پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و ششم سری آ : ناپولی 1 - 2 یوونتوس

26 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فکر کنم قانون جدید اومده که هر برخورد توپی با دست پنالتیه 

• Orphée, Aminvo, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خب ، قهرمانی هفتم رو تبریک میگم.

از اتاق فرمان اشاره میکنن این هشتمیه ، نه هفتمی

دقیقا مصداق همون "شمارش از دستم در رفته " “lose count” شده

• Aminvo, Prince Claudio, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

93qb_7880bad9-caa6-455b-8429-04689e9c0a1

• Orphée, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مانژو رو واقعا نمیخوام و دلم باهاش صاف نشد و هیچوقت به عنوان بازیکن تیمی که دوستش دارم قبولش نکردم و دیشب حتی قدم نمیزد تو زمین و کاش ی صندلی وسط زمین براش بود اینقدر خسته نشه 

به اسم 4-3-3 رفتیم تو زمین ولی 4-4-2 بازی میکردیم عملا . متوئیدی و برنا دو گوشه تیم بودن . دقیقا همون پستی متوئیدی بازی میکرد که دشان تیم ملی بهش بازی داده بود . فقط نفهمیدم چه نیازیه وقتی 4-4-2 بازی میکنیم باید حتما متوئیدی بازی کنه 

هدفم از این پست اصلا مسائل فنی نبود 

دیشب به معنای واقعی فوتبال دیدیم . فوتبالی که ما عاشقش شدیم همین شکلی بود . پر درگیری . کارت زرد پر شمار . اخراج و درگیری. گل و تیر دروازه . یک نیمه یووه سر بود یک نیمه ناپولی 

فوتبالی که یک طرفه نیست ، فوتبالی که کسل کننده نیست ، فوتبالی که پاش خوابت نمیگیره ، فوتبالی که هوادار رو میخکوب میکنه پاس تی وی

واقعا لذت بردم از بازی دیشب 

• حامد, Orphée, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

درسته واقعا مانژو دستوری که بهش میدن همینه اونم مجبوره اجرا بکنه

فرهاد : واقعا اگه دفاع کردن برا مهاجم هنره ، خب چرا بارزالی رو اون جلو بازی نمیده !؟ :53: :53: :53:

این جمله خیلی جالبه وگاهی منم به همین مورد رسیدم
کاش بجای مانژو اون جلو کانسلو رو بازی بده یا اون دفاع چپمون رو
و اسم سیستم رو هم همون 5.4.1 بذاره نه 4.3.3تا خیال همه راحت بشه

من تعجب میکنم از اینکه این سوال رو شما به عنوان یکی از طرفداران قدیمی سری آ مطرح می کنید.

مثالی که میخوام بزنم سبک الترا اگرسیو یورگن کلوپ هست؛ اگه بنا به اینه که زیر چهار ثانیه توپ رو از حرف پس گرفت، یه مشت بازیکن چغر و بدبدن بذاره اون جلو تا این کارو انجام بدن؛ اما در اصل کلوپ با چه بازیکنایی این سبک رو اجرا میکنه ؟ محمد صلاح و فیرمینو و سادیو مانه !

فوتبال عوض شده؛ الان مدافعا بازیسازن، مهاجما مدافعن ...
  • Orphée, L'Avvocato, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من تعجب میکنم از اینکه این سوال رو شما به عنوان یکی از طرفداران قدیمی سری آ مطرح می کنید.

مثالی که میخوام بزنم سبک الترا اگرسیو یورگن کلوپ هست؛ اگه بنا به اینه که زیر چهار ثانیه توپ رو از حرف پس گرفت، یه مشت بازیکن چغر و بدبدن بذاره اون جلو تا این کارو انجام بدن؛ اما در اصل کلوپ با چه بازیکنایی این سبک رو اجرا میکنه ؟ محمد صلاح و فیرمینو و سادیو مانه !

فوتبال عوض شده؛ الان مدافعا بازیسازن، مهاجما مدافعن ...

فرمایش شما درسته

اما صلاح و بقیه چند تا ضد حمله میزنن ما چند تا ؟

وظایف مهاجمی مانزو و بقیه اصلا به چشم نمی یاد

در اصل من هیچوقت حس نمیکنم مانزو داره به دروازه حریف فشار می یاره و مدافعین حریف رو مشغول خودش کرده (ویرایش)

• Orphée, Aminvo, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

فرمایش شما درسته
اما صلاح و بقیه چند تا ضد حمله میزنن ما چند تا ؟
وظایف مهاجمی مانزو و بقیه اصلا به چشم نمی یاد
در اصل من هیچوقت حس نمیکنم مانزو داره به دروازه حریف فشار می یاره و مدافعین حریف رو مشغول خودش کرده (ویرایش)

بله از این نظر که نقش تهاجمی مانژوکیچ در گذر زمان کمرنگ و کمرنگ تر شده کاملا با شما موافقم.
یادمون نره مهاجم برای مهاجم بودن نیاز داره که دائما از طرف بقیه بازیکنان تیم تغذیه شه.

از نظر من آقای الگری تا اینجای فصل نتونسته ( یا ابزار مناسبی نداشته ) که ترکیب ایده آل تیم رو پیدا کنه.

نمیخوام همه چیز رو در این بدونم؛ اما اگه یادتون باشه یه زمانی رم ( تیم دوم سری آ ! ) خط هافبک ده روسی-ناینگولان-استروتمن-پیانیچ رو داشت و ما الان این خط هافبک رو داریم ...
خط هافبک فعلی یوونتوس در حد ستاره های هجومی تیم نیست ...
  • Orphée, Aminvo, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی