پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفتم سری آ : یوونتوس 3 - 1 ناپولی

38 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

lqb_juir1537994611rtqhfk.jpg

هفته ی هفتم سری آ

یوونتوس - ناپولی

زمان : شنبه هفتم مهرماه 1397

ساعت : 19:30 به وقت تهران

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

یادداشت روزانه ماریو اسکونچرتی در  il corriere della sera

نویسنده، روزنامه‌نگار و دبیر سرویس ورزشی روزنامه ایل کوریه‌ره دلا سرا (70 ساله)

لورنوزو اینسیه‌نه در ناپولی بازیکنی است که شباهت‌ها و در عین حال تفاوت‌های زیادی با پائولو دیبالا در یوونتوس دارد. دیبالا سال گذشته حدوداً 10 گل بیشتر از اینسیه‌نه در مجموع رقابت‌های سری آ، کوپا ایتالیا و بازی‌های باشگاهی در اروپا به ثمر رساند و در نقطه مقابل در تعداد پاس‌های گل، آمارِ اینسیه‌نه تقریباً دو برابر دیبالا بود.

دیبالا و اینسیه‌نه هر دو در بازی‌های هفته ششم رقابت‌های سری آ (مقابل بولونیا و پارما) برای تیم‌هایشان گلزنی کردند. گل‌هایی که هرچند مهاجم 27 ساله ناپولی را در فهرست دومین گلزن برتر کالچو تا اینجای کار با 5 گل قرار داد اما دیبالای 25 ساله را برای نخستین بار وارد این لیست کرد.

تحلیل آماری این دو بازیکن ایتالیایی و آرژانتینی در حوزه درون‌تیمی نیز جالب است؛ دیبالا در این فصل ستاره‌ای بزرگ به نام رونالدو را در کنار خود می‌بیند درحالیکه  فوروارد شماره 24 آبی‌های بندر ناپل؛ مرتنس و میلیک را. هم‌تیمی‌هایی که هرچند توقعی کمتر از آنها می‌رفت اما دست‌کم فعلاً از لحاظ آماری موفق‌تر از رونالدو و سایر دوستانِ پائولو در یووه، برای اینسیه‌نه عمل کرده‌اند.

اوضاع برای یوونتوس و ناپولی در رقابت‌های سری آ خوب پیش ‌می‌رود. با این حال فشار بیشتر (محتمل‌تر بودن موفقیت بانوی پیر نسبت به ناپولی در رقابت‌های اروپایی) و توقعات بالا بر یوونتوس ممکن است در ادامه بر روند این تیم تأثیراتی داشته باشد و این تیم نتواند همانند شش مسابقه گذشته با موفقیت کامل از میدان‌ها بیرون بیاید. مخاطره‌ای که وقوعش با اندکی درصد پایین‌تر نیز برای ناپلی‌ها دور از دسترس نیست.

نهایتاً همه‌چیز در انتظار دیدار بزرگ و تقابلِ حساسِ این دو تیم با یکدیگر است؛ رسیدن ناپولی به یووه، تداوم شرایط موجود و یا افزایش فاصله یووه با آبی‌ها. شنبه پاسخ تمام احتمالات و پیش‌بینی‌ها روشن خواهد شد؛ شاید کلید این روشنگری در دستان یکی از این دو بازیکن باشد؛ لورنزو اینسیه‌نه یــا پائولو دیبالا.

v5ad_1410773582629_le_risposte_di_mario_

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

آنجلوتی که با یوونتوس به مرد دومها لقب گرفته بود با تیمهای پارما، میلان و رئال مادرید 26 بازی با یووه داشته که 7 بار باخته و 5 برد داشته

perugia-juve.jpg

از اون روزها فقط تیپش و این کاپشن خوشگلش برامون جذابیت داره ولی چهره هامون مثل اون بازیکنایی هستش که پشت سره آنجلوتی هستند(پروجا . یووه)

• کاپتان جزپه فورینو با 14 بار بازی در مقابل ناپولی رکورد داره بازی با ناپولیه
  • فلیچه بورل 6 تا و بونیپرتی 5 تا گل به ناپولی زدن که رکورد دار هستند

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

مرد دوم ها نهایت با لقب خوک توسط یونیتینی ها اخراج شد...

• حامد, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
شکست دادن تیم های آنچلوتی همیشه لذت بخش بوده و هست.
چه برد شش بازی اول، چه برد این بازی !
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بدترین شکست آنجلوتی برابر یوونتوس و در تورین وقتی رخ داد که رانیری در یوونتوس معجزه میکرد و از آب کره میگرفت

با سیسوکو ، آمائوری ، یاکوینتا در برابر رونالدینیو، شفچنکو،سیدرف و پیرلو میجنگید و نهایتا 4.2 برنده میشد .

ltk6_download.jpg

آنجلوتی 12 بار در تورین روبروی یوونتوس بازی کرده که 5 بازی  رو باخته و فقط یکبار تیم لیپی رو در نبود دل پیرو برده!

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوشحالم ساری  رفته سبکش رو مخ بود .....الان این بازی واقعا دیدنیه ببینیم انجلوتی چ کرده ...نکته ای ک هست اینه ک الگری اخرین باری ک 0-0 کرده یادم نمیاد یعنی هر بازی گل رو میزنیم پس این نشونه تاکتیکی بودن این مربیه هر تیمی میاد ی جوری مارو ببنده ولی اخرش  دهنش بسته میشه اما ناپولی تیم انصافا قویه ببینیم چجوریاس ..نبود کاستا سخته اما برناردسکی امادست 

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دلم میخواد یه  هد  بزنیم از پشت هجده قدم و ببریمشون  :1:

• Orphée, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال
#8 icon_share.png

گل باسیل بولی دفاع فرانسه یادم افتاد........

• حامد, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قدیمیترین بازیکن ناپولی که سابقه بیشترین بازی رو روبروی یووه داره ؟

همشیک 31 بار روبروی یووه به میدون رفته که 13 تا باخته و 10 تا برده

قدیمیترین مرد ناپله که از سال 2007 دشمنمونه :122fs329172:

با برشیا هم 2 بار روبروی ما بازی کرد توی سری ب 

• حامد, Orphée, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

یعنی فقط باید سانتر کرد.. حتی اگه تک به تک شدن باید بفرستن به جناحین سانتر کنن  :1:

ناپلی میانگین قدشون پایینه (فقط بخاطر اینسینیه همش حس میکنم قدشون کوتاهه وگرنه نمیدونما)، جنگندگی و انسجام خوبی در دفاع دارن که بخوایم از عمق نفوذ کنیم کار خودمونو سخت کردیم و شانس ضدحمله خوردنو زیاد.. در کناره ها با اختلاف ضعیف ترن و نباید در بردن این بازی به مشکل بخوریم..

ترکیب احتمالی اعلام شده توسط خودم:

شزنی

ساندرو     کیه لینی     بونوچی    کانسلو

متویدی    پیانیچ    امره

مانژو     رونالدو     دیبالا

برناردسکی و کوادرادو مهره هایی هستن که اگه گل بخوایم میتونن به کمک بیان. 

اگه دیبالا بازی نکنه نمیتونه خبر خوبی براش باشه..

آنجلوتی که با یوونتوس به مرد دومها لقب گرفته بود با تیمهای پارما، میلان و رئال مادرید 26 بازی با یووه داشته که 7 بار باخته و 5 برد داشته

perugia-juve.jpg

از اون روزها فقط تیپش و این کاپشن خوشگلش برامون جذابیت داره ولی چهره هامون مثل اون بازیکنایی هستش که پشت سره آنجلوتی هستند(پروجا . یووه)

یادش بخیر.. آنجلوتی بی عرضگی کرد ولی نمیشه همه تقصیرها رو گردن آنجلوتی انداخت.. مربی هست که باید دستش ستاره داد تا موفقیت بیاره و کسی نیست که از یه بازیکن معمولی بیشترین راندمانو در بیاره. اون لیپی بود که از بریندلی و پسوتو و امثالهم بازی میگرفت وگرنه در مقایسه با میلان، اینتر، رم و لاتزیوی اون زمان، مهره های یووه در خیلی از نقاط پایینتر بودن. درست مثل منچستر زمان فرگوسن که نون مربیشونو میخورد تا ستاره ها

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

<p>

[*]فلیچه بورل 6 تا و بونیپرتی 5 تا گل به ناپولی زدن که رکورد دار هستند
[/list]

هیگواین هم‌ 5 گل زده بهشون

---------------------------------------

ما چندسالی بود تو ج استادیوم کمتر از 3 تا ب ناپولی نمیزدیم! بعد از اومدن ساری اوضاع اونا بهتر شد و الان ناپولی جزو اون 8 تیمی هست ک تونسته تو این استادیوم ما رو شکست بده!

بیش از یک دهه هست ک بازی ناپولی یووه صفر صفر نشده... معمولا هم پرگل بوده نتایج 3.1 3.2 3.3 4.2 رو ب وفور دیدیم این سالها

البته دو بار تا آستانه صفر صفر شدن پیش رفتیم ک ی بار با شوت زاتزا بازیو ک هیچ اسکودتو رو بردیم ی یارم با ضربه سر دقیقه نودی کولیبالی باختیم اما باز اسکودتو رو بردیم!

امیدوارم تو این بازی هیچ مشکل داوری پیش نیاد ک دی لورنتیس تا سالها میاد ازش حرف میزنه و شاید حتی ازش فیلم بسازه!

بازیکنان و مدیرای ناپولی بیشترین تیکه ها رو ب رونالدو انداختن و الان فک میکنم زمان مناسبی هست ک رونالدو ب اونا جواب بده! رویارویی رونالدو با آنچلوتی هم میتونه جالب باشه...

ناپولی چهارشنبه ی بازی فوق العاده سخت با لیورپول داره و نمیدونم این رو کارشون تاثیر میذاره یا ن اما دهنشون سرویسه این هفته!

ما کلی مصدوم و محروم داریم اما اونا ن! پیش بینی میشه مانژو ب ترکیب برگرده همچنین شزنی و کیه لینی هم ک قطعا برمیگردن. تا این لحظه شانس برناردسکی از دیبالا بیشتره برای بازی کردن...

ترکیب احتمالی دو تیم:

شزنی
ساندرو.کیه لینی.بونوچی.کانسلو
ماتویدی.پیانیچ.جان
رونالدو.مانژوکیچ.برناردسکی

ناپولی:
اوسپینا
روی.کولیبالی.آلبیول.هیسای
زیلینسکی.همسیک.آلان
اینسینیه.مرتنز.کایخون

من بودم ب همه استراحت میدادم ک بازی با یانگ بویز بترکونن! مساوی کنیم ناراحت نمیشم این بردهای پیاپی فشار زیادی میذاره رو تیم و ی جای مهمتر ممکنه چوبشو بخوریم!
  • GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بغیر از چند سال اخیر که با افول میلان و اینتر و حتی رم و لاتزیو تیم ناپولی سرسختترین رقیبمون برای قهرمانی شده 

توی سالهای دور خیلی خیلی کم و به ندرت ناپولی رقیب اصلی ما برای قهرمانی بوده و راستش همه میدونیم که اصلا رقیب حساب نمیشده

سالهایی که ناپولی برای قهرمانی سری آ خیلی سرسخت بوده برمیگرده به

- فصل 1967.68که به مدد عمر سیوری ناپولی دوم شد و یووه سوم و نهایتا میلان قهرمان شد 

- فصل 1974.75 هم ناپولی نایب قهرمان شد بعد از یووه که توی بازیهای رو در رو و در ناپل 6.2 باخت و در تورین 2.1 (مربی یووه پارولا بود)

(اولین فصل حضور شیره آ در یووه بودش)

- 1986.87 اینبار به مدد مارادونا تونستند از یوونتوس سبقت بگیرن و قهرمان بشنCampionato_.gif

- 1989.90 هم قهرمان شدند و اینبار هم به مدد مارادونا بود .که یوونتوس چهارم شدCampionato_.gif

و از اون سال هم هیچوقت موفق نشدند قهرمان ایتالیا بشن 

یعنی قبل از 2013 فقط 4 بار رقیب یووه برای قهرمانی بودن که فقط دوبارش رو موفق شدن جام بگیرن

516ehBxpq2L._SX350_BO1,204,203,200_.jpgدرخشش پیترو آناستازی ، فابیو کاپلو و ربرتو بتگا،آلتافینی 

...........................................................................................................................

بهترین بردهامون در تورین 

8.0 سال 1927

6.0 سال 1946

............................................................................................................................

بدترین باختمون در تورین

5.3 به مارادونا 

گفتم ناپولی توی تورین کلا 8 تا برد داشه و عدد چشمگیری نیست

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برخلاف تصور ها باشگاه ناپولی در ایتالیا تاسیس نشد و اصصلا در 1926 تاسیس نشد 

موضوع بر میگرده ب 20 سال قبل در سال 1904 زمانی ک در خانه یک انگلیسی در جمع 3 نفره توسط ویلیام پوت انگلیسی و انرنستو براشچینی و یک فرد اهل ناپل استارت صحبت و کل یک باشگاه زده شد و ویلیام پوت یکی از دوستانش ک یک ادم تحصیل کرده و مهندس بود ب نام امدیو سالسشی رو ب عنوان اولین رییس خودش انتخاب کرد و رن گ ابی و تیره شد لباس های تیم ناپولی .. اقای پوت از انگلستان هم فرهنگ فوتبالی و هم چند تن رو اورد و در سال 1913 ناپولی وارد مسابقات منطقه ای شد 

اما چرا ناپولی از ما بدش میاد ما هم از ناپولی ببینین این ریشه تاریخی داره ناپولی در سال 1921 و بعد از جنگ جهانی اول ناپولی و اینتر با هم ادغام شدن و تیم اینترناپل رو تشکیل دادند  :turd:  :turd:  :turd:  :turd:

ودر سال 1926 ناپولی شکل خودشو گرفت 

8lf6_sscn_storia_1904.jpg

سپس میلوف و دی انجلو و جورجو اسکارلی ک یک تاجر قوی بود ناپل رو دوباره راه اندازی کردند

این باشگاه دهه60 70 80 90 بهترین روزهاشو گذرونده اما در سال 93 تا 2004 درگیر بدهسی شد و در سال 2004 با 79 میلیون یورو ورشکسته اعلام شد تا دی لورنتیس یک فرد کاملا غاصب و چرچیل بیاد تیم رو تحویل بگیره و ناپل دوباره اروپایی بشه

از بازی با تیم 50 تا 60 میلیونی رسیدیم ب تیم قدرتمند 489 میلیون یورویی پس ببینین دی لورنتیس چ کرده  از کل تیمش فقط 4 ایتالیایی درونش هستند + مربی 

میانگین سنی این تیم امسال عالی شده و 26 هست این تیم 4-3-3 بازی میکنه و پدیدشون این فصل زیلینسکی هست .2 مصدوم دارند یونس و چریچس و ما هم 3 مصدوم داریم خدیرا دیشیل و کاستا 

• حامد, AAG, Orphée و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

مارچلو لیپی درگفتگو با  La Gazzetta dello Sport

سرمربی تیم ملی چین، مربی سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس در سالهای  1994 تا 1999 و 2001 تا 2004  (70 ســـاله)

یوونتوس و ناپولی شرایط مشابهی با یکدیگر دارند. آنها نسبت به فصل گذشته تغییرات چندانی در سبک بازی و ترکیب‌شان نداشته‌اند. تغییر بزرگ یووه اضافه شدن CR7 و ناپولی نیز پیوستن کارلو آنچلوتی بوده است.

آنچلوتی در دو ماه گذشته با یک هوشمندیِ منحصربه فرد ناپولی را تحت نظر گرفته است. او ضمن حفظ تمام ویژگی‌ها و دستاوردهای ساری در این باشگاه؛ نکات فراوانی از فرهنگ، تجربه، تنوع تکنیکی و تاکتیکی و مسائل روانشناختی خود را به تیم تحت هدایتش افزوده است. ناپولی با آنچلوتی قدرتمند تر از سال گذشته شده و در بازی‌های اخیرش نیز با دو الی سه سیستم متفاوت و غیرقابل پیش‌بینی مقابل حریفانش قرار گرفته است.

در سوی دیگر الگری و یووه نیز فصل را با تکیه زدن بر رتبه نخست سری آ، مقتدرانه شروع کرده‌اند. او و یوونتوس در سالهای گذشته همراه با یکدیگر رشد و پیشرفت کرده‌اند. تا همین چند سال پیش تنها رئال، بارسا و بایرن تیم‌های غیرقابل دسترس و تعقیب‌ناپذیر فوتبال اروپا بودند. امروز اما تردید ندارم یوونتوس نیز مبدل به یکی از همین تیم‌های مدعی شده است.

رونالدو هرگز عادت به افت کردن ندارد؛ او فقط به قدرت خود می‌افزاید. عادت همیشگی او پیروزی است. هیچ‌کس نمی‌تواند مثل او باشد. هدایت هوشمندانه زیدان در سه سال اخیر باعث شده او همچنان یکی از بهترین‌های فوتبالِ دنیا باشد و در فرمی ایده‌آل باقی بماند. الگری نیز می‌تواند همین مسیر را با رونالدو ادامه دهد؛ فقط کافیست هر دو به درک متقابلی از یکدیگر برسند.

در کنار رونالدو امره جان نیز یک بازیکن پر قدرت برای بیانکونری‌ها محسوب می‌شود. هافبکی با هوش بالا و فیزیکی قدرتمند. در کنار آنها برنادسکی را نیز نباید نادیده بگیریم؛ پسری باهوش که در فصل جدید مقدار قابل توجهی رشد و پیشرفت در بازی‌اش دیده می‌شود.

پیش‌بینی نتیجه بازی یووه با ناپولی بسیار دشوار است. از میان این دو تیم، احتمال اینکه ناپولی همه را سورپرایز کند بیشتر از یوونتوس است؛ با این حال هر اتفاقی ممکن است در این بازی رخ دهد. نباید فراموش کرد که ناپولیِ شنبه شب بسیار کامل‌تر از ناپولی روزها و هفته‌های گذشته است.

gbx6_e627ea52eb7d4429997005301cb2d442.jp

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

IMG_3326-800x500_c.jpg

لوکا بانتی قضاوت بازی رو بر عهده داره.

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خوزه آلتافینی برزیلی یکی از 11 بازیکنی هستش که هم برای ناپولی و هم برای یووه بازی کرده 

و البته شاید منفورترین بازیکن نزد ناپلیها 

آلتافینی گلزن نامدار برزیلی از سال 1965 تا 1972 عضو ناپولی بود و بعد به یوونتوس پیوست 

که اتفاقا وقتی ناپولی امیدهای زیادی برای قهرمانی در فصل 74.75  داشت

و زمانی که یوونتوس و ناپولی در هفته 25 سری آ با هم مسابقه داشتند در دقیقه 75 بازی به میدان آمد و گل برتری یوونتوس رو در برابر ناپل رو به ثمر رسوند و همه امیدهای ناپولی برای قهرمانی احتمالی رو از بین برد .

:533:

در پایان فصل ناپولی با 2 امتیاز اختلاف جام رو به یووه واگذار کرد       

ناپل تا اون وقت هیچگاه اینقدر به قهرمانی نزدیک نشده بود                                                                       

http://www.quicampan...entus-1975.html

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- ناپولی با کارلتو چیزی رو داره که قبلا نداشت، اونم شخصیت !

داشتن یک مربی بزرگ و با کاریزما همچون کارلتو روی نیمکت به هر تیمی شخصیت میده.

حالا باید دید این شخصیت رو در زمین هم نشون میدن یا نه ولی بهرحال بردن کارلتو همیشه لذت بخش ـه و امیدوارم با یک برد تمیز 2-0 زمین رو ترک کنیم.

• حامد, AAG, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من فقط علاقمند به یک ضربه سر هستم و بس

در این شرایط یک هیچ خیلی بهتر از چار هیچه  :1:

• Orphée, eⁿzº, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
ـ تو ٦ بازی اخیر مقابل ناپولی (۴ بازی سری آ و ۲ بازی کوپا):

یووه ۳ برد ، ۹ گل ، ۱٤ کارت زرد
ناپولی ۲ برد ، ۷ گل ، ۱٥ کارت زرد
یک بازی هم مساوی شده

ـ فصل ۲۰۱٥ـ۲۰۱۴ ، سری آ :

یکی از بهترین فصول در تقابل با ناپولی (الگری ـ بنیتز)
یووه هر ۲ بازی رفت و برگشت رو ۱ـ۳ برد

ـ هفته هشتم تو زمین ناپولی:

با پیرلو ، ویدال ، توز و یورنته رفتیم تو زمین
گل اول دقیقه ۲۹ پاس یورنته و ضربه زیبای پوگبا
گل ناپولی دقیقه ۶۴ توسط میگل بریتوس
گل دوم دقیقه ۶۹ ارسال پیرلو و ضربه کاسرس
گل سوم دقیقه ۳+۹۰ پاس موراتا و یکی از زیباترین گل های ویدال واسه یووه

https://m.youtube.co...h?v=7dXVVweFILY

- هفته سی و هفتم تو زمین یووه:

با موراتا ، کومان ، پریرا و استورارو بازی رو شروع کردیم
گل اول دقیقه ۱۳ پاس کومان و ضربه پریرا
گل ناپولی دقیقه ۵۰ ضربه اینسینیه از روی نقطه پنالتی که بوفون به زیبایی تو رو دفع میکنه و در برگشت ضربه دیوید لوپز
در ادامه ضربه محکم دیوید لوپز از روی خط محوطه جریمه و واکنش فوق العاده بوفون
گل دوم دقیقه ۷۷ پاس موراتا ، حرکت خوف استورارو و گل زیباش
دقیقه ۱+۹۰ اخراج بریتوس از ناپولی روی درگیریش با موراتا
گل سوم دقیقه ۲+۹۰ گلزنی سیمونه په په از روی نقطه پنالتی

https://m.youtube.co...h?v=Hfw-1Yi9FVY

در پایان این فصل یووه با ٨۷ امتیاز قهرمان سری آ شد ، رم با ۷۰ و ناپولی با ۶۳ امتیاز دوم و پنجم شدن
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی