پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 1 - 2 منچستر یونایتد

63 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
http://uupload.ir/fi...1108-015109.png
  • tecra, amirali2001, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

ناراحت نباشید
این باخت سبب خیر های فراوانی خواهد شد
لازم بود

منم قبول دارم

• Delle Alpi, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دشمن شاد شدیم رفت ...

به محض زدن گل پیش بینی میکردم که دوباره تیم آقای الگری میره به سمت دفاع و بازی منفعلانه .

راست میگی شما

یعنی بعضی وقتا حس میکنم اینا پول گرفتن بد بازی کنن و الگری پول گرفته ببازه

اخه نمیشه باور کرد حرکاتشون رو با عقل جور در نمیاد!!!!!!!!!!!!!

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

منچستر واقعا ضعیف بود. اما از لحاظ فرصت جویی = نه. و بخاطر همین هم مورینیو اون حرکت احمقانه و بچه گانه رو آخر بازی انجام داد.

منچستر یک مربی کاملا بی ارزش داره . ولی ایشون یک استاد روانشناسی به تمام عیاره. این هم معنای بخشی از ترکیب واژه ی مفهومی "ضد فوتبال" بود.

الان هر هافبکی از جمله کانته رو هم به خط هافبک اضافه کنیم فایده نداره. خط هافبک بیمار شده . کاری به بقیه ی خصوصیات و دعواها ندارم ، ولی کونته برعکس جناب ماکس، به خط میانی شدیدا توجه می کرد.

یکی از دوستان نکته ی قشنگی فرمود که دوس دارم تکرارش کنم :

" انگار فقط مارکیزیو مشکل تیم بود. بدبخت باید بره روسیه یخ بزنه اساتید بیان به جاش حماسه بیافرینن. "

البته خب امشب بنتانکور از یه جهاتی بدک نبود. حداقل از پیانیچ بهتر بود. ماتوئیدی که بازی دادنش اشتباه بود. البته اگر شاید از اول میاورد شرایط فرق میکرد. ولی برای بار هزارم عرض میکنم : خدیرا علیرغم ظاهر بازیش ، یک آفت و ضرر بزرگه برای تیم.

ای کاش نیم فصل یه مربی می اومد و کل خط هافبک رو زیر و رو میکرد.

تعویض به این شکل که وقتی تیمت جلو باشه ، یه مدافع دیگه بیاری تو که نتیجه رو حفظ کنی ، مال مربی های لیگ های ناشناخته ی مردمان هنوز کشف نشده ی آمازونه . کاری که بارها و بارها از آلگری دیدیم.

تیم رو باید در میانه ی زمین تقویت کرد. البته حداقل این قانون برای ما کاملا برحق و درسته.

==========

اگر بخوایم کلیت مشکلاتی که سالهاست داریم رو یک مقدار نادیده بگیریم و به همین مسابقه بپردازیم ،  تیم روال نسبتا خوبی داشت. یا باید تعویضهاش رو زودتر انجام میداد و میانه ی زمین رو تقویت میکرد که حکومت رو از منچستری ها بگیره ، یا کلا دست به ترکیب تیم نمیزد. منچستر دقیقا همین کار رو کرد، قدرت تیمش رو در بازیگردانی میانی بالا برد و تونست 2 تا کاشته بدست بیاره.

مانژو باید از اول به جای خدیرا توی ترکیب میبود. حالا اگر شرایط خوبی نداشت می تونست دقیقه 60 تعویضش کنه. مانژو اگر بود دیبالا و کواد آزادتر بودن و قطعا از شوتهاشون می تونستیم به گل برسیم.

==========

یه لحظه خط هافبک الانمون رو هم از لحاظ اسامی ، و هم از لحاظ عملکرد ، با خط هافبک 5 6 سال قبل و لحظه ی بعد با خط هافبک 15 و 20 سال قبل مقایسه کنید. #فواجیع :22:

==========

نقل قول :

آلگری + مدیریت جدید = { تمام فحشای دنیا }    تک تک و به صورت JSON

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz
درسته باختیم و ترسو و بی تخم.بودن الگری بازم ثابت شد ولی واقعن یووه عالی بازی کرد. فوتبال همینه گاهی اوقات بد میچرخه. جای شکرش باقیه جایی چرخید که میشه جبرانش کرد و درس گرفت فارق از نتیجه یووه خیلی خوب بود حتی از لحاظ انفرادی بازیکنا خوب بودن همه ولی خوب 1 با نزنی 2 باز نزنی اخرش میخوری... خیلی موقعیت خراب کردیم خود منچستری ها هم میدونن با بختو اقبال بردنِِِ. بیشترین ضد حال ممکن.رو به والنسیا زدیم
  • tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اصلا باخت ب شخمم نیس فقط باید حرکت مورینیو جبران شه دوباره یه حرکتی روش باید بزنییییییییییم ...‌.باید دوباره بهشون بخوریم

یاد جمله زیبایی افتادم ک میگه : ارزش انسان ب چیزی ک دست میابد یا نمیابد نیست ارزش انسان ب هدفیه ک ب سمت اون میل میکنه
  • Pinturicchio, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

درسته باختیم و ترسو و بی تخم.بودن الگری بازم ثابت شد ولی واقعن یووه عالی بازی کرد. فوتبال همینه گاهی اوقات بد میچرخه. جای شکرش باقیه جایی چرخید که میشه جبرانش کرد و درس گرفت فارق از نتیجه یووه خیلی خوب بود حتی از لحاظ انفرادی بازیکنا خوب بودن همه ولی خوب 1 با نزنی 2 باز نزنی اخرش میخوری... خیلی موقعیت خراب کردیم خود منچستری ها هم میدونن با بختو اقبال بردنِِِ. بیشترین ضد حال ممکن.رو به والنسیا زدیم

وجدانا اگه درس میگرفتیم باکم نبود

یوونتوس الگری یه تیم ترسوئه

درسی در کار نیست 

بازی بعدی بن عطیه و روگانی و بارزالی و کانسلو رو با هم می یاره توی زمین و با 8 تا دفاع بازی میکنه

اینجا اینجوری فکر میکنن !!!

والا درس توی کار نیست همین اشه و همین کاسه

تیم ذهنیت نداره 

متاسفانه فقط زورمون به امثال اسپال و کیوو میرسه 

آقا جون توی تمام فصل به اولین تیمی رسیده که نام و اعتبار داره 

دست و پای خودشو گم کرده و بازی  رو خودش برای خودش سخت کرده 

بازم تکرار میکنم این تیم باید 5 تا میخورد و میرفت منچستر

مورینیو رو از بحران در اوردیم!!

• mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
بابا انقدر جوش نیارین.

فصل پیش تا همینجای کار به بارسا و لاتزیو ( دوبار ) باخته بودیم.
اگه میخواین بگین تیم اینجوری قهرمان نمیشه؛ رئال مادرید هم فصل گذشته تو دور گروهی به تاتنهام باخت.

میبینید که توقع هممون از یووه بالا رفته، بهر حال این باخت باعث شد یکم میزان توقعا پایین بیان و تیم با فراغ بال بیشتری به کارش ادامه بده.

این ایتالیایی ها عادتشونه.
مخصوصا مربی های توسکانو ...
نگین لیپی اینجوری نبوده که قهر میکنم.
  • tecra, ace of glass, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

ب لطف آلگری و اون نیمه دوم بازی قبل با منچستر ک تیم کشید عقب و دفاع کرد حالا همه بازیکنای منچستر تو مصاحبه هاشون‌ میگن باید مثل نیمه دوم اون بازی باشیم! یعنی آلگری استاد این احترام گذاشتن های بی مورد ب تیمهای ضعیفتره ی جوری روحیه داده ب منچستریا ک حالا میبینیم چطور ما رو ب دردسر میندازن چند روز دیگه!

توی چندبازی اخیر منچستر معمولا عقب افتاده و برده این بار هم اگه بخوایم با 1 شروع کنیم ب دفاع بعید میدونم برنده بیایم بیرون...

حالا حق ندارم سرمو بکوبم ب دیوار؟
  • eⁿzº, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

سطح یووه به حدی بالا رفته که با وجود صدرنشین بودن تیم در اروپا و سری آ باز هم کسی قانع نیست، ملت میخوان 6 تا 6تا همه تیما رو بزنن! یادش بخیر چقدر 4 تا 4تا از گالاتاسرای ها میخوردیم 

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

خط هافبکمون هنوز چنگی به دل نمیزنه. لااقل یک بازیکن بزرگتر و بهتر برای خط هافبک سه نفره نیاز داریم. بازیکنی مثل پوگبا که هم چهارچوب شناس باشه و هم شوت زن. چند سال پیش خط هافبکمون بیشتر گلها رو میزدن 

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

سطح یووه به حدی بالا رفته که با وجود صدرنشین بودن تیم در اروپا و سری آ باز هم کسی قانع نیست، ملت میخوان 6 تا 6تا همه تیما رو بزنن! یادش بخیر چقدر 4 تا 4تا از گالاتاسرای ها میخوردیم 

شما هنوزم انتظار داری 4 تا 4 تا بخوریم از گالا ؟

چقدر واقع بینی و چقدر جاه طلب؟!!!

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
برخلاف همه من از کلیت بازی تیم راضی بودم، یعنی چیزی بالاتر از انتظاراتم نسبت به آقای مربی رو نمایش دادیم اما همون ذهنیت اشتباه دوباره کار دستمون داد، دوباره اسیر کنش حریف شدیم و ناخودآگاه به عقب رفتیم

نکته ی بعدی تعویض های مورینیو بود که خط میانی رو کامل به تصرف خودش در آورد و از طرف ما هم با پاسخ اشتباه و روتین آوردن بارتزالی همراه شد در حالیکه باید یه هافبک تنومند برای مقابله با فلینی میومد و اگر روی نیمکت کسی نبود مانژو رو مستقیما برای تخریب خط میانی حریف وارد زمین میکرد

در نهایت معتقدم بعضی اوقات هم شانس و اتفاقات با تیم همراه نیست وگرنه ابدا مستحق این نتیجه نبودیم
  • Pinturicchio, Prince Claudio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مورینیو هم گفته وقتی یووه تعویض کرد و کواد دیگه توی ضد حمله شرکت نکرد،ما بردیم!!!

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال

توقع ندارم یووه 6 گل بزنه ولی انتظار دارم احمقانه نبازه و جسارت و جاه طلبیش رو نه  برای 10 دقیقه یا یک نیمه بلکه در کل 90 دقیقه نشون بده .

• Orphée, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
عجب شانسی داره این مورینیو الکی الکی و بیخودی شده ارباب کامبک واسه ما. تیمش زیاد خوب هم بازی نمیکنه ولی تو این دو سال خوب کامبک زده. ظاهرا اول به تیمش میگه خودتونو خسته نکنید تا آخرهای بازی زهر خودشونو بریزن. ضمنا من نفهمیدم اون بی معرفت چرا بعد از بازی اون حرکت رو انجام داد مگه تماشاگرها بهش فحش داده بودن یا مسخره اش کرده بودن که اینجوری کرد! به هر حال من فکر کنم بعضی شکستها تو یه موقعیت خاص میتونه مفید باشه چون باعث میشه تیم هم اعتماد به نفس کاذب و غرور بیجاش رو کنار بذاره و هم اشتباهاتش رو بشناسه و اگه تونست رفع کنه. اعتراف میکنم دیشب یووه یه کم هم بدشانس بود ضرباتشون به در بسته میخورد از جمله اون دوتا ضربه به تیره ولی نباید آخرهای بازی اون طور به منچستر و اون مورینیو روباه مجال میدادن که بیاد جلو(با آوردن بارزالی و عقب کشیدن،به منچستر عرصه دادن) حداقل الگری باید از کامبکهایی که منچستریها تو این دوسال و در لحظات پایانی بازیها زدن باید درس میگرفت
  • mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
 با توجه به شرایط فوق العاده یوونتوس و برتری در بازی رفت در اولدترافورد، کمتر کسی احتمال می داد آنها در خانه مغلوب یونایتد شوند اما شیاطین سرخ در نهایت 1-2 بیانکونری را در تورین مغلوب کردند.

حالا و با کسب این پیروزی، منچستریونایتد تنها باشگاهی است که 3 بار در خانه یوونتوس موفق به کسب پیروزی شده است. اولین بار و در نیمه نهایی لیگ قهرمانان سال 1999، یونایتد باخت 0-2 را تبدیل به برتری 2-3 کرده و راهی فینال شد و آنجا نیز در دیداری به یادماندنی بایرن مونیخ را مغلوب کرد.

همچنین در مرحله گروهی سال 2003 نیز یونایتد 0-3 و با دبل رایان گیگز و تک گل رودفان نیستلروی، یوونتوس را در دل آلپی شکست داد و حالا یک بار دیگر این اتفاق این بار با هدایت ژوزه مورینیو در تورین تکرار شد.

پیش از این بایرن مونیخ و یونایتد تنها تیم هایی بودند که 2 بار در خانه یوونتوس به پیروزی رسیده بودند و حالا شیاطین سرخ از این حیث یکه تاز هستند.

از برکات حضرت آلگری با همکاری خدیرا و جوجه اردک زشت
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

باخت لازمی بود.. قرار نبود کل فصل بدون باخت پیش بریم..

باخت لازم بود از این جهت که یه سری بازیکنای ثابت تیم که انتظار بالایی ازشون میره بشدت بی جنبه ن. نمونه شاخصش پیانچ (و با درصد کم دیبالا و کوادرادو) هست که با چهارتا برد خودشونو گم میکنن و فکر میکنن دیگه بهترین تیم تاریخن.. بابا رئال مادرید 2 تا CL پشت هم گرفت سال سوم هم بازیکاش سرشونو انداختن پایین بازیشونو کردن سومیو گرفتن. اینا 4 تا بازی لیگ و والنسیا رو بردن فکر کردن چه خبره..

اینا مشکل ذهنیت بازیکناست که یه بخشی به مربی برمیگرده، یه بخشی به خاطر ضعف لیگ هست که یووه همه رو قلع و قم میکنه و بازیکنا رو جو میگیره، یه مقدار هم به خاطر شخصیت پایین یه سری بازیکاست.. اگه مانژو و متویدی که شخصیتای بزرگی دارن از اول بودن شاید همچین چیزی رو نمی دیدیم.. 

از دغدغه های مهم الگری مبارزه با همین غرور بی جا هست. در مصاحبه های بعد از برد های پیاپی لیگ از عدم رضایت و ... میگه و معلومه سعی داره نزاره بازیکنا مغرور بشن. ولی خب سخته. تیمی که 7 بار پشت هم لیگ گرفته، 3 بار پشت هم دبل کرده رو بهش بگی مغرور نشه.. این باخت یادآوری خوبی بود از اینکه بدونن جایگاه بازیکنا کجاست..

---

بغیر مسئله روانی بنظرم خوب بازی کردیم. نصف تیم اصلی هم نبود: کانسلو، امره، متویدی (تعویضی)، مانژو، کاستا.. دی شیلیه و خدیرا هم که تازه از مصدومیت برگشته بودن..

ولی بازم منچستر تحت الشعاع بازی یووه بود. تا آخرای بازی هم همچنان هجومی بودیم و هیچ فرصتی در جریان بازی ندادیم تا وقتی که متویدی یه خطای مسخره کرد. باید گل دوم رو میزدیم قبلش..

تعویض بارزاگلی بنظرم درست بود. منچستر میخواست علی پروینی و بکش زیرش بازی کنه، یووه از نظر سر زنی در غیاب مانژو و خدیرا و امره ضعیف بود و الگری سعی کرد اینو با بارزاگلی جبران کنه.. 

---

اگه دقت کرده باشید خوشبختانه تا الان مصدومیت بلند مدت خاصی نداشتیم.. بیشترینش کاستا بود که یه ماه مصدوم بود. باقی مصدومیت ها جزئی هستن و مشکل امره هم که غیر فوتبالیه. خیلی خوبه و تیم واقعن نسبت به سال قبل قوی تر شده.. فقط یه مشکل بزرگ تیم الگری داره اینه که هیچوقت نمیشه به بردهایی که با اختلاف یه گل داره اعتنا کرد.. تا لحظه آخر ممکنه تیمش گل بخوره و این عیبو هیچوقت نتونسته درست کنه. دردناک ترین مثالش هم بازی با بایرن هست.. این قضیه فینال CL خیلی مهم میشه..

• mory, Senmorta, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
مشکل مهم تیم که آلگری باید اصلاحش کنه، ذهنیت بازیکنا بعد از زدن گل برتریه و اینکه موقعیت ها رو از روی شکم سیری حیف و میل نکنن.
فصول قبلی با توجه به بضاعت تیم، تلاش میشد با پیش افتادن از حریف و صرف حداقل انرژی، با مینیمم برتری بازیو ببریم و تمومش کنیم.
اما این فصل به وضوح از این تفکر فاصله گرفتیم و توی بیشتر بازیها بعد از زدن گل باز هم هجومی بازی میکنیم.
اگر توی این بازی نصف موقعیت هامونم گل میکردیم، بازی ۳-۰ میشد و حتی تعویض بارزالی و خطای متوییدی هم باعث از دست رفتن برد نمیشد.
هدر دادن فرصت های زیاد توی هر بازی بخشیش تقصیر آلگریه و باید راه حلی پیدا کنه براش.
  • eⁿzº, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

^^

- فرزاد جان، این ذهنیت رو کی وارد مغز بازیکن ها کرده ؟! نکنه منه هوادار ؟!

این ذهنیت دقیقا چیزی هست که از آلگری به بازیکن ها رسیده، دیگه این رو انکار نکن عزیز دلم.

اصولا ذهنیت چیزی هست که از باور و اعتقاد سرمربی به تیم منتقل میشه و اگه یووه بعد از زدن یک گل وضعیت بدی پیدا میکنه صرفا بخاطر آلگری هست و بس.

• AAG, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی