پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا : آتالانتا 3 - 0 یوونتوس

28 پاسخ برای این موضوع

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
کامنت قرن در سایت طرفداری : "ما الان دو ساله که مدام انرژی ذخیره میکنیم واسه یه بازی که من نمیدونم اون بازی کی میاد". باید به این کامنت فوق العاده اضافه کنم همچون انتظار مسلمین برای ظهور مهدی!
  • mory, MaMpIeRo, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال
جام حذفی به درک چمپیونزلیگو از دست ندن
  • Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
اگه جسارت می کرد و ۴۴۲ لاتزیو رو ادامه می داد اتالانتا رو می دریدن اما امان از عدم جسارت و دروغ گویی. قرار بود دیگه ۴۳۳ نچینه
  • mory, Aminvo, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

- 1- اگه بدونم جام حذفی رو از دست دادیم ولی CL رو میگیریم این باخت رو کلا فراموش میکنم.

2- تکرا، شما خیلی به مقایسه بازیکن به بازیکن علاقه داری، میشه بازیکن به بازیکن یوونتوس - آتالانتا رو هم یک مقایسه ای بکنی ؟

آخه طبق منطق شما چون ما نسبت به بارسا و رئال پایین تریم ( که حتی یک درصد هم قبول ندارم ) پس شانس دوم، سوم CL هستیم،

حالا این مقایسه رو هم برای یووه - آتالانتا انجام بدی ممنون میشم. شاید واقعا از آتالانتا هم پایین تریم و من خبر ندارم.

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

- 1- اگه بدونم جام حذفی رو از دست دادیم ولی CL رو میگیریم این باخت رو کلا فراموش میکنم.

2- تکرا، شما خیلی به مقایسه بازیکن به بازیکن علاقه داری، میشه بازیکن به بازیکن یوونتوس - آتالانتا رو هم یک مقایسه ای بکنی ؟

آخه طبق منطق شما چون ما نسبت به بارسا و رئال پایین تریم ( که حتی یک درصد هم قبول ندارم ) پس شانس دوم، سوم CL هستیم،

حالا این مقایسه رو هم برای یووه - آتالانتا انجام بدی ممنون میشم. شاید واقعا از آتالانتا هم پایین تریم و من خبر ندارم.

نمیدونم چرا دوست دارم باهات کل کل کنم  :272:  :144:  :me gusta mucho cre:  :spiderpman:  :troll insane:  :405:  :5:

1- اگه منظورت اینه که بازیکنای آتالانتا از یووه پایینترن موافقم.. ولی یه سری تفاوت این دو تا تیم دیشب وجود داشت: بازیکنای آتالانتا 4 بار پشت سر هم حذفی نگرفتن، بازیکنای آتالانتا مصدوم و محروم خاصی نداشتن، یووه مانژو-بونوچی-کانسلو-پیانیچ- و در ادامه کیه لینی رو نداشت. یعنی دقیقن نصف تیم اصلیش نبود. خدیرایی بازی کرد که چند ماهه مصدومه و از شرایط بازی به دور. آتالانتا در زمین خودش بازی میکرد. 

2- "آخه طبق منطق شما چون ما نسبت به بارسا و رئال پایین تریم ( که حتی یک درصد هم قبول ندارم ) پس شانس دوم، سوم CL هستیم،" اگه مخالفی با ذکر دلیل یا مثال در نظری که برای مقایسه نفرات گذاشتم بگو فلان جا اشتباهه. کلی گویی پذیرفتنی نیست  :68:

---

بد بازی کردیم و افتضاح بودیم، بخصوص در حمله اصن خلق موقعیت نداشتیم. ولی بقول الگری بازیکنا واقعن شکم سیری بازی میکنن.. کل بازیای لیگ و حذفی ایتالیا خز شده از بس یووه همه جام ها رو گرفته. چهاااااار بار دبل کردن، شوخی نیست، PSG و بایرن حتی نزدیک این آمار هم نیستن.. اصن هیچی تیمی در تاریخ تیم های اروپایی همچین کاری تونسته انجام بده؟!  :39:

اگه این از دست دادن جام باعث بشه فشار رو بازیکنا بخاطر گرفتن همه جام ها کم بشه یا تعداد بازی کمتری انجام بدن و کمتر برا CL خسته بشن بنظرم خوبه.. 

• Orphée, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بعد از 15 سال بهشون باختیم بدم باختیم... جالبه همه گندکاری کردن اما اینجا ب دیشیلیو خرده میگیرن! این بدبخت تو پست خودشم کسی ازش انتظاری نداره بعد انتظار دارین تو پست غیر تخصصی نستا بشه؟! کانسلو رو چرا نمیگین؟ گل اول و باعث و بانی ب ... رفتن تیم رو کی توپ لو داد؟ بعد از اونم باز چند بار دبگه توپ لو داد و اونا استفاده نکردن! اگه آلگری خان ب جای کیه لینی ب کاسرس بازی میداد شاید این افتضاح ب بار نمیومد...

واقعا چ اصراری هست ک رونالدو تو بدترین روزشم نود دقیقه فیکس باشه؟ دیشب اندازه ی بازیکن معمولی هم کارایی نداشت بعد دیبالایی ک حداقل بعضی جاها توپ از مدافعین حریف رد میکرد یا خطا میگرفت تعویض میشه! این تافته جدا بافته بودن رونالدو رو مخه.

برناردسکی یکم خوب بود اما اونم از اون طرف بوم افتاده! ن تنها میخواد لقمه رو بذاره دهن رونالدو بلکه میخواد زحمت جویدنشم خودش بکشه و جناب رونالدو فقط قورتش بده! توپو تا روی خط دروازه میبره جلو بعد پاس میده!

امروز روز آخر نقل و انتقالاته و این تیم ی مدافع میخواد اونم ن مدافعی ک ب درد سی ال بخوره بلکه فقط مدافعی ک تو سری آ بازی کنه و جناب کیه لینی رو هم بذاریم تو فریزر بازی با آتلتیکو بیاریمش بیرون...
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
یه جام کمتر انرژی بیشتر ...
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1376 ارسال
  • Locationقزوین

بد، بد، بد و دوباره بد
ای کاش این باخت باعث می شد که تمرکزمون روی لیگ قهرمانان بره، ای کاش این باخت باعث می شد که بفهمیم با یه شیوه نمی شه همه ی تیما رو برد، ای کاش این باخت باعث می شد که تیم بفهمه که می شه ضعیف تر بود ولی بازی رو برد، ای کاش این باخت باعث می شد که بفهمیم قرار نیست همیشه دیبالا با داگلاس تعویض بشه و رونالدو هم می تونه جزو گزینه های تعویض باشه، ای کاش ...
اما متاسفانه تنها نتیجه ای که این بازی داشت از دست رفتن جام حذفی بود. همین.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

چقدر خوبه این گاسپرینی.

ما رو از خودمون بهتر میشناسه. من متاسفانه بازی رو ندیدم (البته خلاصه بازی رو از سه تا سایت مختلف نگاه کردم)؛ برام واضحه که نقاط قوت و ضعف ما رو کاملا شناسایی کرده. با مصدومیت کیلینی (هرچند که گفته شده جدی نیست و به بازی اتلتیکو میرسه) اوضاع خط دفاع بحرانی شده. باید مثل سال آخر آساموا که از اول فصل میخواست بره ولی ماروتا نذاشت و در ادامه هم به دردمون خورد، بن‌عطیه رو هم به هر قیمتی شده نگه می‌داشتیم. با زوج دیشیلو-روگانی جلوی بهترین خط حمله لیگ، نتیجه بهتر از این نمیشه.

به تیم بسیار سرحالی باختیم. دو گل حریف رو هم خودمون بهشون هدیه دادیم. کلی هم مصدوم داشتیم. منتهی ضرباهنگ تیم در دو بازی اخیر قابل قبول نیست. به قول فعالان بازار سرمایه، "اگه صرفا یه نوسانه که هیچ؛ ولی اگر رونده (trend)، خطرناکه". امیدوار و خوشبینم که آلگری روی جدیدی از تیم رو در بازیهای بعدی به خصوص در اروپا به نمایش بذاره.

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی