پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان 2018/19

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
11 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: رتبه یووه (23 کاربر رای داده است)

به نظر شما یووه در این گروه چه رتبه ای را کسب خواهد کرد ؟

1. اول (19 رای [82.61%])

درصد آرا: 82.61%

2. دوم (2 رای [8.70%])

درصد آرا: 8.70%

3. سوم (1 رای [4.35%])

درصد آرا: 4.35%

4. چهارم (1 رای [4.35%])

درصد آرا: 4.35%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 17241 ارسال

uefa-draw.jpg

- لیگ قهرمانان اروپا هم قرعه کشی شد و یووه با منچستر یونایتد، والنسیا و یانگ بویز هم گروه شد.

برنامه بازی های یووه به شرح ذیل است :

هفته اول : والنسیا - یوونتوس

تاریخ : چهارشنبه، 28 شهریور

هفته دوم : یوونتوس - یانگ بویز

تاریخ : سه شنبه، 10 مهر

هفته سوم : منچستر یونایتد - یوونتوس

تاریخ : سه شنبه، 1 آبان

هفته چهارم : یوونتوس - منچستر یونایتد

تاریخ : چهارشنبه، 16 آبان

هفته پنجم : یوونتوس والنسیا

تاریخ : سه شنبه، 6 آذر

هفته ششم : یانگ بویز - یوونتوس

تاریخ : چهارشنبه، 21 آذر

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

farzad-t

farzad-t

عضو جدید

• اعضا
  • 74 ارسال

گروه متعادلی افتادیم. نه اونقدرا ساده است و نه خیلی سخت

یانگ بویز رو که تا حالا اسمشم نشنیده بودم! شاید توی همین دو بازی رونالدو آقای گلیشو تضمین کنه

منچستر هم به جز دروازه بان (اونم شاید)، در بقیه خطوط بهتر از ما نیستن. از اول هم دوست داشتم با یونایتد هم‌گروه بشیم.

والنسیا... به نظرم اینکه ما صدرنشین صعود کنیم یا دوم، بستگی به رویکردمون در بازی با والنسیا داره. اینکه آلگری ترکیب درست حسابی میچینه و راحت میبریمشون یا با یه ترکیب تخیلی دق میده ما رو با دو تا تساوی!

اینتر و ناپولی توی بد گروهی افتادن. 

از حذف اینتر و پی اس جی در همین دور گروهی استقبال میکنم  :fp:

بوفون‌اینا نیان بالا بهتره. یهو میخورن به ما داستان میشه

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 1633 ارسال

خوبی این گروه اینه که بازی آخر با ضعیف ترین تیم گروهه و ازونور منچستر و والنسیا بازیی دارن که احتمالن تکلیف یکی از صعود کننده ها رو معلوم میکنه.

الگری مسلمن نمیخواد سرنوشت صعود یووه دست اونا بیفته پس قاعدتن باید از اول سفت بگیره و نزاره کار به روز آخر بکشه.

منچستر قبل بازی با یووه در اولترافورد با چلسی بازی داره که با توجه به شناختی که از مورینیو در بازی دادن تنها به نفرات اصلی داریم میشه امیدوار بود بازیکناشون جلو یووه یخرده خسته باشن.

---

ازون گروه هایی میشه که یه تیم با 10 امتیاز حذف میشه و یه تیم با 11 امتیاز اول.. 

• mory, eⁿzº, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

The Lost

• اعضا
  • 1726 ارسال
  • LocationKhorram Abad
عجیبه یووه ای ها میگن ما و والنسیا صعود میکنیم منچستریا هم میگن خودشون و والنسیا! این وسط کسی یانگ بویز رو حساب نمیکنه اصلا.. منم معتقدم یانگ بویز آخر میشه اما دیگه اینقد پشمک نیستن! الان اگه ب جای یانگ بویز، بازل بود کسی ب این راحتی رو اسمشون خط نمیکشید خب الان یانگ بویز جلوتر از بازل تیم اول سوئیسه و نباید دست کم گرفته بشه مخصوصا از جانب آقای آلگری....

منچستر با مورینیو حال ب هم زن بازی میکنه اما اونا این فصل حتی با این روش حال ب هم زن هم نتونستن نتیجه بگیرن 3 تا از برایتون خوردن 3 تا از تاتنهام... باید هجومی بچینیم خوشبختانه ما دیگه رونالدو رو داریم ک اگه کار بخوره ی تنه میتونه نابودشون کنه... اولین بازیمون سخته اونم تو مستایا.. والنسیا تیم خوبی بسته. گوئدس رو گرفتن. زاتزا رو فروختن اما باتشوایی و گامیرو رو گرفتن.. نتو هم ک دارن. کوندوگبیا ب اوجش برگشته... ببریم گام مهمی برداشتیم پارسال ک خیلی هجومی بودن امسال هنوز مشخص نیس نفرات عوض شدن و در شروع فصل نتایج جالبی نگرفتن

ی چیزی! چرا آلگری هر فصل باید با اسپانیایی ها همگروه باشه؟! فصل اول آتلتیکو مادرید دو فصل پشت هم سویا فصل قبل بارسلونا این فصل هم والنسیا جالبتر اینکه تو میلان هم همین بود! با بارسا و مالاگا همگروه بود! و نکته بد ماجرا اینه تو همه این گروه ها فقط ی بار تونست صدرنشین بره بالا! اما در عوض آمارش مقابل انگلیسیا خوبه. تاتنهام و سیتی رو برده آرسنالم با میلان حذف کرده...

من هر فصل از اولین کسی ک میترسم خود آلگریه! از نظر مهره واقعا ما بهتریم نباید وا بدیم... تیم باید قهرمانانه بره بالا تا اعتماد ب نفس لازم رو بگیره و بقیه حساب کار دستشون بیاد...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 17241 ارسال

- منچستر با مورینیو تیم با ثباتی نیست و از این رو مثل یک تیغه دو لبه ست، امکان داره خیلی راحت ازشون بگذریم و امکانش هم هست که به سختی بخوریم جلوشون.

والنسیا هم از جمله تیم هایی هست که در زمین خودش عالی ـه و بخصوص با خریدهایی که این فصل انجام داده کاملا خودش رو تجهیز و قدرتمند کرده، طبیعی ـه که در حد یووه و حتی منچستر شاید نباشند ولی حریف ساده ای نیز نیستند.

یانگ بویز تیمی ـه که خودم شخصا پیش بینی میکنم بین 3 تا 5 امتیاز در این گروه میگیره ! همین خودش نشون میده که تیم خطرناکی ـه و نباید دست کم گرفته بشه.

با توجه به شناختی که از خودمون و سایر رقبا دارم من احتمال اینکه دوم بشیم رو اصلا کم نمیدونم !

در واقع من شرایط منچستر رو خیلی تاثیر گذار میدونم در سرنوشت این گروه، اینکه با مورینیو ادامه میدند یا خیر خیلی مسئله مهمی ـه.

نکته امیدوار کننده این میتونه باشه که در دور برگشت از 3 بازی، ما 2 بازی در زمین خودمون داریم و بازی آخر هم با یانگ بویز هست. در واقع شرایط خوبی داریم که اگه در دور رفت خراب کردیم بتونیم جبران کنیم.

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 174 ارسال

یه نفر رای داده توی این گروه چهارم میشیم

کاش توضیح میداد چرا؟ :53:

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 269 ارسال

^^^

نفوذیه  :1:

• tecra, cr7, A Tribute To Buffon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 174 ارسال

اگه یادتون باشه سال 2003 که فینالیست شدیم 

لیگ قهرمانان دو تا مرحله گروهی داشت  :fp:

توی دور دوم مرحله گروهی با

یونایتد و یه سوئیسی(بازل) و یه تیم اسپانیولی (دپورتیوو) همگروه شدیم 

که نهایتا یونایتد سرگروه رفت بالا و ما تیم دوم

تاریخ دوباره تکرار میشه؟

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 17241 ارسال

- یوونتوس لیست بازیکنان خودش رو برای لیگ قهرمانان اروپا معرفی کرد که اسپیناتزولا به دلیل مصدومیت غائب هست. مویس کین هم اسمش رد شده.

دیگه لیختشتاینری هم نیست که اسمش خط بخوره و دوباره اضافه بشه ...

لیست نفرات :

شزنی، دی شیلیو، کیه لینی، بن عطیه، پیانیچ، خدیرا، رونالدو، دیبالا، الکس ساندرو، داگلاس کاستا، ماتویدی، بارتزالی، کوادرادو، مانژوکیچ، مویزه کین، بونوچی، کانسلو، پینسولیو، پرین، امره جان، روگانی، بنتانکور، برناردسکی

• mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

Rouge et Bleu

Rouge et Bleu

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2379 ارسال

خیلی دوست دارم امسال به بایرن بخوریم

تو ده سال اخیر تلخ ترین خاطره هامون در مقابل بایرن رقم خورده

وقت تسویه حساب فرا رسیده

• tecra, Camel Blue, amirali2001 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ftql_selection_437.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1882 ارسال

یوونتوس توان و پتانسیل اول شدن تو این گروه رو براحتی داره حتی یونایتد هم یارای مقابله با یووه رو نداره باید دید با یک نگاه جاه طلبانه و مطمئن به دیدار حریفان میریم یا باز پشت اصطلاح حال به هم زن احترام به حریف ترس و تزلزل و انفعالمون رو پنهان می کنیم .

• tecra, Jack Sparrow و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Screen_Shot_2017_06_19_at_18_52_29.png

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 174 ارسال

یوونتوس توان و پتانسیل اول شدن تو این گروه رو براحتی داره حتی یونایتد هم یارای مقابله با یووه رو نداره باید دید با یک نگاه جاه طلبانه و مطمئن به دیدار حریفان میریم یا باز پشت اصطلاح حال به هم زن احترام به حریف ترس و تزلزل و انفعالمون رو پنهان می کنیم .

کاملا درسته . تیم والیبالمون رو نگاه کنید به فنلاند احترام گذاشت 2 ست داد . 

• mory و tecra از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی