پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به نظرم اگه بخوایم خرده ای به توپ طلا بگیریم باید به سال های قبل باشه.توی چند سال گذشته بازیکنانی وجود داشتن که عملکردشون نسبت به مسی و رونالدو به نسبت متقاعد کننده تری بهتر بود تا نسبت عملکرد مودریچ به رونالدو در امسال!
بهترین نمونش هم سالی هست که بایرن قهرمان شد و رئال مادرید سال ناموفقی رو گذروند ولی توپ طلا رو دادن به رونالدو.

قبول دارم. واقعا اون سال توپ طلا حق ریبری بود.
رفتار رونالدو و تیم رسانه ایش رو اصلا دوست نداشتم. وقتی تو ۲۰۱۳ بیخودی بهترین بازیکن جهان شدی اعتراض نکردی به پرز و فیفا ولی حالا که بهردلیلی امسال بهترین بازیکن نشدی باید تو مراسم شرکت نکنی؟ فقط وقتی شرکت میکنی که برنده بشی؟
+ این روند تو بوق کردنش و اختصاص همه فیلما و عکسای اینستا بهش و پشت هم بهترین بازیکن ماه شدنش علنا معنیش اینه که انگار یووه جز ایشون بازیکنی نداره
+ همچنان اعتقاد دارم بهترین خرید بعد ۲۰۰۶ئه. فارغ از مسائل بالا
  • tecra, Senmorta, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
اصلا توپ طلا هنوز فلسفه مشخصی نداره.

اگه قراره بخاطر افتخارات تیمی توپ طلا بدن پس چرا فقط به یه عضو اون تیم میدن ؟
و اگه قراره به بهترین بازیکن بدن چرا اونایی تو اولویت قرار دارن که " تیم " بهتری داشتن ؟
چه مرز مشخصی بین ستاره و تیم وجود داره ؟
چه معیار دقیقی واسه سنجش بازیکنا هست ؟

اینا رو که کنار هم بذارین فلسفه اصلی توپ طلا اینه که به یه بازیکن به خواست افرادی، یه توپ طلایی بدن و ببرنش رو تیتر ها با عنوان بهترین بازیکن سال.
حالا این که اون افراد صد نفر باشن یا چهار پنج نفر تفاوتی تو اصل کار ایجاد نمیکنه.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
اتفاقا من قبول ندارم
ریبری دقیقا ب چ عنوانی باید بهترین بازیکن جهان میشد ؟! حتی بهترین بازیکن تیمش هم نبود
امار اون فصلشو ببین شبیه جوک میمونه
حالا باز روبن و نویر رو بگی ی چیزی، ولی اخه ریبری ؟!
  • tecra, ace of glass, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

توپ طلا به جایزه ی فردیه و طبیعتا ملاک باید عمکرد فردی باشه نه تیمی (حالا کاری ندارم که چیزای متناقضی میبینیم. مثالش اینکه امسال مودریچ شد و 2013 ریبری نشد). مودریچ به هیچ عنوان شایسته ی این عنوان نبود وانتخابش به نوعی اعتبار توپ طلارو از همیشه پایینتر آورد. همین که برای توپ طلا اسم از کسی مثل واران میاد، عمق فاجعه بیشتر نمایان میشه. جالب اینکه مودریچ سالهای بهتری هم داشته ولی دقیقا تو جام جهانی ای که مودریچ در اندازه ی خودش هم ظاهر نشد، تعریف های اغراق شده ای ازش انجام شد و سر انجام به توپ طلا رسید. 

پ.ن: ضمن اینکه در مورد مسی، هر 5 تا توپ طلاش حقش بوده واقعا. هر وقت یه استفاده ی قابل قبول از نبوغش کنه (کنن) واقعا بی رقیب میشه. 

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کشوری که وجود خارجی نداشته به مودریچ برای توپ طلا رای داده !

ببنید چه قدر کثافت کاری اون زیر میشه ، معلوم نیست پرز رای چند تا خبرنگار رو با پول یا وعده ای چیزی خریده ! 

اینکه حتی در کشور های پیشرفته همچین کثافت کاری هایی وجود داره حال ادم رو بهم میزنه

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

اگر کثافت کاریهای همه ی عرصه های ورزشی و مخصوصا فوتبال ، توسط یک منبع کاملا بی طرف (تاکید میکنم کاملا بی طرف) درز پیدا کنه ، خیلی از ارزشها بی ارزش می شن و خیلی بی ارزشها هم ارزشمند. کلا در خیلی موارد قرعه برخواهد گشت.

مطمئن باشید اگر احیانا مودریچ امسال حقش نبوده توپ طلا بگیره ، و گرفته ، پس خیلی از توپ طلاهای قبلی هم به حق نبوده.

حرف های دوستمون jack sparrow تامل برانگیزه واقعا . به نظرم جایزه ای تعیین کنن که بهترین تیم هر سال داده بشه. هیچ بازیکنی به تنهایی مسبب موفقیت خودش نبوده و نخواهد بود. یک مجموعه تلاش میکنن. حالا اگر جایزه ای هم به چند بازیکن برتر هر سال ، برای اخلاق خوب و رفتار مناسب و حرکات جوانمردانه و فداکارانه بدن باز خوبه.

که خب وقتی ریشه ی کار ، یعنی قضاوت و سنجش ، درست نیست و دستهای پشت پرده هستند، همه ی این ها پوچ میشن.

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
تعداد بازی‌هایی که طول کشید تا رونالدو در تیم‌های مختلف هت‌تریک کند:

منچستر...............۲۳۴ بازی (پیروزی ۶-۰ مقابل نیوکاسل)
رئال.....................۳۲ بازی (پیروزی ۴-۱ مقابل مایورکا)
تیم ملی پرتغال.......۱۰۴ بازی (پیروزی ۴-۲ مقابل ایرلند شمالی)

یوونتوس ؟ (تا اینجا ۱۹ بازی با پیراهن یووه)
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

پ.ن: ضمن اینکه در مورد مسی، هر 5 تا توپ طلاش حقش بوده واقعا. هر وقت یه استفاده ی قابل قبول از نبوغش کنه (کنن) واقعا بی رقیب میشه. 

داداش راجب این جملت فقط اینو بگم مطمئن باش اگه سال 2010 ب مسی میگفتن خودت بهترین بازیکن جهانو انتخاب کن خودش روش نمیشد که خودشو انتخاب کنه 

چ از لحاظ فردی چ از لحاظ تیمی ب طور کل اب رو قطع کرده بود ، شک نداشته باش مضحک ترین توی پطلای تاریخ همون بود 

سال 2012 هم کاملا الکی گرفت جایزه رو 

سال 2013 هم ک رونالدو گرفت جایزه ب حق روبن بود ، نمیدونم چرا همه ریبری رو هی میگن؟ ولی جواب کاملا مشخصه  چون فرانسوی هستش و فرانس فوتبال هم کاملا میدونه باید چیکار کنه و قبل رای گیری ی جوی راه میفته که فلان بازیکن باید بهترین بازیکن جهان شه 

توی فصل 2013 ریبری کلا 22 تا گل زده در صورتی که رونالدو 66 تا زده بود 

توی چمپیونز لیگ مثلا ریبری 1 گل زده بود کلا رونالدو 12 گل زده بود ، در حالی که توماس مولر 8 گل زده بود یا روبن 4 گل زده بود ، حتی مانژوکیچ 3 تا زده بود 

ببخشید تاثیر گذاری ب چی میگن مثلا ؟ 

خیالتون تخت ریبری هیییچ وقت در اندازه های توپ طلا نبود ، همون فصل که بهترین بازیکن اروپا شد که اصلا لیاقتشم نداشت از سرش زیاد بود 

از سال 2009 ب اینور ، تنها 4 نفر بودن که میتونستن و واقعا لیاقتشم داشتن ک توپ طلا بگیرن : ژاوی یا اینیستا یکیشون باید میگرفت 

اشنایدر بی نظیر بود 

و همین ارین روبن 

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

راز استثنايي بودن فيزيك و آمادگي جسماني كريستيانو رونالدو به روايت خودش در گفتگو با روزنامه لاگاتزتا دلو اسپورت

غذاي سالم، پرهزي از خوردن شيريني، ننوشيدن الكل، خواب خوب و كافي و ورزش مستمر

sk0b_ronaldo.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اینکه امادگی رونالدو از تموم فوتبالیست های 33 34 های دنیا بالاتر شکی نیست. اما این حرفایی که مثلا میگن رونالدو مث یه جوون 20 ساله ست و اینا رو نمیفهمم. 

شما به وضوح کُند شدن رونالدو رو میتونی ببینی. توپ ها تو عمقی هست که الان نیمتونه بهشون برسه اما 4 5 سال پیش میتونست

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

توی چمپیونز لیگ مثلا ریبری 1 گل زده بود کلا رونالدو 12 گل زده بود ، در حالی که توماس مولر 8 گل زده بود یا روبن 4 گل زده بود ، حتی مانژوکیچ 3 تا زده بود 

زیبایی فوتبال از وقتی از بین رفت که همه چیز موکول شد به همین آمارها

هدف شد تعداد گل و پاس گل، اما چیزی که واسه ی من هوادار مهم بود کیفیت اون گل بود نه صرفا تعدادش، کیفیت زی پای کمیت له شد، با نگاه آماری گل خالی و پنالتی با گلی که جایزه ی پوشکاش رو میبره هیچ تفاوتی نداره و متاسفانه همه ی اینها کنار اهداف تبلیغاتی زیبایی فوتبال رو گرفت، شما قطعا طرفدار رونالدو هستی اما سال های اخیر اصرار بر جام گرفتن رئال و توپ طلا گرفتن رونالدو همه ی زیبایی و اعتبار این فوتبال رو از بین برد

قصدم مقایسه نیست، اگر یک بازیکن 100 تا گل توی یه فصل هم بزنه لذتی که ظرافت و زیبایی فوتبال مسی صرفا توی یه بازی منتقل میکنه رو نخواهد داشت

• Aminvo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

داداش راجب این جملت فقط اینو بگم مطمئن باش اگه سال 2010 ب مسی میگفتن خودت بهترین بازیکن جهانو انتخاب کن خودش روش نمیشد که خودشو انتخاب کنه 

چ از لحاظ فردی چ از لحاظ تیمی ب طور کل اب رو قطع کرده بود ، شک نداشته باش مضحک ترین توی پطلای تاریخ همون بود 

سال 2012 هم کاملا الکی گرفت جایزه رو 

سال 2013 هم ک رونالدو گرفت جایزه ب حق روبن بود ، نمیدونم چرا همه ریبری رو هی میگن؟ ولی جواب کاملا مشخصه  چون فرانسوی هستش و فرانس فوتبال هم کاملا میدونه باید چیکار کنه و قبل رای گیری ی جوی راه میفته که فلان بازیکن باید بهترین بازیکن جهان شه 

خیالتون تخت ریبری هیییچ وقت در اندازه های توپ طلا نبود ، همون فصل که بهترین بازیکن اروپا شد که اصلا لیاقتشم نداشت از سرش زیاد بود 

از سال 2009 ب اینور ، تنها 4 نفر بودن که میتونستن و واقعا لیاقتشم داشتن ک توپ طلا بگیرن : ژاوی یا اینیستا یکیشون باید میگرفت 

اشنایدر بی نظیر بود 

و همین ارین روبن 

:21: 

شما اون 2 تا توپ طلا را قبول نداری، ما کلا توپ طلاهای رونالدو رو قبول نداریم ... ! شاید ورژن رونالدوی منچستر 2008 کمترین فاصله رو طی این سال ها به مسی داشت !

تو دوره ای که مسی بازی میکنه و سطح عجیب غریبی که در طول  جریان بازی اراِئه میده، رسین این عنوان به بازیکنی غیر از مسی، توهین به فوتبال ه ! حالا میخواد رونالدو باشه، مودریچ باشه یا واران !

مشکل اینجاست سال هاست جایزه ی فردی به موفقیت تیمی داده میشه .... وگرنه ادم 1 دونه چشم سالم داشته باشه، سطح فنی این 2 تا بازیکن رو تشخیص میده !

برید مصاحبشو بخونید !  طرف هنوز نیم فصل نشده، میگه یووه بهترین گروهی است که در آن بازی میکردم .... یادش رفته که بگه رئال بهترین گروهی بود که براش بازی میکرد ! مثلا بزرگترین اسطوره ی رئال هم هست .. این مصاحبه هاش پس فردا که رفت mls برای یووه هم قطعا خواهد بود ..

از یوونتوسی های عزیز عذرخواهی میکنم  که شاهد این بحث های مسخره هستید ... ولی وقتی راجع به اسطوره ی باشگاهی جایی حرفی زده میشه مسلما باید منتطر پاسخ ان باشه ...

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

بنده نه از مسی خوشم میاد نه از رونالدو. چون جفتشون موانعی بودن بر سر تحقق رویاهای ما. هم مسی نذاشت جی‌جی با پیراهن یووه چمپیونز ببره هم رونالدو. در فوق‌العاده بودن هر دوشون هم شکی نیست. منتهی من خوشم نمیاد ازشون. فقط چون رونالدو الان توی تیم ماست و داره خوب هم کار میکنه و موفقیتش یعنی موفقیت یوونتوس، طرفدارش هستم.

منتهی به نظر من رونالدو رهبر مکتبیه که در دنیا روی خیلی‌ها میتونه اثرگذار باشه. مکتبی که میگه تلاش کن... برای رویاهات بجنگ... با نظم و انضباط، با خویشتنداری و فروتنی، با پشتکار و زحمت تا آخرین ذره از انرژیت عرق بریز و جون بکن... به خودت ایمان داشته باش و توانایی‌هات رو گسترش بده. اون موقع موفقیت هم از راه میرسه.

مسی نون استعداد خدادادیش رو میخوره. صد البته که تلاش هم کرده. در دنیا استعداد مسی تقریبا نایابه ولی میلیون‌ها جوون مثل اوایل دوران رونالدو وجود داره. رونالدو یه جوون معمولی بود که ثابت کرد پشتکار و تلاش نهایتا نتیجه میده. این سبکیه که رونالدو رهبریش میکنه و بسیار هم ارزشمنده. کاری به توپ طلا و مافیای پرز و اسپانسرهای مسی ندارم. وقتی توی 32 سالگی بلند میشه اون برگردون رو به ما میزنه، این دیگه دست مافیای پرز نیست. وقتی توی سه تا لیگ (جزیره، لالیگا، سری آ) و تیم ملی تعیین‌کننده و اثرگذار بوده، یعنی این آدم برای موفقیت حاضره همه چیزشو بده. در مصاحبه اخیرش حرفای خیلی جالبی زده. گفته من توی سه لیگ مختلف بازی کردم ولی مسی هنوز تو اسپانیاست.

یه جوون که اول فوتبالشه نمیتونه مسی رو الگوی خودش قرار بده. ولی 98 درصد جوونا میتونن رونالدو رو الگو قرار بدن (فقط از نظر فوتبالی منظورمه).

من به خاطر تلاشی که میکنه براش همیشه احترام قائل بودم. هرچند که ازش خوشم نمیومد. الانم امیدوارم بهترین عملکرد دوران ورزشیش رو به نمایش بزاره.

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

بنده نه از مسی خوشم میاد نه از رونالدو. چون جفتشون موانعی بودن بر سر تحقق رویاهای ما. هم مسی نذاشت جی‌جی با پیراهن یووه چمپیونز ببره هم رونالدو. در فوق‌العاده بودن هر دوشون هم شکی نیست. منتهی من خوشم نمیاد ازشون. فقط چون رونالدو الان توی تیم ماست و داره خوب هم کار میکنه و موفقیتش یعنی موفقیت یوونتوس، طرفدارش هستم.

منتهی به نظر من رونالدو رهبر مکتبیه که در دنیا روی خیلی‌ها میتونه اثرگذار باشه. مکتبی که میگه تلاش کن... برای رویاهات بجنگ... با نظم و انضباط، با خویشتنداری و فروتنی، با پشتکار و زحمت تا آخرین ذره از انرژیت عرق بریز و جون بکن... به خودت ایمان داشته باش و توانایی‌هات رو گسترش بده. اون موقع موفقیت هم از راه میرسه.

مسی نون استعداد خدادادیش رو میخوره. صد البته که تلاش هم کرده. در دنیا استعداد مسی تقریبا نایابه ولی میلیون‌ها جوون مثل اوایل دوران رونالدو وجود داره. رونالدو یه جوون معمولی بود که ثابت کرد پشتکار و تلاش نهایتا نتیجه میده. این سبکیه که رونالدو رهبریش میکنه و بسیار هم ارزشمنده. کاری به توپ طلا و مافیای پرز و اسپانسرهای مسی ندارم. وقتی توی 32 سالگی بلند میشه اون برگردون رو به ما میزنه، این دیگه دست مافیای پرز نیست. وقتی توی سه تا لیگ (جزیره، لالیگا، سری آ) و تیم ملی تعیین‌کننده و اثرگذار بوده، یعنی این آدم برای موفقیت حاضره همه چیزشو بده. در مصاحبه اخیرش حرفای خیلی جالبی زده. گفته من توی سه لیگ مختلف بازی کردم ولی مسی هنوز تو اسپانیاست.

یه جوون که اول فوتبالشه نمیتونه مسی رو الگوی خودش قرار بده. ولی 98 درصد جوونا میتونن رونالدو رو الگو قرار بدن (فقط از نظر فوتبالی منظورمه).

من به خاطر تلاشی که میکنه براش همیشه احترام قائل بودم. هرچند که ازش خوشم نمیومد. الانم امیدوارم بهترین عملکرد دوران ورزشیش رو به نمایش بزاره.

موافقم ...

من منظورم این نیست که بازیکن بدیه  ... این مقایسه کردنشه که باعث اذیت شدن ما میشه ... وگرنه ژاوی و اینیستا هم توپ طلا ندارن ولی جایگاشون از امثال مودریچ بالاتره ... شاید اگه رونالدو 10 - 15 سال عقب تر یا جلو تر میبود، بهترین بازیکن عصر خودش میشد !

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

حرف های شما تا حدی میتونه درست باشه اما باید اینم در نظر گرفت سبک بازی و کیفیت هم تیمی ها، خیلی میتونه رو نمایش استعداد وبالفعل شدن پتانسیل یک بازیکن تاثیر گذار باشه.

قطعا اگه رونالدو تا اینجای فصل، آمار گلزنی آنچنان بالایی نداشته، دو دلیل خیلی مهم داره، که اول سبک بازی، و دوم کیفیت هم تیمی هاست، مخصوصا خط هافبک که قدرت تغذیه درست و حسابی ندارن.

حالا در این شرایط اگه به رونالدو یووه نگاه کنیم، هرچند تا الآن هم فوق العاده بوده، ولی دیگه اون تکیه گاه تیم بودن و اون زهردار بودن خودش رو از دست داده، بنابراین خیلی بعید میدونم یووه تا آخر فصل آنچنان که باید و شاید از رونالدو استفاده ببره.

مسئله مسی هم به همین صورته، یه مثال میزنم، وقتی مسی با پیراهن بارسا سانترهای دقیق و تو عمقی میده، ما سرانجام این سانتر فوق العاده رو به عنوان نبوغ مسی در نظر میگیریم ولی به این موضوع توجه نمی کنیم که یکی مثله جوردی آلبا یا سابقا دنی آلوز از لحاظ ذهنی اونقدر با مسی هماهنگ هستن که به موقع از کناره ها نفوذ کنن.

بنابراین، وقتی فوتبالی که مسی ارائه میده رو ذاتا از استعدادش میدونید، باید اینم در نظر بگیرید چرا این استعداد با تیم ملی آرژانتین جواب نداده؟! اونوقت به همون دو عاملی که گفتم میرسید، سبک بازی و کیفیت هم تیمی ها.

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
اتفاقا با حرفای شما موافقم و توی پستم تلویحا همین موضوع رو اشاره کردم. وقتی رونالدو میگه من در سه لیگ و تیم ملی موفق بودم ولی مسی هنوز تو بارساست به نوعی داره طعنه میزنه به مسی. هم‌تیمی‌های مسی در تیم ملی آرژانتین به مراتب باکیفیت‌تر از هم‌تیمی‌های رونالدو در تیم ملی پرتغال هستن؛ ولی اثرگذاری مسی کمتر از رونالدوست.‌
مسی فوق العاده است. حرکاتش، پاس‌هاش، ظرافت ضرباتش... واقعا تو دنیای فوتبال استثناس
ولی من برای رونالدو از اون جهت احترام قایلم که سطح خودشو از یه جوون معمولی تا یه سوپراستار بی بدیل ارتقا داد. اونم با پشتکار و تلاش.
نظر شخصیم هم اینه که مقایسه نکنیم این دو تا رو.
اگرم خواستیم مقایسه کنیم، مشخصا بازیکن یووه سروَره (;
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

تمام بحث های این عزیز دل بارسلونی تا حالا اینه

که اول بارساون از یووه بهتر است

و اخیرا هم در اینجا بهبهتر بودن مسی نسبت به رونالدو اقدام ورزیده اند..

باقی مباحثی که ایشان می فرمایند فرعیات است.

از خواندن مطالب ایشان احساس خوبی ندارم.

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

تمام بحث های این عزیز دل بارسلونی تا حالا اینه

که اول بارساون از یووه بهتر است

و اخیرا هم در اینجا بهبهتر بودن مسی نسبت به رونالدو اقدام ورزیده اند..

باقی مباحثی که ایشان می فرمایند فرعیات است.

از خواندن مطالب ایشان احساس خوبی ندارم.

هر طرفداری تیم محبوبش رو بهترین میدونه .... حتی اگه واقعاا نباشه ! اما مسی یه فکته .. فقط یه چشم سالم میخواد ! نه دوتا !

بحث مسی هم این اواخر اینجا مطرح شد چون قبلش همچین حرفی نبود و رونالدو تو رئال بود !

این مباحث هم اینجا مطرح میشه چون اینجا علی رغم اینکه به شدت مغرورا ( یوونتوسی ها کلا) و مجموعه یووه رو از ابدارچی تا رئیس باشگاه بهترین دوران می دونن، اما فضای بازی برای اظهار نظر و تبادل فراهم میکنن ... مثل سایر فروم ها نیست که با فحش بریزن سرت .

حرفای منم ممکن به مذاق خیلیا خوش نیاد... طبیعی ه ... حرفای شما هم تو فروم بارسا همچین واکنشی قطعا داره و طبیعیه .

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
۴۵ میلیون با حقوق سالیانه ی ۶.۵ میلیون ارزش فعلی ایشونه

گول هایپ پرز و رسانه ها رو خوردیم رفتیم زیر بار سالی ۳۰ میلیون دستمزد، هرچند میگن پولش از تبلیغاتش در میاد ولی شکاف زیادی که بین حقوقش با حقوق بقیه وجود داره قطعا در آینده ی نزدیک موجب اتفاقات ناگواری توی رختکنمون میشه
  • MaMpIeRo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بیخیال !

تا قبل این بازی تقریبا تو تمام بازی های موثر ترین بازیکن یووه بود. حالا بعد بازی بد امشب ش باید بیاییم بگیم اینقدر حقوق میگیره ؟ تا قبلش نمیگرفت ؟

• MaMpIeRo, tecra, Georgia و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی