پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم سری آ : پارما 1 - 2 یوونتوس

49 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

يادداشت كوتاه كلوديو زولياني در صفحه شخصي‌اش در Facebook پس از ديدار يووه در مقابل پارما

روزنامه‌نگار و مدير شبكه تلويزيوني JTV 

«تيمي جديد با مكانيسم‌هايي هماهنگ. بازيكناني كه همگي قادرند در شرايط دشوار به كمك بيايند و شرايط را به نفع تيم تغيير دهند. يك مانژوكيچ با همكاري و فداكاري فراوان، يك ماتوئيدي خستگي ناپذير، يك كوادرادوي دونده و يك رونالدوي سخت‌كوش كه البته بايد در جاي‌گيري‌هايش در خطوط دفاعي تيم‌ها دقت بيشتري انجام دهد.»

8f3c_hqdefault.jpg

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
از من بپرسین تعویض دیبالا و تهاجمی کردن تیم تنها یک دلیل داشت اونم این که آلگری باید دیبالا رو میاورد تو و رونالدورو ترجیح نمیداد بیاره بیرون!!در واقع فعلا با رونالدو رودرواسی داره!
من چیزی که تویووه میبینم از زمان کنته هم همین بود اینه که ما توپو میاریم تا محوطه جریمه حریف بعدش هیچ ایده ای نداریم!!
این تیم کاستارو داره که توپ انگار به پاش چسبیده!خیلی میشه تو محوطه و پشت محوطه ازش استفاده کرد برای بهم ریختن دفاع حریف!
و نکته ای در مورد رونالدو اینکه به هیچ وجه با هیگواین و شرایطش تو یووه قابل مقایسه نیست همین الان هم مدافعا مشغولشن و هم چهارتا پا به توپ داره پاساش همه میرسه به مقصد و غیره خیلی تفاوت داره با امثا هیگواین که عین خرس عروسکی فقط قل میخورد حرص میداد!
  • mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

توئيت پائولو روسي بعد از ديدار يوونتوس در مقابل پارما

خبرنگار و كارشناس شبكه JTV

«بازي يوونتوس و پارما را ندوست نداشتم اما از اينكه يووه را علي‌رغم تمام مشكلاتش همچنان در صدر جدول مي‌بينم بسيار خوشحال هستم. الگري بايد مشكلات تيم را ببيند و براي رفع آنها چاره‌انديشي كند.»

l9pe_paolo-rossi.jpg

• mory, MaMpIeRo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری شدیدا  میخواد ب همه بازی برسه و رونالدو چاره ای جز صبر و هماهنگی بقیه و خودش با بقیه نداره ....چیزی ک مشخصهه یووه اینقد بازیکن تهاجمی داره ک بعد گل پیروزی بازم تشنه گل شده ...چیزی ک نیمه اول ندیدیم اما نیمه دوم شد .........سخت کوشی رونالدو رو ببینین بعد چاقال بودن هیگواین ک واقعا بدرد همون میلان میخورد .

رونالدو بیشتر برا اینکه برا خودش گل بزنه دلش میخواد دل هواداراش شاد بشه ...لعنت ب تعطیلات ملی کاش زود تر مسابقات بیاد ....الان فقط ب پرین بن عطیه پینسولیو اسپیناتزولا بازی نرسیده ک بازی بعد فکر کنم ب 3 تاشون برسه ....تیم یعنی 30 نفر یا 23 نفری ک واقعا باید در یک سطح باشن یا نزدیک هم ...این چیزیه ک الگری میخواد ولی خوب یووه این فصل  خیلی دوس داشتنیه مث  فصل قبل 

• MaMpIeRo, tecra, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

هایلات صحنه یای که گل خوردیم رو ببینید.. فکر میکنم کوداردادو بیرون بود و تازه میخواست برگرده.. پارما هم تختی وار از همون جناح حمله کرد و گل زد. 

در کل روند فعلی تیم امیدوار کننده ست.. 

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کواد دفاع راست نیس و قرار نیس دفاع راست دائم ما باشه کانسلو ک گزینه اوله فقط تا یکی دو ماه کواد ذخیره دفاع راسته بعد ک اسپیناتزولا سلامتیشو ب دست بیاره دیشیلیو بر میگرده ب دفاع راست و کوادرادو هم ب وینگر... اما من میگم ب همین راضی باشین چون ن دیشیلیو تو دفاع راست تحفه ایه ن کواد تو وینگر!

ب هر حال کسی ک منو با بازیش آزار داد کواد نبود رونالدو بود... شاید زیاد براش موقعیت نساختن اما معدود موقعیتاشم نزده! بدیش اینه حتما میخواد گل بزنه ک نتیجش میشه شوتهای خودخواهانه و بی اثر! با این وضع بعیده بیشتر از 20 گل بزنه! فقط تو اروپا حریفا بازتر بازی میکنن امیدوارم ب ی دردی بخوره!
  • mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خسته شدیم از این سبک بازی چیکار داریم میکنیم جز سانتر از چپ و راست هر فصلم امیدوارم الگری بره بدتر تمدیدم میکنه این همه بازیکن تو فاز هجومی داریم و هیچ فارق از هر بحثی بازم امیدوارم آخرین فصلش باشه تحمل کردنش واسه من یکی مشکل شده و حوصله ی ماه مارس اماده شدن تیمشو دیگه ندارم

صدتا سانتر کردن بخدا یکیش رو سر این بنده خدا نبود
یوونتوس کی میخواد سانتر کشیدن رو یاد بگیره ! از زمان لیخت و اساموا همین بودیم الانم با ساندرو و کانسلو و کوادرادو همینیم اخرین کسی که سانتر درست حسابی کرده تو تیم احتمالا کامورانزی یا زامبروتا بوده ..
ماشالا مانزوکیچ دو بازیه داره با سر و دست و پا و باسن گل میزنه  :1:
صدتا سانتر کردن بخدا یکیش رو سر این بنده خدا نبود

اینکه بچه ها از سانترهای یوونتوس خسته شده بودن درست بود 

یکی هم گفته بود شدیم تیم مظلومی !!!

یه مقاله گاتزتا کار کرده و شرح داده 

و گفته که سانتر سانتر وسانترهای بیشتر

Crosses, crosses and more crosses into the penalty area

اینم لینکش به انگلیسی که توضیح کامل داده از سانترها و اینکه چه کسانی سانتر کردند و توصیه های الگری به وینگرها و بازیکنان کناری و...

https://m.allfootbal...t-of-him/788892

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21100 ارسال

^^^

- بله، فقط توی همین 3 بازی ما 79 سانتر داشتیم !

حالا اینکه چند تا از این 79 تا موثر واقع شدند خودش یک بحثی ـه ولی ادامه این روند میتونه نگران کننده باشه.

• Orphée, Gin, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
خیلی هم عالیه رئال همین جوری قهرمان شد. تمام گل هاش به ما از سانتره. اونم وقتی مانژوکیچ و رونالدو هستند
  • Orphée, amirali2001, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خیلی هم عالیه رئال همین جوری قهرمان شد. تمام گل هاش به ما از سانتره. اونم وقتی مانژوکیچ و رونالدو هستند

بله درسته سانتر به معنای سانتر انگلسی نداشتن ولی دقیقا از کناره ها ما رو زمین زدن

منم برای همین امیدوارم بتونیم کانالهای کناری رو بوسیله کانسلو و کواد و ساندرو و مثلث سازی با خط هافبک قبضه بکنیم

بازیسازی از کناره ها میتونه مفید باشه که مثلا برنار میتونه این نقشو ایفا بکنه ولی تعلیم میخواد

• Orphée, amirali2001, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی