پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــائــورو ایــکــاردی

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
206 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نامردی محضه واقعا دلم برا مکسی میسوزه ایکاردی چطور تونست بد تر از اون واندا چجوری تونست!!!؟؟ اینا دوست بودند واقعا بی فرعنگن فوتبالیستها ....هری کین ب شدت گزینه بهتریه 

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- هم زمان چند روزنامه ایتالیایی دوباره خبر پیوستن ایکاردی به یووه رو کار کردند و نوشتند که یووه میتونه با 80 میلیون ایکاردی رو جذب کنه.

ظاهرا ایکاردی علاقه ای به خروج از ایتالیا نداره و میخواد به یک باشگاه ایتالیایی دیگه بره. از یووه و ناپولی به عنوان دو مقصد احتمالی این آرژانتینی نام برده شده.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 710 ارسال
  • Locationzahedan
نمیدونم چ حکمتیه تا ما مبخوایم خط هافبک رو ترمیم کنیم ی مهاجم خوب تو بازار نزدیک میشه ب یووه پارسال بخاطر رونالدو بود و واقعا همچین فرصتی رو نمیشد از دست داد حالا امسالم فکر میکنم این سناریو دوباره تکرار بشه

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
بنابراین به نظرم مادامی که این رویه ادامه داشته باشه سی ال بگیر نیستیم همین الانشم تو خط حمله امون ترافیکه ولی یه دونه هافبک قلدر نداریم. مدت هاس ثابت شده که در فوتبال خط میانی و هافبک خیلی تاثیرگذارتر از خط حمله اس با این حال بعد از رفتن پوگبا و ویدال هیچ اقدامی واسه خرید یه هافبک قدرتی یا جنگنده نشده
  • Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
https://twitter.com/...533885685907457

BOOM! ICARDI RECEIVED A 9M€ PER YEAR OFFER FROM NAPOLI! BUT INTER DECIDED TO SELL HIM TO JUVENTUS!

به شدت استقبال میشه از اومدنش به یووه!
ترافیکی در کار نیست : مانژو سال آخرشه!
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

ایکاردی بهترین گزینه برای خط حمله هست. از اومدنش به یووه به شدت استقبال میشه.

• Orphée, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
روز ب روز شایعات پیوستن ایکاردی ب یووه داره جدی تر میشه! الان مثل اینکه مصدومه و تا آخر فصل نمیتونه بازی کنه! هر چند من فکر میکنم بخاطر گرفتن بازوبند ناراحته و خودشو ب مصدومیت زده و مسئولین اینتر هم چندان بدشون نمیاد دیگه بازی نکنه!

بین بازیکنای اینتر هم دو دستگی ب وجود اومده و بعضیا حامی ایکاردی هستن و بعضی دیگه بر ضدش هستن!

دیگه هیچ جوره جایی برای ایکاردی تو اینتر نیست! ی سری جاها خوندم ک انتقال ایکاردی ب نفع یووه نیس. در واقع معتقد بودن یووه نباید رقباشو تضعیف کنه چون در دراز مدت ب نفع یووه نیس! بهتره بهشون یاد آوری بشه ایکاردی در هر صورت میره و اینتر ضعیف تر میشه حالا چ بره رئال چ بیاد یووه واسه اینتر خیلی فرقی نمیکنه!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

^

ی سری جاها خوندم ک انتقال ایکاردی ب نفع یووه نیس. در واقع معتقد بودن یووه نباید رقباشو تضعیف کنه چون در دراز مدت ب نفع یووه نیس! بهتره بهشون یاد آوری بشه ایکاردی در هر صورت میره و اینتر ضعیف تر میشه حالا چ بره رئال چ بیاد یووه واسه اینتر خیلی فرقی نمیکنه!

منم خوندم این مطالب رو 

فقط دیدگاه ژورنالیستیه و یه چیزی میگن که گفته باشن و بقولی صفحه پر کنن

تضعیف این نیست که از طرف بازیکن نخریم تا تضعیف نشه !!!

اصلا به ما چه تضعیف اینتر !!!

اینتر خودش باید خودشو تقویت کنه و اگه این اتفاق بیفته دیگه کاری از ما بر نمی یاد تا تضعیفش کنیم 

معامله است و خرید و فروشه 

تیم که ساختار داشته باشه هیچوقت با یه نفر تضعیف نمیشه !

و البته اگه تیم ساختار نداشته باشه با خرید یه بازیکن تقویت نمیشه!

................................................................

اصولا با ارزانتینی برزیلی اصلا موافق نیستم چون غالبا شخصیت ندارن و بالاخره درد سر درست میکنن

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

سوای کیفیت فنی‌اش، آیا این آدم شایستگی اخلاقی کافی برای بودن در یووه رو داره به نظرتون؟ 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فرزاد سلام

راستش نه ولی توی این مدت اتفاقای عجیب اینقدر دیدم و خریدای عجیب توسط یوونتوس دیدم که اگه بگن یوونتوسی شده تعجب نمیکنم

حالا که تیممون شده پر از اروگوئه و کلمبیا و ARGو برزیل و شاید اینو بخرن و زنش هم بیاد جای ماروتا  :1:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
همینجوری که الکس و جی جی و کلودیو رو کردن بیرون از باشگاه این رو هم بخوان میارن خیلی راحت

همینجوری که آنیلی دنبال این هست که اولترا ها رو راه نده تو ورزشگاه
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

فرزاد سلام

راستش نه ولی توی این مدت اتفاقای عجیب اینقدر دیدم و خریدای عجیب توسط یوونتوس دیدم که اگه بگن یوونتوسی شده تعجب نمیکنم

حالا که تیممون شده پر از اروگوئه و کلمبیا و ARGو برزیل و شاید اینو بخرن و زنش هم بیاد جای ماروتا  :1:

سلام، ارادت

اگرم قراره بیاد امیدوارم مثل توزِ یاغی که اینجا رام شد، باشه

:juve:

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

سوای کیفیت فنی‌اش، آیا این آدم شایستگی اخلاقی کافی برای بودن در یووه رو داره به نظرتون؟ 

به نظرم بستگی داره این شایستگی اخلاقی رو چی بخوایم تعریف کنیم. مثلاً اگر مثل ناینگولان باشه که چند ساله داره به یووه بد و بیراه میگه آره. این مشکل داره (هر چند کیفیت فنی ناینگولان قابل بحث نیست)

اگر قضیه وندا و مکسی لوپز باشه اون به زندگی شخصی آدم ربط پیدا می کنه و اگر تأثیر این مسأله شخصی به عملکردش توی زمین برسه مشکل داره، که با آماری که ایکاردی داره نشون میده تو این موارد حرفه ای رفتار می کنه.

در کل کلاس کاری باشگاه یووه و نظمی که توش هست همه  رو آدم می کنه. به نظرم نباید نگران این باشیم. 

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

من درست یادم نمیاد، ولی بوفون و دی آمیکو استارت رابطه شون در زمانی زده نشد که هنوز با آلنا مزدوج بود؟ قابل مقایسه با حرکتی که ایکاردی زد نیست ولی خب اخلاقی هم نبود حرکتش. حقیقتش در مورد این دوستمون، شایستگی اخلاقی رو هرطور تعریف کنی هم باز کارش غیر اخلاقی بود. گرچه الان تعاریف جدیدی تولید شدن که رابطه همزمان با چند نفر رو اخلاقی و حتی حق یک فرد میدونن و... آخرش آدم به این نتیجه میرسه که اصلا به ما چه زندگی خودشه! :1: از اومدنش استقبال نمیشه، مگر اینکه همراه با تعویض تاکتیک تیم (و متعاقبا سرمربی) همراه باشه. 

• Aminvo, tecra, Senmorta و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یکی از مشکلات مورینیو با تیمش همین بود که این جدیدگرایی بازیکنا رو نتونست درک بکنه و نتونست بپذیره و در نتیجه حذف شد

خوب بازیکنای الان یه کم با گذشته فرق دارن ولی ...

اگه ایکاردی بیاد و بی حاشیه گل بزنه و بی حاشیه باشه برای تیم من مخالفتی ندارم 

شوهر باشه کچل باشه

• Aminvo, tecra, ace of glass و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
فنی
اخلاقی
ملی
مذهبی
سیاسی
اقتصادی

از هیچ زاویه ای برام قابل قبول نیست که اومدن ایکاردی موجب پیشرفت تیم بشه !
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

حالا که بیشتر نظر دوستان من باب این مفلوکِ فاسدِ فتنه گرِ خیانت پیشه یِ رذلِ دون مایه :1:به حواشی پیرامونش برمیگرده، بدک نیست، این مصاحبه  ، وندانارا هم بخونید شاید زاویه دیدِ جدیدی پیرامون ظلمات موضوع بهتون داد.هرچند حایلی بین حقیقت و صحت و سقم این صحبتا همیشه وجود دارد و اللهُ اعلم.

Spoiler

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
مضحک ترین کار اینه وقتی که هیچی از رابطه ی طرفین نمیدونیم! بیام قضاوت کنیم و از اون بدتر تمام شایستگی ها و نقاط مثبت طرف رو به خاطر اون یه جریان به کلی نادیده بگیریم.
ایکاردی یه قاتله! هم به تاتنهام گل زد هم به ایندهون و بارسا! اونهم تو اولین حضورش تو اروپا! آمارش در سری آ هم گویای همه چیزه.
چه طور این همه خصوصیات و برتری و شم گلزنی یک بازیکن رو به خاطر یک رابطه که باز هم میگم اصلا نمیدونیم چی شده و چه اتفاقی افتاده زیر سوال میبریم!؟
ایکاردی حداقل بین بازیکنان امریکای جنوبی که کمتر وفاداری به خرج میدن، خیلی هم وفادار بوده به باشگاهش. اون هم تو اینتری که نه شرایط و نه حقوق مناسبی بهش دادن!
از هر عنصری که باعث پیشرفت تیم میشه استقبال میشه. که ایکاردی یکی از بهترین اون عناصره (شناخت با لیگ و جایگزین مانژوکیچی که دیگه عملکرد گذشته رو نداره)
البته به همین خاطره که دیگه مخالف حضور الگری هستیم چون ادامه دادن با این شخص درجا زدنه و در تضاد با اون پیشرفت پیوسته، وگرنه پدر کشتگی با شخصی نداریم.
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

مضحک ترین کار اینه وقتی که هیچی از رابطه ی طرفین نمیدونیم! بیام قضاوت کنیم و از اون بدتر تمام شایستگی ها و نقاط مثبت طرف رو به خاطر اون یه جریان به کلی نادیده بگیریم.
ایکاردی یه قاتله! هم به تاتنهام گل زد هم به ایندهون و بارسا! اونهم تو اولین حضورش تو اروپا! آمارش در سری آ هم گویای همه چیزه.
چه طور این همه خصوصیات و برتری و شم گلزنی یک بازیکن رو به خاطر یک رابطه که باز هم میگم اصلا نمیدونیم چی شده و چه اتفاقی افتاده زیر سوال میبریم!؟
ایکاردی حداقل بین بازیکنان امریکای جنوبی که کمتر وفاداری به خرج میدن، خیلی هم وفادار بوده به باشگاهش. اون هم تو اینتری که نه شرایط و نه حقوق مناسبی بهش دادن!
از هر عنصری که باعث پیشرفت تیم میشه استقبال میشه. که ایکاردی یکی از بهترین اون عناصره (شناخت با لیگ و جایگزین مانژوکیچی که دیگه عملکرد گذشته رو نداره)
البته به همین خاطره که دیگه مخالف حضور الگری هستیم چون ادامه دادن با این شخص درجا زدنه و در تضاد با اون پیشرفت پیوسته، وگرنه پدر کشتگی با شخصی نداریم.

یکی این حرفو اول باید ب خودت  بزنه(در رابطت با الگری)

ایکاردی مهاجم درجه بکیس اما حاشیه هاش ب فوتبالش میچربه تا وقتی خاله وندا هسش

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حالا که بیشتر نظر دوستان من باب این مفلوکِ فاسدِ فتنه گرِ خیانت پیشه یِ رذلِ دون مایه :1:به حواشی پیرامونش برمیگرده، بدک نیست، این مصاحبه  ، وندانارا هم بخونید شاید زاویه دیدِ جدیدی پیرامون ظلمات موضوع بهتون داد.هرچند حایلی بین حقیقت و صحت و سقم این صحبتا همیشه وجود دارد و اللهُ اعلم.

Spoiler

دیوس م

Spoiler

دیوس مثل من مخ میزد .....البتع ایکاردی ب بلوغ رفتاری رسیده و دیگه اون بچه هه نیست سرشم کلاه رفته با این زنی ک کرده شخصیت تیمی یووونتوس قطعا این بازیکن رو میتونه ادم کنه 

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی