پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:2laugh: :1: وای از اون روزی که قهرمان اروپا بشیم و بخاطر تاثیر رونالدو باشه و بعضیا بگن قهرمانی اروپا چیزی نیست و رونالدو هم بازیکنی نیست . :2laugh: دوستان همه دوست دارن رونالدو مثل کاستا بازی کنه ، کاستا بازی بعدی باز هم توی مصدومیت فرو میره (ایشالله که نره ) و طولانی نخواهیم دیدش . درسته رونالدو کم کاری شاید بکنه اما هنوزکه هنوز ضعف خط پشت سر رونالدو حس میشه . ساندرو اصلا توی حملات شرکت نمیکنه و من فکر میکنم گل زدن رونالدو چاشنیش یه دفاع چپ مث مارسلوئه . اسپینازولا رو داشتیم چقد مسخره ردش کردیم .

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
نمیدونم چرا رونالدو انقدر تو یووه دشمن داره!
هم تو هوادارا که میبینیم هم تو زمین که به نظر میاد مهاجمین دیگه ازینکه اون فیکس هست و جای اونارو میگیره باهاش لج هستن!شاید بگین از کجا میدونی از نوع بازی و قیافشون مشخصه! رونالدو تو تیم برا بقیه بازیکنا سنگینی میکنه و شاید جو مثبی وجود نداشته باشه بهش تو رختکن همونطور که اینجا تو فروم هم همینه به وضوح! حیفه از رونالدو درست استفاده نکنیم!!! رونالدو یا از اومدنش به یووه پشیمونه یا پشیمونه و انقدر غد هست که سعی در اثبات خودش داشته باشه در همین شرایط!
مجموعا از نظر من انتخابش برای حضور در یووه کاملا اشتباه بود.تا اینجای کار البته!
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
امیدوارم همونجور که بوفون برگشت یووه تو هم برگردی رئال ...
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اینکه ما میگیم هافبکهای تیم ضعیفن درست اما این آقا وقتی گل خالی نمیزنه چ ربطی ب هافبکهای تیم و چ میدونم نبود امثال مارسلو و کروس و ... داره؟! شوتاش همه تو در و دیواره ! میترسم پس فردا بگن رونالدو فقط ب لباس سفید عادت داره سیاه و سفید باشه نمیتونه گل بزنه! بیخیال...

بهتره اینم یادمون نره این یووه بود ک ب رونالدو لطف کرد و با حقوقی ک حتی رئال تو اوجش بهش نداد جذبش کرد! باشگاه دیگه ای حاضر نبود اینقد براش هزینه کنه! الانم اگه حس میکنه بهش ظلم میشه راه بازه اگه تیمی میخوادش همین ژانویه بره!
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

سرعت حملات تیم رو می گیره.

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یکم از لحاظ روحی افت کرده ، شاید دلیلش مرگ آرایشگرش باشه  اما به نظرم دوباره اوج میگیره .

این جور ادما با رقابت و جلو رفتن زنده میمونند ، شاید دلیل بهتر بودنش تو تیم ملی هم همین باشه ، جایی که احساس میکنه میتونه رکورد بزنه ، یووه اکه میخواد از توانایی های روناللدو استفاده کنه باید یه جوری این حس رقابت رو واسش زنده کنه .

• mory, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

از بازی اینتر به بعد یه جوری شده :2: نباید همه‌‌ی بازیا فیکس باشه بنظرم بعضی هارو استراحت کنه بهتره. اون نشاط فصل قبل رو این فصل کم دیدم ازش متاسفانه.

سال 2017 وقتی خیلی رو فرم اومده بود که زیدان هم از همین 2-1-3-4 استفاده میکرد. نمیدونم مشکل از کجاست :39:

ولی خب شما اینو ببینید --> لینک  :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نمیدونم مشکل از کجاست :39:

بالا رفتن سن 

کدوم ورزشکار با بالا رفتن سن افت نکرد که رونالدو دومیش باشه

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال

از بازی اینتر به بعد یه جوری شده :2: نباید همه‌‌ی بازیا فیکس باشه بنظرم بعضی هارو استراحت کنه بهتره. اون نشاط فصل قبل رو این فصل کم دیدم ازش متاسفانه.
سال 2017 وقتی خیلی رو فرم اومده بود که زیدان هم از همین 2-1-3-4 استفاده میکرد. نمیدونم مشکل از کجاست :39:
ولی خب شما اینو ببینید --> لینک :fp:

بعد اون لینک ویدیو که دوستمون گذاشته بالا مشکل مشخص شد و اعلام یک هفته سکوت میکنم در این تاپیک
  • Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
این ویدیو ناهماهنگی بین بازیکنها رو نشون میده. باید هم ناهماهنگی به وجود بیاد وقتی هر سال بازیکن عوض میشه نباید بهتر از این انتظار داشت
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
این ویدئویی که آقا ابولفضل گذاشت کاملا مشخص کرد که مشکل از کجاست و هیچ ربطی هم به سنش نداره
ما تنها هافبکی که داریم که رونالدو بتونه باهاش ازین حرکات ترکیبی بکنه فقط پیانیچه در حالیکه رئال تو سالهای اخیر یکی از بهترین و مچ ترین خط هافبکهای تاریخ رو داشته و خب نتیجش هم گلهای زیاد رونالدو و ۳ قهرمانی چمپیونز پشت سرهم بود
قدیم میگفتن مارادونا تنهایی آرژانتین رو قهرمان ج ج ۸۶ کرد ولی حالا ماها میدونیم که همچین چیزی با یه دفاع و دروازبان داغون و یه خط هافبک سر به هوا غیر ممکنه و صرفا یه تمجید مبالغه شده از یه بازیکن باکیفیته.
رونالدو هم قطعا ازین قاعده مستثنی نیست و با امثال متویدی و بنتانکور و رمزی و رابیو نمی تونه ماکزیمم پتانسیلشو نشون بده
  • mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این ویدئویی که آقا ابولفضل گذاشت کاملا مشخص کرد که مشکل از کجاست و هیچ ربطی هم به سنش نداره

این همه موقعیت های که در یک قدمی دروازه خراب کرده،  توپ هایی که از دست میده و ایستگاهی هایی که به در و دیوار کوبیده هم تقصیر هم تیمی هاشه؟

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
رونالدو تا اینجای فصل باید ۱۵ تا گل تو لیگ میزده و بهترین گلزن لیگ میبوده ولی فقط ۵ تا زده
خب هرکسی باشه تحت فشار روانی قرار میگیره
یهرحال رونالدو بازیکنیه که چه خوشمون بیاد چه خوشمون نیاد افتخارات فردی براش خیلی مهمه و با آمار امسالش هیچ شانسی برای قرار گرفتن تو ۳ بازیکن برتر دنیا نداره چه برسه به برنده شدنش
بهترین بازیکن دنیا هم هر بازی ۵ تا موقعیت نیاز داره که یکی یا ۲تاشو گل کنه. خب بهش توپ نمیرسه دیگه
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

معلومه که بازیکن ها هم تاثیر دارند، ولی این حرف اشتباهه که بگیم رونالدو همون رونالدو ـه و فقط به خاطر بازیکن های اطرافش داره ضعیف کار میکنه. خیر، رونالدو به وضوح افت فیزیکی کرده.

موضوع دیگه هم اینکه که این double-standard رو درک نمیکنم که موقعی که هیگواین کم گل میزند همه ازش انتقاد میکردند که فلان قدر پول این بازیکن رو دادم چرا این بازیکن کم گل میزنه
( حالا بماند که  امارش از رونالدو هم بهتر بود)

میگفتن اره ، هیگواین خودش باید برای خودش موقعیت هم درست کنه و گل بزنه. ولی به رونالدو که میرسه همه میگن  نه مشکل از هم تیمی هاشه، نه از خودش. انگار مال هیگواین خار داشت 

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

https://scontent.fti...1f1&oe=5E4CB6D0

• mory, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
هیگواین یه چاقالوی خیکی بامزس (البته الان خیلی چاق نیست دیگه) هیگواین به وضوح تو بازیهای مهم حتی قدرت دوندگی و کیفیت دوندگی نداشت!
د مورد کیفیت بازیکنهای اطراف هم خیلی مهمه هست که درک کنیم یه بازیکن ده بار بیست بار سی بار صد بار همچین اتفاقاتی(اشاره به همون ویدیو) براش بیافته دچار کاهش انگیزه میشه.رونالدو با همین سنهم تو یه تیم معمولی در سطح خودش بود به رکورد مورد نظر شما تاکنون میرسید .شرایط فوتبال ایتالیا و همچنین سردرگمی مزمن نهفته در تارو پود یووه که همونطور که هممون منتظر اینیم که بعد سالها تیم دارای شخصیت تاکتیکی و هویت تیمی مثال زدنی و موفق بشه و نمیشه روی انگیزه یه بازیکن که یه همچین بدوبستون های ساده ای رو بقیه بازیکنا نمیتونن باهاش هماهنگ شن تاثیر میزازه! من تیتر این سیاهه خودمو میزارم (رونالدو در سرزمین عجایب)
  • Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

معلومه که بازیکن ها هم تاثیر دارند، ولی این حرف اشتباهه که بگیم رونالدو همون رونالدو ـه و فقط به خاطر بازیکن های اطرافش داره ضعیف کار میکنه. خیر، رونالدو به وضوح افت فیزیکی کرده.

موضوع دیگه هم اینکه که این double-standard رو درک نمیکنم که موقعی که هیگواین کم گل میزند همه ازش انتقاد میکردند که فلان قدر پول این بازیکن رو دادم چرا این بازیکن کم گل میزنه
( حالا بماند که امارش از رونالدو هم بهتر بود)
میگفتن اره ، هیگواین خودش باید برای خودش موقعیت هم درست کنه و گل بزنه. ولی به رونالدو که میرسه همه میگن نه مشکل از هم تیمی هاشه، نه از خودش. انگار مال هیگواین خار داشت

راجع به قضیه هیگی تو از دهن من شنیدی که گفته باشم خودش باید موقعیت سازی کنه؟
اگر راجع به نظر من داریم بحث میکنیم من همون زمان هم من میگفتم برا هیگی موقعیت سازی نمیشه. هیگی که تازه کمتر هم تکنیکیه و قطعا باید بهش پاس برسه
پس من استاندارد دوگانه ندارم ولی به وجودش تو دنیای فوتبال باور دارم
و البته قصد دفاع از دارندگان این استاندارد دوگانه در مورد هیچ بازیکنی رو هم ندارم حالا چه رونالدو چه هیگی
مشکل رونالدو هم بیشتر ذهنیه تا فیزیکی. اینو از واکنشاش به توپای از دست رفته میشه دید
بازیکنایی که پیرتر میشن شاید فیزیکی سرعت و قدرت بدنیشون کم بشه اما دیگه سن رو تموم کنندگی که تاثیر نداره. همین الان توپ بکار برای الکس و پیرلو. ببین چطور برات ضربه آزاد میزنن
  • mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

( حالا بماند که  امارش از رونالدو هم بهتر بود)

میگفتن اره ، هیگواین خودش باید برای خودش موقعیت هم درست کنه و گل بزنه. ولی به رونالدو که میرسه همه میگن  نه مشکل از هم تیمی هاشه، نه از خودش. انگار مال هیگواین خار داشت 

شاید به این خاطره که میدونیم رونالدو در طول 90 دقیقه یه حرکتی میزنه بالاخره. امید به کرنر هست به شوت از راه دورش به سانترایی که براش فرستاده بشه پنالتی‌ای بگیره و بزنه.

ولی ایگوائین من یکی به شخصه تا یه پاس! خوب بهش ندن اگه 180 دقیقه هم وقت داشته باشیم امیدی نداریم تکنفره یه حرکتی بزنه، پاس گل و کارای تیمی‌ای که انجام میده در طول بازی یه بحث دیگه‌س.

----

موقعیت خراب کردناش تو سری‌آ رو مشکلی ندارم باهاش، وقتی سال پیش به هردمبیل ترین شکل ممکن قهرمان شدیم چه انگیزه‌ای برای بازیکنی که دنبال رقابت هست میمونه؟ کل سی‌ و خورده ای هفته 4تا بازی مهم و حساس نداریم 90درصدشون هم که کل بازی میچپن تو دفاع :fp: توی سی ال هم این مدتی که اینجا بوده موقعیت خاصی به یاد ندارم خراب کرده باشه که باعث ضرر تیم شده باشه. هرجا که تیم نیاز داشت کمک کرد واقعاً. همین که فصل قبل تمام گل های تیم توی مراحل حذفی رو رونالدو زد نشون میده این مسئله رو.

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

راجع به قضیه هیگی تو از دهن من شنیدی که گفته باشم خودش باید موقعیت سازی کنه؟

من با تو چیکار دارم  :1: کِی راجع تو (یا کس دیگه ای)  حرف زدم

کلی گفتم

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

من بیشتر مشکل رونالدو رو ذهنی میدونم تا بدنی ...

اون انگیزه و به دنبالش میل بسیار بالا برای گلزنی که با دقت و برندگی فراوان همراه میشد ...دیده نمیشه .

در ضربات سر رونالدو مثال زدنی بود ولی در این فصل حداقل بالای 5 مورد توپهای بسیار خوب که از کناره ها سانتر میشن رو نتونسته درست و دقیق تمام کنه .

ما رونالدو رو با خودش مقایسه می کنیم و نه هیچ بازیکن دیگه ای ...اون متر و معیارهایی که خودش تعریف کرده بود رو حتی نزدیکش هم نشده در این فصل .

احساس میکنم خیلی از دروازه دور میشه تا توپ رو برداره و یک گل خاص بزنه ولی تا به حال نشده ...اینکه امکان یک شروع خوب رو از دست داده و حالا باعث بی انگیزگیش در ادامه ی راه شده بسیار نگران کننده و خطرناک خواهد بود .

رونالدو مساوی بود با ماشین گلزنی ...باید در محوطه ی حریف حضور بیشتری داشته باشه و در ضربات آخر دقت و تمرکز بیشتری به خرج بده .

اینکه خط هافبک هماهنگی با سیستم ساری نداریم و به جز پیانیچ بقیه ی هافبک ها چنگی به دل نمی زنند اظهر من الشمس هست و شکی نیست ولی کم موقعیت ایجاد نمی کنیم روی دروازه ی حریف و در ضربات آخر بی دقت و سهل انگاریم .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی