پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1511 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

امسال قصد داشتم بازیای یووه رو مثل سال پیش نگاه نکنم چون نچسب ترین ها دور هم جمع کردیم از مربی بگیر تا بازیکن

اما حالا با ورود رونالدو بشدت منتظر شروع فصل جدیدم با اینکه می دونم سبک بازی تیم همونجوریه که سال پیش بود بی نظم، بی برنامه و حال بهم زن

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

حضور ِ کریس فن ها رو به یوونتوس تبریک میگیم

ej2y_dhp8puhw0aarsdg.jpg

• Aminvo, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

مدیران یووه رفتن مادرید

• Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

j7e4_m.jpg

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

6kn6_when-cr7s-transfer-rumors-are-reall

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

شخصا از رونالدو خیلی بدم میومد تا پارسال! طی سال گذشته به مرور حسم نسبت بهش بهتر شد... گویا الهاماتی در کار بوده  :1:

البته همین الان هم ازش خوشم نمیاد ولی درصورت قطعی شدن انتقال ازش خوشم خواهد اومد ( :fp: ) و میتونه جذابیتی به این تیمی که تا حدودی برام غریبه ست، بده.

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

منم از مانژو تا قبل اینکه بیاد یووه متنفر بودم ، وقتی بازیکن تیم ت میشن قضیه خیلی فرق داره

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برا من خرید پیانیچ و پیرلو بهترین خرید هست حتی با اومدن اقای دایو ولیفکر کن داگلاس کاستا  سانتر کنه دیگه هیگواینی نیس ک سرشو بدزده و جاش کیریسه چ اسم شخمی هم داره کیریس 

و فکر کن ضربات ازاد بشه قطعا دوست دارم پیانیچ بزننه اما پنالتی رو میتونه کریستیانو بزنه (هنو نیومده ما داریم چ ها میگیم خدایا توبه همش تقصیر هیگواینه(

قطعا مانجو ب نوک میره و کریس مییاد چپ اگر 3 هافبکه بچینیم اما دو هافبکه نیاز ب دفاع بیشتر داره مانجو چپ و کریس مرکز ولی تاکتیک های الگری ب ضد حملشه و قطعا 3 تایی جا ب جا میشن رونالدو دیبی و کاستا ب اونها کواد و ساندرو یا کانسلو هم اضاف بشه چ شود .....واقعا جای پوگبا خالیه و پیرلوی ک هزارتا پاس داد و ماتزی و بوریلو در خط هافبک بودن ....اگر بیاد 3 سالی راحتیم و قطعا بعد جام جهانی بعد یا قبل ترش رونالدو رو گرون تر میشه ب لیگ امریکا فروخت اما برای من مهم تر از خودش اینا هستن ک دوس دارم بیان  والله من میام تورین اگر بیان 

اولین دختر رسمی رونالدو ک رسانه ای شد جوردانایاردل

w98f_20180222-the18-image-cr-jordana_thu

مرچه رومرو

7ejp_20180222-the18-image-cr-merche_thum

گما اتکینسون

my18_20180222-the18-image-cr-gemma_(1)_t

نریدا گالاردو

5glg_20180222-the18-image-cr-nereida_thu

و بهتریناش ایرنا شایک و همسرش خانم رودریگز

0xx1_20180222-the18-image-cr-1main.jpg

همچنین اندرسا اوراش

px8p_andressa-urach-photo-u5_thumb.jpg

گما استوریه

pw6w_c.ronaldo-girlfriend-gemma-storey_t

تیه سه کونینگهام

0gwt_christiano-ronaldo-girlfriend-tyese

کیم کارداشیانه جادارو بزرگ

viao_ronaldo-and-kim-kardashian-together

پاریس هیلتون

4s1l_ronaldo-cr7-with-paris-hilton_thumb

بیپاشا پاشو ب شخصه فر میکنم پسر رونالدو از این دختر باشه نه رستوران داره

lnlg_ronaldo-with-his-ex-bipasha-basu_th

• Pinturicchio, Aminvo, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
رونالدو تا ساعاتی دیگر در تورین Rai

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

قاعدتا الان باید خوشحال باشم چون میشنوم که احتمال سی ال گرفتنمون از 50 درصد به 90 درصد رسیده و یه جورایی یعنی مطمئن میشم امسال طلسم 23 ساله شکسته میشه آرزویی که سالهاست بخاطرش فوتبال میبینم. ولی نمیدونم چرا بیشتر از زمان از دست دادن قهرمانی سی ال 2017 و همینطور حذف شدن پارسال مقابل رئال،الان ناراحتم. اگه یوونتوس امسال قهرمان سی ال بشه دیگه فوتبال نگاه نمیکنم و از هرچی فوتباله متنفر میشم چون اون یه ذره شکی هم که به این داشتم که فوتبال و سران فوتبال به ساز رونالدو میچرخن به یقین تبدیل میشه اونوقته که دیگه فوتبال هم مثل کشتی کج از چشمم میوفته. شاید حرفام به نظرتون عجیب و غریب بیاد ولی برای من قهرمان نشدن تو 2017 خیلی بیشتر لذت بخش بود تا اینکه رونالدو بیاد قهرمانمون کنه. اینجوری همش احساس میکنم به تیم مورد علاقه ام یه نوع میشه گفت ترحم و دلسوزی چندش آور یا معامله یا هرچی بشه اسمشو گذلشت  شده که مثلا بگن  یوونتوس هم سالهاست داره خون دل مخوره هواداراهاش کلافه شدن از بس قهرمان سی ال نشدن امسال باز هم مثل همیشه یه زباله دیگه رئال رو (البته یه زباله که عتیقه اس)میدیم بهشون تا لااقل یه قهرمانی سی ال براشون بیاره که دیگه هوادارها دست از حمایتشون برندارن......    به هرحال چه درست بگم چه پرت و پلا بگم من اگه رونالدو بیاد و یوونتوس رو قهرمان سی ال کنه نه تنها خوشحال نمیشم بلکه دیگه فوتبال دیدن رو میذارم کنار مگه اینکه دوباره دل پیه رو و بوفون رو برگردونن و دل پیه رو هم بشه کاپیتان و جفتشون هم ثابت بازی کنن. شاید نتونسته باشم معنی دقیق حرفام رو برسونم ولی امیدوارم حرفام کسی رو ناراحت نکرده باشه  فقط احساسمو گفتم

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

فکرش رو بکنید مثل زمانی که توی رئال بود بعد از یه باخت بیاد توی مصاحبش بگه اگه بقیه ی تیم هم مثل من بازی می کردن نمی باختیم! :31:

حقیقتا فکر نمی کنم این آقا به جز دلقک بازی هاش چیز دیگه ای به تیممون اضافه کنه!مخصوصا که داره به سن خداحافظی هم نزدیک میشه!

از این 30-40 تا گلی که هر سال تو رئال می زد بیشتر از نصفشون یا پنالتی بودن یا می ایستاد دم دروازه هم تیمی هاش توپ رو می زدن بهش و توپ به اسم این آقا گل می شد!که این کار رو هیگواین که سهله مرحوم هاوکینگ هم می تونست انجام بده!

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

آقا یک یوونتوسی واقعی هرگز از این انتقالات مسخره خوشحال نخواهد شد. شرمنده م و خاک پاتون ، ولی اینهایی که خوشحالن ، یا کلا فوتبال رو اشتباه فهمیده ن یا ازینان که طرفدار 2 3 تیم هستن و همیشه ضاپاس دارند.

منی که کل زندگیم سیاه و سفید بوده و سیاه و سفید هم زیر خاک خواهم رفت ، قطعا این مسخره بازیهای سیاست مدارانه و پول پرستانه و تبلیغاتی رو قبول نمی کنم.

ویری گفته : "خريد رونالدو توسط يوونتوس، كمك بزرگي به فوتبال ايتاليا خواهد بود"

اگه فوتبال ایتالیا اینقد چرته که قراره با حضور همچین چیزی رشد کنه که اومدن و نیمدنش هیچ توفیری نخواهد کرد. جز اینکه گل باشد و به سبزه بیاراید.

"سیاره بیانکونری ها آماده استقبال از فوتبالیستِ فرازمینی‌"

این رو کجای دلها باید گذاشت . راجع به این پست کانال تلگرام، فقط به کپی کردنش بسنده کرده و خواهم کرد.

این مدیران لایق شونده دارن چیکار میکنن واقعا ؟ هدفشون چیه ؟ حواسشون هست که دارن چی رو مدیریت می کنن ؟؟ اینها بچه‌گان قنداق طلایی نق نقویی هستن که حواسشون نیست پدرانشون عرق ریخته ن تا اون چیزی که هست رو به وجود بیارن. مسخره ش و در آوردن . ما رونالدو می خوایم چیکار وقتی آکادمیمون قابلیت پرورش داره .

من موندم طرفداران آینده ی یوونتوس کیا هستن ؟ کاپتان نسل بعدی کی خواهد بود؟ نسلهای بعدی طرفداران یوونتوس چطور می خوان آلکس و بوفون و ندود و ترزگه و کامورانزی رو به یاد بیارن.

بونیپرتی و سیووری و پلاتینی و دینوزوف و ده ها اسم دیگه رو چطور خواهند شناخت ؟؟ آیا در روزگاری که غرور و شرافت و عشق، زیر پای "جام و ماهیچه و پول" له شده چه تصوری از گذشتگان در ذهنشون خواهند کشید؟؟

این یارو وقتی در رئال همه چی داره چرا میاد یوونتوس ؟ مگه ما اسباب حال و هوا عوض کردن ایشونیم ؟ اگر از مالیاتهای سنگین اسپانیا فراری نیست ، اگر بخاطر مالیات کم و حقوق بالاتر نیست ، اگر به خاطر نزدیک تر بودن احتمالی به "دوستان همنوع"ش نیست (نمی شد توضیح بیشتری داد ببخشید :1: :22: ) چرا میاد ؟

خودش که می دونه فوتبال ایتالیایی مخالف لاشخوریه . ما قبول نمی کنیم بازیکنی مث ارباب اون جلو همش وایسه تا مدافعای تیمش زیر فشار حریف کلی عرق بریزن و بعد یهو تو ضد حمله توپ رو برای ایشون ارسال کنن تا ضربه ی نهایی رو فقط بزنه . هرچند ایتالیاییا همیشه ظاهرشون هم بهترین بوده ، ولی اصل ماجرای عشقی که بهشون داشتیم بخاطر ماهیچه ها یا ظاهرشون نبوده . من بینی کج و کوله ی کیه‌لینی رو با سر و ته هزاران مسی و رونالدو و امثالهم عوض نخواهم کرد.

دوستانی که مخالفن ببخشید - معذرت . اینها رو نوشتم که هم خودم خالی شم هم اینجا بمونه برای بعد. که آیندگان نگن نگفتن. مرسی اگر لطف می کنید و تحمل میکنید. :53: :53: :53:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
"مسیح هم که بیاید انگار صلیبش را باید حراج کند"

واقعا خیلی جالبیم ما طرفداران یووه ،بهترین بازیکن تاریخ از لحاظ آمار و ارقام بهمون لینک شده و یک قدمی باشگاهه ، اونوقت خیلیا ناراضین!
من به شخصه تنها به موفقیت یووه فکر میکنم و با موفقیت یووه طبیعتا خوشحال میشم! این یه چیز بدیهی است.
لذا اومدن رونالدو یعنی تضمین موفقیت ، کافیه برید امار گلاشو تو اروپا ببینید ، اونجا که همش پنالتی نبوده!! که لقب پنالدو رو بهش میدید!
بدون شک این اتفاق باعث میشه یووه وارد کلاس کاری جدیدی بشه و این باشگاه با سرعت بیشتری به قله اروپا برسه.
آنیلی چندوقت پیش یه جمله گفت که : یووه ی من تازه شروع شده و حالا مهر تاییدی به روی حرفش میزنه
بشخصه با وجود این کادر مدیریتی خیالم از بابت همچی راحته!
  • Heypnotism, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

متاسفانه خیلی کلیشه ها خود طرفدران یووه ساختن و همه منفی

اینکه وای وا ما 23 ساله قهرمان اروپا نشدیم..

ای وای ای وای که بوفون سی ال نبرد

یا وای وای حالا رونالدو بیاد مارو قهرمان کنه

در حالی که 5سال قبل این حرفها نبود..

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

دیدن کامنت هایی که عملکرد فنی رونالدو رو زیر سوال میبره حقیقتا برام خیلی جالبه فکر نمیکردم با چنین چیزی رو به رو بشم تو این تاپیک چیز خاصی نمیشه گفت درباره این انتفال بهترین بازیکن دنیا و یکی از بهترین های تاریخ بهمون اضافه شد و خیلی چیزهای دیگه به یوونتوس اضافه شد به همراه رونالدو 

• alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

مشکلی در این انتقال نمی بینم ! ما بازیکن از اینتر آوردیم. بازیکنی که یوونتوس رو به رئال فروخت رو دوباره به یووه اوردیم. بازیکن از ناپولی اوردیم. از اکادمی اینتر اوردیم نتیجه اش رو هم دیدیم. یه نگاه به قبل بکنید. قطعا خیلی چیزای منفی پیدا می کنید که هیچ کدومش در این خرید وجود نداره. اصلا فنی به کنار طرف 133 میلیون فالوور داره تو اینستا منم امروز فالوش کردم :1:

• alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

فالور رونالدو تو اینستا 113 میلیون

فالور یووه 10 میلیون

فکر کنم فوتبالی هم نگاه نکنیم رونالدو خیلی چیزها به یووه اضافه خواهد کرد

• alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حالا ک بحث فالوئره
رونالدو الان 133M فالوئر داره و اگه یوونتوسیای کل دنیا همت کنن میتونه از سلنا گومز ک 138M هست جلو بزنه و پرطرفدارترین پیج شخصی رو تو اینستا داشته باشه... امیدوارم پیج یووه هم حداقل 10 20 میلیون از قبال رونالده بهش اضافه بشه!
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
به نمایندگی از مخالفان این انتقال یکی حداقل دلایل ابتداییشو واسه این مخالفت بیان کنه تا ببینیم چی میشه بعدش ..
من شیفته جمال رونالدو نیستم و قدیمی تر ها حداقل میدونن چقد ازش بدم میومد ..
دیگه بدتر از برگشت کاناوارو به یووه که نیست ، هست ؟؟
نچسب تر از هیگوایین که نیست ، هست ؟
بدتر از دنی الوز که مصاحبه نمیکنه میکنه ؟
پیر تر از انلکا که نیست ؟ هست ؟
بی خاصیت تر از آمائوری که نیست هست ؟
رفتنش از یووه کمر شکن تر از بونوچی با اون تعصبش نیست .. هست ؟
ههههعی .. نفس عمیق میخوام
  • eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
اومدن رونالدو مثه هیگواینه
هر کی میتونه صدتا دلیل بیاره که اومدنش به نفع تیمه و سطح تیم رو بالا میبره، اما دل هیچکی باهاش نیست
توقع من یه چیزی در حد قضیه آلوزه
این بازیکن از ما نیست ...
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی