پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1511 پاسخ برای این موضوع

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران
من نمیدونم ایشون تجاوز جنسی کردند یا خیر ، ولی تجاوز جنسی حتی به یک پورن استار هم کار زشتیه و قابل دفاع نیست .
اینکه رسانه ، سریال و فیلم یا خود زن ها تمایل دارند از جنسیتشون استفاده ابزاری کنند ، باز هم تجاوز رو توجیه نخواهد کرد .
اما در مورد خرید رونالدو ، بیشتر از اینکه به تیم الگری از بعد فنی کمک کنه ، از نظر روحی و روانی و اقتصادی برای یووه موثر هست .
تیم الگری میل زیادی به از جریان انداختن و کند کردن بازی داره ، در این حالت چه رونالدو چه هر مهاجم تمام کننده در چنین تیمی بازده کمی خواهد داشت ، زیرا کند کردن جریان بازی و کاهش سرعت بازی برای بازیکنی مثل رونالدو که سرعت و قدرت بدنی یکی از شاخصه خوب ایشون و بازیشون هست از کار خواهد افتاد ، شاید در ضد حمله خیلی کمک حال یووه باشه ولی در کل تا زمانیکه تیم علاقه به گرفتن ضرب آهنگ بازی داره از ایشون در پست وینگر استفاده بشه ، بهتره .

در مورد وضعیت رئال هم باید عرض کنم فصل قبل رونالدو تا نیم فصل از پائولینیو ، بازیکن بارسا هم کمتر گل زده بود ، رئال بازی با زسکا کلی توپ به تیر زد و کلی موقعیت و از جند قدمی بیرون زد ، بیشتر به خاطر رفتن زیدان این مشکل بوجود اومده ، قطعا رونالدو تاثیر داشته ولی زمان بهتر میتونه در این مورد قضاوت کنه .
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
دوست عزیز تعریف تجاوز با اونچیزی که قدیمها میگفتن و عموما تو ذهنشون هست خیلی تفاوت کرده و اگر مفهوم تجاوز از طرف مردان خیلی خیلی سختگیرانه باشه(چیزی که امروز هست) باید تعاریف و قوانینی هم برای خیلی خیلی سختگیری برای زنان هم در نظر بگیرن(چیزی که امروز اصلا وجود نداره) . در دنیای امروز حامیان زنان بسیار فعال هستن و همواره حقوق جدیدی برای خودسون میخوان ولی حمایت از حقوق مردان به نوعی وقیحانه تلقی میشه و به هیچ وجه حتی در حرف کسی جرات نزدیک شدن به این داستان رو نداره و افکار عمومی جهان بسیار بسیار ضدیت با مردان رو در پیش گرفته!!! بدون حق دفاع!دفاع کنی بلوکه میشه ناک اوت میشی و غیره!
در مورد رونالدو هم من موافق دوستمون هستم به نظر میاد اصلا تمرکز نداره و اگر ازین داستان رها بشه شاید خیلی متفاوت باشه.
  • Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

سوال چالشی: اگه امسال با کمک ایشون، قهرمان اروپا بشیم، آیا CR7 میشه جزو اسطوره‌های تیم؟ :39:

ممنون میشم همه دوستان نظراتشونو بیان کنن :thank:

مرسی از سوالت :53:

من برای اینکه کسی رو ب لیست اسطوره هام اضافه کنم فقط ب جامها نگاه نمیکنم اما کتمان نمیکنم ک لیگ قهرمانان یجورایی حسابش جداست... با این حال اگه رونالدو حتی ما رو چند بار قهرمان اروپا کنه و در آخر بخواد رفتاری مثل ویدال پوگبا و امثالهم داشته باشه هیچوقت جلوی اسمش واژه اسطوره رو ب کار نمیبرم... در واقع برای اینکه رونالدو رو اسطوره تیمم بدونم جدا از بعد فنی باید طی مدتی ک تو تیم هست و همینطور نحوه جداییش طوری باشه ک احساس نکنم ب من یا تیمم بی احترامی شده...

اینا نظر شخصی من بود و احتمالا بقیه ی طور دیگه فکر میکنن.. ب طور مثال من راوانلی رو اسطوره میدونم با اینکه سالهای کمی عضو یووه بوده اما تو فروم تاپیکش جزو اساطیر نیست مشکلی هم نیست دیدگاه ها متفاوته... رونالدو هم فرصت زیادی نداره میتونه برای من ی راوانلی دیگه باشه با این تفاوت ک من بازی راوانلی رو نتونستم ببینم اما بازی رونالدو رو دارم میبینم...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رونالدو قبل از یووه اسطوره بود اسطوره دایو و اسطوره فوتبال اما چون اسطوره بود تو یووه هم باید اسطوره باشه قطعا و بلا شک تا اینجام اثبات کرده

• Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

مرسی از سوالت :53:

من برای اینکه کسی رو ب لیست اسطوره هام اضافه کنم فقط ب جامها نگاه نمیکنم اما کتمان نمیکنم ک لیگ قهرمانان یجورایی حسابش جداست... با این حال اگه رونالدو حتی ما رو چند بار قهرمان اروپا کنه و در آخر بخواد رفتاری مثل ویدال پوگبا و امثالهم داشته باشه هیچوقت جلوی اسمش واژه اسطوره رو ب کار نمیبرم... در واقع برای اینکه رونالدو رو اسطوره تیمم بدونم جدا از بعد فنی باید طی مدتی ک تو تیم هست و همینطور نحوه جداییش طوری باشه ک احساس نکنم ب من یا تیمم بی احترامی شده...

اینا نظر شخصی من بود و احتمالا بقیه ی طور دیگه فکر میکنن.. ب طور مثال من راوانلی رو اسطوره میدونم با اینکه سالهای کمی عضو یووه بوده اما تو فروم تاپیکش جزو اساطیر نیست مشکلی هم نیست دیدگاه ها متفاوته... رونالدو هم فرصت زیادی نداره میتونه برای من ی راوانلی دیگه باشه با این تفاوت ک من بازی راوانلی رو نتونستم ببینم اما بازی رونالدو رو دارم میبینم...

ممنون از جوابت  :53:

اینجور که من یادمه از حرفای مدیر برنامه هاش، یووه آخرین باشگاه رونالدو خواهد بود. یعنی بعد از اتمام قرارداد 4 ساله اش احتمالا فوتبال رو دیگه در سطح اول اروپا ادامه نمیده.

دقیقا برای منم جالبه بدونم معیارهای اسطوره بودن چیه از نظر بچه های فروم؟ آیا رونالدو میتونه با عملکرد خوب امسالش (ایده آل فکر کنیم: بشه آقای گل لیگ یا اروپا، بازیهای بزرگ اروپا رو برامون درآره و نهایتا تو فینال با گل ایشون قهرمان شیم) اسطوره یووه بشه؟ یا یکی از الزامات اسطوره شدن اینه که حداقل چندسالی توی باشگاه هم بوده باشه؟

از طرفی رونالدو بازیکنیه که دل خوشی ازش نداشتیم. کم گل حساس و تعیین کننده بهمون نزده. حالا اومده توی تیم، با بازیهای خوبش داره دلبری هم میکنه. آیا میشه آدمی که به بوفون برگردون زد، روزی بشه اسطوره یوونتوس؟  :39:

خوشحال میشیم بقیه دوستان هم نظرشونو بگن.

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

رونالدو قبل از یووه اسطوره بود اسطوره دایو و اسطوره فوتبال اما چون اسطوره بود تو یووه هم باید اسطوره باشه قطعا و بلا شک تا اینجام اثبات کرده

آقا من نگرفتم منظورتو! 

یعنی میگی چون قبلا اسطوره بوده الان هم اسطوره یووه است؟

الان رونالدو برای شما جزو اسطوره های تیم به حساب میاد؟

• Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

آقا من نگرفتم منظورتو! 

یعنی میگی چون قبلا اسطوره بوده الان هم اسطوره یووه است؟

الان رونالدو برای شما جزو اسطوره های تیم به حساب میاد؟

اسطوره یووه خواهد شد ..اسطوره بودن تو یووه معنی دیگه ای میده قطعا فقط بازیکن خوب بودن نیس ولی این اسطوره فوتبال دنیاس و خوب 4 سالم تو یووه باشه میره تو قسمت اساطیر ....چرا نباید بره؟

• Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- اینکه رونالدو اسطوره یک باشگاه دیگه هست و حالا اومده یووه اصلا دلیل قانع کننده ای نیست مبنی بر اینکه اسطوره یووه هم هست و یا "باید" باشه.

اما درباره سوالت فرزاد عزیز، شخصا اعتقاد دارم رونالدو باید هر 2 فاکتور رو داشته باشه برای اینکه جزئی از اساطیر یووه به حساب بیاد، 1- نمایش مناسب با سطح توقعات طی چند سال. 2-تاثیر گذاری در افتخارات باشگاه و البته کسب CL.

هر چند شخصا رونالدو رو هیچ وقت نمیتونم در زمره اساطیر یووه بدونم.

• MaMpIeRo, Pinturicchio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

معموا اسطوره ها زمانی طولانی در یک تیم می مانند و از این لحاظ رونالدو در سلک اسطوره ها قراره نمیگیره احتمالا.........

• Orphée, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یکم پرونده کریس رو طول بدن ، قهرمان  CL  بشیم ، بعدش هر بلایی خواستن سرش بیارن  :1:

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

اینجا یه فصل الخطاب باید باشه بگه که انقد قضیه رو "کش ندید" 

• Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کشش میدن تا توپ طلا رو بهش ندن... تا اونموقع تکلیف مشخص نمیشه. هیچکس نمیخواد با رای دادن ب ی متجاوز خودشو خراب کنه! عجب کثیفن اینا...
  • حامد, eⁿzº, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اینجا یه فصل الخطاب باید باشه بگه که انقد قضیه رو "کش ندید" 

کژژژژژ!  :1:  :1:  (الانه که فرومو فیلتر کنن! :fp: )

این قضیه دور و بر همه پولدارا و بچه معروفا هست! اصطلاحا به این عزیزان میگن Gold digger! این عزیزان لطف می کنن خودشون رو در اختیار شخص معروف و پولدار قرار میدن ولی حواسشون هست دوربینی چیزی ازشون عکس یا فیلم بگیره. بعدش لباس راهبه ها رو می پوشن و میگن فلانی به ما تجاوز کرد. جالبه همشونم میگن تازه طلاق گرفته بودیم یا با دوست پسرمون بهم زده بودیم تو شرایط بد روحی بودیم که این آقا بهم تجاوز کرد! ینی دروغ نباشه تو خود همون امریکا حداقل 100 تا پرونده اینجوری هست!

شک ندارم این وسط رونالدو کاری نکرده و این بانوی راهبه نما :fp:  بازم یه پولی میگیره میره به عیاشیش میرسه تا تموم شدن پولا! :62:

+ یه فیلمی بود به اسم شیکاگو. البته داستانش منطبق با داستان رونالدو نبود اما توی اون فیلم  بانوی محترم شوهرداری بود که دوست پسرشو کشته بود و ازش حامله بود به کمک همین آبغوره گیری و تحت تاثیر قراردادن ملت و همراه کردن فمینیست ها تونست آزاد بشه اون بدبخت مقتول هم تجاوزکار شناخته شد شوهره هم تهش خوشحال شد که داره بابا میشه و بچه خودشه  :22:

• GioVanni Agnelli, Orphée, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

کشش میدن تا توپ طلا رو بهش ندن... تا اونموقع تکلیف مشخص نمیشه. هیچکس نمیخواد با رای دادن ب ی متجاوز خودشو خراب کنه! عجب کثیفن اینا...

نگرفتی چی شد.. اون جمله رو از زبان جناب ست فوتبال بخون 

کژژژژژ!  :1:  :1:  (الانه که فرومو فیلتر کنن! :fp: )

این قضیه دور و بر همه پولدارا و بچه معروفا هست! اصطلاحا به این عزیزان میگن Gold digger! این عزیزان لطف می کنن خودشون رو در اختیار شخص معروف و پولدار قرار میدن ولی حواسشون هست دوربینی چیزی ازشون عکس یا فیلم بگیره. بعدش لباس راهبه ها رو می پوشن و میگن فلانی به ما تجاوز کرد. جالبه همشونم میگن تازه طلاق گرفته بودیم یا با دوست پسرمون بهم زده بودیم تو شرایط بد روحی بودیم که این آقا بهم تجاوز کرد! ینی دروغ نباشه تو خود همون امریکا حداقل 100 تا پرونده اینجوری هست!

شک ندارم این وسط رونالدو کاری نکرده و این بانوی راهبه نما :fp:  بازم یه پولی میگیره میره به عیاشیش میرسه تا تموم شدن پولا! :62:

+ یه فیلمی بود به اسم شیکاگو. البته داستانش منطبق با داستان رونالدو نبود اما توی اون فیلم  بانوی محترم شوهرداری بود که دوست پسرشو کشته بود و ازش حامله بود به کمک همین آبغوره گیری و تحت تاثیر قراردادن ملت و همراه کردن فمینیست ها تونست آزاد بشه اون بدبخت مقتول هم تجاوزکار شناخته شد شوهره هم تهش خوشحال شد که داره بابا میشه و بچه خودشه  :22:

فروم تعطیل شه که خوبه، دیگه بحث مدیریت خارج از فوتبال هم تموم میشه  :1:  :fp:

جدا از شوخی، اونی که الان شکایت میکنه باید یه مدرک قانع کننده داشته باشه دیگه.. یعنی باید همون فردای روز واقعه رفته باشه پزشکی قانونی (تو امریکای جهان خوار بهش چی میگن؟!) و یه مدرکی چیزی بگیره.

الان بعد 9 سال طرف شکایت کنه چطوری میخوان ثابت کنن؟! به صرف یه ویدئوی ناقص که رونالدو باهاشون صله رحم بجا میاره که نمیشه نتیجه گرفت سنت حسنه #فرزندآوری رخ داده  :39:

• GioVanni Agnelli, L'Avvocato, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
مدارک را اشپیگل المان رو کرد.
  • tecra, amirali2001 و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه La Stampa

در حاليكه وكلاي كريستيانو رونالدو امروز با كارگروه ويژه پرونده مرتبط با اتهام تجاوز جنسي اين بازيكن پرتغالي در ليسبون ملاقات خواهند كرد تا تمامي ابعاد اين پرونده كه 9 سال از وقوع آن مي‌گذرد را بررسي كنند، کاتیا اوئیرو (خواهر رونالدو) با راه‌اندازي هشتگي با مضمون؛ عدالت براي CR7 (#justicacr7) توانسته در عرض چند ساعت، هزاران نفر از طرفداران اين بازيكن را در اينترنت كنار يكديگر قرار دهد تا همگي به اتفاق، حمايت خود از رونالدو را نشان دهند. دور از تمام اين هياهوها اما كريستيانو به همراه ساير اعضاي تيم در تمرينات ظهر امروز يووه حضور خواهد داشت.

ooom_justicacr7.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1384 ارسال
پلیس لاس وگاس اعلام کرده است که #رونالدو مظنون (همان Person of interest به عنوان یک کلمه با بار حقوقی) به تجاوز به کاترین مایورگا محسوب نمی‌شود و قرار نیست از او بازجویی شود.

@juventus_iran✔️
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

شاید غیر مستقیم اما مرتبط با مورد رونالدو، ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ اشاره خوبی در رابطه با اداعای تجاوز خانم ها کرده (منبع): 

Women who make accusations of sexual abuse against men should back their claims with solid evidence

روی صحبتش جنجال های سیاسی روز امریکا و مورد داغ Me too# هست ولی در مورد سلطون هم این قضیه صدق میکنه. 

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

خارج از کشور حرف دختر رو به راحتی در مورد این قضایا قبول  میکنن، از یه طرف بازن از یه طرف دیگه به راحتی شکایت میکنن، یه تناقضی هست که باید باشی بفهمی چی میگم، خیلی فرق داره با ایران و کشورای عربی

وقتی با دخترای زیادی بگردی همین میشه، حالا میخوای دست زده باشی به طرف یا نه، یه رفیق داشتم دختره رو از خونش بیرون انداخت، دختره زنگ زد به پلیس گفت به زور به من تجاوز کرده، حالا بیا و ثابت کن 

چرا برای بازیکنان دیگه انقدر حاشیه نیست؟ حتماً چون رونالدو معروف ترینشونه! نه داداش ، این باید بچسب به زن و بچش، تنها راهش همینه، کلاب رفتن و با این دخترو اون دختر گشتن تهش همین چیزا رو داره، وقتی تعداد دختر بالا میره خلاصه از بین این همه یکیش پاچتو میگیره، از قضا این داداشمون هم زیادی فعال هست تو این زمینه، خیلی خیلی طبیعی هست این حوادث

Cr7_full_list_of_girlfriends.jpg

• Orphée, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

این عناصر اناث تا حالا صد نفر ازشون چریدن و کاملا اوپن سورس هستن..

اما در غرب به دلیل زن سالاری نباید با زور به سمت ... رفت...

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی