرف حق تلوزیون و حق تبلیغات گواردیولا درصد زیادیش میاد ب جیب یوو
یع جور از این جیب ب اون جیب میکنن
راه زیاده
وقتی عنترمیلان 12 میلیون با پاداش داده به کنته 19 میلیون یا 23 ملیون گواردیولا چیزی نیست ک یوو نتونه زیرش بره

امروز دوباره منابع زیادی تو اسپانیا و ایتالیا با قاطعیت تز یوونتوسی شدن پپ گفتن
هرچند اوازه اگریستی و دی مارتزیو نداشتن اما مثلا یارو ایجنت رسمی فیفا ک از تویتر خدافظی کرده بود برگشته گفته تنها به خاطر اعلام خبر یوونتوسی شدن پپ دوباره اومدم تویتر و خبر رو بگم
یا مدیاست و اون رسانه خاتدان انیلی و چند خبرنگار تو اسپانیا توئیت کردن
خیلی ها بعد اومدن پپ باید بیان دست بوسی :1:
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

این که ادیداس گفته من 50 درصد حقوقش رو میدم به نظرم حرف مسخره ایه !! شاید بند هایی تو قرارداد یوونتوس و ادیداس باشه که اگه خرید های بزرگی انجام شد در قالب پاداش چیزی به یوونتوس داده بشه ولی اینکه مستقیما بیاد حقوق یکی از کارکنان یوونتوس رو بده بیشتر به شایعه میخوره !

مثل اینکه پپ میخواد با پوما قرارداد خوبی ببنده و ادیداس دوست داره رقیبشو زمین بزنه و حاضره این کارو انجام بده

But there is more. For months, Guardiola has been in talks with Puma, who offered him a multi-million dollar contract. In this scenario, Adidas would creep into the game to pull the coach from under their competitors' nose.

شخصا جای پپ بودید کدوم تیم رو انتخاب میکردید سیتی یا یووه ؟ :hug:

من بودم حتما میرفتم یووه 

- سیتی تاریخ نداره و میگن با پول جام میگیره 

- به رکوردهای مورینیو حمله میکردم

- با کنته بجنگم

- قهرمانی در لیگ ایتالیا توی کارنامم باشه

- پول هم بهم خوب میدن پس چه مرگمه 

- یووه رو هم قبلا دوست داشتم و...

- یووه رونالدو داره و شاید بتونم اروپا ببرم

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نظر شخصی : گوادیولا تنها مربی ـیه که تو دنیا بهتر از کونته ست.

_____

شایعات زیاده ، چون نمیشه مطمئن شد درسته خیلی ازشون حرف نزنیم بهتره. 

مثلا میگن مدرکی هست که نشون میده زن گوادیولا ماشین سه ساله تو تورین اجاره کرده. یا پسر گوادیولا تو جی مدیکال بوده 

کلا هم نسبت به یکی دو هفته قبل ، الان شایعات پپ  پررنگ تر شده و خبرگزاری های بیشتری پوشش دادن

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نظر شخصی : گوادیولا تنها مربی ـیه که تو دنیا بهتر از کونته ست.

_____

شایعات زیاده ، چون نمیشه مطمئن شد درسته خیلی ازشون حرف نزنیم بهتره. 

مثلا میگن مدرکی هست که نشون میده زن گوادیولا ماشین سه ساله تو تورین اجاره کرده. یا پسر گوادیولا تو جی مدیکال بوده 

کلا هم نسبت به یکی دو هفته قبل ، الان شایعات پپ  پررنگ تر شده و خبرگزاری های بیشتری پوشش دادن

من نمیدونم چرا یه جویه که میگه از شایعات حرف نزنیم

حرف بزنید بیخیال  :thank: 

اتفاقا اینجاییم که نظرامون رو محک بزنیم و از احتمالات هم بگیم 

لطفی نداره بعد انتخاب مربی حرف زد و نقد کرد یا موافقت کرد 

..........................................................

هر کسی از یه سایتی توئیتی رو چک میکنه اینجا بگه 

چون همه مانمیتونیم همه سایتها رو چک بکنیم و همه توئیتها رو بخونیم 

اینجوری همه در جریان مطالب مختلف و البته به زبان فارسی میشیم

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه بار دیگه هم گفته فصل بعد تو انگلیس میمونه .

• mory, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

گفته که شایعات و شواهد میره سراغ ساری ولی ما دوست دارم پپ بشه

باید صبر کنیم وببینیم شاید پوشش مالی صورت بگیره و ...

Massimo Pavan parla del nuovo allenatore della Juventus:

“Siamo vicini a conoscere il nome del nuovo allenatore della Juventus. Gli indizi al momento portano tutti a Sarri, ci piacerebbe fosse Guardiola ma le indicazioni sono minime, se non indiscrezioni e voci. Aspettiamo e vedremo, per Guardiola bisognerebbe trovare la copertura finanziaria”. 

biz istəyirik
  idi
Guardiola
lakin
ما پپو میخوایم اما :1:

یه بار دیگه هم گفته فصل بعد تو انگلیس میمونه .

ما این چیزا رو نمیفهمیم . باید بیاد  :1:

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گواردیولا نمیتونه بدون بازیکن هیچوقت سیستمش رو اجرا کنه ب خاطر همین الان بهترین شانس اون و یوونتوسه ...با گواردیولا تضمینی برای سی ال نیست اما با گواردیولا لذت خواهیم برد چرا؟؟

گواردیولا هنگامی که سیتی با بارسلونا بازی داشت  مثل زمان بایرن خودش ب عمد ب بارسلونا میباخت  اونم با نتیجه 4-0 

گواردیولا وقتی تو بایرن بود سبکش رو تغییر نداد و گفت از مربیگری کنار میروم اما سبکم را عوض نمیکنم ... این نشونه خوبی نبود تا به سیتی رفت و فوتبال انگلیسی رو تلفیق کرد با سبک خودش و این فصل عالی بود در صورتی ک در فصل اول لستر رانیری نابودش کرد ب دلیل جلو اوردن بی مهابای خط افساید اما الان ضریب پاس ها کمتر و جا به جایی ها بیشتر شده 

1521046_466.jpg

گواردیولا بسیار خوشرفتاره ب خاطر دوران کودکیشه که در سن پدرو بوده و میگفته عادت داشتیم ک ب کسانی که میشناختیم و حتی نمیشناختیم سلام و احوالپرسی کنیم 

در سن پدرو هم همیشه بهترین فوتبالیست بود

1521075_342.jpg

از روزی که رونالدینیو رو انداخت بیرون و گفت بدرد سبک من نمیخوری نشون داد ک خالق فوتبال مدرنه و این دلیل دوس داشتن و تکنیکی بودن فوتبالیستها نیست در نتیجه ادمیه ک هرکسی رو برای رسوندن پیغام و فلسفه مربیگریش امکان داره قربانی کنه 

«من عاشق توپ هستم و همیشه دوست دارم با آن بازی کنم. از روزی که در بارسلونای B مربیگری کردم، خواستم به این شکل بازی کنم. اگر روزی فوتبال مالکانه جواب نداد، من بازنشسته خواهم شد.»

بد لباس بودن و خرافاتی بودن : از جمله کارای گواردیولا داشتن شال همیشگیش برای بردن و پوشیدن لباس گرمشه و البته لباسای عجیب و زشت حتی ازدواج با زن زشت

1521088_587.jpg

با این حال میگن به مد اهمیت میده و زنشو هم توی لباس مد فروشی پیدا کرده 

بیلسا استاد گواردیولاست و البته گواردیولا شاگرد بهتر و باسواد تر از بیلسا و رکوردای عجیبی توی سیتی و بارسا داره و حتی بایرن .

95 درصد برد در لیگ جزیره

میانگین 700 پاس در هر بازی

مالکیت 70 درصدی در اکثر بازیها

زدن سه گل در هر مسابقه

نقل قولشم اینه ک وقتی توپو داشته باشی از اون لذت میبری این خوبه اما ترسناکش اینه ک وقتی تیم حریف توپو بگیره ایا میتونی گل نخوری؟؟

https://www.tarafdar...untitled_25.jpg

این امار نشون میده پپ همیشه درست نمیگه

بازیکنان مشکل دار با گواردیولا :

بزرگترین ترس ما یوووه ایها اینه ک پپ هرجا رفته با افراد ب شدت ب مشکل خورده از قهرمان لیگ قهرمانان و کاپیتان بارسلونا اقای ادمیلسون ک قهرمان جام جهانی شده تا زامبروتای 30 میلیونی بارسا و جالب اینه که دکو ستاره فوق العاده بارسا در اولین نشست خبری گواردیولا پپ گفت دکو هیچ جایی تو سیستم من نداره ...

البته الان گواردیولا مشکلاتشو رفع کرده و خیلی بهتر شده قبلا خیلی گستاخ بود 

رونالدینیو 

اتوئو ک گفته گواردیولا ب من فهموند ک باید روزی مربی شم اما منو نخواست و من بااینتر شکستش دادم و نشون دادم ک موثر بودم

یحیی توره و چگرینسکی ک میگفتن پدیده ایه ولی رد شد 

الکسندر هلب  مکسول و زلاتان ک گفته بود گواردیولا رو سرم داد کشید و گفت بعدا میبینمت و من بعد بازی نیم ساعت توی رختکن منتظر بودم ببینم حرف حسابش چیه اما ترسو بود و نیومد

ماریو مانجوکیچ خودمون ک در اولین فصل پپ 26 گل زد!!!!! اما گفت با پپ مشکل داشت و نموند 

ژردان شکیری ک گفته بود گواردیولا با اون صحبت نمیکرد تا از تیم بره!!!!

شوان اشتایگر دانته و جوهارت 

و همین اواخر کوین دی بروین 

حالا حساب کنین بازیکن سوسول ما چجوری دووم بیارن 

دکتر مولر هم گفته ک گواردیولا مشکل شخصیتی داره 

اگر گواردیولا بیاد یووه  یعنی انیلی تودهنی بسیار بدی ب کنته زده و دلیلیه برا اینکه موفقیت یووه براش خیلی مهم تر هست 

• حامد, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
خبر های داره شکل میگیره که به شدت امشب همه گمراه میشوند و به طور یقین همه از اومدن پپ نا امید خواهند شد. اما مطمین باشید بعد از این خبر ها سوپرایز بزرگی رخ خواهد داد.
پس انلاین بمونید
  • Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

زمانی ک ما انلاینیم اونها سوار بر قایق تفریحی دارن عشق میکنن شاید در روز دو دیقه ب تیم ایندشون فکر کنند این مربی ها

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

من میترسم اگه ساری بیاد یوونتوس ارنا با انیلی عکس بندازه و قرارداد امضا کنه باز یه سری بگن ، نه ساری یه مدت پیش یه مقدار پول دستی داده بوده به انیلی الان اومده پس بگیره ، الان هم داره رسید دریافت پول رو امضا میکنه !!  :1:  

• GioVanni Agnelli, mory, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

-"من یک خبرنگار حوزه اقتصادی و ورزشیم، و درحال حاضر اخبار سیاسی امریکا رو پوشش میدم. برای 6.5 سال در بلومبرگ کار کردم و (میتونم بگم) در ترند کردن یک خبر، آژانس اقتصادی شماره یک امریکا پرقدرت تر از هر منبع دیگه ایه. آژانسی که حتی برنامه تلویزیونی هم داره. من همچنین گفتم که کسانی که در حوزه اقتصادی فعالن دسترسی ویژه ای به اخبار دارن که خبرنگاران حوزه های دیگه از اون امکان محرومند. خیلی ساده، اگر شما یک خبرنگار ورزشی هستید هیچ وقت به اخباری که به گوش خبرنگار اقتصادی میرسه دسترسی نخواهید داشت."

-"اون اخبار "خاص" به گوش ورزشی نویسان نمیرسه چون یوونتوس به هیچ کس هیچ چیزی نمیگه، حتی به کارکنان داخل باشگاه. این مسأله جدیدی نیست. هروقت یک کار بزرگ در حال انجام شدنه، اونها همه چیز رو به شدت محرمانه نگه میدارن، اصطلاحا با نگاه با هم حرف میزنن. مثل هر شرکت دیگه ای که بخواد مسائل و پروژه هاش رو محرمانه نگه داره. من فقط از اول گفتم که مذاکرات با گواردیولا در جریانه و گواردیولا گزینه اول مدیران یووه ست نه ساری. من حتی فکر نمیکنم ساری گزینه دوم باشه، شاید گزینه سومه. (در کنار اینها) من گفتم که هیچ قطعیتی نمیتونم بدم چون نه قرارداد امضاشده ای هست و نه من گوی پیشگویی دارم. من در مذاکرات اونها حضور ندارم اما با توجه به اطلاعاتم راجع به مذاکرات، اطمینان دارم که نتیجه نهایی مثبت خواهد بود."

-"اونهایی که میگن من فقط یک خبرنگار اینترنتی هستم و قبلا کار ژورنالیستی نکردم عمیقا اشتباه میکنن. من یک خبرنگار سنتیم همونطور که سیمونه فیلیپتی یا لوئیجی گوئلپا (خبرنگار دیگه ای که راجع به گواردیولا خبرکار کرده) هستن. برای جمع بندی، اگر کسی از من بپرسه که آیا گواردیولا به یووه میاد جواب من بله خواهد بود. بله به خاطر لیست معتبر تاییدیه ها، اگرچه باید اضافه کنم که من نمیتونم بگم این اتفاق قطعا رخ خواهد داد چون هنوز قراردادی امضا نشده. من با حقایق سروکار دارم نه نقل و انتقالات فوتبالی."

-"شواهدوحقایق به من میگن که یووه گواردیولا رو میخواد، مذاکرات بسیار پیشرفت کرده و در وضعیت خوبیه، گواردیولا تمایل داره به یووه بیاد، و واکنش دیروز بازار بورس هم به خاطر خبرهای بسیار موثق تری بود که در فضای اقتصادی پیچیدن، نه اینکه خبرهای Sky یا money.it باعث اون واکنش شدن. مدارک و واقعیت هایی که در دسترس من هستن، من رو فقط و فقط به سمت یک اسم هدایت میکنن: گواردیولا. با این حال، قرارداد امضاشده ای جلوی من نیست که خبر از قطعی بودن پیوستن گواردیولا به یووه بوده. نمیتونم به شما قطعیت بدم ولی در این مورد خیلی مطمئنم."

-"با احتمال بالایی درباره این مذاکرات و نتیجه شون اطمینان دارم، در غیراین صورت اصلا از ابتدا درباره این موضوع صحبت نمیکردم. کاری که هیچ وقت نکردم (راجع به موضوعی صحبت کردن، بدون اطلاعات و مطمئن بودن)."

اینا حرفای یک خبرنگار ایتالیاییه که قبلا در بلومبرگ کار کرده. گرچه من نتونستم اسم واقعیش رو پیدا کنم، دوخبرنگاری که اسمشون رو آورده افراد فعال در حوزه سرمایه ن. یکیشون که در لندن کار میکنه و اون یکی هم اکانتش رو بسته. حرفایی که این خانم زده نشون از این داره که اگر اتفاق خاصی نیفته پپ رو نیمکت یووه ست. با این حال مسئولیت درستی غلطی حرفاش به عهده خودشه.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
یوونتوس به هیچ کس هیچی نمیگه ولی هیاهو اومدن رونالدو از ۲ ماه قبلش گوش فلک رو کر کرده بود!
این خودش اولین تناقض با واقعیت
بقیه حرفاش بماند...
  • Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
اتفاقا پپ تو سیتی به شدت دنبال پوگبا بوده و ممکنه پوگبا اولین خواسته پپ از یوونتوس باشه
هرچی فکر می کنم امثال ساویچ و پوگبا به سیستم ساری نمیخورن
فردا روزیه که وعده داده شده برا انتخاب سرمربی یوو
پس تا فردا انلاین بمونید تا هیجان انتخاب پپ به عنوان سرمربی یوو رو از دست ندید
من ک نمیخوابم
انتخاب با شماست
  • mory, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

بسم رب شهدا و صدقین بسم رب علگریون و آنتی علگریسم و بسم رب حضرت انداره انیلی:

غیر رسمی : پپ گواردیولا سرمربی یوونتوس شد.

منتظر اخبار تکمیلی باشید....لودینگ

• mory, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
خدای جوی افشین! ساعت ۳ صبح سر نماز شب فهمیدی گواردیولا سرمربی شد؟
بعد تو اصلا یه بازی از تیم ساری دیدی که میگی پوگبا بدرد سیستمش نمی خوره؟؟
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی