پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و یکم سری آ : لاتزیو 1 - 2 یوونتوس

38 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- امروز میخوام بعد مدتها بین 2 نیمه هم پست بدم ببینم چجوریاست... blackeye2.gif

- نیمۀ اول روگانی و بخصوص شزنی با اون سیو استثناییش رو شوت پارولو مارو تو بازی نگه داشتن... دست یووه رو هم خوندن و جناحین رو بستن!

- « ناتزیو! تو وسط زمین هم از نظر نفری برتری داره هم ماهیچه ای. ولی خسته میشن و بنظرم پلن یووه هم همینه؛ یا 1-0 میبریم یا مساوی میشه... متاسفانه دفاع اصلیو داریم تو زمین خودمون میکنیم... »

- « ولی حضور پیانیچ! کار رو سختتر هم میکرد. امره خوب نبوده ولی بدن قویتری از پیانیست داره... ولی باید در نظر داشت که این بازی فصل ناتزیو و اینزاگیه و عجیب نیس این عملکرد ازشون! کالما... »

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بی نهایت بازی زیبایی بود ، به یاد ماندنی

• حامد, Atomic Ant, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خیلی چسبید .
کاستا و جان و بنتانکور فاجعه بودند ولی بقیه خوب بودند .
کانسلو هم بهترین موقع برگشت که هم خودش روحیه گرفت هم میتونه به تیم کمک کنه .

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

فقط اومدم بگم عاشق سبک بازی تیم شدم :1: :8: :24:

با بیست دقع بازی بردیمشون وقتی که عالی بودن.

مرسی مربی با تعویضات :53:

• Orphée, mory, Atomic Ant و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- « از وقتی بازیکنای با کیفیتمون وارد زمین شدن، مثه برنانسلو، عملکردمون خوب شد. ولی باید قبول کنیم بخش زیادی از برد بخاطر این برد که لاتزیو بدهای بیشتری نسبت به ما داشت... »

- برای اولین بار از 2004-05، یووه هیچ شوتی در نیمۀ اول یه بازی سری آ نزد! :fp:

- « بازیهامون با تاتنهام ایتالیا، اخیراً پرتنش، سخت و چالش برانگیز و با اینحال بسیار شیرینن... »

- آلگری! گفته بود بزودی حجم پیشرفت روگانی بر همگان آشکار میشه و بنظرم تا اینجا تا حد زیادی درست میگفته... اشتباه کرد رو هدش نیمۀ اول ولی تو صدم ثانیه جبران کرد... براوو دانیال! :6:

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این بازی رو مشخصا اینزاگی فوق العاده راه های الگری رو بست اما قطعا نیمه دوم فهمیدیم کالگری نمیخواد سبکش رو بشه و داره شخمی بازی میکنه تا تو سی ال سبکش رو نشون بده و تو بازیای مم با دو تا تعویض و ازادی دادن ب دیبالا دیدیم چطوری شدیم یاد بازی با تاتنهام افتادم اما قطعا اینزاگی و لاتزیو شایسته ستایشن ولی تیم وقتی تو روز بدش ک ب نظرم مربی نخواس فشار بیاره تیم حریفو میبره باید تحسسین کرد تیمو 

• Orphée, mory, Atomic Ant و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

سناریوی این بازی منو یاد بازی برگشت با تاتنهام انداخت. حتی تعویض الگری که بازی رو برگردوند هم خیلی شبیه دو تعویض اون بازی بود. در باهوش بودن الگری شکی نیست ولی چیزی که برای من جالبه اینه در این دو سال یادم نمیاد هیچوقت به اندازه ی این دو بازی تحت فشار بوده باشیم و جالب تر اینه که هر دو رو با نتایج مشابه و اتفاقات مشابه بردیم. فارغ از اینکه این قضیه  شخصیت یوونتوس و حالا تا قسمت زیادی هوش الگری رو می رسونه، چیزی که جای بحث داره اینه که تاتنهام و لاتزیو چرا باید با چنین سطح بازی ای نهایتاً ببازند؟! جای بحث داره واقعاً این قضیه ...

در مورد چند تا بازیکن هم بدم نمیاد یه نظری بدم. بونوچی به نظرم روی همون صحنه ای که مصدوم شد فاجعه بود. کندی وحشتناکی رو نشون داد که در نهایت سر همون هم زد خودش رو مصدوم کرد. با توجه به اینکه به نظر می رسه بازیش رو به افول هست و از طرفی هم روگانی بالاخره داره بعد از چند سال یه چیزایی نشون میده، من شخصاً تازه دارم متقاعد میشم که روگانی می تونه آروم آروم بازیکن اصلی تیم باشه. تا الان واقعاً روگانی من رو متقاعد نکرده بود ولی الان به نظر میاد صلابت دیگه ای پیدا کرده بازیش. دیبالا بازی قبل فوق العاده بود و امشب هم بد نبود. به نظرم خیلی خوب و وظیفه شناس داره بازی می کنه و یه جورایی خودش رو فدای تیم کرده که این قابل تقدیر هست. و در آخر جا داره از ده شیلیو بگم که نسبت به فصل قبل بیش از هر بازیکن دیگه ای پیشرفتش قابل ملاحظه اس. درسته فول بک تک بعدی محسوب میشه و عملا فقط دفاع بلده، ولی این فصل همون کار رو داره به درستی انجام میده. به نظرم می تونه از اون دسته بازیکن های بی ادعای همیشگی یوونتوس باشه که مدت طولانی توی تیم بمونه و هر از چندی ازش استفاده بشه بعنوان ذخیره ی قابل اتکا.

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال

دم پرتغالي هاي تيم گرم، امره عليرغم دوست داشتني بودنش و تعصبي كه داره، اما امشب افتضاح بود! واقعا افتضاح بود!! كاستا و ماتوييدي نفرات بعدي بودن! ديبالا و دوتا فول بك هام خوب نبودن! كريستيانو و دفاع وسط ها بد نبودن، شزني عالي بود و اگه انصاف باشه، بايد بهترين بازيكن زمين انتخاب بشه(گلي هم كه خورد، ابدا مقصر نبود) بازم بگيد آلگري فلان و... اما آلگري واقعا توي فاز هجومي، دستش خاليه و درواقع نيمي از ابزار خلق موقعيت تيم(هافبك ها و فول بك ها) سطحشون نصف مابقي بازيكنان تيم هست!!
  • Orphée, Delle Alpi, Atomic Ant و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

خواب موندم  :2:  :14:  :62:

---

عاشقتم الگری که همش شخمی شخمی می بری و همش ما رو حرص میدی (#الگری اوت)  :1: باز ازون حرکتا زد که نیمه اول مچاله بودیم و نیمه دوم ازین رو به اون رو شدیم.. 

اختلاف با ناپلی داره کم کم زیاد میشه.. تو رنج 10-15 بتونیم اختلافو ثابت نگه داریم میشه قبل CL به مهره های کلیدی استراحت داد که این قضیه مهمه..  

---

بچم چطور بود؟! شنیدم از رو خط توپو دفع کرد  :8:  :77:  :worship:  :68: نستای کی بودی؟! :39:

• Orphée, mory, Delle Alpi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4109 ارسال

لانزیوعالی

شزنی عالی

مساوی عادلانه

ایموبیله عامل باخت لاتزیوشد.

البته خیلی سخته برای کل زمان بازی پرفشار بازی کرد

. این امر اینزاگی خودش هم میدونست..

• Delle Alpi, Atomic Ant, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال

رونالدو داره به سندروم الگری دچار میشه !

کانسلو هم سر اون تک به تک اخر بازی کارش عجیب بود ، اگه ضربه ایستگاهی ساویچ گل میشد باید سر به بیابون میذاشت !

خط هافبک بنتانکور متئویدی امره ادم رو یاد خط هافبک فن بومل گتوسو مونتاری میلان الگری میندازه ، کلا دوست داره همچین خط هافبک هایی رو !

• GioVanni Agnelli, mory, Delle Alpi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

لاتزیو با پرس خوبی شروع کرد ما هم با این روند مشخص بود ک هر لحظه گل رو میخوریم ولی ب دلیل پرس لاتزیو مشخص بود اواخر بازی کم میارن یووه هم صبور بود نیمه دوم  دیبالا اومد عقب تر و سرعت پاس های یووه بالا رفت و تیم بهتر شد اما لاتزیو جای حساسی تو جدول بود باید میبرد اگر امره چان گل نمیزد شاید الگری اون تعویض هجومیشو نمیکرد اما گل خوردنمون سبب بهتر شدنمون شد ....واقعا خطر مصدومیت تو این زمین بالا بود اولین بار بود تیمی بیشتر از ما شوت  زد اما زیبا بازی کردن تاوان داره و لاتزیو تاوانشو داد یووه برای 25 دقیقه فوتبال بازی کرد

لاتزیو گل زد اهنگ شبکه 3  پخش شد متوجه شدیین همون ک میگه اوواواواواو او او اواواو  :24:

• Orphée, Delle Alpi, Atomic Ant و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

نتیجه منصفانه این بازی 5-2 به سود لاتزیو باید میشد... حالا اینکه نشده رو باید در شزنی و ایموبیله جستجو کرد!

دوستان از جمیع جهات بازی رو بررسی کردن و لذت بردم از خوندن مطالب این تاپیک.

برای دوست‌داران بازی تاکتیکی، یکی از زیباترین بازی‌های فصل بود. هر دو مربی مشغول شطرنج بازی کردن بودن نه فوتبال. در نهایت هم آلگری با چاشنی شانس و ذکاوت پیروز بازی شد.

- امروز میخوام بعد مدتها بین 2 نیمه هم پست بدم ببینم چجوریاست... blackeye2.gif

شما کلا پست بده... هر موقع و هر جا باشه ما با اشتیاق میخونیم مطالب خواندنیتون رو  :53:

کانسلو هم بهترین موقع برگشت که هم خودش روحیه گرفت هم میتونه به تیم کمک کنه .

خوبیِ داشتنِ دیشیلیو همینه که میشه از کانسلو به عنوان سلاح کشنده وقتی تیم حریف خسته است، استفاده کرد. شاید اگه کانسلو از اول بازی می‌کرد انقدر موثر نبود. ولی وقتی تیم حریف بعد از پرس سنگین، نفس میبره، حضور کانسلو میشه برگ برنده. دیشیلیو یکی از وظایف مهمش که استراحت دادن به کانسلو هست رو هم داره به خوبی انجام میده.

سناریوی این بازی منو یاد بازی برگشت با تاتنهام انداخت. حتی تعویض الگری که بازی رو برگردوند هم خیلی شبیه دو تعویض اون بازی بود. در باهوش بودن الگری شکی نیست ولی چیزی که برای من جالبه اینه در این دو سال یادم نمیاد هیچوقت به اندازه ی این دو بازی تحت فشار بوده باشیم و جالب تر اینه که هر دو رو با نتایج مشابه و اتفاقات مشابه بردیم. فارغ از اینکه این قضیه  شخصیت یوونتوس و حالا تا قسمت زیادی هوش الگری رو می رسونه، چیزی که جای بحث داره اینه که تاتنهام و لاتزیو چرا باید با چنین سطح بازی ای نهایتاً ببازند؟! جای بحث داره واقعاً این قضیه ...

در مورد چند تا بازیکن هم بدم نمیاد یه نظری بدم. بونوچی به نظرم روی همون صحنه ای که مصدوم شد فاجعه بود. کندی وحشتناکی رو نشون داد که در نهایت سر همون هم زد خودش رو مصدوم کرد. با توجه به اینکه به نظر می رسه بازیش رو به افول هست و از طرفی هم روگانی بالاخره داره بعد از چند سال یه چیزایی نشون میده، من شخصاً تازه دارم متقاعد میشم که روگانی می تونه آروم آروم بازیکن اصلی تیم باشه. تا الان واقعاً روگانی من رو متقاعد نکرده بود ولی الان به نظر میاد صلابت دیگه ای پیدا کرده بازیش. دیبالا بازی قبل فوق العاده بود و امشب هم بد نبود. به نظرم خیلی خوب و وظیفه شناس داره بازی می کنه و یه جورایی خودش رو فدای تیم کرده که این قابل تقدیر هست. و در آخر جا داره از ده شیلیو بگم که نسبت به فصل قبل بیش از هر بازیکن دیگه ای پیشرفتش قابل ملاحظه اس. درسته فول بک تک بعدی محسوب میشه و عملا فقط دفاع بلده، ولی این فصل همون کار رو داره به درستی انجام میده. به نظرم می تونه از اون دسته بازیکن های بی ادعای همیشگی یوونتوس باشه که مدت طولانی توی تیم بمونه و هر از چندی ازش استفاده بشه بعنوان ذخیره ی قابل اتکا.

برای این مطلب، صرفا دکمه تشکر را کافی ندونستم. استفاده کردیم بزرگوار  :thank:

بچم چطور بود؟! شنیدم از رو خط توپو دفع کرد  :8:  :77:  :worship:  :68: نستای کی بودی؟! :39:

بچه‌ات خودش پاسِ گل همون صحنه رو داد به حریف...  :1:

ولی انصافا روگانی داره مزد صبر و تلاشش رو میگیره. اینکه بارزا و بونوچی مصدوم بشن و بن‌عطیه بره رو از خوش شانسیش نمیدونم... پاداش صبوری و پشتکارشه.

احتمالا طلایی‌ترین فرصت تمام دوران بازیگریش نصیبش شده که امیدوارم قدر بدونه و بدرخشه.

• GioVanni Agnelli, Orphée, Delle Alpi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

:77:  حامدا بازي با لاتزيو را فراموش كن، بازگشت يكي از كاربران مورد علاقه‌ام به فروم را بچسب.

از در درآمدی و من از خود به در شدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم

گوشم به راه تا که خبر می‌دهد ز دوست

صاحب خبر بیامد و من بی‌خبر شدم

چون شبنم اوفتاده بدم پیش آفتاب

مهرم به جان رسید و به عیوق بر شدم

گفتم ببینمش مگرم درد اشتیاق

ساکن شود بدیدم و مشتاق‌تر شدم

• mory, Delle Alpi, Atomic Ant و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

توجه کردید رونالدو یک شوت هم نداشت ؟ 

امار 99 شوت قبل بازی ش 100 نشد

• Delle Alpi, Atomic Ant, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

نیمه اول مثل بازی های پیش فصل بود که تیمو همینجور ریختن تو زمین برنامه ای هم نیست اصلا بازیکنا انگار قبلا کنار هم بازی نکردند
امره جان شدیدا کلافه بود و نمیدونست چیکار می کنه

داگلاس کاستا هم که فقط دریبل میزد ولی تاثیری نداشت دریبل میزد 5 متر میرفت جلو یه پاس به عقب یا ازش میگرفتند حالا این کار چه سودی داشت معلوم نیست

یونوچی مصدومیتش جدی باشه با روگانی جلو اتلتیکو یکم ترسناکه

این تیم هافبک در حد رتبه های بالای  سری آ هم نداره بعد انتظار قهرمانی اروپا ازش میره 

شدیدا به بازگشت خدیرا نیاز داریم 

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
برد پرتقالی! (پرتغالی)

من ک قبل از بازیم گفتم مساوی هم خوبه حالا ک بردیم دیگه بهتر از این نمیشه! نکته منفی بازی مصدومیت بونوچی بود ک ب نظر جدی هم هست متاسفانه... امره بدترین بازیکن بود و شزنی بهترین. هرچند کانسلو تو همون بیست دقیقه از همه جز شزنی بهتر بود! میتونست حتی گل دوم رو هم بزنه ک عدم هماهنگیش با برناردسکی مانع شد... رونالدو هم حداقل تو کورس آقای گلیش موند وگرنه کار دیگه ای نکرد! اینم بگیم ک داوری خیلی بد بود و شاید اگه پنالتی نیمه اول ما رو میگرفت ب مکافات نمیفتادیم...

توجه کردید رونالدو یک شوت هم نداشت ؟

امار 99 شوت قبل بازی ش 100 نشد

یعنی چی؟ مگه پنالتی ک زد شوت محسوب نمیشه؟!
  • Orphée, Atomic Ant, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

يادداشت روبرتو بكانتيني ورزشي‌نويس سابق توتواسپورت، لاگاتزتا دلو اسپورت و لا استامپا در فيس‌بوكِ شخصي‌اش

اگر اين «فاجعه امره‌جان» بود كه مزد برتري لاتزيوي سخت‌كوش را پرداخت كرد اما «فرشتگان نجاتِ پرتغالي» يووه نيز در پايان اجازه ندادند عدالت در جايگاه اصلي‌اش جلوس كند تا تقلا و فداكاري‌هاي شزني و روگاني در خط دفاعي يوونتوس بي‌اثر نشوند. نمايش كم‌نظير بازيكنانِ سيمونه اينتزاگي به خوبي نشان داد كه او چه تحليل‌گرِ تمام‌عياري است. اينتزاگي يكبار ديگر روح مربيانِ تاكتيكيِ ايتاليا را زنده كرد؛ هرچند سيلي ناعادلانه‌اي را در بازي ديشب دريافت كرد اما يكبار ديگر نشان داد كه آناليز و تحليل دقيق حريفان مي‌تواند تا چه اندازه عملكرد تيم مقابل را مختل و تفاوت‌ها را كم‌رنگ كند. در همان 20 دقيقه نخست، وقتي ميلينكوويچ ساويچ، لوئيس آلبرتو و  لوكاس ليوا كمربند مياني لاتزيو را مقتدرانه در اختيار خود داشتند و اجازه هيچگونه انتقال توپ از خط مياني به مهاجمان يوونتوس را نمي‌دادند، مطمئن شدم مقهور شدن و سردرگمي بانوي‌پير، دشوارترين شب‌شان در رقابت‌هاي اين فصل را رقم خواهد زد. در غيابِ مانژوكيچ و پيانيچ و در شبي كه رونالدو در قفسِ عقاب‌هاي آبي اسير شده بود و ديبالا نيز بيشتر به حمل توپ مي‌انديشيد، اين نيمكت بيانكونري‌ها بود كه فرشته نجات يووه شد و كليد رهايي اين تيم از قفسِ لاتزيو را به سياه و سپيدها هديه كرد.

3go4_download.jpg

• mory, Atomic Ant, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماسيمو پاوان

گاهي اوقات چاره‌اي جز پذيرفتن ضربات شانس نداريم؛ مثل كاري كه لاتزيو بس از سوت پايان ديدار مقابل يووه مجبور به انجامش بود.

وقتي حريف‌تان تيمي با بازيكنان بزرگ است بايد آمادگي هر چيزي را داشته باشد، چراكه آنها به همين راحتي‌ها شكست را قبول نخواهند كرد.

4gcn_687ea959a9e62a53d1262d5f0cc543f9-54

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی