پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
محرومش کنن گرفتاریه. حرکتش مبهم بود بره ماسمالیش کنه مگه اون الدنگ شیمونه همینکارو نکرد سمتش به چه سمتیه ازون حرفاس که همیشه نصیب یووه میشه.

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

ظاهرا هواداران اتلتیکو در بازی رفت، ضد رونالدو شعار متجاوز دادن (اشاره به پرونده لاس وگاس) و این کار رو بازی برگشت و در حضور پارتنر و پسرش و خونواده ش هم تکرار کردن (صحبتای امروز ندود). مسلمه هرکسی باشه همچین رفتاری نشون میده. نکته مهم اینه که آیا این قضیه در گزارش داور ذکر شده یا نه. هم شعارها و هم رفتار رونالدو. اگر فقط مورد رونالدو در گزارش داور اومده باشه اونوقت برای یوفا چاره ای نمیمونه جز شروع تحقیقات و احتمالا جریمه نقدی. صدور محرومیت، اگر فقط حرکتی که انجام شد رو در نظر بگیریم، خیلی سختگیرانه نیست به نظرم. با این حال و با در نظر گرفتن تمام جوانب و اتفاقاتی که منجر شد به اون اتفاق و جایگاه فعلی یووه در مسابقات، محروم کردن رونالدو به شدت ناعادلانه ست و بعید میدونم این اتفاق بیفته. دیروز هم کالچو مرکاتو نوشت که هیچ پرونده ای باز نشده و هیچ اعلانی هم از طرف یوفا نیومده که بخوان اتفاق پیش آمده رو بررسی کنن. خبر خوبیه منتها قطعیتی توش نیست چون استارت قضیه سیمئونه رو هم (اگر اشتباه نکنم) حدود یک هفته بعد از بازی زدن.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

3 بار این حرکتو انجام داد

دوبارش که جلو طرفدارای اتلتیک بود همون زمانی که دوربین روش زوم بود و همه دیدن

یبارش جلوی هوادارای خودی تقریبا وسط زمین زمانی که دوربین زوم اوت بود و بازیکنا داشتن به سمت رختکن میرفتن که کمتر کسی متوجه شد  :1: 

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

- در خطر هست برای محرومیت 1 الی 3 جلسه ای !

واقعا ظلم ـه اگه چنین حکمی بدن، اون از بازی با والنسیا، اینم حالا از این.

به نظرم آنیلی باید ورود کنه سریعا، محرومیت رونالدو رو واسه 1 بازی میشه تا حدی قبول کرد ولی بیش از 1 جلسه نه !

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

جای نگرانی نیست، اگه هم محروم شه دیبالا کافیه واسه آژاکس

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

- با توجه به غیبت رونالدو در بازی مقابل جنوا و احتمالا بازی های بعدی (طبق گفته آلگری) شانس آقای گلی ـه این بازیکن هم کاهش پیدا میکنه.

بخصوص اینکه کوالیارلا و دیگر مدعیان در فرم خوبی به سر می برند.

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

juve_for_ever2006

juve_for_ever2006

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال

از سال 2006 او این انجمن بودم. اون اوایل با اسم C.Ronaldo وارد سایت شدم ولی عاشق یوونتوس و دل پیرو بودم. ولی کریس رونالدو رو هم همیشه ستایش کردم. همیشه دوس داشتم رونالدو بیاد یوونتوس. اسمم مجتبی هستش ، شاید قدیمی های انجمن بشناسن. البته چون اسم خیلی از کاربر ها عوض شده خیلی هارو نمیشناسم ولی فقط این پست رو به یاد گذشته اینجا قرار دادم و خوشحالم GOAT به یوونتوس پیوست.

hcv9_screenshot-bianconeri.ir-2019.03.19

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مجتبی زیاد داشتیم  :39:  :39:   :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب خوشبختانه یوفا مسخره بازی در نیاورد و همون حکمی ک برای سیمئونه صادر کرده بودن در مورد رونالدو هم اعمال کردن! محرومیتی در کار نیس و فقط 20 هزار یورو جریمه برای کریس در نظر گرفته شده! خبر خوبی بود!
  • حامد, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
خداروشکر ... برم نظرمو ادا کنم!
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

i#Remuntada

D15dZ_9WwAAzewJ1.jpg

- روزنامۀ طرفدار ناپولی که از محروم نشدن رونالدو برآشفته ست/خشمگینه/حساس توهین کرده، مدتی کاور فیسدوغش این بود... :1:

- اینو... whoow.gif

• حامد, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

گرت بیل در گفتگو BT Sport

مهاجم تیم ملی ولز و باشگاه رئال‌مادرید

حتی اگر رسانه‌ها سعی کنند مغرضانه از مشکلاتی که هرگز میان ما وجود نداشت سخن‌پراکنی کنند باز هم کریستیانو فوتبالیستی استثنایی است و

همیشه تمام فوتبال‌دوستان جهان و حتی خود فوتبالیست‌ها از جمله خودم او را تحسین کرده‌ و خواهیم کرد.

0221_cristiano-ronaldo-gareth-bale-cropp

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رونالدو مصدوم شده از چ ناحیه ای همسترینگ و این که خودش میگه برمیگردم از بیسوادیشه و امیدوارم زود برگرده چون ترمیم بدن زود شکل میگیره اما امادگی کامل زمان 1 ماهه میخواد ....بازی ملی همرو میکشه امیدوارم زود تر برگرده

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

پیرو سوال چهارم پویا در مورد رونالدو...

میدونستید وقتی برناردسکی پنالتی رو جلوی اتلتیکو گرفت، رونالدو میخواست که دیبالا پنالتی رو بزنه؟ [clip]

+ این همه های و هوی واسه مصدومیت کریس واسه چیه؟ واقعاً اگه نتونیم بدون رونالدو آژاکس رو ببریم، یعنی لایق این جام نیستیم... :hang:

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

پیرو سوال چهارم پویا در مورد رونالدو...

میدونستید وقتی برناردسکی پنالتی رو جلوی اتلتیکو گرفت، رونالدو میخواست که دیبالا پنالتی رو بزنه؟ [clip]

+ این همه های و هوی واسه مصدومیت کریس واسه چیه؟ واقعاً اگه نتونیم بدون رونالدو آژاکس رو ببریم، یعنی لایق این جام نیستیم... :hang:

حقیقتا بدون رونالدو اصن اینجا نبودیم که بخوایم آژاکس رو ببریم.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اگر هزینه یه خورده هوشمندانه باشه ببینید که چقدر خوب جواب میده، رئال رونالدو رو داشت رفت مودریچ و بیل و ... رو خرید ، بایدم پشت هم قهرمان اروپا میشد

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

کریستیانو رونالدو در حالی تنها 2 گل از برترین گلزن فعلی رقابت‌های سری آ فاصله دارد که نسبت به کوالیارلا، پیانتک، و زاپاتا 3 بازی کمتر در رقابت‌های سری آ انجام داده است!

csyo_8f6f35cb5f941749caf7b716727dbea9.jp

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

انتظار میره در بازی های خانگی به ورزشگاه بیاد تا حمایت ش رو از باشگاه ،بازیکنان و هوادارا نشون بده که متاسفانه اینکار نمیکنه.

در شبکه های اجتماعی هم من یادم نمیاد در روزی که بازی نکرده باشه پست حمایتی گذاشته باشه

مقایسه شود با خدیرا

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

انتظار میره در بازی های خانگی به ورزشگاه بیاد تا حمایت ش رو از باشگاه ،بازیکنان و هوادارا نشون بده که متاسفانه اینکار نمیکنه.

مقابل یانگ بویز بازی رفت که محروم بود در ورزشگاه بودش، الآن رو نمیدونم چرا نمیاد ممکنه بخاطر مصدومیتش باشه.

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

گفتگوي جورجینا رودریگز با مجله «اِل ایتالیا» به نقل از روزنامه خبر ورزشي (چاپ ايران)

مدل شدن

بچه که بودم کلی فیلم از تلویزیون می‌دیدم. آن موقع‌ها می‌خواستم بزرگ که شدم پلیس شوم. کمی بعد به این فکر افتادم که معلم رقص‌های کلاسیک شوم. با این حال روزی خیلی اتفاقی یک خانمی در ایستگاه قطار جلویم را گرفت و از من خواست برای مغازه و لباس‌های که تولید می‌کند نقش مدل را ایفا کنم. رفته رفته خوشم آمد و به سرم زد که به صورت حرفه‌ای مدلینگ را دنبال کنم. هر چند برای من، دختری که از شهر کوچکی در اسپانیا روزگار سپری می‌کرد، چندان این موضوع راحت نبود. با این حال بعداً که بزرگتر شدم بیشتر و بیشتر از دنیای مد و زیبایی خوشم آمد و این حرفه را انتخاب کردم.

علاقه به فوتبال

خیلی عشق فوتبال نبودم ولی همیشه می‌دانستم که این رشته ورزشی چقدر می‌تواند مهیج باشد. این هیجان را قبلاً نزد پدرم دیده بودم، چون او برای چند سالی فوتبال بازی می‌کرد و بعد هم مربی بود.

رؤیای مادر شدن

همیشه بچه‌ها را دوست داشتم. حتی یک سال برای اینکه زبان بیاموزم به انگلیس سفر کردم و شغل پرستار بچه‌ها را به عهده گرفتم. مثل بسیاری از زنان من هم تصور می‌کردم روزی مادر شوم. آرزو و رؤیایم نبود ولی مادر شدن چیزی است که زندگی را کامل‌تر می‌کند.

چگونگی آشنایی با رونالدو

اولین باری که رونالدو را دیدم در یکی از مغازه‌های برند «گوچی» در اسپانیا بود؛ در آن مغازه من کار می‌کردم. چند روز بعد از آن دیدار، این بار در مراسم معرفی یک برند دیگر دوباره همدیگر را ملاقات کردیم. این بار توانستیم خیلی راحت‌تر با هم صحبت کنیم، چون من دیگر درگیر مسائل کاری نبودم صحبت‌هایمان خیلی خوب پیش رفت. همه چیز بین من و رونالدو خیلی سریع رخ داد؛ چیزی شبیه به عشق در همان نگاه اول.

زندگی در کنار رونالدو

احساس بسیار زیادی بین ما جاری است و خیلی خوب همدیگر را درک می‌کنیم. ما آدم‌های اهل مبارزه‌ای هستیم و همزمان صبوری کردن را هم بلدیم. این‌طور به شما بگویم که هرگز همدیگر را ترک نمی‌کنیم.

یک روز طبیعی از زندگی جورجینا

اولین کاری که انجام می‌دهم این است که بالای سر فرزندانم می‌روم تا بلند شدن آن‌ها از خواب را نگاه کنم. دوست دارم وقتی آن‌ها در تخت‌خواب‌شان هستند، نگاه‌شان کنم. بعد لباس آن‌ها را عوض می‌کنم و کار‌های مربوط به نظافت‌شان را هم انجام می‌دهم. بعد از این دورهمی برای خوردن صبحانه فامیلی جمع می‌شویم. تقریباً تمام وقت‌های باقی‌مانده صبح را با آن‌ها بازی می‌کنم و سعی می‌کنم در بزرگ شدن‌شان به آن‌ها کمک کنم. بعد از بازی کردن استراحت مختصری می‌کنیم و مهیای ورزش کردن می‌شوم. به سالن بدنسازی، زمین تمرین و یا استخر می‌روم. این را هم بگویم که از خرید کردن برای بچه‌هایم لذت می‌برم. می‌روم و برای همه آن‌ها خوراکی و غذا‌های سالم می‌خرم. ضمن اینکه قبل از خواب هم کنار همدیگر کمی تلویزیون نگاه می‌کنیم.

آموزش به بچه‌ها‌

می‌خواهم برای بچه‌هایم زندگی سالمی را به ارمغان بیاورم. آن‌ها باید از سختی‌های یک زندگی آگاه باشند. نمی‌خواهم آن‌ها را در یک قصر باشکوه بزرگ کنم بلکه می‌خواهم به آن‌ها آموزش بدهم. می‌خواهم آدم‌های آموزش دیده‌ای باشند و بدانند که تا چه حد خوش‌شانس بوده‌اند که این زندگی را الان دارند. آن‌ها باید یاد بگیرند چطور با احترام و فروتنی زندگی کنند. البته آن‌ها باید همچنان یاد بگیرند همه آدم‌هایی که جزئی از زندگی‌شان هستند را هم دوست داشته باشند، چون این موضوع یک اصل برای ماست... از خودگذشتگی و صبوری از اصولی است که باید در آموزش بچه‌های‌مان باشد.

نرفتن به برنامه‌های متعدد

من به برنامه و مراسم‌های زیادی دعوت می‌شوم. برنامه‌هایی که آدم‌های دیگر حاضرند به آب و آتش بزنند تا هر طور شده در آن مراسم حضور داشته باشند ولی جایی که من در آن بیشترین احساس خوشحالی و خوشبختی را دارم خانه‌مان است؛ اینکه در کنار بچه‌ها و نامزدم باشم. خانه جایی است که خانواده آدم باشد. خانه ما پناهگاه ماست؛ معبدی است که بر پایه عشق ساخته شده است.

زندگی در ایتالیا و شهر تورین

من از معماری و مد خوشم می‌آید. مرکز شهر تورین با داشتن کلیسا‌های باشکوه و دیگر بنا‌های تاریخی خیلی بی‌نظیر است. شرایط هم به گونه‌ای است که این شهر به میلان، به کوه‌های آلپ، به ونیز، به سوئیس و... خیلی نزدیک است و موقعیت خوبی دارد. در این شهر احساس غریبی نمی‌کنم و حس می‌کنم در خانه خودم هستم.

فعالیت در شبکه‌های مجازی

واقعیت این است که هر روز در شبکه‌های مجازی پست نمی‌گذارم. دوست دارم عکس‌های «یهویی» که خودم از آن‌ها خوشم می‌آید را منتشر کنم. بعضی وقت‌ها اصلاً تا چند روز هیچ پستی منتشر نمی‌کنم. بیشتر سعی می‌کنم وقتم را روی سلامتی، غذای سالم و ورزش بگذارم، چون همان‌طور که می‌دانید عقل سالم در بدن سالم است. خب از طرفی این ورزش کردن روزانه را هم دوست دارم، چون به من حس سرزندگی خوبی می‌دهد.

اشک ریختن بعد از درخشش رونالدو مقابل اتلتیکومادرید

از اینکه دیدم چقدر در زمین مسابقه صبر و حوصله به خرج داد تا زحماتش برای تیم به نتیجه بنشیند خیلی هیجان‌زده شدم. بعضی وقت‌ها به ورزشگاه می‌روم تا او را حمایت کنم؛ حمایتش کنم تا از استعدادی که دارد بهره بیشتری ببرد. خیلی به رونالدو افتخار می‌کنم.

iolh_ronaldo1.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی