پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هجدهم سری آ : آتالانتا 2 - 2 یوونتوس

30 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

8krj_juir1545509961iytqhk.jpg

آتالانتا - یوونتوس

زمان : چهارشنبه 5 دی 1397

ساعت : 17:30 به وقت تهران

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

فکر کنم دو تا مدافع اصلی شون (؟) جلوی آتالانتا اخراج شدن.. 

شنبه هم که بازی کردن باید خسته باشن و نباید مشکلی برای بردن داشته باشیم. وقتشه نیمکتی ها بازی کنن 

• Orphée, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جام حذفی کی شروع میشه خد اقل ذخیره هاا اونجا بازی کنن

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

همیشه بازی با اتالانتا باززی های زیبا ب همراه گل های زیبا داشتیم و قطعا این بازی زیبا میشه 

اتالانتا طرفدار زیبایی

cod4_capture.jpg

دلیلشم مشخصه این چهره اقای انتونیو پرکاسی رییس اتالانتا هستند و بخش عظیمی از لوازم ارایشی تولید شده در ایتالیا در دستان این چهره هست و وسواس زیادی در زیبایی داره ایشون از سال 2010 رییس اتالانتا شده و ادم بسیار معتبریه فردیه ک مارک های زیادی رو در اختیار داره و سهام داره زیادیه اون ده ها برند تجاری رو اداره میکنه ازجمله این مارک ها : guess calcin klein - gucci -zarasisley - united colors -play life- zerdodici - percassi madina -percassi womo  و خیلی برندهای دیگه حتی  مارک لباس فراری و گوچی ک تو ایران هم هست  و مشخصه مربی این تیم هم مربیه ک فوتبالزیبایی بازی میکنه اقای گاسپرینی احساسی 

پیدایش اتالانتا 

فوتبال در برگامو در سال 1903 ب واسطه باز هم ورود سوییسی ها ب این شهر انجام شد و چند سال بعد در سال 1907 این تیم با ادغام تیم برگاماسکا کدانش اموزان دبیرستانی بودن  و تیم اداره شهر انجام شد و در نتیجه نام اتالانتا ک برگرفته از نام ورزشکار و اسطوره زن یونانی بوده انجام شده و لغب اونها هم الهه هست و روی پرچمشون هم همین چهره اسطوره یونانی قرار داره تا سال 1920 اونها فقط با یوونتوس چندین بازی دوستانه میگذاشتند اونها در دهه 20 و 30 در لیگهای پایینی بودن اما تا سال 37 همینطور بهتر شدن و ب سری آ اومدن و هر ده سال یک جرقه ای در این تیم دیده میشد اونها سال 1939 قهرمان سری بی شدن و باز ب سری آ اومدن اون ها دهه 40 رو در میانه های جدول بودن  و در این مدت دهه 50 هی ب سری بی و ب سری آ میاومدن تا سال 1963 که اونها یک جام معتبر ب نام کوپا ایتالیا بدست اوردند در رقابت های اروپایی هم اونها همیشه یک حذف شده بودند 

220px-Atalanta_BC_-_1962-63_Coppa_Italia

اما اتالانتا بازیکنهای ملی زیادی رو در خودش دیده ک بعد ها درخشیدند از جمله شیره آ فیلیپو اینزاگی کریستین ویری مونتولیوو دونادونی پلوزو و.... اتالانتا دردهه 80 تا یک هشتم نهایی جام یوفا هم رفت اونها در دهه 80 یک جام دیگه گرفتن ک مسابقات دوره ای ایتالیا بود البته زیاد معتبر نبود اما تیم های خوبی توش بودند دهه نود هم ک باز ب سری بی و دوباره ب سری آ اونها کلا 5 بار قهرمان سری بی شدند و بهترین اتالانتایی ک میبینیم اتالانتای گاسپرینی هست و این تیم ک درسال 2011 دچار فسار شده بود با اومدن اقای پیکارسی تیم منظم و خوبی شده ک تحت هدایت گاسپرینی فوتبال زیبایی ارائه میده 

در حال حاظر اتالانتا یک تیم با ارزش 182 میلیون یورو هست ک با میانگین سنی فوق العاده 25 سال بازیکنان اینده دار از کشورهای مختلفی دره اونها اونها از لیست 30 نفره 9 بازیکن ایتالیایی بیبشتر ندارند و ب مانند اینتر میلان ک لباس ابی و مشکی داره اونها هم علاقه مند ب استفاده از بازیکنان خارجی هستند از جمله تولوی گومز هاته بوئر ده رون و این تیم الان رتبه 9 اوم رو داره اما میتونه تا 5 ام هم بالا بیاد چون پتانسیل خوبی داره 

• حامد, AAG, Orphée و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- با توجه به اخراج دو مدافع وسط اصلی در بازی قبلی قطعا در این بازی میشه تنزل رو در خط دفاعی تیم آتالانتا مشاهده کرد و این دیگه به ما برمیگرده که چطور از این فرصت طلایی استفاده کنیم.

بهرحال بازی در برگامو آسون نیست ولی با این اتفاق کمی آسون تر شده.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آتالانتا از کبریت بی خطر، بی خطرتره!

طی یک دهه هواداریم از یووه ندیدم ب آتالانتا ببازیم! شما دیدین؟ اصلا تا همین یکی دو سال پیش مساوی هم نمیکردیم! فقط برد! گاها گل هم نمیتونستن بهمون بزنن! انواع اقسام سوپرگلهارو ب این تیم زدیم! تو سری آ و جام حذفی و فلان هر بلایی خواستیم سرشون در آوردیم!

آتالانتا تیمیه ک با فرارا و زاکرونی هم بردیمش! فصل اول کونته یادتونه با چ سختی میبردیم و خیلی مساوی میکردیم؟ حتی اونموقع هم 6 امتیاز کامل از آتالانتا گرفتیم!

آتالانتا تیمیه ک سه فصل پیاپی وقتی قهرمانیمون حتی مسجل بود باز ب ما میباخت! ی بازی کونته همه ذخیره هارو گذاشت تو بعد با تک گل پادوین بردیم!

این تیم اینقد دست و دلبازه ک از بارتزالی دو گل خورده! آره بارتزالی! مدافعی ک تو 8 سال اخیر فقط دو گل زده ک هردوش ب همین تیم بوده!

لمینا مجوعا سه گل برای یووه زد ک یکیش ب آتالانتا بود!

پادوین مجموعا سه گل برای یووه زد ک یکیش ب آتالانتا بود!

مارونه فقط 1 گل برای یووه زد اونم ب آتالانتا!

دنی آلوز ک فقط ی فصل برامون بازی کرده ب آتالانتا گل زده!

روگانی کلا 5 گل واسه یووه زده ک یکیشون ب آتالانتا بوده!

جاکرینی سرجمع 6 گل برای یووه زده ک یکیش ب آتالانتا بوده همین مورد برای ماتویدی هم صدق میکنه!

لیخت هم ک مدافع راست بود بهشون گل زده الکس ساندرو هم همینطور!

افراد بالا بازیکنایی بودن ک کم گل میزنن حالا بعدیا

آخرین بازی الکس تو سری آ مقابل آتالانتا بود ک موفق ب گلزنی هم شد.

آخرین گلهای کامورانزی برای یووه مقابل آتالانتا ب ثمر رسید ک 5.2 بردیم کامو دو گل زد

آتالانتا از معدود تیمهایی هست ک پیرلوی یووه دو بار مقابلشون گل زده! پیانیچ هم همینطور!

اولین گل برناردسکی با لباس یووه ب آتالانتا بود.

مانژوکیچ اولین گلش تو سری آ رو ب آتالانتا زد و جالبه ک مانژو ب تیمهای کمی موفق شده سه تا گل بزنه ک آتالانتا جزو اون تیمهاست!

هیگواین.توز.موراتا.دیبالا و بقیه مهاجمین هم بی نصیب نموندن! خیلی موردای عجیبی هس ک دیگه حوصله بقیشو ندارم در کل آتالانتا تیمی برای تمام خطوط و تمام فصول هست! یهو دیدی شزنی هم‌ گل زد ب این تیم!

ترکیب احتمالی یووه:

شزنی
ساندرو.کیه لینی.بن عطیه.دیشیلیو
ماتویدی.جان.بنتانکور
کاستا.مانژوکیچ.دیبالا

بارتزالی.کوادرادو‌.کانسلو و برناردسکی این بازی رو از دست میدن بخاطر مصدومیت

ترکیب احتمالی آتالانتا:

بریشا
ماسیلو.دایمیستی.مانچینی
گوسنس.فرولر.پسینا.هاتبوئر
گومز
ایلیچیچ.زاپاتا

پالومینو و تولوی دو مدافع اصلی این تیم محرومن. ده رون هم مصدونه. عدنان و وارنیر مصدومین دیگه این تیم هستن

شخصا پیش بینی میکنم دو هیچ میبریم با گلهای امره و کاستا
  • حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

@Dreamer عالی بود ممنون که وقت گذاشتی و نوشتی . استفاده کردم 

از اعماق وجودم دوست دارم بازیکنای مهم خط حملمون مثل کاستا  دیبالا رونالدو(اگه باشه )  گلزنی بکنن و درخشان باشن 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

بازی مهمی هست و البته بازی در برگامو همیشه سخت بوده، با اینکه اکثر مواقع پیروز خارج شدیم ولی آتلانتا یک تیم فیزیکی هست که تا دقیقه نود می جنگه.

متاسفانه برناردسکی مصدوم هست و به این بازی نمی رسه، و با توجه به عدم حضور رونالدو، ترجیح میدم که با سیستم دیگه ای بازی کنیم. 4-3-1-2.  سیستمی که آلگری توی سال اول ازش استفاده کرد و خیلی کارآمد بود*. کاستا در تیم ها قبلیش نقش پشت مهاجم را بازی کرده و به دلیل ویژگی هایی که داره اینجا هم به خوبی می تونه بازی کنه و دیبالا و مانژو هم توی خط حمله قرار می گیرند. خط هافبک هم با بازی سازی امره جان و در دو طرفش خدیرا و بنتانکور خواهد بود احتمالا.  در دفاع هم که دیشیلیو و ساندرو هستند و فکر نمی کنم فرصتی به اسپیناتزولا برسه.  با توجه ویژگی های دفاعی خط هافبک میشه به روگانی در کنار بونوچی بازی داد. 

برد در این بازی بسیار مهم هست و می تونه اختلاف را بیشتر کنه. امیدوارم با توجه به آمار روی کاغذ و شرایط مصدومین بازیکنان بازی دست کم نگیرند و با انگیزه ظاهر بشند.

*سال اول آلگری چون بازیکن پشت مهاجم نداشت ویدال را پستش را عوض کرد و اونجا بازی کرد. ویدال شاید از لحاظ آماری افت داشت ولی به شدت قدرت تخریب و حمله تیم را در اون پست افزایش داد. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

به قول اخبار کاستا بدیل رونالدو است فردا شب..............

• Aminvo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدیرا امره چان پیانیچ  سه هافبک ما خواهند بود و انصافا خدیرا بازیکنییه ک جاگیری هاش سبب میشد ما تو سیستم 2 هافبکه ضعف نبینیم نبود خدیرا ضربه بدی ب ما زده و هافبک معتبری نداریم مثل اون امیدوارم امره چان یکی بشه مثل خدیرا 

دیدن داگلاس کاستا تو این بازری ب صورت فیکس دیدنیه  امیدوارم دیبالا یا هر کسی رو نیمکت بره و ما بازی داگلاس رو ببینیم برناردسکی هم تو یووه یا همش مصدوم بوده یا انتظارات رو فراهم نکرده ب نظرم تعویضی خیلی خوبیه ولی توی تیم دیگه بره ب راحتی میدرخشه ولی خوب دوس دارم تو تیم خودمون باشه اتفاق جالب اینه ک الگری مانجو رو تو ززمین میذاره و رونالدو رو نیمکن حق مانجو هم هست غولیه این بشر واقعا

• Orphée, tecra, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- در صورتی که کیه لینی در ترکیب اصلی قرار نگیره به احتمال بسیار زیاد دیبالا کاپیتان خواهد بود :53: :53:

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نیمه اول نشون داد ک بدون پیانیچ هیچچ هافبک طراحی نداریم و بنتانکور کنار پیانیچ خوبه .....بودن رونالدو هم قدرت تهاجمیمونو انصافا بالا میبره ....بونوچی هم بهتر بود تعویض میشد تا تنبیه بشه بابت این سوتیش ....بنتانکور سوتی بود و داور خیلی بدتر  افتاب ب ضرر ما بود و تو صورت بازیکنای ما میزد

• tecra, amirali2001, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خدیرا و امره افتضاح بودن.. کاستا هم خوب بازی نکرد. 

دیبالا تو نیمه خودی و حفظ توپ عالی، ولی موقع حمله جایگیری هاش واقعن فاجعه ست و اصلن داخل هیجده نمیاد..نمیدونم چرا هیچکی بهش نمیگه اینا رو.. 

--

دلیل بد بازی کردنمون خط هافبک جدید و ناهماهنگ هست. نمیشه بیشتر از این از خدیرا و امره ی تازه از مصدومیت برگشته -که دومی کاملن معلومه هنوز هماهنگ نشده- انتظار داشت.. 

چه شوتی زد بنتانکور.. 

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
آها خیلی جالبه؛ تیمی که نمیتونه 4 تا پاس درست پشت هم بده و یه موقعیت درست حسابی خلق کنه!! باید از تابش آفتاب ایراد بگیریم!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

خدیرا و امره افتضاح بودن.. کاستا هم خوب بازی نکرد. 

دیبالا تو نیمه خودی و حفظ توپ عالی، ولی موقع حمله جایگیری هاش واقعن فاجعه ست و اصلن داخل هیجده نمیاد..نمیدونم چرا هیچکی بهش نمیگه اینا رو..

- واقعا فکر میکنی دیبالا این چیزا رو نمیفهمه ؟!

یعنی انصافا یک درصد هم احتمال نمیدی که این دستورات سرمربی باشه ؟!

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

از سال 2004  و زمانه کاپلو موفق به شکست یوونتوس نشدن 

اونجا یوونتوس رو در دو بازی از جام حذفی کنار زدن

اندره ا  لاتزاری  5 تا گل رفت و برگشت 2004.2005 بهمون زد

• AAG, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ستیانو رونالدو 

این اسم رو سالها علیه خودمون میشنیدم و اعصابم رو خراب میکرد

دقایق حساس به داد رئال یا یونایتد میرسید و تیمای محبوب من رو ازار میداد 

ولی حالا واس ماس

ستیانو رونالدو (اسمش که بوسیله گزارشگر اینگیلیسی گفته میشد ، اینجوری به گوش  من میرسید) ستیانو رونالدو یا 

ستیانو نالدو

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
تئوریسین قرن فقط اونجا که تیم 2.1 عقب افتاده داگلاس رو میکشه بیرون. و دستور ضدحمله میده!! با کدام بازیکن سرعتی؟
اونوقت مانژو باید تو زمین باشه کسی که نای دویدن نداره
  • mory, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

بازیکنای با کیفیت داریم ولی بازیمون اصلا کیفیت نداره

فقط ده دقیقه حمله می کنیم . حتما باید اشتباه کنه ترکیب بد بچینه و نتیجه بد بگیریم بعد یادش میاد که تیم نیاز به حمله و بازی هجومی هم داره 

یعنی ما همیشه وقتی دچار ترس از شکست بودیم و رو به بازی هجومی آوردیم اون ده دقیقه ای که برای نباختن بازی کردیم بهترین بازی های ماست .

چرا ما نباید قبل از عقب افتادن و خطر شکست بازی هجومی و با کیفیت و رو به جلو داشته باشیم

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خوشحالم ک بازم مقابل آتالانتا نباختیم! از 4 بازی اخیرمون تو برگامو سه تاش با تساوی 2.2 ب پایان رسیده!

رونالدو اولین گلش با ضربه سر رو برای یووه ب ثمر رسوند و البته رکورد گلزنی تو 7 بازی خارج از خونه رو داره ک فوق العادس و همچنان میتونه این رکورد رو ارتقاء بده! + اینکه گل هفته قبل پیاتک رو ب اسم بازیکن حریف زدن و امشبم ک گل نزد پس رونالدو فاصلش با پیاتک فقط یک گله...

جز آمار چیزی نمیشه از بازیهای یووه گفت و البته انتقاداتی هم میشه گرفت ولی خب تکراریه! مثلا گند زدن بونوچی و بنتانکور و خدیرا و اینا ک تازگی نداره! داره؟ همچنین کاستا هم بد بود و نشون داد چرا رو نیمکته! لاس زدن بیخودی وقتی گره ای از بازی وا نکنه ب چ دردی میخوره؟ بازیکنی ک حواسش ب بازیهای کامپیوتریشه معلومه ک وقتی واسه فوتبال بازی کردن نداره! برزیلی است دیگر!
  • MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی