پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مربی شل مغزی که هیگواینو ب مانجو و رونالدو و دیبالا ترجیح میده من هیچ حررفی ندارم خوب شل مغز سیستم بازیتو شناور تر و باز تر کن بتونیم راحت تر بهره ببریم از رونالدو و داگلاس ..

همین پسر تو هر تیمی باشه میترکونه مربی قبلی هم خوب تر ازش استفاده میکرد ....اگر هیگواین نباشه مثل بازی با اینتر میبینیم ک چقدر خوب با دیبالا هماهنگه .....قطعا مشکل از رونالدونیس از سیستم ساریه 

• tecra, Jevdelffon, اون که من دوسش دارم و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اما دیروز برخی نشریات مدعی شدند رونالدو در هنگام تعویض شدن به مائوریتسیو ساری توهن کرده و از کلمه "حرام زاده" خطاب به وی استفاده کرده است. اما امروز نشریه ابولا در گزارشی عنوان کرد که چنین چیزی صحت نداشته و این اخبار در مورد رونالدو ساختگی است. این نشریه اذعان داشت با کارشناسان مربوط به لب خوانی، تشخیص آوایی و تفسیر کلامی تماس گرفته و همه آنها در نهایت تایید کرده اند که رونالدو واژه ای را به زبان پرتغالی به کار برده که معنای آن "لعنتی" بوده و در واقع وی توهینی به سرمربی تیمش نکرده است.

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

حرکت بسیار بدی انجام داد و به هیچ وجه نمیشه کارش رو توجیه کرد ...

خدا رو شکر در تاریخچه ی این باشگاه کم نبودند بازیکنانی که توپ طلا بردند ...سیووری - پائولو روسی - پلاتینی (3 بار ) - باجو - زیدان و ندود ...

شما رو آوردن که گل بزنی  یا حداقل گل بسازی ...اینجا اسپانیا و انگلیس نیست که تیمها برای گل زدن بازی کنند .

اینجا ایتالیاست ...تیمها اول میان که گل نخورند ...فشرده 90 دقیقه دفاع می کنند و منتظر تک فرصت ها برای گلزنی باقی می مانند .

شما نمی تونی با اتکا بر سرعت و سر توپ زدن و به تنهایی ، 40 یا 30 متر رو طی کنی و یک گل خاطره انگیز بزنی اون هم الان که از فرم خوب خودت فاصله ی بسیاری پیدا کردی .

شما اغلب با حرکات اضافه سرعت تیم رو در حملات می گیری ...

قرار نیست همه برای تو بازی کنند ...قراره همه برای تیم بازی کنند .

به خودت بیا ...

• eⁿzº, tecra, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

^

- دریبل زدن یا نزدن رونالدو چه ارتباطی داره به نتیجه گرفتن و نگرفتن کاپلو ؟
شما میگی چون کاپلو با یووه نتیجه نگرفته پس رونالدو دریبل زده؟

هیچ ارتباطی نداره. مگه گفتم دریبل زدن رونالدو به نتیجه گرفتن یا نگرفتن کاپلو مربوطه ؟ از کدوم جملم اینو برداشت کردید ؟ کاپلو گفته رونالدو 3 ساله دریبل نزده من اون کلیپ رو گذاشتم که بدونید اشتباه میکنه.

نتیجه گرفتن یا نگرفتن رو که میفرمایید من در مورد اون جمله ای گفتم که کاپلو میگه یوونتوس  تیم فوق العاده ایه. میگم ایشون چون خود عشق بردن با اختلاف یکی بوده این حرفارو میزنه

^

ولی امیدوارم بتونی که کلیپ پیدا کنی که سه ماهه اخیر برای یووه دریبل زده باشه 
چیزی که واضحه رونالدو چند ماهیه برای یووه بد بازی کرده یعنی افتضاح بوده
اگرم نظر کاپلو رو نوشتم صرفا نظر کاپلوست و هیچ تایید و ردی برش نیست
نظرشو نوشتم تا دربارش حرف بزنیم  :53:

من دنبال 3 ماه اخیر نیستم. کاپلو گفته بود 3 سال. شاید توی 3 ماه دریبل که هیچی حتی نتونسته یه استپ بکنه توپو. من کاری به اونش ندارم فقط جمله ی کاپلو رو نقل قول کردم.

در مورد 2 خط اخرتونم بگم که خب عزیزم شما اینو نوشتی که در موردش صحبت کنیم منم نقل قول کردم سبک حرف زدن و اینکه توی جملات کاپلو چه برداشت هایی میشه کرد.

من اصلا نگفتم شما تایید یا رد کردی. اینجا فروم گذاشته شده که در مورد اینجور چیزا صحبت کنیم.

در مورد سایر صحبت هاتونم بگم خدممتون که من رونالدو رو تایید یا رد نمی کنم. قطعا خودمم از سبک بازیش ناراحتم. ولی به هر حال هر بازیکنی دوران افتی داره. الانم دوران افت رونالدوئه. ولی این موارد هیچ ربطی به افتضاح بودن یوونتوس نداره. این تیم در بهترین شرایطش نهایتا جز 8 تیم نهایی اروپا باشه و اگر شانس بیاره اینتر گند بزنه، بتونه قهرمان سری آ بشه. 

ساری باید یاد بگیره که اینجا یوونتوسه. فعلا با این قضیه مشکل داره و تا زمانی که به این بلوغ نرسه ما هر بازی باید دست به دعا بشیم برای پیروزی

اینکه در حال حاضر رونالدو بازیکن موثری نیست که هیچ شکی بهش نیست. ولی قطعا رونالدو موثر نیست ولی ساری فاجعه هستش. 

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

^

تا حد بسیار زیادی قانع شدم . ممنونم از نظر خوبت 

دیدگاهمون شباهت داره .

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یکی باید بره رونالدو بگه، وقتی پست حمایتی رو میذاری و شعار یووه رو  هشتگ میکنی finoallafine (تا اخرش) ، حداقل به معنی شعار پایبند باش و وقتی تیمیت داره تو زمین بازی میکنه، ول نکن نرو خانه

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

این مال گرم کردن پیش بازیِ یووه 1-0 میلان هست! بانداژ روی پای راستش مشخصه و شاید ساری اصن نباید بازیش میداده چون گفت که یه ماهه بازیکنش از ناحیۀ زانو ناراحته... البته خود رونالدو هم مقصره که نگفته نمیتونم بازی کنم، چون بدن اونه نه ساری!

خوشبختانه در نبود رونالدو فقط 3 بار باختیم و وابسته بهش نیستیم برعکس پیانیچ. البته بلحاظ ورزشی. بلحاظ تبلیغاتی دلیل اصلی موفقیتهای اخیرمونه... :174: 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

- منابع نزدیک به باشگاه تائید کردند که رونالدو زنگ زده به کیه لینی و بابت رفتارش عذرخواهی کرده.

قرار هم شده وقتی از اردوی تیم ملی برگشت از کل تیم عذرخواهی کنه.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فعلا که شایعات جدا شدنش از یووه تو خبرگزاری ها پخش شده.

من هیچ مشکلی با جدا شدنش ندارم ، مشکلی دارم این حاشیه هایی که این رفتارهاش درست میکنه.

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگه قراره بخاطر یه تعویض اینهمه حاشیه ایجاد بشه همون بهتر که بره

ما بوفونمون شماره 77 پوشیده و بازوبندم داده بونوچی صداشم در نمی یاد بعد رونالدوی ناآماده  بخواد تیمو ببره حاشیه !!!!

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

توی نظر سنجی سایتhttps://www.juworld.net/تا حالا در واکنش به حرکت رونالدو 93 درصد گفتن رونالدو بد بود و ساری بدرستی تعویضش کرد 

m58c_untitled.png

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

د اخه لامصب گل دومیو که رو لیتوانی زدی یبارم تو یووه رو یه تیم بزن دیه . داغونمون کردی . مثشوووو حداقل . یه ادم نفهم هم نگاه به امارت کنه بعد نگا به بازیای این فصلت کنه باور نمیکنه ما رونالدو داریم تو تیممون . :62:

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

هتریک کرد. واقعا مشکل رونالدو توی یوونتوس نبود یک مربی باهوشه.

همیشه وقتی رونالدو اراده کرده منتقدینشو ساکت کرده. منتقدینی که فقط منتظرن رونالدو افت بکنه و سریعا توی رسانه ها اعلام کنن رونالدو تموم شده.

ولی چیزی که برای ما هواداران یوونتوس مهمه اینه که رونالدو توی یوونتوس هم بدرخشه. چیزی که امساس با وجود اقای ساری بهش نرسیده. البته اینقدر تیم فاجعه هست که تا تغییر اساسی صورت نگیره بعیده رونالدو اوج بگیره

• mory, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب امشب برای پرتغال هت تریک کرد! گل اول پنالتی گل دوم فوق العاده گل سوم معمولی! تعداد گلهای ملیش ب عدد 98 رسید! تیمشم 6 بر صفر برد!

بازی بعد با لوکزامبورگ بازی دارن تو اونم حداقل 2 تا بزنه گلهای ملیشو 3 رقمی کنه. فیفادی بعدی حدود 4 ماه دیگس باید الان کارو تموم کنه!

یادمون نره حریف لیتوانی بود تیمی ک در حد تیمهای سری سی هم نیس پس زیادم کار شاقی نکرده!

نکته جالب اینه تو این بازی هم تعویض شد برای سومین بازی پیاپی!
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو سری آ گل زدن سخت تره اما ما خیلی داریم جمع بازی میکنیم اگر مربی دو سیستم باز و جمع رو در دو نیمه با هم اجرا کنه بازیکنا ازوم خفه گی در میان

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

واسه دیگران تو شمعی   واسه من خاموش و غمگین

برای خودی تو دردی   واسه غریبه تسکین
واسه دیگران حقیقت   واسه من عین سرابی
برای همه ستاره    واسه من مثل شهابی

• mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ما که از خدامونه دوباره به امادگی برسه.  ولی گل زدن به لیتوانی نمیتونه ملاک بشه، مدافعان سری ا، هیچ وقت همچین فضایی بهش نمیدن.

• mory, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اما کالچومرکاتو به نقل از نشریات پرتغالی مدعی شد اخیرا سرمربی بیانکونری با کریستیانو رونالدو که در اردوی تیم ملی پرتغال است، تماسی تلفنی داشته و مشکلات بین طرفین حل شده است.

اخبار حاکی از آن است این تماس چندین ساعت به طول انجامیده و بعد از اینکه رونالدو نسبت به تعویض شدن در دو بازی متوالی ابراز گله کرده، در نهایت دو طرف تصمیم به کنار گذاشتن اختلافات گرفته اند و موضوع حل شده است.

کریستیانو رونالدو در دیدار دیشب تیم ملی پرتغال در مرحله مقدماتی یورو 2020 موفق شد مقابل لیتوانی هت تریک کرده و یک بار دیگر آمادگی خود را به رخ بکشد.

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

12.png

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مقابل لوکزامبورگ گل نود و نهمش رو زد. واسه 3 رقمی کردن گلهای ملیش باید 4 ماه صبر کنه!

خوشبختانه تیم متکی ب رونالدو نیس بود این چند وقت ک نبوده یا بد بوده یووه افت نکرده ...
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی