پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و دوم سری آ : اسپال 2 - 1 یوونتوس


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
20 پاسخ برای این موضوع

#21
Hossein Salehi

Hossein Salehi

    مدیرکل فروم

  • ادمین
  • 15845 ارسال

 

ضد گزارشی از پخش تلویزیونی دیدار یوونتوس - اسپال

 

- علیرضا علیفر بعد از مدت‌ها افتخار گزارش بازی یوونتوس را به تماشاگران نگون‌بختِ یووه می‌دهند. ایشان آنچنان اطلاعات دسته چندم‌شان را در بزنگاه‌های بازی رو می‌کنند که انگار طرفداران وطنی بیانکونری برای اولین بار است در این فصل شاهد تماشای بازی تیم محبوب‌شان هستند. اطلاعاتی در خصوص تعداد قهرمانی‌های یووه در سری آ، لیگ قهرمانان و جام یوفا و شرح مبسوطی از درخشش بازیکن گمنامی به نام کین در ترکیب یووه!

 

- علیفر: احتمالاً آقای الگری عجله‌ای برای قهرمانی ندارد که ترجیح داده با ذخیره‌هایش در این دیدار بازی کند. خدمت حضرت استاد عارضیم؛ اولاً یوونتوس به خاطر بازی حساس مقابل آژاکس به بازیکنان اصلی‌اش استراحت داده؛ ثانیاً پریماورا واژه صحیح‌تری نسبت به ذخیره‌ها است.

 

- اصرار عجیب و چند باره‌ی علیفر به قرار داشتن شهر فِرارا در دهانه چکمه‌ای که کشور ایتالیا منتسب به آن است از این حکایت می‌کرد که استاد اطلاعات بکر و دسته اولی از ویکیپدیا استخراج کرده‌اند و حیف‌شان می‌آید با بازگویی چند باره‌شان بینندگان عزیز را از حیث موقعیت جغرافیایی تیم میزبان شیرفهم نکنند.

 

- به تصویر کشیدن ندود و پاراتیچی مساوی است با اظهارنظر یا بهتر بگویم اصرار تیمسار علیفر: «مدیران یووه برای تماشای قهرمانی یووه به ورزشگاه آمده‌اند.» استاد غافل از این هستند که این دو عزیز در تمام بازی‌های داخل و خارج از خانه معمولاً حضور دارند.

 

-  دشیلیو از بس تلفظ دشواری دارد، علیفر ترجیح می‌دهد به جای در دام استعمال نامش افتادن کلاً از او اسمی نبرد. در معدود دفعاتی که نام او را به زبان آورد، این آوا شنیده شد: دی‌ اسکیلیو!

 

- ویویانو دروازه‌بان اسپال در حال اتلاف وقت در زدن ضربه است؛ سرهنگ می‌گوید ویویانو شادمان است و عجله‌ای برای زدن ضربه ندارد. استاد اینکه تعجیل نمی‌کند قبول اما اثری از آنچه شما «شادمانی» نامگذاری کردید هم در چهره این بنده خدا دست‌کم در آن لحظه به چشم نمی‌خورد.

 

 - نیکولوسی به تلفظ سرهنگ علیفر: نیکُلو! بیچاره سه حرف آخر نام این بازیکن که از دید استاد نیازی به تلفظ‌شان نیست: (Nicolu(ssi

 

- علیفر خطاب به مدافع اسپال که لباس کوادرادو رو می‌کشد. (احتمالاً از زبانِ مدافع اسپال) کجا می‌‍‌ری برادر؟ بایست!

 

- علیفر: حالا با این پیروزی احتمالاً آقای لئوناردو سمپلیچی نوار این بازی را نزد خود نگه خواهد داشت. / نوار آخه؟ حتماً هم نوار ویدئو؟!

 

- علیفر: یوونتوس با ذخیره‌هایش شکست می‌خورد. البته تقصیر خودشان است. خوب می‌خواستند با ذخیره‌هایش بازی نکنند!

 

- و شاهکار تیمسار علیفر؛ برناردسکی به تلفظ استاد علیفر: برنادشی

 


واقعا من سر این گزارش خیلی خیلی حرص خوردم و عصبی شدم 
به مدیر شبکه ی ورزش هم گزارش دادم 


  • حامد, GioVanni Agnelli, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی