پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1511 پاسخ برای این موضوع

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

با توجه به خبرایی که رسیده راجب مادر رونالدو ، امیدوارم که کریس تمرکزشو از دست نده و بدتر از اون مادرشو از دست نده تو این بازه ی زمانی اگر مادرشو از دست بده حتی ممکنه باعث اتمام دوران بازیکنیش بشه . شاید بگید رونالدو که اینقدر به سخت کوشی و قوی بودن مشهوره ، اما گه گاهی قوی ترین ها هم از سر احساسات تموم میشن .

• Orphée, mory, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

کریس هم امشب به ایتالیا میره

• mory, L'Avvocato, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6286 ارسال
  • LocationRasht

آگرستی گفته من با یکی از اعضای کادرفنی یووه صحبت کردم، او میگفت رونالدو میخواد با یووه لیگ قهرمانان رو ببره و سخت از رسیدن به این هدف مطمئنه... :174:

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

کریستیانو رونالدو کمی دیرتر از سایرین به تمرینات اضافه شد چرا که در دوران قرنطینه خارج از ایتالیا و در مادیرا به سر می برد. او در بازگشت به تورین مجبور شد چند روزی را در قرنطینه خانگی پشت سر بگذارد ولی از زمانی که به تمرینات برگشته، توانسته بهترین نتایج را در تست های آمادگی جسمانی به ثبت برساند. نتایج تست ها نشان می دهند او حتی نسبت به روزهای قبل از تعطیلی فوتبال نیز شرایط بدنی بهتری دارد!

طبق ادعای توتو اسپورت، رونالدو روز گذشته 4 ساعت قبل از تمرین گروهی یووه در کمپ تمرینی حاضر شده و به صورت انفرادی تمرین کرده است. او سپس به تمرینات گروهی ملحق شد و بدون هیچ مشکل و خستگی آن را نیز به اتمام رساند. اتفاقی که باعث حیرت هم تیمی هایش و نیز کادر فنی شد.

اصرار رونالدو به تمرینات انفرادی و سطح آمادگی فیزیکی و ذهنی او در 35 سالگی، باعث امیدواری هواداران یوونتوس به فتح دوباره اسکودتو است. بدون شک رونالدو در 12 هفته باقیمانده از فوتبال ایتالیا می تواند نقشی کلیدی را برای بیانکونری ایفا کند.

زمانی کارلوس ته وز هم تیمی رونالدو در یونایتد در مورد او گفته بود:« به یاد می آورم چه اتفاقی برای کریستیانو رونالدو افتاد. او تمام وقت خود را در سالن بدنسازی می گذراند و واقعا وسواس عجیبی روی تمرین کردن داشت.

اگر ما ساعت 9 صبح تمرین داشتیم و تصمیم می گرفتم کمی زودتر و ساعت هشت صبح به محل کمپ یونایتد بیایم، رونالدو در آنجا حاضر بود. اگر من ساعت هفت می رسیدم، باز هم رونالدو در کمپ بود. یک بار من با خودم گفتم امکان دارد که بتوانم زودتر از این مرد به محل تمرین بیایم؟ در نهایت تصمیم گرفتم که ساعت شش صبح به کمپ یونایتد بروم و باز هم دیدم رونالدو آنجاست. البته او در آن لحظه کسل و در حالت نیمه خواب بود؛ اما به هر حال در کمپ حضور داشت.»

ادم از این همه انگیزه فر میخورررره 

• mory, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

هر چقدرم یکی ازش متنفر باشه واقعا نمیشه و نمیتونه انگیزه و تلاشش رو تحسین نکنه . آمادگی جسمانیش حتی از دوران قبل قرنطینه هم بیشتر شده با تستی که جدیدا داده . 

تو پول غرق باشی و بازم به سختی تمرین کنی ! اونم در حالی که دنیا تو استراحته . فوق العادس این بشر  :1:

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

میگن احتمالا بازی های مراحل پایانی CL تو  لیسپون پرتقال  ـه.  

جو بازی ها به خاطر رونالدو، به نفع ما خواهد بود، البته اگر جلوی همین لیون حذف نشیم  :fp:  :1:

• Orphée, mory, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

01501810.png

• Orphée و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

آمادگی بدنیش رو کاری ندارم ولی بازی با میلان جوری بازی میکرد انگار 3 ماه پاش به توپ نخورده  :1:

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

رونالدو دوساله دوگانه يووه رو كرده يگانه :1:  :24:  :24:

• Orphée, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1384 ارسال
واقعااا حیفه
دیگه بدتر از این نمیشد از رونالدو بازی گرفت
متاسفانه جاه نطلبی مدیرا داره ب فناش میده
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نمیدونم اگه پپ یا زیدان مربیمون بود رونالدو قرار بود چطور بازی بکنه !!!

ولی فعلا دارم میبینم که رونالدو نه در دوران الگری نه ساری،، رونالدو نبوده 

اون بازیکنی که با پا اسپک زد توی دروازه بوفون 

و یه جوری با همون ضربه کلاهمون رو برداشت  :fp:

و رئال رو پولدار کردیم و خودمون رو دچار حاشیه و اروپاخواهی بیش از حد!!!

رونالدو گل میزنه ولی خوب بازی نمیکنه 

دیگه ضربات کاشته زدن که ربطی به ساری  و الگری نداره که !!!

اینقد بد ضربه میزنه که حد نداره

خلاصه رونالدو هم شده یه بازیکن معمولی و مام مجبوریم منتظر فردا باشیم تا مثلا بدرخشه 

عین بقیه بازیکنا و کادرمون!!!

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چ افتضاحی! حتی 1 درصد هم گردن ساری نیس.. پستشو عوض کردن هیچی. ضربه آزاد هیچی.. شوت هیچی.. دریبل هیچی... برگردون هیچی.. حتی پاساشم ب مقصد نمیرسه... سر زنی هیچی... پنالتیاشم یکی در میون...

اصلا احتیاجی نیست تا پایان بازی صبر کنم افتضاح بازی میکنه افتضاح ب تمام معنا...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1384 ارسال
هر چی میگذره کاملا بیشتر پی میبرم یوونتوس ی انتخاب کاملا اشتباه واسه رونالدو بود

این تیم تهش همون هیگوایین باید فورواردش باشه
  • Orphée, tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

هر چی میگذره کاملا بیشتر پی میبرم یوونتوس ی انتخاب کاملا اشتباه واسه رونالدو بود

این تیم تهش همون هیگوایین باید فورواردش باشه

:2laugh:  :24:

رونالدو همیشه دیر راه میوفته، جای نگرانی نیست

• Orphée, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1384 ارسال
خدا رو شکر همیشه خوب پوز میزنه کریس خخخخخ
  • tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6286 ارسال
  • LocationRasht

میلادجان مطمئن باش ما هم مثه خودت دوست داریم موفقیت رونالدو رو ببینیم چون موفقیت رونالدو رو موفقیت یووه میدونیم... بعدم بنظر من شاید این رونالدو بوده که ما رو انتخاب کرده ولی هم یووه به رونالدو کمک کرده هم رونالدو به یووه؛ کمترین باشگاهی تو دنیا حاضر میشد 31 میلیون بهش حقوق بده و حتی دیدی مدیرای بایرن بخاطر سنش منصرف شدن، مگه اینکه میرفت کشورای عربی یا چین و آمریکا... بعدم نمیدونم چقدر مصاحبه های جورجو ریچی، مدیر ارشد بخش درآمد زایی یوونتوس رو دنبال کردی، او در 2017 و قبل از اینکه اصن رونالدویی باشه گفت که محبوبیت بین المللی یووه در عصر جدید از فینال 2015 سی المون شروع شد و اسپانسرای جدید به بستن قرارداد با یووه تمایل نشون دادن. امروز هم ضمن تأیید اینکه رونالدو یووه رو به یه لول دیگه بُرده، گفت که رونالدو یه تشعشع نبود بلکه کاتالیزورِ "پروسۀ رشد" یووه بود که داره ادامه پیدا میکنه... :53:

• mory, Prince Claudio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
55 گله شد آمارش با 2 فصل اول هیگواین مساوی شد هر چند کلا 8 گل از هیگواین عقبه و اگه بتونه این فاصله رو جبران کنه میتونه بعد از دیبالا بهترین گلزن دهه اخیر باشگاه لقب بگیره...

خیلی فرصت سوزی کرد تو 5 بازی اخیرش واسه یووه فقط 2 تا پنالتی گل کرده و ی پنالتی هم از دست داده... اصلا انتظارات رو بر آورده نکرده ن زیر دست آلگری اون رونالدوی رئال شد ن ساری! این بازی هم از تمام جهات براش توپ ریختن اما باز نقطه پنالتی رو ترجیح داد! بهترین فرصت برای نزدیک شدن ب ایموبیله بود الان باید امیدوار بود ایموبیله گل نزنه

ب لچه هم گل زد ی تیم جدید! بین تیمهای سری آ فقط ب برشا گل نزد ک البته رفت و برگشت بازی نکرد.
  • mory, eⁿzº, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

خدا رو شکر همیشه خوب پوز میزنه کریس خخخخخ

دوست بزرگوارم
ما از حضور شما تو این جمع بسیار خوشحالیم اما فکر نکنم لازم به یادآوری باشه که اینجایی که الان توش هستید فروم یوونتوسی ها هست. ما رونالدو رو همونقدری بازیکن یوونتوس میدونیم که کیلینی و الکس ساندرو هستن. هیچکی مصون از نقد شدن نیست؛ بارها تو این فروم بوفون نقد شده، مارکیزیو نقد شده و حتی بی رحمانه هم نقد شده، من که سنم قد نمیده اما احتمال میدم دلپیرو هم نقد شده باشه.

خلاصه اگه میبینید ما گاهی چیزی درباره رونالدو میگیم شما به خودتون نگیر؛ این نه از روی نفرت و حسادته و نه از روی تحقیره؛ ما برای لردترین بازیکنامونم احترام قائلیم، این که دیگه رونالدو ئه.

بوفون اینجا نقد میشه، مربی ای که پنج سال واسه این تیم زحمت کشید و شخصیت اروپاییشو بهش برگردوند اینجا نقد میشه و چه بی رحمانه هم نقد میشه - البته من جز نقد کنندگان نبودم و غالبا منم همراه ایشون نقد میشدم :1: - خلاصه میخوام بگم این سبک اینجا هست و منم عاجزانه از شما خواهش دارم قبل از مطرح کردن چنین موضوعاتی، به پیشینه فروم توجه بفرمایید.

ما از حضور شما خوشحالیم و مایلیم از نظراتتون بهره مند بشیم.
  • mory, Prince Claudio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران

دوست بزرگوارم
ما از حضور شما تو این جمع بسیار خوشحالیم اما فکر نکنم لازم به یادآوری باشه که اینجایی که الان توش هستید فروم یوونتوسی ها هست. ما رونالدو رو همونقدری بازیکن یوونتوس میدونیم که کیلینی و الکس ساندرو هستن. هیچکی مصون از نقد شدن نیست؛ بارها تو این فروم بوفون نقد شده، مارکیزیو نقد شده و حتی بی رحمانه هم نقد شده، من که سنم قد نمیده اما احتمال میدم دلپیرو هم نقد شده باشه.

خلاصه اگه میبینید ما گاهی چیزی درباره رونالدو میگیم شما به خودتون نگیر؛ این نه از روی نفرت و حسادته و نه از روی تحقیره؛ ما برای لردترین بازیکنامونم احترام قائلیم، این که دیگه رونالدو ئه.

بوفون اینجا نقد میشه، مربی ای که پنج سال واسه این تیم زحمت کشید و شخصیت اروپاییشو بهش برگردوند اینجا نقد میشه و چه بی رحمانه هم نقد میشه - البته من جز نقد کنندگان نبودم و غالبا منم همراه ایشون نقد میشدم :1: - خلاصه میخوام بگم این سبک اینجا هست و منم عاجزانه از شما خواهش دارم قبل از مطرح کردن چنین موضوعاتی، به پیشینه فروم توجه بفرمایید.

ما از حضور شما خوشحالیم و مایلیم از نظراتتون بهره مند بشیم.

برادر شما چرا از طرف من برای ایشون نوشابه باز میکنید ؟ :1:

ممنون میشم فقط از طرف خودتون نون قرض بدید  :1:

کیلینی حرمت داره مومن ، نفرین خدای آمون بر تو باد  :nish: 
به فاصله بک ساعت ایشون دو پست داده ، اینکه یووه انتخاب مناسبی

برای رونالدو نبوده ، بعد پست داده که رونالدو خوب پوز میزنه !

شما کلا بیخیال بحث شو چون در هر صورت موفقیت ، جام گرفتن گل زدن به حساب

نبوغ و پوز زنی و شاخ بودن رونالدو تموم خواهد شد ، شکست ها فقط متوجه مجموعه یووه خواهد بود

به شما هم پیشنهاد میکنیم بیخیال بشید :دی

• mory, eⁿzº, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1384 ارسال
این همه هجمه بابت پیامم نمیدونم علتش چیه
ی جمله خیلی ساده نوشتم
نخواستم کل کل کنم، کلامم مربوط ب کسی نبود
کلا گفتم
هنوزم بازم همین اعتقاد رو دارم ، با این وضعیت پیش رو ن یوونتوس انتخاب درستی واسه رونالدو بود و نه هم یوونتوس نیازی واسه بردن سری آ نیازی به رونالدو داشت
دوستان فکر کردن من بابت بازی دیشب این پیامو گذاشتم ولی اصلا اینجوری نبوده ،پیام من ماحصل تمام فصل بوده
اولا اینکه دوستان هر نقدی داشته باشن میتونن داشته باشن ،نظر هر کسی محترمه
و بالطبع اکه منم بخوام از بازیکن مودد علاقم دفاع کنم فک نکنم جای نقدو بررسی داشته باشه ،هر چند بعضیا کلا موقع برد عیب و میشن و با دو تا حرکت اشتباه تو بوق و کرنا میذارن همه چی رو ولی خب بازم این نشون میده رونالدو چقدر بزرگه که توی ۳۵ سالگی این انتظارا ازش میره

الانم بازم دوباره میگم با این نوع مدیریت هم رونالدو اشتباه کرد هم یووه نیازی ب این هزینه نداشت( جنبه های اقتصادیش ب کنار )
دیشب ب عینه شاهد این هستیم با مصدومیت دفاع چپ تیم متوییدی میره دفاع چپ قرار میگیره ، فوروارد نوک تیم ۴ گل زده کلاااا
خط هافبک هم که چی بگم دیگه خودش اظهر ....

خیلی واضحه شبیه اینه شما ی بوگاتی بگیری ولی کاور پراید روش بکشی
مدیریت انگاری فقط خواسته بگه من رونالدو رو گرفتم هه هه
شبیه ی کل کل میمونه ،توازن تیم واقعاااا اسف باره
دیشب اگه بازیکن لچه اخراج نمیشد قسم میخورم ی ۰-۰ یا تهش ۱-۰ دیگه در انتظار بازی یووه بود
ن راست خوبیم نه چپ
وسط که اگه بازی یکم گره بخوره فقط و فقط تبدیل ب پاس عرضی میشه
بحث من ی بحث کلی بود و کل کل نبود
امیدوارم کسی رو ناراحت نکرده باشم، که البته ب نظرم نقد کردن همینه
قرار نیست ادم وقتی چیزی ک باب میلش نیست رو بشنون فورا راجبش نظر بده یا هجمه ایجاد کنه
ی حقیقت خییلی محضه که یووه تو ایتالیا قدرت بلامنازع هستش ولی توی اروپا حتی شاید نتونیم بگیم یووه جز بزرگانه
و این برای من ازار دهندس ،تیم با این همه پتانسیل رقیب اصلیش باید رئال و بارسا و لیورپول و بایزن مونیخ باشع
من. برام قابل قبول نیستش ک رقیب اصلی ما لاتزیو و اینتر باشه
ولی رونالدو رو اوردیم باید متناسب با اون بقیه نقاط رو هم تقویت میکردیم ک متاسفانه اینکار انجام نشده ک هیچی داریم بدتر هم میشیم
همین الان دروازه بان اصلی تیم ( ک من بازم ولی نقد دارم ب عملگرد شزنی ک اصلا در قواره تیم یووه نیست) مصدوم شه چ اتفاقی میفته؟! ایا واقعا بوفون با ۴۳ سال سن میتونه این همه بازی پرفشار رو تحمل کنه؟! مدیریت باید خیلی واقع بین تر از اینا ب نقل و انتقالات فکر کنه تا بتونیم ما هم سال های سال تو اروپا حرف اول رو بزنیم ،ما هم همیشه ی پای نیمه نهایی باشیم
بوفون حقش خیلی بیشتر از یک یا دو سی ال بود تو یووه
امیدوارم حرفام باعث ناراحتی کسی نشده باشه
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی