پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : اتلتیکو مادرید 2 - 0 یوونتوس

92 پاسخ برای این موضوع

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
تئوریسین استایل :)
بدون حتی یک شوت در چارچوب! زیبا نیست؟
تعویض ها فوق حرفه ای! از اون زیباتر نیست؟
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خیلی بدبختیم فقط همین...
  • mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 715 ارسال
  • Locationzahedan
زشته ب تیم دفاعیه اتلتیک با اختلاف دو گل باختن با داشتن بازیکنی مثل رونالدو ب بازی برگشت امیدوارم ولی خب این گند الگری رو در صورت صعود هم نمیشه پوشوند تیم کاملا بی برنامه بود و بعد از اینهمه تجربه کسب کردن تو اروپا زشته اینجوری باختن
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

- تعویض سوم یووه : زیدان بجای آلگری...

- تنها نکتۀ مثبت بازی ضایع شدن موراتای نمک نشناس بود (خوشحالی نکردن در تورین بخوره تو سرت اخوی :4:) و با ارفاق سیو شزنی رو چیپ گریزمان (تیرک)... هر چند گل دومو بوفون اگه بود نمیخورد و تا آخر صبر میکرد برا افتادن رو زمین...

- منکه از باختن به اینتریا و خوشحالیهای عقده گشایانه شون خسته شدم؛ اون از مِردینیو، اینم از سیمئونه و گودین...

- بعد گل دوم یه شکر خوردم خاصی تو چشای رونالدو بود! :4:

• حامد, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

حالم ازین روش بازی بهم میخوره فقط همین

بزرگترین عیب این تیم الگریه

کاستا-برناردسکی-کانسلو .دیگه چی میخوای جناب مربی

این روش بازی با بازیکنامون نمیخونه

چرا مانزوکیچ باید نود دقیقه تو بازی می موند که هیچ کاری نکرد.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

ترس برادر مرگ هست، تمام شد.

اصلا مهم نیست، حتی اگر در بازی برگشت هم صعود کنیم تا زمانی که این ترس از مربی به بازیکن ها منتقل میشه در فینال ها بازنده خواهیم بود. 

تکنیکی ترین مدافع راست حال حاضر را داشته باشی و بازیکنی بازی بدی که حتی دفاع کردن هم بلد نیست!!!

گل عقب باشی و متوییدی را بیرون نکشی و به جاش برناردسکی را بفرستی تو و به جاش ستاره تیم یعنی دیبالا را بکشی بالا!!!

با اینکه همیشه بابت دو و سه سال اول ازش قدردانی می کردم ولی دورانش دیگه در یوونتوس تمام شده.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
منطقا من که طرفدار یووه هستم باید ناراحت باشم ولی اعصابم خورده فقط تا حدی هم خوشحال که این آمیب رو بالاخره از تیم عین یک موش مرده دمش رو بگیریم پرتش کنیم بیزون این آقای علگری رو!!! این تیم هیچی نداشت برای نمایش هیچی نه دفاع نه حمله نه پاس نه هیچی هیچی هیچی من طرفدار یووه که مرض ندارم بگم فلان مربی بده این آمیب آشغاله هیچ توجیهی هم هیچکس خواهشن نیاره یووه مدتهاس چه بسا قبل از همین مدتهاااااا هیچ چی برای ارائه نداره هیچی هیچ هیچ. پرتش کنن بیرون این علگری رو شایدتا آخر فصل هم بدون مربی باشیم فرقی نداره هیچ هیچ هیچ.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

VAR نبود، 4 هیچ باخته بودیم

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
خب از اون شبا بود که یوو کلا نابود بازی میکرد، کاملا بازی رو الگری به سیمئونه باخت و احتمال ۹۹در صد حذف شدیم، خب خوبه شاید تیم مدیریتی یوو بفهمن که الگری دیگه تو یوو جواب نمیده و باید مربی عوض شه تا تیم دوباره جون بگیره یا ۲ تا هافبک شاخ بخرن که الگری بتونه با برتری بازیکن تیمشو جمع کنه.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

قبلا هم خدمت دوستان عرض کردم که در فاز تهاجمی و تنوع و کارآمدی در این بخش به شدت عقیم هستیم ...

اتلتیکو تیم شاخی نبود و کاملا توپ رو داده بود دست ما ولی یووه هم هیچ برنامه شاخصی برای استفاده از این موضوع نداشت .

جای تعجب داره این همه ترس و انفعال وقتی که  ما بازیکن هنرمندی مثل کانسلو رو داریم که میتونه دفاع حریف رو دور بزنه و سانترهای مناسبی ارسال کنه یا خطا بگیره به سود ما ولی استفاده نمی کنیم .

امیدوارم بابت بدشانسی گله ای نداشته باشیم که اتفاقا بسیار خوش شانس بودیم .

از این نتیجه خوشحال نیستم ولی کاملا قابل پیش بینی بود .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

واقعا هر کی هر چی علیه این مربی نگون بدخت ما بگه حق داره. کانسلو که میتونست آزار بده خط دفاع اتلتیکو رو از کناره ها گذاشته رو نیمکت به دیشیلیو بازی میده

دیبالا رو میکشه بیرون اونم وقتی تیم نیاز به حمله داره

وقتی میبینی مانژوکیچ خنثی هست خب بازیکن تکنیکی داری رو نیمکت برای چی نمیاری تا قفل بازی رو باز کنن

برنامه این تیم چیه؟

این تیم رو بدی گاسپرینی هم بهتر ازین بازی میکنه و نتیجه می گیره. شورش رو در اورده

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
رئال زه این درب داغونی خودش 3 تا به این اتلتیکو زد . خاک بر سرت الگری مشنگ
  • Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
بابا تازه کاستا تک به تک نزد، گریزمن زد به تیرک وگرنه باید سنگین تر میباختیم. وقتی انقدر شانس بهت روی میاره، باید استفاده کنی. نه اینکه بهترین دفاع راستت روی نیمکت باشه، پیانیچ بهترین هافبکتو بکشی بیرون کسی که به بازی نظم میداد.
بدون هیچ شکی تاکتیک اتلتیکو و سیمئونه به الگری چربید. هیچ موقعیتی بهمون ندادن. این همون تیمی بود جلوی رئال تو همین ورزشگاه 3 تا خورد.
خواهشا اقای انیلی همین امشب این مردک رو اخراج کن. تا حداقل مربی جدید این چندتا ماه رو با تیم اشنا باشه و بتونه برای فصل بعد برنامه ریزی کنه.
  • saeed-nedved, mory, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
من فقط واژه هیچ رو میتونم به بازی این تیم بدم تیمی که اینهمه بازیکن داره نمیگم بهترین تیم اروپاس ولی خیلی از این باید خفن تر بازی کنه حیفه بخدا اینهمه هزینه ...
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

افتضاح

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من بودم همین امشب اخراجش می کردم وبازی برگشت رو می دادم کنته مربی گری کنه تا اگر حذف میشیم با جنگندگی و با برنامه و سربلند حذف بشیم

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
من از همه دوستان منتقد الگری که تو این چند مدت در مقابلشون از الگری دفاع کردم عذر میخوام ...
لطفا من رو ببخشین ...

ولی همچنان مومن هستم و یه نود دقیقه دیگه هم هست.
  • saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فاجعه الگری 

نیمه دوم رو دیدم یه هو دیدم کانسلو نیست؟؟؟ 

بعد سه هافبک دفاعی جلو اتلتیک اخه چراا/؟؟ 

میشد خیلی راحت مهاجم اورد سیمئونه نترس بود و مهاجم اضافه کرد و نتیجه گرفت اما الگری امره رو اورد تو ...

بازی برگشت هم هست اما خوب شانسمون خیلی کم شد 

مربی هوش کم خودشو نشون داد وقتی کانسلو رو بیرون گذاشت و  عملا از کناره خودشو خنثی کرد .....

مقصر کاملا الگریه ن هیچ کس دیگه ....البته اتلتیک 2 بازیکن محروم داره

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

تئوریسین استایل :)
بدون حتی یک شوت در چارچوب! زیبا نیست؟
تعویض ها فوق حرفه ای! از اون زیباتر نیست؟

عوضش با بازیکن های درپیت و ناشناخته ای از جمله رونالدو، دیبالا و کیلینی میتونیم تیمهای کهکشانی ای مثل امپولی و اودینزه رو با یکی دوگل پاره و پوره و نابود کنیم  :22:  :fp: 

+

راستش اصلا از باختمون ناراحت نشدم. و خوش شانس بودیم که بیشتر از این گل نخوردیم (کاش می خوردیم!)

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

این بازیکنا باید دست امثال گواردیولا باشه که نود دقیقه حاکم میدون باشن نه اینکه برن رو نیمکت خاک بخورن  و امثال دیشیلیو بجاش فیکس بازی کنه

• saeed-nedved, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی