پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
Cristiano Ronaldo is not just being signed as a player, but also as a brand and marketing boon.
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
من منطقی بخوام نگاه کنم همین الان کریس رونالدو اگر میرفت منچستر سیتی یا پی اس جی یا بایرن یا منچستر یونایتد همه با هیجان این انتقال رو بسیار بزرگ میدونستن و برا اون تیمها این بازیکن رو بسیار کارا.
من تنها چیزی که میگم قطعا بازیکن بسیار با کیفیتی هست و فقط سنش ۳۳ هست که بازهم از دید من تو دوسال اینده حداکثر استفاده رو باید ازین بازیکن داشته باشیم تا به موفقیت هایی که مدت زیادی هست باید بهش میرسیدیم برسیم.
قطعا بعد دو سال هم شاید بتونه این بازیکن کیفیت خودش رو حفظ کنه شاید هم نه.
ولی باز هم احتمال تکرار ناکامی های ما همچنان هم وجود داره و هیچ چیز در فوتبال قطعی نیست. ولی ما باید تیم وحشتناکی برا رقیبان بسازیم با این پتانسیل هایی که جمع کردیم برای تیم. این انتقال میتونه بسیار برای ما نتیجه بخش باشه... شاید مربی هم عوض میکردیم بد نبود.
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

از خوندن بسیاری از کامنت های که داده شد ناراحتم واقعا

کیه که زخم دلپیرو و بوفون رو  فراموش کرده کیه که ظلم وستمی که تو کالچوپولی و بعدش به هوادارا شد رو فراموش بکنه کیه میتونه این همه  نامردی از برخی بازیکنا رو فراموش بکنه کیه که از خیلی از رفتار مدیرای یوو  دلخور نباشه

اقایون و خانوم ها  من خودم رو یه یوونتوسی میدونم و همینجا میگم رونالدو بیاد یوو بسیار خوشحال میشم و شدیدا طرفدارش نیازی هم نیست  بیایم با این جملات که یوونتوسی قدیم این نوع خریدا رو نمی پسنده یا  امثال  رونالدو به خاطر پول یوونتوس رو قبول کرده و .. اوقات خودمون رو تلخ نکنیم.

بیاید دست از یاس و نا امیدی گه چند ساله مخصوصا شکست تو فینال ها و ... رو فراموش کنیم الان بعد سال ها داریم میشیم همون غول بزرگ اروپا

خلاصه به جای تفکرات منفی بیاید حاشیه نسازیم هرچند نظرات تک تک دوستان قابل احترامه

اگه فردا رونالدو اومد و از من خوشتون نمیاد میتونید از الان منو افشینزثلتون فن صدا کنید :53: :8: :21:

• Aminvo, tecra, Huceyn و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مورد رونالدو واقعا عجیب و جالبه و میشه خیلی در موردش حرف زد از زوایای مختلف

من خیلی حس دوگانگی دارم به این انتقال مخالف و موافق :1:

مخالف اگه هستیم حداقل کاش توانایی های رونالدو رو ندیده نگیریم . الان از هیگی 25 ساله هم آماده تر و رو فرم تره .

اینکه تو محوطه هست و توپ رو میزنه تو گل حتی کار هر بازیکنی نیست . همین هیگی رو بارها گفتیم 90 تا دادیم که همچین موقعیت هایی رو گل کنه(ولی نزده) . هنر جایگیری و هنر گل کردن موقعیت تو شرایط حساس رو به خوبی داره

عملا بهترین گلزن جهان رو داریم میاریم تورین . بازیکنی که تو بدترین شرایط کیفیت لازم رو داره . سرعتش حتی از خیلی بازیکن های 25 ساله بالاتره

خلاصه کیفیتش رو زیر سوال نبرید . به من بود حاضر بودم مسی رو بیارم با اینکه از مسی بیشتر متنفرم نسبت به رونالدو . ولی رونالدو رو هر جور فکر کنی فوق العادس. تو این چند سال خیلی گل زده تو لیگ قهرمانان. تنهایی تو اروپا بیشتر از خیلی از باشگاه های دیگه گل زده تو این چند سال . بد نیست آمار گل زده یوونتوس و رونالدو رو تو این سه سال تو اروپا یه مقایسه کنیم

در مورد بحث های غیر فوتبالی و تبلیغاتی و جذب طرفدار و برگشت نگاه رسانه ها و بیشتر دیده شدن نام یوونتوس و ... هم که نیازی به گفتن نداره

حالا دلایل مخالفت

یوونتوسی که ما میشناختیم و طرفدارش شدیم و پاش موندیم موقع رفتن به سری ب و اون زمان هم با افتخار میگفتیم یوونتوسی هستیم وقتی که مافیا گفتن به یوونتوس تو اوج بود

رفتن بوفون اونقدر تلخ هست که اومدن رونالدو ذره ای شیرینش نمیکنه . رونالدو به همه چی رسیده ممکنه بی انگیزه بشه . 4 ساله اومده و به بازیکن 37 ساله قراره 60 میلیون بدیم . ممکنه توازن تیم بهم بخوره و بقیه بازیکن ها توقع حقوق بیشتر کنن و هزار تا دلیل دیگه که هر یوونتوسی ممکنه داشته باشه رو منم دارم :1:  و اینکه با این حقوق شاید بشه تیم بهتری بست .

فقط کاش کاپیتان نشه که واقعا حالم بهم میخوره از یوونتوس . نه به خاطر کاپیتانی رونالدو که شاید لایقشم باشه به خاطر نادیده گرفتن هویت باشگاه

البته مشکل ناتوانی تو خلق موقعیت هم باید حل شه . حداقل یک هافبک بزرگم میخوایم. ممکنه بدجور جواب نده رونالدو با این نوع بازی یوونتوس

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال
هویتی نمونده که بخوایم نگرانش باشیم .
من هنوز هم در مورد این انتقال و شدنش تردید دارم .
اما قبلا هم گفتم رونالدو و تواناییهاش و انگیزه و جاه طلبیش تحسین برانگیزه .
یوونتوس برای قهرمانی در اروپا و بالاتر رفتن از جایگاه فعلی دو را پیش رو داره یا باید مربی ای رو بیاره که سابقه ی قهرمانی در اروپا رو داره یا باید دست به دامن یک یا دو فوق ستاره پر انگیزه و بازی درار بشه که در بازیهای حساس و نفس گیر خودشون رو نبازند و تیم رو به سمت پیروزی هدایت کنند .
رونالدو میتونه اون نقش رو ایفا کنه .
در پاسخ سجاد عزیز هم بگم یوونتوس در خط میانی و دفاع خودش گپ ها و ضعف هایی داره که موفقیت رونالدو رو در تورین شک برانگیز جلوه میده .
مسئله ی بعدی ضعف بنیادین یوونتوس در بعد تبلیغات و کسب درآمد از این راه هست و نگرانی از ناتوانی در استفاده ی مناسب از این ابر بمب تبلیغات دنیای فوتبال .
نکته ی بعدی حسرتیست که من هوادار رو بابت از دست دادن تنی چند از ستارگان دنیای توپ گرد در همین سالها بخاطر سقف حقوق و چند میلیون یوروی ناقابل آزار میده .
موضوع بعدی غرور و کبریای زایدالوصف رونالدو در برخورد با هم تیمی ها و باشگاه و هواداران هست که میتونه در وقت خودش مشکلات بسیاری رو کلید بزنه .
  • eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
نمیدونم چرا بعضی دوستان اینطوری علیه رونالدو گارد گرفتن! و متاسفانه کام بقیه ک خوشحال هستن رو هم تلخ میکنن و ی برچسب هایی هم میزنن! من خودمو مثال میزنم ب عنوان کسی ک احتمالا جز کم سن ترین های فرومه خب من نوعی قهرمانی یووه تو رو اروپا رو ک ندیدم دوران اوج الکس و بوفون و ندود و ترزگه رو ک ندیدم الان حق ندارم خوشحال باشم از ورود ی سوپراستار؟ اگه رونالدو میتونه ما رو قهرمان اروپا کنه چرا ن؟ یوونتوسی جماعت کم رنج و سختی نکشیده رنج سقوط ب دسته پایین رو جز ما کدوم هوادارای بقیه تیمها تجربه کردن؟ تهمت و توهین و نفرت بقیه تیمها؟ ناکامی های زنجیره ای تو اروپا؟ والا ما بچه بودیم تو کلوپی یوونتوس رو نمیتونستیم برداریم چون ب علت سقوط جزو لیست تیمهای بازی نبود! تمسخرها ب کنار... بعدشم ک دوران هفتم شدن و اینا بعدش رفتن ناجوانمردانه اسطوره ها و بعدترش اشکهای بوفون و... کم تراژدی نداشتیم پس ما بیشتر از هر تیم دیگه ای لایق روزهای خوب هستیم و فعلا این با رونالدو میتونه تحقق پیدا کنه...

اگه رونالدو بیاد خواه ناخواه جزئی از تاریخ این باشگاه میشه پس بهتره با تاریخ باشگاه نجنگید... جنگی ک هیچ دلیل منطقی نداره من خودم از رونالدو بدم میومد ب علت زدن گلهای متعدد ب تیمم اما الان قراره واسه تیم خودم بجنگه پس دلیلی برای تنفر نیست.. خواهشا با پنالدو و دایویانو و اینا خطابش نکنید چون دشمن ما نیست خلاصه هر گلی بزنین ب سر تیمتون زدین!

تنها نگرانی من از این انتقال سن و ترس از ندرخشیدن بازیکن هست وگرنه دلیل دیگه ای وجود نداره...
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

موری بحث سجاد که کاملا جداست  من یکی زیاد یاد دارم همیشه از رونالدو متنفر بوده و هست و سخته براش هضم کنه دیدن روتالدو تو لباس یوو ولی خب  اندکی زمان میبره  تا امثال سجات ها به رونالدو دل ببندن

این وسط کلی قراره ذوق داشته باشیم تو فصل جدید

چند روزه تو فضای مجازی انگار تمامی هوادارای اینتر و میلان و رم ترور دسته جمعی شدن و اصلا  رمقی برا کری خوندن و عرض اندام ندارن

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
ضربات ایستگاهی و پنالتی ها تکلیفش چی میشه ¿¡ 😁
jűvęŅŢś f○r €V£ř

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من که هنوز تو شوک م ، چند روز زمان نیازه تا هضم کنم کی رو خریدم

• Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پنالتی ک واقعا حقشه بزنه... اما ضربات آزاد با فاصله از پیانیچ و دیبالا پایین تره... امیدوارم خودش بفهمه و بکشه کنار...

موضوع کاپیتان شدنش هم واقعا بیخوده یعنی یووه از اون باشگاه ها نیس خوشبختانه همیشه رو بازوبند حساس بوده

شماره 7 هم ک چ با اجازه و چ بی اجازه کوادرادو باید بهش بدن... شماره سابق کوادرادو ک 16 بود هم دست پینسولیو هست باید یکی دیگه برداره! عرض 4 سال کوادرادو باید 3 بار شماره عوض کنه اتفاق عجیب غریبیه!
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

باید دید ته دل این بازیکن چی هست که یوونتوس را انتخاب کرده

علت شخصی انتخاب یووه چه بوده

باید یک مصاحبه اختصاصی باهاش بشه

و خیلی صریح علت امر رو بگه

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

دی مارتزیو الان گفته همه شرایط برای ترانسفر رونالدو به یوونتوس مهیا شده الی قول ضمنی که پرز به  مندس داده و طبق قول شفاهی که داده بود درصورتی که رونالدو درخواست خروج بده اونو با 100 میلیون میفروشم الانم همه منتظر چراغ سبز پرز هستن

در اخر هم تاکید شده رونالدو تماما با یوونتوس و شرایط انتقال  به توافق رسیده و یوونتوس هم امادست تا فردا مدیران رو بفرسته مادرید و ایشالا شنبه کریس به هوادارا معرفی بشه

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

من میترسم آخرش قضیه پاتریک شیک تکرار بشه، فکر کنید رونالدو میاد تو تست پزشکی یووه رد میشه :1:

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

من میترسم آخرش قضیه پاتریک شیک تکرار بشه، فکر کنید رونالدو میاد تو تست پزشکی یووه رد میشه :1:

طبق صحبتی که موجی داشته تست های پزشکی رونالدو تو مونیخ زیر نظر یکی از پزشکان مورد علاقه یوونتوس انجام شده و موفقیت امیز هست

به راستی اماده جشن بزرگ باشیم

گزیده ای از حرفای اسکورپیوس ملفوی رو هم اینجا میزارم : مصاحبه لایو وکیا سینیورا درباره رونالدو:

تیموسی: 29 دی ماه اولین بار ما بودیم که از ارتباطات رونالدو و یوونتوس نوشتیم ولی همه به ما خندیدن، از اون موقع یوونتوس روی این انتقال کار می کرده.

تیموسی: ماروتا هنگام مذاکره سر کانسلو (که اون هم دی ماه بوده) به مندس گفته به رونالدو علاقه جدی دارن

تیموسی: ماروتا هنگام مذاکره سر کانسلو (که اون هم دی ماه بوده) به مندس گفته به رونالدو علاقه جدی دارن

تیموسی: راستش هنوز جرئت نمی کنم با قطعیت چیزی بگم. 70% شاید عدد مناسب باشه.

تیموسی: اگه ماروتا بتونه روالدو رو به ایتالیا بیاره باید یه توپ طلا بهش بدن. من از سالها قبلش میشناسمش و انتقال کاسانو به سمپدوریاش رو هنوز به خاطر دارم.

تیموسی: 7/7 (هفت جولای) تاریخ خوبیه ولی به 9 هم فک کنین.

تیموسی: ماروتا با نپرداختن به مسائل مالی و صحبت های فوتبالی تونست رونالدو رو تحت تاثیر یوونتوس قرار بده و بعد، تشویق ایستاده یوونتوسیا خیلی جدی تر کرد رونالدو رو. شاید اگه ماروتا اول پول رو مطرح می کرد رونالدو مبالغ بزرگتر رقبا رو مدنظر قرار می داد.

تیموسی: 100 میلیون برای رئال کافی نیست و بیشتر از اینا طلب خواهند کرد.

تیموسی: بند جدایی 120 تاس ولی یوونتوس فقط با رضایت رئال مادرید رونالدو رو می خره و احتمالا این رقم به 150م میل خواهد کرد

بارگیچیا از مدیاست: امشب مهمترین قسمت انتقال یعنی مذاکره مندس و سانچز انجام شد و تقریبا با ارائه پیشنهاد رسمی یوونتوس همه چی به مرحله نهایی وارد شده.

بارگیجیا: نهایتا اگه رئال مخالفت عیجیبی بکنه یوونتوس بند رو فعال میکنه و رونالدو هم با این قضیه مشکلی نداره ولی یووه نمی خواد تا جایی که میشه روابطش با رئال رو بد کنه.

بارگیجیا: چراغ سبز رو احتمالا پرز میده.

بارگیجیا: فردا روز تعیین کننده ایه. باید خیلی محتاط بود. درباره معروفترین بازیکن جهان داریم صحبت می کنیم.

بارگیجیا: این مندس بود که دنبال تیم برای رونالدو میگشت برای همین پرز غیر ممکنه مخالفت کنه.

بارگیجیا: بعد از خرید رونالدو و قبل از خرید بعدی، فروشی اتفاق میفته که احتمالا هیگواینه.

بلیناتزو: اینقدر نحوه برگشت پول سرمایه گذاری شده واضحه که نمی دونم دقیقا چی رو باید توضیح بدم :))

بلیناتزو: ساده ترین توضیح برای تاثیر رونالدو اینه که خیلیا یادشون رفته که الان وسط جام جهانی هستیمم.

دبورا: دفعه بعدی که به مسی خودریم، یه گل میخوریم و تشویقش می کنیم.

• Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

آقا یک یوونتوسی واقعی هرگز از این انتقالات مسخره خوشحال نخواهد شد. شرمنده م و خاک پاتون ، ولی اینهایی که خوشحالن ، یا کلا فوتبال رو اشتباه فهمیده ن یا ازینان که طرفدار 2 3 تیم هستن و همیشه ضاپاس دارند.

منی که کل زندگیم سیاه و سفید بوده و سیاه و سفید هم زیر خاک خواهم رفت ، قطعا این مسخره بازیهای سیاست مدارانه و پول پرستانه و تبلیغاتی رو قبول نمی کنم.

ویری گفته : "خريد رونالدو توسط يوونتوس، كمك بزرگي به فوتبال ايتاليا خواهد بود"

اگه فوتبال ایتالیا اینقد چرته که قراره با حضور همچین چیزی رشد کنه که اومدن و نیمدنش هیچ توفیری نخواهد کرد. جز اینکه گل باشد و به سبزه بیاراید.

"سیاره بیانکونری ها آماده استقبال از فوتبالیستِ فرازمینی‌"

این رو کجای دلها باید گذاشت . راجع به این پست کانال تلگرام، فقط به کپی کردنش بسنده کرده و خواهم کرد.

این مدیران لایق شونده دارن چیکار میکنن واقعا ؟ هدفشون چیه ؟ حواسشون هست که دارن چی رو مدیریت می کنن ؟؟ اینها بچه‌گان قنداق طلایی نق نقویی هستن که حواسشون نیست پدرانشون عرق ریخته ن تا اون چیزی که هست رو به وجود بیارن. مسخره ش و در آوردن . ما رونالدو می خوایم چیکار وقتی آکادمیمون قابلیت پرورش داره .

من موندم طرفداران آینده ی یوونتوس کیا هستن ؟ کاپتان نسل بعدی کی خواهد بود؟ نسلهای بعدی طرفداران یوونتوس چطور می خوان آلکس و بوفون و ندود و ترزگه و کامورانزی رو به یاد بیارن.

بونیپرتی و سیووری و پلاتینی و دینوزوف و ده ها اسم دیگه رو چطور خواهند شناخت ؟؟ آیا در روزگاری که غرور و شرافت و عشق، زیر پای "جام و ماهیچه و پول" له شده چه تصوری از گذشتگان در ذهنشون خواهند کشید؟؟

این یارو وقتی در رئال همه چی داره چرا میاد یوونتوس ؟ مگه ما اسباب حال و هوا عوض کردن ایشونیم ؟ اگر از مالیاتهای سنگین اسپانیا فراری نیست ، اگر بخاطر مالیات کم و حقوق بالاتر نیست ، اگر به خاطر نزدیک تر بودن احتمالی به "دوستان همنوع"ش نیست (نمی شد توضیح بیشتری داد ببخشید :1: :22: ) چرا میاد ؟

خودش که می دونه فوتبال ایتالیایی مخالف لاشخوریه . ما قبول نمی کنیم بازیکنی مث ارباب اون جلو همش وایسه تا مدافعای تیمش زیر فشار حریف کلی عرق بریزن و بعد یهو تو ضد حمله توپ رو برای ایشون ارسال کنن تا ضربه ی نهایی رو فقط بزنه . هرچند ایتالیاییا همیشه ظاهرشون هم بهترین بوده ، ولی اصل ماجرای عشقی که بهشون داشتیم بخاطر ماهیچه ها یا ظاهرشون نبوده . من بینی کج و کوله ی کیه‌لینی رو با سر و ته هزاران مسی و رونالدو و امثالهم عوض نخواهم کرد.

دوستانی که مخالفن ببخشید - معذرت . اینها رو نوشتم که هم خودم خالی شم هم اینجا بمونه برای بعد. که آیندگان نگن نگفتن. مرسی اگر لطف می کنید و تحمل میکنید. :53: :53: :53:

آخ که چقدر قشنگ حرف میزنی داداش ماشاالله به نفست ماشاالله. فکر کنم اون دفعه هم تو شاتباکس یه همچین پست قشنگی رو درباره بوفون یا دل پیه رو دادی لذت بردم. الانم حرفایی رو که تو دلم بود و گمشون کرده بودم شما بیان کردی. اگه این انتقال انجام بشه غرور کسی مثل من بعنوان هوادار یوونتوس جریحه دار میشه و همینطور یوونتوس اون شخصیت و ابهت و عظمتش رو به نظر من از دست میده. هرکس یه کم عمیق فکر کنه میفهمه که این انتقال چقدر تیم یوونتوس و همینطور لیگ ایتالیا رو تحقیر میکنه. لیگ ایتالیا داشت خوب میشد و پا میگرفت و منم داشتم بهش امیدوار میشدم مخصوصا با ظهور استعدادهایی مثل کیه زا. ولی اومدن این آدم یعنی یه جورایی غیرمستقیم اعلام میکنه که لیگ ایتالیا اونقدر فلک زده شده و سقوط کرده که تنها راه نجاتش اومدن رونالدوئه و این بشر ظاهرا میتونه ناجیش بشه و این آدم خارجی غیر ایتالیایی مثلا میاد که بشه قهرمان ملی ایتالیا. ببخشید میدونم بعضی وقتا حرفامو شلخته و نامرتب میگم ولی شما پیامش رو بگیرید و شلختگیشو بذارید پای بعضی مشغله های فکری که اینم بهش اضافه شد. ضمنا امیدوارم حرفام به کسی برنخورده باشه من قصد توهین به هیچکس رو ندارم فقط نظرمو میگم و به قول @ juvenilia-xs عزیز، منم دارم خودمو خالی میکنم

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
ماجرای این انتقال فردا یا پس فردا مشخص می شه کامل. البته من می گم فردا تکلیف معلوم می شه.
پرز درخواستی از رونالدو داره مسلما و می خواد از زیر بار بیرون کردن رونالدو در بیاد. الان دیگه چیزی دست یووه نیست و پرز و رونالدو مهم هستن
البته همه ی این روزا برای یووه یه برد بزرگه که با اومدن رونالدو که اصن تاریخی می شه. همینکه دستمزد سی تایی قبول کردن یه گام رو به جلو هستش
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

من کاری به جنبه فنی و تبلیغاتی رونالدو ندارم و حتی اینا رو قبول دارم بحث من یه چیز دیگه اس که متاسفانه از حرفام جور دیگه ای برداشت میشه. اصلا من از الان دیگه درباره این انتقال حرفی نمیزنم گذشت زمان ثابت میکنه که اشتباه کردم یا درست گفتم. به هر حال  اگه کامتون رو با حرفام تلخ کردم عفو کنید این انتقال رو هم در صورت انجام گرفتنش پیش پیش به موافقانش تبریک و تهنیت میگم

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

آخرین وضعیت این هست که پرز خواسته رونالدو کنفرانس مطبوعاتی برگذار کنه و دلیل ترانسفرش رو تصمیم شخصی اعلام کنه و بگه که پرز و رئال نقشی در این انتقال نداشتند. همه چیر الان نه در دستان پرز بلکه به رونالدو بستگی داره. 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به نظر من بجای cr7 لقب GOAT رو به اسم ش اضافه کنید

• Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان
منابع خبری از عصبانیت و غافل گیری پرز خبر ميدند رئال برنامه ای برای فروش رونالدو نداشته. رونالدو چند هفته قبل به آنیلی قول داده و در این مدت بارها تماس تلفنی داشتند با هم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی