پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته دوازدهم سری آ : میلان 0 - 2 یوونتوس

27 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

s61_juir1541624323nlfzvt.jpg

هفته ی دوازدهم سری آ ایتالیا

میلان - یوونتوس

زمان : یک شنبه بیستم آبان ماه 1397

ساعت : 23:00 به وقت تهران

ورزشگاه سن سیرو

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
تو این شرایط فقط همین میتونه کلکسیونمون رو تکمیل کنه که با گل هیگواین از میلان ببازیم !
  • AAG, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بریم واس نجات گتوزو ..
اقای خاص که از بلاد غریب پرتغال بود نجات دادیم جنارو که دیگه از خودمونه فوقش ببازیم میلان هم اوج بگیره عوضش تیم ملی تقویت میشه لیگ رقابتی میشه تا وقتی هم رقابتی نشه ما قهرمان یو سی ال نمیشیم به گفته بعضی از دوستان ..

با اختلاف ۲ تا میبریم ، رونالدو دبل میکنه !
  • AAG, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تنها چیزی که فعلا ی ذره ارومم‌ میکنه بردن حرومی ترین‌ تیم ادوار تاریخ ایتالیا [مشترکا اول با عنتر] عه!
همونجوری که ۷۰‌دقیقه با منچستر بازی کردیم با همین چاقالا بازی کنیم ۵ تارو زدیم بهشون با این تفاوت که دیگه دروازبانشون دخیا نیست و خیالمون راحته ازین بابت ..
هیچوقت نمیتونم هیجان و تنفرم ازین دوتا تیم شهر منحوس میلان رو پنهان کنم
فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم اقای روسونری
  • AAG, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

همه تیم ها تو اروپا یا لیگ باختن فقط ما نباختیم و این شد پس ما بهتر بودیم ب خدا تیم حریف منچستره کلی بازیکن داره ولی ما فقط ب گل نزدنای خودمون باختیم زشته ک ب تیم ب این خوبی متلک بندازیم اتفاق بود و  عجیب بود اما تیم عزم خودشو داره تا بلایی سر میلان بیاره ک ندونه از کجا خورده ....حشر رونالدو داره بیشتر میشه ببخشید عطشش پس این بازی باس بترکونیم بازی بعدی با والنسیام میبریم داگلاس کاستنا تو بازی با والنسیا مصدوم شد و همون بازی  برمیگرده ...تیم قدرتمندی داریم با سازماندهی عالی دیشبم اگه مصدومامون بودن همه چی خوب پپیش میرفت بگذریم این بازی ی بازیجداییه دوستان اینقد متلک انداختن خوب نیس مااینقد خوب بازی میکیم و اشتباهات مربی یا یبازیکنان شیرینی مارو تلخ کرده اونم در کم تر جایی و اکثراا خوبیم همه تیم ها دارن منفجر میشن میلان و اینترناپولی  خیلی تیم های اروپایی الان فقط ما خوبیم صبور باشین ب خدا چیزی نشده منچستر داره 3 برابر تیم ما ب بازیکناش حقوق میده ولی هیچ پخی نیس ما مجموعه فوق العاده ای داریم  همه چی ب خوبی میگذره 

کاش دیشب نیرو های های تهاجمیمون بودن تا تعویضامون تهاجمی میبود..... 

اما میلان تیمیه ک ب زور و بدون عقل حمله میکنه و باید ببره و تو روز های خوبیه اما خوب باید بادش ررو خالی کنیم . 

• tecra, D E L P I E R O, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1364 ارسال
  • Locationقزوین

بریم به مهم ترین بازی فصل برسیم. لیگ قهرمانان که مهم نیست اصلا. لیگ قهرمانان اصلا نمنه ده. تهش می خوایم بریم فینال اون جا ببازیم دیگه. بهتره بچسبیم به همین میلان و اسکودتویی رو که هیچ وقت نبردیمش رو ببریم.

• mory, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
حالا مصاحبه ی الگری قبل بازی با میلان :

باید بازی گذشته رو فراموش کنیم.
هدف اصلی ما از ابتدا قهرمانی در کالچو بود. تا #1400_با_کالچو

باید محتاط باشیم.
اجازه ی فضا به مهاجمین اونا ندیم.
اونا سوسو و هیگوایین رو دارن که خیلی خطرناکن باید مواظب باشیم (حالا همین هیگوایین زیر دست ایشون پارسال 10 گل هم نزد به قدری افت کرد که قرضی دادیمش رفت)
باید سعی کنیم کلین شیت کنیم.
باید خیلی محتاط باشیم، باید از خیلی هم خیلی تر احتیاط کنیم
به مهاجمها گفتم بیان عقبتر و دفاع کنند، رونالدو یه سوپر استاره ولی هنوز نمیدونه چطور برگرده عقب و دفاع کنه.
دقیقه 80 اگه جلو باشیم (نهایت 1 گل) باز هم بارزالی رو میفرستم داخل، روگانی داره روی نیمکت از اینها یاد میگیره.
دیبالا هم باید خداروشکر کنه که مانژوکیچ مصدوم شد وگرنه زوج اصلی با رونالدو رو مانژو تشکیل میده
یک هیچ نتیجه خوبیه، میریم برای گل زدن و سپس دفاع.
من یک هیچ را دوست دارم.
  • mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

طبق گفته اسکای و گل فردا ترکیب 2-1-3-4 میچینه الگری، مهم ترین تغییر هم بن عطیه به جای بونوچی هست.

شزنی - کانسلو - کیلینی - بن عطیه - ساندرو - خدیرا - پیانیچ - متوییدی - دیبالا - مانزوکیچ - رونالدو

oqh8_drqx0zcwsaemgfz_thumb.jpg

• AAG, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوستان ب هیچ وجه یووه مثل دیدار با منچستر زیبا بازی نمیکنه ب هیچ وجه  بلکه یک بازی کاملا ایتالیایی و سانترهای پی در پی داریم و با اضافه شدن داگلاس کاستا تیم هجومی تر میشه دلیلشم اینه الگری میخواد تیمش یکنواخت نباشه ب نظرم بازی نزدیکی میشه چون یووه سبکی متفاوت رو ارائه میده ولی حتما برد میخواد چون بزی با منچستر خیلی بد بیاری بود 

میلان

سابقه میلان الان خدشه دار نشده  چن سالی بهار چینی بود الان بهار امریکایی اما روز تاسیسشون هم میلانو اسمش ب میلان تغییر کرد چون دوتا انگلیسی میلان رو تاسیس کردند لباسشم رنگ قرمز کردن چون نماد شیطان بود و مشکی ک حریفو بترسونه  علی دایی تنها بازیکنی نبود که هم مربی بود هم بازیکن هم کاپیتان هربرت کپلین میلانو رو تاسیس کرد و اسمش رو ب میلان تغییر داد و خودش هم بازی میکرد و مربی  بوود و کاپیتان و رفیق اقای هربرت هم ک اسمش الفرد  ادواردز بود قسمت کریکت میلان رو بر عهده داشت سال 1906 اونها نتونستن بازیکن جذب کنن چون یه تیم دیگه از داخل شهر بزرگ شد با رنگ های متفاوت و اینتر میلان بود و هر چی بازیکن خارجی بود گرفت و سبب شد میلان تا 45 سال نتونه میلان بشه تا اقای روکو اومدRocco.gif

سال 63 اولین تیم ایتالیایی فاتح اروپا شدن و افتخارات میلان از 63 تا 2007 ب چشم میخورد البته تیم خوبی داشتن تا 1980 ک یک بازی رو تغییر نتیجه دادن و رفتن سری بی و زود برگشتن دوباره  تو  لیگ اخرا بودن و رفتن سری بی تا اقای فارینا میلانو داد ب برلوسکونی اونم با امضای قرارداد از طرف پسر جوون ب نام پائولو مالدینی 

اونها تو ایتالیا ب یوونتوس میخوردند و نمیشد قهرمان شن البته ب ندرت میشدند ولی تو اروپا موفق بودند تا سال 96 تا 98 ک یووه تو خونشون 6 تا ب اونها زد .جالب این میلان هر وقت سری آ رو از دست داده قهرمان اروپا شده و هر وقت سریس آ گرفته نتونسته اروپا موفق شه .

میلان 8 اسپانسر داشته برا لباسش از دهه 50 ب اینور و یووه 4 تا 

• حامد, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
آمار بازیهای رو در رو:

- 2 تیم رو عدد هشتاد و پنج بازی در خونه تکیه کردن و به سختی میشه از این رکورد جداشون کرد ...

- طبق آمار وُرد فوتبال در 170 بازی گذشته در سری آ ، 64 بازی رو یوونتوس برده (حدود 40%) و 49 بازی رو میلان (30%)

- تعداد پیروزیامون در خونه 2 برابر اونها بوده و در زمین میلان هم 7 تا برد با بیشتر شدن تعداد پیروزیمون از اونها فاصله داریم

آمار الگری در میلان مقابل کُنته در یونتوس:

- سری آ (12-2011) ------> باخت 0-2 ، مساوی 1-1

- سری آ (13-2012) ------> برد 0-1 (اگه اشتباه نکنم کُنته بخاطر محرومیت رو نیمکت نبود) ، باخت 0-1

- سری آ (14-2013) ------> باخت 2-3

- کوپا ایتالیا (12-2011) ---> حذف در مرحله نیمه نهایی (1 باخت و 1 مساوی)

- کوپا ایتالیا (13-2012) ---> حذف در مرحله یک چهارم نهایی

در مجموع الگری با میلان 8 بار مقابل کُنته با یوونتوس قرار گرفته که آمارش 5 باخت ، 2 مساوی و 1 برد بوده

* در مقابل دل نری هم در فصل 11-2010 سری آ ، یک برد و یک باخت رو داشته الگری

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

این عکس مربوط به بازی رفت دو تیم در فصل 12-2011 سری آ هست که یونتوس در خونه با دبل کلودیو مارکیزیو میلان رو 0-2 شکت داد:

yrf1_screenshot_2018-11-10-05-50-18_thum

* اینفانتینو رئیس فیفا که قبلا خبرنگار بود ، اینجا داره با بهترین بازیکن زمین مارکیزیو مصاحبه میکنه :1:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اینم کیلینی در 16-15 سالگی تو تیم جوانان میلان مقابل اینتر، چند ماه قبل از اینکه به جوانان لیورنو ملحق شه:

7e16_chiellini.milan.2000.jpg

به امید پیروزی و یه نمایش جذاب :juve:
  • GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

ترکیب یووه

Szczesny; Cancelo, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Dybala, Mandzukic, Ronaldo

ترکیب میلان

G Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Suso, Kessie, Bakayoko, Calhanoglu; Castillejo, Higuain

گفته میشه که خود بونوچی درخواست کرده که تو این بازی حاضر نباشه تا با هواداران میلان مواجه نشه

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

پیش بینی کنید دوستان. من 3 - 0 برای یووه پیش بینی میکنم 

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

با اینکه گتوزو رو خیلی دوست دارم ، انصافا مربی نیست 

• tecra, Senmorta, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1384 ارسال
نیمه اول انصافا ی فوتبال کاملا زشت بود
هر جور فکر میکنم تاکتیکای الگری شبیه ضد فوتباله تا فوتبال
بابا با این بازیکنا باید تیمو پاره پوره کنی
  • tecra, ace of glass و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

بردیم ولی اصلا لذت نبردم 

خدایی همه چی ب کنار ولی 11 ، 12 تا بازی گذشته حاضرم قسم بخورم هنوز 1 پاس رو ب جلو از بنتانکور ندیدم

• tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

^^

بنتانکور که امشب خوب بازی کرد

• tecra, farzad-t و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
این توافق الگری و بونوچی اصلا خوشایند نبود !
  • eⁿzº, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
بنتاکور که عالی بود چند بازیه سر بالا و رو به جلو بازی میکنه تازه 20 سالشه به نظر من که کاملن مثبت بازی میکنه
  • tecra, amirali2001, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یووه با تاکتیک سانتر ب نقطه کور همه تیم ها رو کور کرده رئال زیدان میلان اینتر هر تیمی  اما خوب تا 70 دقیقه بعدش تکراری میشیم تعویض های الگری عالی بود بازیکن خسته رو بیرون کشید و وزنه رو ب نفع ما حفظ کرد .....هیگواین در یووه هم بارها توپ خراب میکرد و الکی ب زمین و زمان غر میزن از رونالدو نفرت داره و مشخصه دوس داشت خودشو ثابت کنه ک کلین شیت اول شزنی با زحمت خودش بدست اومد .  یووه خوب بود  همه خوب بودن یووه سیستمی متفاوت با سی ال داره در لیگ میلان جز پنالتی کاری نکرد . رونالدو هم نشون داد چقدر فرصت طلبه . تبرییییییییک عالی بودیم و بهترم میشیم 

فقط خیلی بدشانسیم هر بازی ب تیر میزنیم 

• eⁿzº, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

^^

بنتانکور که امشب خوب بازی کرد

مثلاً بنتانکور چیکار کرد؟ کلی پاس اشتباه داد و پاسای 2 متری میده

بهترین بازیکن زمین رونالدو بود، دیگه کانسولو و مانژوکیچ شدن ستون تیم